Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych
Odpowiedz

Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych

Oceń ten wątek:
  • Ancolek Koleżanka
    Postów: 60 36

    Wysłany: 9 maja 2014, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu, wyjdzie wszystko ok i tak masz myśleć!!!

    Anutka lubi tę wiadomość

    Mama 8 letniej Wiktorii
    i Aniołka Patrycji 10.05.2011 (22tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2014, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sen jest dla mięczaków, więc ja wymiękam już o.O Dobranoc

  • Misty87 Autorytet
    Postów: 2669 4814

    Wysłany: 9 maja 2014, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)

    My mamy wizyte 13 maja...dobrze, ze nie w piatek :D

    Tak bym juz chciala wiedziec! Trzymajcie kciuki za parke :D

    Jutro dzien zajety na maxa, potem panienski! :D

    Buziaki dla wszystkich i dobrej nocki!

    Aaa Santoocha super mega przystojny ten Twoj maly facet :D

    Maniuś, Laura, santoocha, Macierzanka:), nick nieaktualny, sara_nar, Little Frog, alka89, alka89, Fidelissa lubią tę wiadomość

    Chłopcy 1jajowi,1ow i 1kosm, cc 32+5,waga 1880g i 1670g.
    1usahdgeb3da0ojs.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 10 maja 2014, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misty87 wrote:
    Hej :)

    My mamy wizyte 13 maja...dobrze, ze nie w piatek :D

    Tak bym juz chciala wiedziec! Trzymajcie kciuki za parke :D

    Jutro dzien zajety na maxa, potem panienski! :D

    Buziaki dla wszystkich i dobrej nocki!

    Aaa Santoocha super mega przystojny ten Twoj maly facet :D
    A dlaczego jeszcze nie wiesz ??? Na usg sie chowaja ??? :-)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2014, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień Dobry ;)

  • sara_nar Autorytet
    Postów: 1528 2097

    Wysłany: 10 maja 2014, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry. Ja oczywiście w pracy, ale od rana mimo bólu głowy mam dobry humor :)
    Wczoraj wykorzystałam mego M. jak już zasnął i powiem wam ... o kurczę. Szok. Bo poszło z niego jak z armaty :)
    Później leżąc M. mnie pyta : "kochanie masz teraz dni płodne?" więc, mówię, że nie wiem, na co on "to co ty robisz na tym forum?" i ucieszony mówi, że wiesz jakbyś miała dzisiaj płodne, to są szanse na dzidziusia :) Ta jego radość mnie rozbroiła <3
    Santoocha ślicze te zdjęcia, co do chłopca, to powiem Ci, że ostatnio widząc zdjęcie jak wyglądają narządy u takiej fasolki, nie dziwię się, że nawet ginekolog może się pomylić.
    out.php?i=793715_1a.png

    Little Frog, Delia, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    relgh371g4so40bs.png
    klz9krhmiwshxnlc.png
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 10 maja 2014, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry! :)

    Misty, udanej zabawy :) :)
    MAniuś, miłego czasu spędzonego w Polsce :D
    Sara, ja też nie widzę większej różnicy :) A mąż, dobry :D
    Lenka, dzień dobry!! :)
    Malenq, czy ja muszę się po innych forach poniewierać, żeby zobaczyć u Ciebie zielone wieści?! :D GRATULUJĘ :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 maja 2014, 09:44

    sara_nar, Z., Misty87 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2014, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uuu a tu się jeszcze nie chwaliłam???? u to moje fouł'pa:D:D:D

    A dziękuję, jak potwierdzę betą to będę wiruski słać oki?

    to jak mnie tu nie było, to DZIEŃ DOBRY:)

    sara_nar, Little Frog, Z., Misty87, Fidelissa, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

  • sara_nar Autorytet
    Postów: 1528 2097

    Wysłany: 10 maja 2014, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No kurdę Malenq ... wędrujesz na czarną listę. Jak to tak, komu jak komu, ale nam tu się nie pochwalić ?
    Z nudów chyba zabiorę się za robótki ręczne ... tzn. u siostry w szkole pani woźna zajmuje się decoupagem i na dzień mati robiła mi i dla siostry doniczki w kwiaty, Wczoraj zobaczyłam je i szczena mi opadła. Są śliczne. Jak będę miała swoją, to wrzucę fotki. Ze zwykłej białej doniczki powstało coś pięknego. Muszę i ja nauczyś się takie robić ;)

    Little Frog lubi tę wiadomość

    relgh371g4so40bs.png
    klz9krhmiwshxnlc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2014, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na kolanach przepraszam....:)

    Moj sis wyszywa, a szwagier takie właśnie doniczki robi...cuda
    tylko ja takich zdolności manualnych nie mam...buuu a śliczne są takie rzeczy...

  • asioczek86 Autorytet
    Postów: 998 655

    Wysłany: 10 maja 2014, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malenq gratuluję, szkoda że nie mogę podpatrzeć wykres :)
    czy zawsze w weekend musi padać ?! wczoraj jechałam autobusem- nie padało, wysiadam z niego- jak runęło, dobrze że parasol miałam. już drugi raz pogoda zrobiła mi takiego psikusa. niech pada, ale żebym w tym czasie nie musiała nigdzie z domu wychodzić ;)

    8.03.2015- mama Aniołka (8/9tc)
    28.04.2016 IGA <3 3400g i 57 cm szczęścia :)
    17.12.2018 ADAM <3

    atdci09ken4tz24o.png

    o148zbmhik1ekq2b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2014, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję...:)
    taaa to już chyba tak u nas jest, że jak weekend to pada...u mnie tak samo, właśnie zaczęło....

