X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nadchodzi wiosna 🌼, ptaszki świergolą 🕊️, że będą maluszki zimową porą ❄️
Odpowiedz

Nadchodzi wiosna 🌼, ptaszki świergolą 🕊️, że będą maluszki zimową porą ❄️

Oceń ten wątek:
  • Majuna Autorytet
    Postów: 969 2892

    Wysłany: 28 marca, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rachelka23 wrote:
    @Majuna super, że jest taki plan. U mnie jeśli przyjdzie 🙈 to zacznę 3 cykl z Clo. Gin powiedziała, że spróbujemy 5-6 cykli i jak nie pyknie, to zrobimy drożność.
    A jaka cena drożności?

    @Majlen najlepszości ♥️

    @Speranza mocno tulę

    @Pati, super wiadomość.

    @Dropsik, jak ja to doskonale rozumiem...

    Jak u Ciebie samopoczucie przy stymulacji? Mnie właśnie dziś uprzedził, że może być nienajlepsze. Płaciłam 800 zł, plus wcześniej musiałam wykonać biocenozę pochwy za 80 zł, w związku z wynikiem takim pół na pół kwalifikującym do badania dostałam leki za ok. 70 zł, więc łączny koszt przyjemności to ok. 1000 zł. :( miałam skierowanie do szpitala na klasyczne HSG, ale powiem szczerze. Bałam się i poszłam prywatnie na sono HSG które ma taką samą skuteczność.

    👩‍💼👨🏼‍🦱27 + 🐕🐾
    13 cs o👶🏻🍀 (🩸20.04. 🥚05.05. 🤞🏻16.05.)

    ⏳13 cs: Letrozole💊
    ❌12 cs: Letrozole💊 Gonapeptyl Daily 💉
    ❌11 naturalnych cykli

    🔜
    21.05. - Androlog
    27.05. - Monitoring

    💊👩‍💼FertilWoman PLUS, ovi, ferr C+, OEPAROL, Methyl B-12, Witamina C, Witamina D, Estabiom mama
    💊👨🏼‍🦱TENfertil ON, Witamina C, Witamina D, NAC
    _____
    "Pewnego dnia rzeczywistość będzie piękniejsza od marzeń." ✨
  • Majuna Autorytet
    Postów: 969 2892

    Wysłany: 28 marca, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liyss🧚🏻 wrote:
    W sumie konkretny i super! Najważniejsze to mieć plan. Właśnie miałam pytać czy masz owo skoro stymulacja ale doczytałam, że masz. Ciekawe rozwiązanie. Kciuki kochana i fajnie, ze drożność masz już z głowy 🥹

    Ja jak byłam u gin „mojej” to powiedziała, że mam się nie martwić bo wchodzi dofinansowanie invitro xD i mam przyjść w czerwcu to podziałami z tym. Kurtyna!

    Zaufam mu i zrobię, jak mówi. W końcu muszę kogoś obdarzyć zaufaniem, kto mnie poprowadzi. A co do ginki, szkoda gadać... Dlatego mi tak zależy na znalezieniu "tego jedynego" lekarza.

    Dropsik, Prezesoowa, Zbuntowana, Liyss🧚🏻, Pati2804, blob lubią tę wiadomość

    👩‍💼👨🏼‍🦱27 + 🐕🐾
    13 cs o👶🏻🍀 (🩸20.04. 🥚05.05. 🤞🏻16.05.)

    ⏳13 cs: Letrozole💊
    ❌12 cs: Letrozole💊 Gonapeptyl Daily 💉
    ❌11 naturalnych cykli

    🔜
    21.05. - Androlog
    27.05. - Monitoring

    💊👩‍💼FertilWoman PLUS, ovi, ferr C+, OEPAROL, Methyl B-12, Witamina C, Witamina D, Estabiom mama
    💊👨🏼‍🦱TENfertil ON, Witamina C, Witamina D, NAC
    _____
    "Pewnego dnia rzeczywistość będzie piękniejsza od marzeń." ✨
  • Dropsik Autorytet
    Postów: 1141 2532

