Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych
Odpowiedz

Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych

Oceń ten wątek:
  • Laura Autorytet
    Postów: 3396 6618

    Wysłany: 10 maja 2014, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    0187.gif
    Miłej i słonecznej soboty wszystkim życzę 60.gif

    nick nieaktualny, Ania_84, Z., nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Synuś mamusi i tatusia :)
    Dominiś 2890, 52cm <3
    89c50790be.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2014, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laura słońce po to tu jesteśmy...:) wspieram:) i trzymam kciuki:)

    Laura lubi tę wiadomość

  • Laura Autorytet
    Postów: 3396 6618

    Wysłany: 10 maja 2014, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenq wrote:
    Laura słońce po to tu jesteśmy...:) wspieram:) i trzymam kciuki:)
    No i dziękuję <3

    Synuś mamusi i tatusia :)
    Dominiś 2890, 52cm <3
    89c50790be.png

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 10 maja 2014, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z. dobrze, że jesteś :)
    juz nam nie uciekaj :)
    musi być dobrze.

    Z. lubi tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Delia Autorytet
    Postów: 305 473

    Wysłany: 10 maja 2014, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ancolek wrote:
    ale tu coś cicho jakoś tak piątkowo. a Ja się wkurzam bo mi wykres już 3 razy zmieniał termin ovu i mnie drażni, i raz sie cieszę że sie z <3 wstrzeliliśmy a on za chwile psikusa robi i sie nie wstrzeliliśmy z <3 i dzis znowu zmienił i zwariowałam :P

    co do wykresów...i calego systemu....mi na przyklad w tym cyklu wogole jeszcze ovulki nie wyznaczyl chociaż mam potrzebne parametry wpisane ;(... kurka!...to jednak jest wkurzające zgadzam sie z Anciołkiem ;)

    miłego weekendu wszystkim !!!

    Ania_84, Z., Fidelissa lubią tę wiadomość

    dqpr3e5eqmxx1zqf.png
    dqprcwa1436xrxeh.png
  • Delia Autorytet
    Postów: 305 473

    Wysłany: 10 maja 2014, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:
    dzis mezu mnie pryztulil i powiedzial ze jestem kochana ze to znim przechodze i ze jesli nam sie uda to bede najlpesza mam pod sloncem a on zorbi wszytsko bybyc najepszym tat nie wazne czy genetycznym .. az mi łzy stanely w oczach

    naet nie wspomnial czy wolalby chlopca czy dzewzynke :) ;/


    Aniu - wzruszające to było co napisalaś ;) trzymam za Was kciuki i modlę się aby wszystko sie udało!!! bo uda się!!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    dqpr3e5eqmxx1zqf.png
    dqprcwa1436xrxeh.png
  • Delia Autorytet
    Postów: 305 473

    Wysłany: 10 maja 2014, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sara_nar wrote:
    Dzień dobry. Ja oczywiście w pracy, ale od rana mimo bólu głowy mam dobry humor :)
    Wczoraj wykorzystałam mego M. jak już zasnął i powiem wam ... o kurczę. Szok. Bo poszło z niego jak z armaty :)
    Później leżąc M. mnie pyta : "kochanie masz teraz dni płodne?" więc, mówię, że nie wiem, na co on "to co ty robisz na tym forum?" i ucieszony mówi, że wiesz jakbyś miała dzisiaj płodne, to są szanse na dzidziusia :) Ta jego radość mnie rozbroiła <3

    Sara to było bardzo słodkie! widzisz jaki on jest kochany...Mężowie czasem serio mogą nas zaskoczyć w momencie, w ktorym najmniej sie tego spodziewamy;) Coś przeczuwam tu duże zmiany nadchodzą ;) pozytywne zmiany ;) bardzo się ciesze.

    nick nieaktualny, Ania_84, sara_nar lubią tę wiadomość

    dqpr3e5eqmxx1zqf.png
    dqprcwa1436xrxeh.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31314

