Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych
Odpowiedz

Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2014, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wiecie co mój co najwyżej kupi pizze :D samemu raz ugotował zupę, dobra była ale ugotował jej na tydzień albo 10 osobowej rodziny :)

    Ania_84, Little Frog, Z., Fidelissa lubią tę wiadomość

  • asioczek86 Autorytet
    Postów: 998 655

    Wysłany: 12 maja 2014, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anutka ale masz super wykresik, że cię nie korciło wcześniej żeby zatestować :)
    ja dziś robiłam na obiad tartę :) mąż zjadł ze smakiem :) za to w tygodniu namówiłam mamę żeby nam zrobiła gołąbki w kapuście i taką fajną surówkę z czerwonej kapusty i z chrzanem- mąż ją uwielbia :)

    Ania_84, Anutka, Fidelissa lubią tę wiadomość

    8.03.2015- mama Aniołka (8/9tc)
    28.04.2016 IGA <3 3400g i 57 cm szczęścia :)
    17.12.2018 ADAM <3

    atdci09ken4tz24o.png

    o148zbmhik1ekq2b.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31314

    Wysłany: 12 maja 2014, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka098 wrote:
    No wiecie co mój co najwyżej kupi pizze :D samemu raz ugotował zupę, dobra była ale ugotował jej na tydzień albo 10 osobowej rodziny :)
    To ja tak mam :D

    moj ugotuja na ns dwoje a ja..jakbym miala cale wojsko wykarmic :D

    Z. lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2014, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mniej wiecej trafiam z ilością ale on to be komentarza, już wole sama ugotować, gołąbki też dobre ale tylko mojej mamy:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja 2014, 20:19

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31314

    Wysłany: 12 maja 2014, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja uwilebiam glabki ale z włoskie kapusty :D mniam :D

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2014, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i znów o jedzeniu :) hehe

  • asioczek86 Autorytet
    Postów: 998 655

    Wysłany: 12 maja 2014, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja już dawno nie jadłam gołąbków i mam na nie ochotę :)
    mój mąż potrafi zrobić obiad i nawet zjadliwy ;)
    ja jak gotuję to przeważnie za dużo ziemniaków i zupe też na cały tydzień ;) zresztą zupy rzadko bo mąż nie lubi i sama jesc muszę... kiedyś połączyłam pieczarkową z rosołem i on stwierdził,że powinnam zmienić prefesję ;)

    sara_nar, Fidelissa lubią tę wiadomość

    8.03.2015- mama Aniołka (8/9tc)
    28.04.2016 IGA <3 3400g i 57 cm szczęścia :)
    17.12.2018 ADAM <3

    atdci09ken4tz24o.png

    o148zbmhik1ekq2b.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31314

    Wysłany: 12 maja 2014, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja musze przejsc na cos lekkiego bo dzis mnie meczy zgaga a to pierwszy sygnal mojeo zladka ze cas na cos lekkiego :)

    aktualnie mam ochote na
    graphics-food-271566.gif

    asioczek86, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • sara_nar Autorytet
    Postów: 1528 2097

    Wysłany: 12 maja 2014, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anutka zobaczyłam test - uwierzyłam ;) na bank to ciąża. Swoją drogą gdyby niebawem mi taki test wyszedł, to mój M. by oszalał z radości. Już wcześniej jak mi @ się spóźniała, to pukał mi w brzuch i mówił : " halo tu tata mówi, jest tam ktoś?" <3
    Zapowiada się równie nudna noc jak wczoraj w pracy.

    Z., Anutka, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

    relgh371g4so40bs.png
    klz9krhmiwshxnlc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2014, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam z lodami tak ze jednego roku nie tykam, a drugiego nie mogę przestać ale nie lubię na patyku bo czuje drewno:)

    Ania_84, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31314

    Wysłany: 12 maja 2014, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka098 wrote:
    ja mam z lodami tak ze jednego roku nie tykam, a drugiego nie mogę przestać ale nie lubię na patyku bo czuje drewno:)
    ja mam tak samo.. na przemian z arbuzem..jedego roku lod drugiego moge pochlonac tony arbuza :D

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2014, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja arbuza zawsze :)

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • sara_nar Autorytet
    Postów: 1528 2097

    Wysłany: 12 maja 2014, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżona co u Ciebie ? Gdzie byłaś jak Cię nie było ? :)

    Ania_84, dżona lubią tę wiadomość

    relgh371g4so40bs.png
    klz9krhmiwshxnlc.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31314

    Wysłany: 12 maja 2014, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to arbuz na przegryche :D

    arbuz-tai.jpg

    sara_nar, nick nieaktualny, Z., nick nieaktualny, Fidelissa lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • dżona Autorytet
    Postów: 899 1243

    Wysłany: 12 maja 2014, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sara_nar wrote:
    Dżona co u Ciebie ? Gdzie byłaś jak Cię nie było ? :)

    U mnie dzień za dniem mknie :)
    Ja jestem cały czas z Wami ... duchem Kochana <3

    sara_nar, Z., nick nieaktualny, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