    Wysłany: 28 marca, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CoffeeDream wrote:
    Przypomnij co czułaś 🤪 bo chyba nie pamiętam...
    Jejku, nie wyobrażam sobie nawet tego 🙈
    Zamknęłam się w łazience i zastanawiałam jak to odkręcić 😆

    CoffeeDream, Prezesoowa, Zbuntowana, Pati2804, Chmurka21 lubią tę wiadomość

    preg.png
    👨81'👩‍💼91'
    06.2022 👨‍👩‍👦 (dwa lata starań)
    Luty ⏸️ 🎁TP 7.10.2024

    Clexane 0.6 💉(Pai Homo, MTHFR) pod opieką immunologa 👩‍⚕️

    Kolejna wizyta:
    21.05 immunolog
    29.05 połówkowe
  • Rachelka23 Autorytet
    Postów: 319 599

    Wysłany: 28 marca, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Majuna, spory wydatek.
    Jak samopoczucie? W pierwszym cyklu czułam się tak sobie, miałam problemy ze wzrokiem(rozmazywały mi się światła w nocy), wzdęty brzuch i ogólnie byłam jakaś taka nieswoja. A po Ovitrelle myślałam, że wybuchnę dzień po. Drugi cykl już bez żadnych rewelacji, nie odczułam niczego. W obu cyklach jeden pęcherzyk odpowiedniej wielkości z lewego jajnika. Ale miałam po jednym nawet bez stymulacji. Ginka mówi, że dobrze, ale ja nie jestem przekonana 😏

    Majuna, Zbuntowana lubią tę wiadomość

    🧑 37. 🧔 40
    1 ciąża 2008 r.
    17 cs o 🤱
    AMH 7.02 przy normie 6.96
    LH. 8.96
    FSH. 5.55
    4 cykl z Clo + Ovi+ Duphaston
    _________
    📅
    20.04 badania 7 dpo ✅
    6.05 godz. 8:45 wizyta na NFZ
    9.05 godz. 8:15 wizyta prywatnie
  • Dropsik Autorytet
    Postów: 1141 2532

    Wysłany: 28 marca, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzie wrote:
    Szczerze mówiąc to już nic mi się nie chce i żałuje, że w ogóle się zdecydowałam.
    Sprawdź w kolejnym cyklu, bo mogłaś nie trafić ;) a teraz się ciesz, że owu była bez wątpienia i czekać tylko na efekty :D

    Suzie, CoffeeDream, Prezesoowa, Majuna, Zbuntowana, Pati2804, blob lubią tę wiadomość

    preg.png
    👨81'👩‍💼91'
    06.2022 👨‍👩‍👦 (dwa lata starań)
    Luty ⏸️ 🎁TP 7.10.2024

    Clexane 0.6 💉(Pai Homo, MTHFR) pod opieką immunologa 👩‍⚕️

    Kolejna wizyta:
    21.05 immunolog
    29.05 połówkowe
  • Dropsik Autorytet
    Postów: 1141 2532

    Wysłany: 28 marca, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majuna wrote:
    Zaufam mu i zrobię, jak mówi. W końcu muszę kogoś obdarzyć zaufaniem, kto mnie poprowadzi. A co do ginki, szkoda gadać... Dlatego mi tak zależy na znalezieniu "tego jedynego" lekarza.
    Ale to świetna wiadomość, że trafiłaś na fajnego lekarza. Uwolni to Twoją głowę myślę. Można oddać komuś stery 🤞

    Majuna, Zbuntowana lubią tę wiadomość

    preg.png
    👨81'👩‍💼91'
    06.2022 👨‍👩‍👦 (dwa lata starań)
    Luty ⏸️ 🎁TP 7.10.2024

    Clexane 0.6 💉(Pai Homo, MTHFR) pod opieką immunologa 👩‍⚕️

    Kolejna wizyta:
    21.05 immunolog
    29.05 połówkowe
  • monii00 Autorytet
    Postów: 259 405

    Wysłany: 28 marca, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klavel Aga wrote:
    Po owulacji a przed okresem – jakie można mieć objawy ciążowe (które tak wychwytujecie)