    Wysłany: 10 maja 2014, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobra wreszcie czas na relax :D

    obiadek zjedzony :D
    Talarki ziemniaczkow smazone + młoda kapustka :D mezu az wylizal talerz :D ehehehe ;D

    Laura bedzie dobrze zobaczysz uda sie ;)

    Delia bardzo dziekuje ;) ja wierze ze nam sie uda :)

    Laura, Delia, sara_nar, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Delia Autorytet
    Postów: 305 473

    Wysłany: 10 maja 2014, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak trzymac Ania ;)

    mniam...obiadek z opisu smakowity...az tez sobie jutro takie talarki na obiadek ugotuje ... a co ! ;)

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    dqpr3e5eqmxx1zqf.png
    dqprcwa1436xrxeh.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31314

    Wysłany: 10 maja 2014, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gorzej bo niemam nic na słodko ....aaaaa... zapomnialam kupic ... cholera ;/
    chyba ze mezu gdzies w swojej tajnej skrytce ma :D

    pozniej zapytam sie Misiu masz cos słodkiego :D i zrobie takie oczka ;D
    graphics-shrek-581866.jpg

    nick nieaktualny, sara_nar, Magdas, Z., Fidelissa lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 10 maja 2014, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczynki wpadlam na chwilke pochawalic sie nowym domownikiem zaraz was postaram sie nadrobic ale nie wiem na ile mi czasu starczy bo mama oczywiscie bratanice w domu ale miala niespodzianke:D spala u nas od wczoraj a o piesku nic nie wiedziala przywiezli nam pieska a ja zeszlam niby wyrzucic smieci i wrocilam juz z pieskiem ale byla zaskoczona:D

    Przedstawiam wam oto Niko:D
    899931d9aef74a9am.jpg

    po 10 min pobytu u nas wylozyl sie na dywanie i zasnał:D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 maja 2014, 15:50

    Delia, nick nieaktualny, sara_nar, Ania_84, Laura, Little Frog, Magdas, Z., przedszkolanka:), nick nieaktualny, Fidelissa, nick nieaktualny, Bursztynka, Misty87, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • Delia Autorytet
    Postów: 305 473

    Wysłany: 10 maja 2014, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie uwiezysz...wlasnie moj poszedl "powęszyć" do kuchni za czyms slodkim ;))

    ja mam taka skrytke z czymś "na czarną godzine" ;)

    a co do kotka - dokladnie mam kubek z tym zdjeciem kotka ze Shreka ;))
    cudo

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    dqpr3e5eqmxx1zqf.png
    dqprcwa1436xrxeh.png
  • Delia Autorytet
    Postów: 305 473

    Wysłany: 10 maja 2014, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu - Niko wygląda przesłodko...
    a jezeli zasna na dywanie to znaczy,ze czuje sie u Was bezpieczne i nie teskni za mama tak strasznie:)
    pamietam jak dostalysmy z siostrą pierwszego pieska to cala pierwsza noc biedaczek popiskiwal i nie mogl sie ulozyc ;(

    gratulacje malego syneczka ;)

    dqpr3e5eqmxx1zqf.png
    dqprcwa1436xrxeh.png
  • sara_nar Autorytet
    Postów: 1528 2097

    Wysłany: 10 maja 2014, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi mój mężek kupił obiadek w kredensie smaku. Zupka z zielonego groszku pycha, karkówka z pieca już gorzej .... ale zjedliśmy razem, więc nie mam co narzekać :)
    mmm coś słodkiego, biała czekolada z bombelkami albo chałwa, to jest coś co bym mogła jeść kilogramami ;)

