X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych
Odpowiedz

Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych

Oceń ten wątek:
  • Macierzanka:) Autorytet
    Postów: 2952 4048

    Wysłany: 17 marca 2014, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnusiaM wrote:
    każdej lekarz zalecił zbic a ja mam 3,18 i nic?
    jutro jade rano na badanie jak bedzie wiecej niz 2 to zalatwie sobie to nawet bez recepty
    czemu o wszytsko trzeba sie prosic?

    Macierzanka po 1 tabletce dziennie?
    jak juz jade na krew to co jeszzce warto zebym sobie zbadała?
    Bo w naszym kraju o wszystko tzeba prosić i całować po piętach. Szczególnie w służbie zdrowia...Ja po akcji (zresztą kolejnej) we Włocławku z położną będę bardziej dbała o swoje interesy u lekarza. Przecież oni do cholery mają w rękach nasze zdrowie, a nie są jakimiś celebrytami!!! Noo to się wygadałam trochę.

    Tak Anusia, biorę jedną dziennie

    "Niepłodność to nie kara, uzdrowienie to nie czary"
    1237397y6kr97ild4.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2014, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macierzanka zgadzam się z Tobą w 100%
    O wszystko trzeba prosić :/

    Macierzanka:) lubi tę wiadomość

  • Macierzanka:) Autorytet
    Postów: 2952 4048

    Wysłany: 17 marca 2014, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    Cholernie sie boje, ale jak nadal będe miec taki stres związany z tym wszystkim, z tymi wynikami i wogóle to prędzej zejde na zawał niż zajde w ciąże... trzeba wyluzować .. ale jak ? skoro tak mocno pragnie sie dziecka..
    Monia, Twój strach jest jak najbardziej uzasadniony, ale nie można się załamać!
    Stres to nasz wróg!

    "Niepłodność to nie kara, uzdrowienie to nie czary"
    1237397y6kr97ild4.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2014, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    Cholernie sie boje, ale jak nadal będe miec taki stres związany z tym wszystkim, z tymi wynikami i wogóle to prędzej zejde na zawał niż zajde w ciąże... trzeba wyluzować .. ale jak ? skoro tak mocno pragnie sie dziecka..

    Kochana skoro ciężko jest Ci się wyluzować, to chociaż spróbuj się nie stresować. Wiem, że teraz to niewykonalne, bo badania itd, ale stres jest nie wskazany przy staraniach.
    Ja wierzę, że będzie dobrze. Powtórzycie wyniki i zobaczymy co dalej.
    Pragnienie dziecka jest bardzo silne .. wiem .. ale dacie radę. Musicie być silni, wierzyć i walczyć <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2014, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ahhh :(
    o kant du py to wszystko!!

  • Macierzanka:) Autorytet
    Postów: 2952 4048

    Wysłany: 17 marca 2014, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania07 wrote:
    Macierzanka zgadzam się z Tobą w 100%
    O wszystko trzeba prosić :/
    Prosty przykład przyjachałam ze skierowaniem do neurologa do przychodni i mówię, że chcę się zarejestrować, a pielęgniarka do mnie z gębą, że bez skierowania nie rejetrują! I prosi następna osobę. Dosłownie podniosła na mnie głos.

    Ja wyciągnęłam bez słowa skierowanie z torebki i zapytałam co jeszcze chce mi uświadomić. Purpurowa na twarzy bez słowa mnie zarejetrowała.
    Bóg jeden wie o co jej chodziło.

    Nie uniżając nikomu, pracownikom służby zdrowia czasem się wydaje, że nadal jest PRL i oni są ponad wszystkich. Owszem cięzki zawód, pacjenci czasem trudni, ale służba, to służba... nikt ich tam na siłę nie wpychał!

    Z., Ania07 lubią tę wiadomość

    "Niepłodność to nie kara, uzdrowienie to nie czary"
    1237397y6kr97ild4.gif
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 17 marca 2014, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z. wrote:
    Cześć, witam się przy herbatce wieczornej! :)

    Another, rozwalasz mnie z tymi emotkami :D Potrafisz je idealnie dopasować! :D Trzymam kciuki za zieloności u Ciebie :)

    Macierzanko, ciekawi mnie Twój zawód :D Mam wrażenie, że się przemęczasz :) Może odpocznij sobie troszkę, jakiś TUMIWISIZM zastosuj :)
    Też uwielbiam Hausa, jak wychodził odcinek w USA to po nocy potrafiłam oglądać z oczami na zapałki :D :D
    Też uwielbiam House'a! W ogóle jestem serialowa babeczka :D

    Macierzanka:) lubi tę wiadomość

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • Fidelissa Autorytet
    Postów: 3385 3376

    Wysłany: 17 marca 2014, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena87 wrote:
    Macierzanko nic a nic ..





    Ania, Misty i inne mamuśki ..


    http://img503.imageshack.us/img503/3733/fotytj7.gif
    Ja bede miała w orzyszły wtorek... To sie podzielę:))

    Witajcie kochane:))

    Z., Ania07, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

    qq87j44jhto0od0f.png


  • Maniuś Autorytet
    Postów: 2051 6272

    Wysłany: 17 marca 2014, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej siostrzyczki:)nie bylo mnie w weekend z Wami,troche pobalowalam:)ale juz jestem na bierzaco:)

    Lena87, Z., Ania07 lubią tę wiadomość

    zrz69vvjbeicd46f.png
    Synek 19.08.2015 ❤️
    Synek 05.05.2017 ❤️
  • Fidelissa Autorytet
    Postów: 3385 3376

    Wysłany: 17 marca 2014, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niecierpliwa21 wrote:
    Dzięki wszystkim, przesyłam świeże wiruski :)
    Gratulacje:)

    qq87j44jhto0od0f.png


  • Agrafka Ekspertka
    Postów: 184 282

    Wysłany: 17 marca 2014, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lipca 2014, 00:40

    AnusiaM, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

  • Z. Autorytet
    Postów: 2054 3725

    Wysłany: 17 marca 2014, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macierzanka:) wrote:
    Prosty przykład przyjachałam ze skierowaniem do neurologa do przychodni i mówię, że chcę się zarejestrować, a pielęgniarka do mnie z gębą, że bez skierowania nie rejetrują! I prosi następna osobę. Dosłownie podniosła na mnie głos.