    2 pryszcze i 2 odruchy wymiotne z rana się liczą? xD
    Inne piersi (nabrzmiałe i/lub wydłużone + zmiana wyglądu sutków), żyły widoczne na piersiach, wysokie libido po okresie płodnym + śluz, wrażliwość na zapachy, niedobrze się robi, uczucie rozciągania w brzuchu/podbrzuszu.. Ja tak miałam przy pierwszej ciąży i teraz mam to samo. Właśnie zastanawiam się czy zrobić jutro sikańca bo mnie dzisiaj tak mdli.. Miałam wrażenie, że miałam owulację 2 dni wcześniej niż z aplikacji. Mogło tak być bo w styczniu leczyłam infekcje.. Jestem w rozterce czy czekać 🤷🏻‍♀️

    Zbuntowana, Klavel Aga lubią tę wiadomość

    09.05.2024 wykryty ok 0,5 cm mięśniak - do późniejszej kontroli 🥺
    04.05.2024 💔 poronienie samoistne 4tc 4dz
    25.04.2024 ⏸️
    01.03.2024 wznowienie starań
    24.10.2023 💔 poronienie samoistne 5tc 3dz
    15.10.2023 ⏸️
    02.09.2023 początek starań
    17.07.2021 👰‍♀️🤵‍♂️
    👧 28 l. 🧔‍♂️ 33 l.
    Cel ➡️ diagnostyka, utrata wagi
    Zalecenia gin ➡️ badania w kierunku trombofilii, TSH, glukoza na czczo, antykoagulant tocznia (min. 6 tyg po poronieniu)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monii00 wrote:
    Inne piersi (nabrzmiałe i/lub wydłużone + zmiana wyglądu sutków), żyły widoczne na piersiach, wysokie libido po okresie płodnym + śluz, wrażliwość na zapachy, niedobrze się robi, uczucie rozciągania w brzuchu/podbrzuszu.. Ja tak miałam przy pierwszej ciąży i teraz mam to samo. Właśnie zastanawiam się czy zrobić jutro sikańca bo mnie dzisiaj tak mdli.. Miałam wrażenie, że miałam owulację 2 dni wcześniej niż z aplikacji. Mogło tak być bo w styczniu leczyłam infekcje.. Jestem w rozterce czy czekać 🤷🏻‍♀️
    Zrób test :) lubimy sikanie na patyki :)

    monii00, Zbuntowana lubią tę wiadomość

  • Zimozielona Autorytet
    Postów: 464 921

    Wysłany: 28 marca, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzie wrote:
    Mój progesteron wynosi 10,60 ng/ml. :(
    Suzie, ja przy 7.4 zaszłam w ciążę. Jak tylko test pozytyw to zrób z progesteronem szybko nawet jak cień i od razu progesteron jak będzie dalej niski.

    Zbuntowana lubi tę wiadomość

  • Majlen Autorytet
    Postów: 825 1550

    Wysłany: 28 marca, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takim bukietem przywitał mnie mój ❤️ i 140 kawałkami Sushi na kolację 😅
    20240328-181046.jpg
    darmowe fotki

    monii00, CoffeeDream, MummyYummy, Vienna, notsobadd, Malinowysorbet, Rahia, Prezesoowa, Majuna, Rachelka23, Zbuntowana, Liyss🧚🏻, Suzie, Dropsik, martysiaczki, Pati2804, Paima, Leśneintro, blob lubią tę wiadomość

    Odstawienie AH po 6 latach - 18.01.2024
    Starania o pierwszego maluszka - od 03.2024 🩷
    👩28 lat 👋
    🧔33 lata 👋
    Badania nasienia ✅️

    Zaczynamy 2cs 🩷
    〰️〰️〰️〰️〰️〰️
    Start cykl 🩸- 2.04
    Owulacja 🥚 - 15.04
    2 owulacja 🥚 - 3.05
    ______________________________