    Delia, Ania_84, Z., Fidelissa lubią tę wiadomość

    relgh371g4so40bs.png
    klz9krhmiwshxnlc.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 10 maja 2014, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka28 wrote:
    hej dziewczynki wpadlam na chwilke pochawalic sie nowym domownikiem zaraz was postaram sie nadrobic ale nie wiem na ile mi czasu starczy bo mama oczywiscie bratanice w domu ale miala niespodzianke:D spala u nas od wczoraj a o piesku nic nie wiedziala przywiezli nam pieska a ja zeszlam niby wyrzucic smieci i wrocilam juz z pieskiem ale byla zaskoczona:D

    Przedstawiam wam oto Niko:D
    899931d9aef74a9am.jpg

    po 10 min pobytu u nas wylozyl sie na dywanie i zasnał:D
    piękniś ;)
    juz zazdroszcze....
    my będziemy mieli pieska dopiero za ok miesiąc bo ogrodzenie robimy.

    Kaśka28 lubi tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31314

    Wysłany: 10 maja 2014, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa Kasi piekny :D Cmok cmok :D

    A moj małzyk .. wlasne przyniosl prototyp swojego pierwszego fotela :D
    coprawda mowi ze nie udal mu sie ..ale wg mnie jak na pierwszy wlasny wyrob jest super ;) wygodny na maksa :D duzy :D tylko w nim ogladac TV :D

    nick nieaktualny, XxMoniaXx, Delia, Kaśka28, Fidelissa lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2014, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu śliczności:* takie małe szczeniaki są cmokaśne :D:D:D:D

    Kaśka28 lubi tę wiadomość

  • sara_nar Autorytet
    Postów: 1528 2097

    Wysłany: 10 maja 2014, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu piesek śliczny. Moja Gala mi się przypomniała. Brakuje mi trochę tej wredoty.
    Na stopklatka tv mój film leci : "Iluzjonista" :) dobrze, bo do 18 mam już zapewnioną rozrywkę a o 19 do domku :)

    relgh371g4so40bs.png
    klz9krhmiwshxnlc.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 10 maja 2014, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenq wrote:
    Kasiu śliczności:* takie małe szczeniaki są cmokaśne :D:D:D:D
    jak mężny ? ucieszony z roli tatusia ? :D

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Macierzanka:) Autorytet
    Postów: 2952 4048

    Wysłany: 10 maja 2014, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak też sie pojawię co 100 stron :)
    No cóż, ostatnio mam co robić, więc nie bywam, ale może kiedyś w przypływie nudów nadrobię coś :)

    Zapewniam, że o każdej z Was pamiętam, tylko czas mi nie pozwala wzywać Was z imienia :)

    Przyjdą mrozy to do Was wrócę :P

    Pozdrawiam, ściskam, wysyłam dużo słońca!!!

    XxMoniaXx, Magdas, Z., nick nieaktualny, Little Frog, Fidelissa, sara_nar, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    "Niepłodność to nie kara, uzdrowienie to nie czary"
    1237397y6kr97ild4.gif
‹‹ 720 721 722 723 724 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak czuć się wygodnie w każdych warunkach? Cykl menstruacyjny bez tajemnic

Przeczytaj, co dzieje się w poszczególnych fazach cyklu oraz jaki może to mieć wpływ na kobiecy organizm. Sprawdź, jak możesz zadbać o swój komfort fizyczny i psychiczny na przestrzeni cyklu menstruacyjnego. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Globulki dopochwowe z mio-inozytolem – naturalne wsparcie w dniach płodnych

Szukasz prostego sposobu, aby naturalnie wspomóc Wasze starania o dziecko? Czy wiedziałaś, że odpowiednie wsparcie środowiska wewnątrz pochwy może ułatwić zadanie plemnikom partnera? Specjalne globulki z mio-inozytolem mogą poprawiać jakość śluzu i chronić komórki przed niekorzystnymi czynnikami. Dzięki temu plemniki mogą poruszać się szybciej i sprawniej w drodze do celu, co może zwiększać szansę na zapłodnienie. To łagodne rozwiązanie, które może stać się Waszym cichym sprzymierzeńcem w najważniejszych dniach cyklu.

CZYTAJ WIĘCEJ