    100 cykl 09.2020 STOP - już nie liczę...
    🛑😔 92zOvuFdiend.pl
    Niedrożne jajowody? PCOS(2011), niedoczynność tarczycy(2014), hiperinsulinemia(2015), hiperprolaktynemia cz(2015), wysokie LH, znikomy śluz 😐
    *08.2018 ... psychoterapia
    *1,5 roku z Naprotechnologią
    *kilkanaście cykli z Letrozolem
    * mąż 2% morfologia, 86 ml/ml koncentracja
    *01.2017 - SHSG Lublin - PJ udrożniono, LJ udrożniono na 2/3 długości
    *10.2016- laparoskopia -NIEDROŻNOŚĆ OBUSTRONNA 😔PCOS-kauteryzacja jajników
    *06.2014-03.2015- 8 cykli z Clostilbergyt
    *07.2014- histeroskopia-lewe ujście jajowodu niedrożne, prawe drożne, macica i szyjka ok
    *10.2013- laparoskopia- niedrożność PJ, kauteryzacja jajników
    *Aniołek [*] 13.01.2014 ♥ 6+3t 😔
    *Starania o pierwszą ciąże od 09.2012
    "Każdego dnia, dostajemy od życia kamienie, ale to od nas zależy czy zbudujemy z nich mur, czy most."

    j36regz2ei8e5moa.png
  • sara_nar Autorytet
    Postów: 1528 2097

    Wysłany: 12 maja 2014, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na widok arbuza ślinotoku dostałam.
    Mam pytanie, z serii głupie, ale nie koniecznie. Zakupiłam termometr szklany do mierzenia temperatury http://www.doz.pl/apteka/p56161-Termometr_lekarski_szklany_iCare_GAL003_bezrteciowy właśnie taki tylko nie mam pojęcia ile czasu należy wykonywać pomiar ?? Może mnie oświecicie.
    Dżoana, teraz co raz więcej dziewczyn chyba wzięło urlop od forum ;) też mam w planach, ale jak wykupię abonament to będzie ciężko zaglądając na wykres nie zaglądnąć na forum.

    Z., dżona, Fidelissa lubią tę wiadomość

    relgh371g4so40bs.png
    klz9krhmiwshxnlc.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31314

    Wysłany: 12 maja 2014, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara niestety nie wiem..za mnie okresla czas magiczne pik pik pik ;D

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Macierzanka:) Autorytet
    Postów: 2952 4048

    Wysłany: 12 maja 2014, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka Kochane! Wpadłam przypomnieć, że istnieję :D :D

    Anutka! <3 Jeju! Ja to tak coś czułam...

    Póki co nadal z Wami duchem, bo doba jest dla mnie zdecydowanie za krótka... nawet się wyspać nie mam jak ;)

    dżona, Z., Little Frog, nick nieaktualny, Anutka, Fidelissa lubią tę wiadomość

    "Niepłodność to nie kara, uzdrowienie to nie czary"
    1237397y6kr97ild4.gif
  • dżona Autorytet
    Postów: 899 1243

    Wysłany: 12 maja 2014, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara z tym 'urlopem' to tak samo wyszło niezamierzenie :)

    Takim termometrem bezrtęciowym powinnaś mierzyć tempkę około 7min. Gal jest substancją troszkę cięższą niż rtęć i z tego względu trzeba dłużej mierzyć temp. niż standardowo 5 min przy rtęciowym i tez trzeba wziąć pod uwagę ze trudniej będzie się strzepywał. A i jeszcze jedno - jak zauważysz że ta substancja (gal) w środku nie jest jednolita, a wygląda jak przerywana linia tzn że termometr jest zepsuty :)

    Zaczęłam czytać ksiżkę http://www.nasz-bocian.pl/node/23774 - polecam :)
    Jednym z autorów jest Bogna Pawelec - znana z programu o in vitro na TLC.

    Z., nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    100 cykl 09.2020 STOP - już nie liczę...
    🛑😔 92zOvuFdiend.pl
    Niedrożne jajowody? PCOS(2011), niedoczynność tarczycy(2014), hiperinsulinemia(2015), hiperprolaktynemia cz(2015), wysokie LH, znikomy śluz 😐
    *08.2018 ... psychoterapia
    *1,5 roku z Naprotechnologią
    *kilkanaście cykli z Letrozolem
    * mąż 2% morfologia, 86 ml/ml koncentracja
    *01.2017 - SHSG Lublin - PJ udrożniono, LJ udrożniono na 2/3 długości
    *10.2016- laparoskopia -NIEDROŻNOŚĆ OBUSTRONNA 😔PCOS-kauteryzacja jajników
    *06.2014-03.2015- 8 cykli z Clostilbergyt
    *07.2014- histeroskopia-lewe ujście jajowodu niedrożne, prawe drożne, macica i szyjka ok
    *10.2013- laparoskopia- niedrożność PJ, kauteryzacja jajników
    *Aniołek [*] 13.01.2014 ♥ 6+3t 😔
    *Starania o pierwszą ciąże od 09.2012
    "Każdego dnia, dostajemy od życia kamienie, ale to od nas zależy czy zbudujemy z nich mur, czy most."

    j36regz2ei8e5moa.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31314

    Wysłany: 12 maja 2014, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zoaczcie jak ładnie pisza o tym pajacu co ostatnio do mnie dzownil zebym im prowadzila rozliczenia z NFZ
    http://forum.echodnia.eu/centrum-zdrowia-promedica-t177689/

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
‹‹ 739 740 741 742 743 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza: niewidzialna choroba, która dotyka miliony Polek

Szacuje się, że w Polsce około 2 miliony kobiet cierpi na endometriozę. W artykule dowiesz się o najnowszych metodach diagnozowania i leczenia endometriozy, a także poznasz osobistą historię Małgorzaty, która walczyła z tą chorobą przez 5 lat, aby wreszcie zobaczyć światło w tunelu na swojej drodze do macierzyństwa.

CZYTAJ WIĘCEJ