    " Przyszłość należy do tych, którzy potrafią ją sobie wyobrazić, zaprojektować i zrealizować. Nie jest czymś, na co czekamy - musimy ją sami stworzyć." 🦋
  • CoffeeDream Autorytet
    Postów: 1746 2717

    Wysłany: 28 marca, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majlen wrote:
    Takim bukietem przywitał mnie mój ❤️ i 140 kawałkami Sushi na kolację 😅
    20240328-181046.jpg
    darmowe fotki

    Piękny! 🩷 Od razu czuć wiosnę 🌸😊 to udanego świętowania 🥳

    Starania od 12.2023 (6 cs)👶

    Suple 💊: magnez, cynk, Wit. C, selen, jod, Wit. D, omega 3, wiesiołek, WITAMINA B COMPLEX B-50 B50 METHYL TMG
  • monii00 Autorytet
    Postów: 259 405

    Wysłany: 28 marca, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blob wrote:
    Zrób test :) lubimy sikanie na patyki :)
    Ostatnio czekałam na termin @, ale zaszaleje co mi tam 😅

    CoffeeDream, Zbuntowana, blob lubią tę wiadomość

    09.05.2024 wykryty ok 0,5 cm mięśniak - do późniejszej kontroli 🥺
    04.05.2024 💔 poronienie samoistne 4tc 4dz
    25.04.2024 ⏸️
    01.03.2024 wznowienie starań
    24.10.2023 💔 poronienie samoistne 5tc 3dz
    15.10.2023 ⏸️
    02.09.2023 początek starań
    17.07.2021 👰‍♀️🤵‍♂️
    👧 28 l. 🧔‍♂️ 33 l.
    Cel ➡️ diagnostyka, utrata wagi
    Zalecenia gin ➡️ badania w kierunku trombofilii, TSH, glukoza na czczo, antykoagulant tocznia (min. 6 tyg po poronieniu)
  • CoffeeDream Autorytet
    Postów: 1746 2717

    Wysłany: 28 marca, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dropsik wrote:
    Zamknęłam się w łazience i zastanawiałam jak to odkręcić 😆

    Szalona! 🤣

    Zbuntowana, Dropsik lubią tę wiadomość

    Starania od 12.2023 (6 cs)👶

    Suple 💊: magnez, cynk, Wit. C, selen, jod, Wit. D, omega 3, wiesiołek, WITAMINA B COMPLEX B-50 B50 METHYL TMG
  • _Pistacjowa_ Debiutantka
    Postów: 8 2

    Wysłany: 28 marca, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka dziewczyny, muszę się was poradzic bo już nie wiem co myśleć
    Przedwczoraj (20dc) i wczoraj (21dc) wyszedł mi pozytywny test owulacyjny. Zaznaczę że cykle mam 30-33 dniowe + w tym cyklu byłam przeziębiona co mogło przesunąć owulacje. Byłam dziś u ginekologa, który badał mnie usg dopochwowo jakieś 5 sekund po czym stwierdził że pęcherzyki nie rosną i do owu nie dojdzie...
    Wczoraj czułam także ewidentny ból lewego jajnika przez kilka godzin. Wzrosła mi także dzis rano temperatura ciała o 0,4 stopnia! Czy to mozliwe że lekarz nie zauwazyl iż doszło do świeżej owulacji? (Mogło przecież jeszcze nie być cialka żółtego) a zrobił to badanie tak na odpieprz że masakra. Dodatkowo wspomnę że dzis mam bardzo duzo śliskiego, mlecznego, lekko rozciagliwego śluzu. co byście zrobiły w takiej sytuacji? :( jestem mega skołowana i zmartwiona.