    Ja wyciągnęłam bez słowa skierowanie z torebki i zapytałam co jeszcze chce mi uświadomić. Purpurowa na twarzy bez słowa mnie zarejetrowała.
    Bóg jeden wie o co jej chodziło.

    Nie uniżając nikomu, pracownikom służby zdrowia czasem się wydaje, że nadal jest PRL i oni są ponad wszystkich. Owszem cięzki zawód, pacjenci czasem trudni, ale służba, to służba... nikt ich tam na siłę nie wpychał!


    Ochhh jak ja nie lubieju takich ludzi jak ta paniusia z rejestracji. Ale powiem Wam, że chamstwa wśród naszego społeczeństwa jest całe mnóstwo... Przykre to. Mam dosyć dużo każdego dnia kontaktów z ludźmi i nie mogę pojęć czy dla niektórych kultura osobista to taka abstrakcja? Wszystkim nam żyłoby się lepiej jakby ludzie byli dla siebie mili, a nie wyładowywali swoje niepowodzenia i frustracja na bogu ducha winnych innych ludzi...

    Macierzanka:) lubi tę wiadomość

    Dwa bąbelki 👣
    06.2015
    03.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2014, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macierzanka:) wrote:
    Prosty przykład przyjachałam ze skierowaniem do neurologa do przychodni i mówię, że chcę się zarejestrować, a pielęgniarka do mnie z gębą, że bez skierowania nie rejetrują! I prosi następna osobę. Dosłownie podniosła na mnie głos.

    Ja wyciągnęłam bez słowa skierowanie z torebki i zapytałam co jeszcze chce mi uświadomić. Purpurowa na twarzy bez słowa mnie zarejetrowała.
    Bóg jeden wie o co jej chodziło.

    Nie uniżając nikomu, pracownikom służby zdrowia czasem się wydaje, że nadal jest PRL i oni są ponad wszystkich. Owszem cięzki zawód, pacjenci czasem trudni, ale służba, to służba... nikt ich tam na siłę nie wpychał!

    Wredne babsko :/
    Ja raz się rejestrowałam do lekarza i pielęgniarki na recepcji powiedziały, że nie ma miejsc, więc postanowiłam zapytać lekarza czy ma czas i mnie przyjmie. Wydarł się na mnie przy ludziach. Powiedział, że są numerki wolne i powinnam była się zarejestrować. Powiedziałam mu, że poinformowano mnie o braku miejsc to jeszcze gorzej się darł, że wymyślam. Przyjął mnie, ale nigdy więcej już do niego nie poszłam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2014, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agrafka wrote:
    Anusia,
    ja trafiłam na świetną gin, która jak tylko zobaczyła mój wynik, od razu kazała zgłosić się do endo, ponieważ to najczęstsza przyczyna poronień.
    Normalnie widełki są od 0,3 - do 4,.. coś.
    Jednak dla ciężarnych są inne normy, maks 2,5.
    Ten lek dostałam na receptę płatną 100% i płaciłam 12zł za dwa opakowania (łącznie 100 tabl.). Mam brać pół tabl dziennie.
    Nie mam dużego przekroczenia normy, więc mam najniższą możliwą dawkę.

    a ja byłam u endykrynolog bo ona przepisała mi bromergon na prolaktyne i u 2 ginów i nikt nic na to
    no chyba zwariuje!!
    ale sie teraz wkurzyłam
    prawie rok staran a moze wystaczyłby tylko lek na tarczyce

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2014, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniuś wrote:
    Hej siostrzyczki:)nie bylo mnie w weekend z Wami,troche pobalowalam:)ale juz jestem na bierzaco:)

    Hej Maniuś :) miło Cię widzieć

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2014, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fidelissa wrote:
    Ja bede miała w orzyszły wtorek... To sie podzielę:))

    Witajcie kochane:))

    Fidelissa jak się czujesz? :)

  • Fidelissa Autorytet
    Postów: 3385 3376

    Wysłany: 17 marca 2014, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    santoocha wrote:
    Stosowała, zadowolona, zaciążona :)
    Stosowała, zadowolona i zaciążona, too:))

    Z., Ania07, santoocha lubią tę wiadomość

    qq87j44jhto0od0f.png


  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 17 marca 2014, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania07 wrote:
    Another mnie tak 3 razy zalało białym śluzem i okazało się, że w ciąży jestem :)
    Jak uda mi się zdjęcie wrzucić to się pochwalę :D
    Dopsz, dopsz :)
    Taka malusia, a taka piękna już <3 Cześć maleństwo. Rośnij zdrowo i dawaj się mamie we znaki. Niech wie, że masz charakterek :D

    Ania07 lubi tę wiadomość

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • Z. Autorytet
    Postów: 2054 3725

    Wysłany: 17 marca 2014, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idę kochane, życzę miłego wieczorku! <3

    Fidelissa lubi tę wiadomość

    Dwa bąbelki 👣
    06.2015
    03.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2014, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam te które zawitały ;)

    Z. Dobranoc i wzajemnie ;)

    Fidelissa lubi tę wiadomość

‹‹ 77 78 79 80 81 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