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6738 3455

    Wysłany: 10 maja 2014, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień Dobry :)
    Malenq gratulacje :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS, insulinooporność
    19.12.24 Leoś 2550g 48cm
    age.png
  • katarzynnn Autorytet
    Postów: 588 174

    Wysłany: 10 maja 2014, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wiem ze jest pozno ale mam metlik w glowie straszny poszlam na spacer i przy okazji po test wracam.a na wkladce blado rozowe plamienie czy to moze byc plamienie impatacyjne? Poczekam do

    w57v3e3kp7087rpf.png Rocznik 92 starajacy sie o mlucha. .
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31314

    Wysłany: 10 maja 2014, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiem dziewczynki i wcale nie mamy zamiau sie poddawac..
    Ale wiecie okazuje sie ze w karitypie jesli wyjdzie ze maz ma dodatkow chormosom..to wlasnie on bedzie przekazywany dalej i kazdy meski potomek meza bedzie g mial.. ;/
    wiem ze nie ma co sie martwic na zapas ale jednak maz zaczal sie zastanwiac .. czy chcialby zeby jeo syn to wszytso przechodzil a dodatkow jesli potwierdzi sie jedna choroba meza.. juz nie pamietam nazwy.. to zarowno on jak i dziecko beda barziej narazeni na nowotwor sutka
    z jednej strony ceszymy sie ze bedziemy wiedziec wszytsko ..ale z drugiej stoyn po porstu nie wiemy co zdecydujemy w takim przypadku dalej ..

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 10 maja 2014, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kochane ;*

    Chciałam tylko do Moni napisać by pilnie się ze mna skontaktowala jak wejdzie. Przekazałby ktoś gdyby nie czytala zaległości? Z góry dziękuje:)

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Magdas Autorytet
    Postów: 1624 1678

    Wysłany: 10 maja 2014, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja po wizycie i tak jak przypuszczalam szalu nie ma... ale gin powiedzial ze to bylo do przewidzenia bo rzadko za pierwszym razem jest szał . Mam od poniedzialku brac dupka 2 razy dziennie a no i mimo wszystko ♡ bo powiedzial ze jeszcze moga ruszyc.

    W życiu nie chodzi o czekanie aż burza minie. Chodzi o to,by nauczyć sie tańczyć w deszczu.
  • Z. Autorytet
    Postów: 2054 3725

    Wysłany: 10 maja 2014, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bry :)

    Zawzięta jestem, nadrobiłam chyba ponad 100 stron, które naprodukowałyście podczas mojej nieobecności :)

    Malenq, Cynamonek gratuluje Wam zieloności i życzę nudnych, spokojnych miesięcy do rozwiązania :)

    Fidelissku, Macierzanko, Lenko, Żabko, Lauro dziękuję Wam za zauważenie mojej nieobecności i za wsparcie! Przeżyłam w między czasie załamanie nerwowe i ciepłe słowa z Waszej strony są dla mnie po prostu nieocenione! <3

    Poza tym czytając Was nabrałam ponownie pogody ducha i chyba złe dni są już za mną a moja nadzieja budzi się znów do życia!

    Wszystkie Was ciepło pozdrawiam i mocno Wam kibicuję! Tęskniłam :)

    <3

    Little Frog, nick nieaktualny, Laura, Misty87, santoocha, Fidelissa, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

    Dwa bąbelki 👣
    06.2015
    03.2017
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 10 maja 2014, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z, widziałam że dzielnie nadrabiałaś! :) Mam nadzieję, że nabrałaś energii, a po załamaniu nie będzie nawet wspomnień :)

    Dziś jak to zazwyczaj w weekendy bywa - pustki.

    Z. lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31314

    Wysłany: 10 maja 2014, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dopiero weszlam na troche bo maz mi nie dawal spokoju ;D co zaczeam pisac posta to ten sie dopbieral.. łotr :D
    teraz pojechalismy po zakupy i bedzie mloda kapustka taka jaka ostatnio xrobilam a cukinnia i pomidorkami ;D i ziolami ;D

    Z. ja wizialam ze nasz podczytujesz :)
    mam nadzieje ze juz zly humor nie bedzie wrcal :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 maja 2014, 12:28

    Z., sara_nar lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
‹‹ 718 719 720 721 722 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zwiększyć szansę na ciążę? Poznaj badanie PGT wykorzystywane w leczeniu in vitro.

Starania o dziecko dla wielu par stanowią najważniejszy i najbardziej emocjonalny etap w życiu. Gdy naturalne poczęcie okazuje się trudne lub niemożliwe z pomocą przychodzi medycyna. Dzięki nowoczesnym technologiom i coraz lepszemu zrozumieniu mechanizmów genetycznych specjaliści są w stanie nie tylko wspierać proces zapłodnienia pozaustrojowego, ale także zapobiegać potencjalnym trudnościom. Coraz większą rolę w leczeniu niepłodności odgrywa diagnostyka genetyczna zarodków – a jednym z najbardziej przełomowych narzędzi w tym obszarze jest badanie PGT (Preimplantation Genetic Testing).

CZYTAJ WIĘCEJ

DHA z alg czy ryb? Sprawdzamy, dlaczego DHA z alg zyskuje na popularności wśród przyszłych mam

Kwas DHA to jedna z substancji niezbędnych do prawidłowego rozwoju płodu. Jego suplementacja jest zalecana przez ekspertów, a w aptekach znajdziemy wiele preparatów zawierających ten składnik. Najczęściej jest pozyskiwany z ryb morskich, jednak coraz więcej przyszłych mam sięga po DHA z alg. Jakie są jego właściwości i czym różni się od rybiego? Dowiedz się więcej na temat suplementacji DHA w ciąży – kiedy zacząć i jakie dawki stosować?

CZYTAJ WIĘCEJ