  • MummyYummy Autorytet
    Postów: 1522 2851

    Wysłany: 28 marca, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majlen wrote:
    Takim bukietem przywitał mnie mój ❤️ i 140 kawałkami Sushi na kolację 😅
    20240328-181046.jpg
    darmowe fotki

    Piękny bukiet 🥰
    A na sushi "powiem" tylko tyle: 🤤🤤🤤🤤🤤🤤

    20.03 - ⏸️ (10 dpo)

    21.03 - beta HCG: 64,280 mlU/ml, progesteron: 27,73 ng/ml

    23.03 - beta HCG: 157,700 mlU/ml, TSH: 1,040 μIU/ml

    10.04 - 4 mm człowieka z bijącym sercem ♥️
    08.05 - 4 cm człowieka, ♥️ 176/min

    🗓️ Kalendarz wizyt

    20.05 - USG na NFZ (10:30)
    28.05 - badania prenatalne (10:20)
    05.06 - wizyta NFZ (9:00)/wizyta u lekarza prowadzącego (18:00)


    preg.png
  • Prezesoowa Autorytet
    Postów: 4389 8695

    Wysłany: 28 marca, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    notsobadd wrote:
    Ja się właśnie obawiam jak ja przez to dziadowskie plamienie teraz wyznaczę okres… bo dzisiaj np mam już lekkie krwawienie i tak jak mówisz, to przychodzi falami. Ech no dobra, to nie panikuję. Byle to przeżyć 🥹

    Ja to odróżniłam po tym, że to od torbieli było takie lekko rozwodnione, nie takie mocno czerwone i bardziej gęste jak przy miesiączce. No i @ się wtedy rozkręciła normalnie

    notsobadd lubi tę wiadomość

    36 👱🏻‍♀️37🧔🏻‍♂️

    4 cs o maluszka 🥰

    🩸 - 24.04.
    🥚 - 06.05.

    🗓️
    14.05. - USG piersi i tarczycy
    16.05. - rozmowa o pracę 🙏🏼
    04.06. - wizyta u lekarza
    25.07. - wizyta u gin-endo 🙏🏼

    Niedoczynność tarczycy, hashimoto, IO, PCOS, nadwaga

    Letrox, selen, jod, magnez, cynk, Wit. C, D, E, Omega, Fertisim, NAC, Ubichinol, Folian, Cholina, Sanprobi
  • Prezesoowa Autorytet
    Postów: 4389 8695

    Wysłany: 28 marca, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzie wrote:
    Wysłali mi termometr 💪

    Ja swój właśnie odebrałam :D

    CoffeeDream, Rachelka23, Suzie lubią tę wiadomość

    36 👱🏻‍♀️37🧔🏻‍♂️

    4 cs o maluszka 🥰

    🩸 - 24.04.
    🥚 - 06.05.

    🗓️
    14.05. - USG piersi i tarczycy
    16.05. - rozmowa o pracę 🙏🏼
    04.06. - wizyta u lekarza
    25.07. - wizyta u gin-endo 🙏🏼

    Niedoczynność tarczycy, hashimoto, IO, PCOS, nadwaga

    Letrox, selen, jod, magnez, cynk, Wit. C, D, E, Omega, Fertisim, NAC, Ubichinol, Folian, Cholina, Sanprobi
  • Prezesoowa Autorytet
    Postów: 4389 8695

    Wysłany: 28 marca, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majuna wrote:
    A więc dzisiejsza moja wizyta to była w celach poszukania lekarza, który będzie chciał szukać przyczyny niepowodzeń. Jest to ginekolog, do którego kiedyś już chodziłam, więc ufam mu i żałuję, że wcześniej nie poszłam. Jutro u niego miałam mieć drożność, ale jak usłyszał, że nie ma miesiączki już, to mówi, że jedziemy z tym od razu i będzie z głowy, po co jeździć. Oczywiście obsrałam się ze strachu i to zauważył i mówi, że jak się boję to możemy i jutro i nie będzie namawiał. 😂 Ale no wiecie jednak rozum wygrał, po co mam zasuwać 50 km wieczorem w piatek przed swietami, jak moge miec z glowy i spokojny sen. Mialo lekko bolec porownywalnie do bolu miesiaczkowego i uwaga nie bolało nic, aż się dopytywał czy serio nic. Wziernik, coś tam wpuszcza rurką do jajowodów, idziemy do usg, sprawdza i koniec - całość to max. 10 min. Wynik - obydwa jajowody drożne. 🥳🥳🥳

    Ponadto przy wynikach nasienia mojego męża na ten moment nie widzi sensu inseminacji. Jeśli jego plan nie zadziała, to wtedy powie, że mamy się zdecydować.

    Plan:
    1. Stymulacja 4-6 cykli z monitoringiem
    2. W miedzyczasie testy w kierunku trombofilii, tu dał mi ulotkę na konkretne testy, bo coś tam gadał o stopniach zaawansowania (mało zrozumiałam, ale powiedziałam, że jak poleca to wierzę).
    3. Immunolog tak może za dwa cykle
    4. Laparoskopia też za jakiś czas.

    Na początek letrozol.

    To by było na tyle, z wizyty jestem zadowolona. Czy stymulacja to dobry krok zakładając ze mam swoje owulki? Nie wiem. Może potrzebuje podkręcenia. Mówi, że ten letrozol to taki lek pierwszego rzutu. Spróbuję, co mi szkodzi po roku. Lubię kogoś z planami i on taki jest.

    Super! Brzmi jak człowiek, który lubi działać i od razu przechodzi do rzeczy. No i świetnie, że drożność masz za sobą i że wynik jest super! Bardzo bardzo się cieszę, że jesteś zadowolona :)))

    Majuna lubi tę wiadomość

    36 👱🏻‍♀️37🧔🏻‍♂️

    4 cs o maluszka 🥰

    🩸 - 24.04.
    🥚 - 06.05.

    🗓️
    14.05. - USG piersi i tarczycy
    16.05. - rozmowa o pracę 🙏🏼
    04.06. - wizyta u lekarza
    25.07. - wizyta u gin-endo 🙏🏼

    Niedoczynność tarczycy, hashimoto, IO, PCOS, nadwaga

    Letrox, selen, jod, magnez, cynk, Wit. C, D, E, Omega, Fertisim, NAC, Ubichinol, Folian, Cholina, Sanprobi
  • Majlen Autorytet
    Postów: 825 1550

    Wysłany: 28 marca, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapomniałam się i zjadłam 2 kawałki surowego łososia, ale przypomniałam sobie, że w niedzielę testuję i jadłam już te z wędzonym 🙈🙈🙈

    Zbuntowana lubi tę wiadomość

    Odstawienie AH po 6 latach - 18.01.2024
    Starania o pierwszego maluszka - od 03.2024 🩷
    👩28 lat 👋
    🧔33 lata 👋
    Badania nasienia ✅️

    Zaczynamy 2cs 🩷
    〰️〰️〰️〰️〰️〰️
    Start cykl 🩸- 2.04
    Owulacja 🥚 - 15.04
    2 owulacja 🥚 - 3.05
    ______________________________

    " Przyszłość należy do tych, którzy potrafią ją sobie wyobrazić, zaprojektować i zrealizować. Nie jest czymś, na co czekamy - musimy ją sami stworzyć." 🦋
  • Prezesoowa Autorytet
    Postów: 4389 8695

    Wysłany: 28 marca, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzie wrote:
    Mój progesteron wynosi 10,60 ng/ml. :(

    Progesteron jest niezły :) poza tym mogłaś trafić akurat na spadek :) nie martw się tym, za miesiąc możesz powtórzyć :) żeby ocenić proga to trzeba go zbadać w trzech kolejnych miesiącach, głowa do góry :*

    Zbuntowana, Suzie lubią tę wiadomość

    36 👱🏻‍♀️37🧔🏻‍♂️

    4 cs o maluszka 🥰

    🩸 - 24.04.
    🥚 - 06.05.

    🗓️
    14.05. - USG piersi i tarczycy
    16.05. - rozmowa o pracę 🙏🏼
    04.06. - wizyta u lekarza
    25.07. - wizyta u gin-endo 🙏🏼

    Niedoczynność tarczycy, hashimoto, IO, PCOS, nadwaga

    Letrox, selen, jod, magnez, cynk, Wit. C, D, E, Omega, Fertisim, NAC, Ubichinol, Folian, Cholina, Sanprobi
‹‹ 414 415 416 417 418 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