Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nadchodzi wrzesień, kończy się lato, w maju nam mówią per mamo i tato 🥹
Odpowiedz

Nadchodzi wrzesień, kończy się lato, w maju nam mówią per mamo i tato 🥹

Oceń ten wątek:
  • Monia• Autorytet
    Postów: 1054 1278

    Wysłany: 11 września 2025, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IT_Girl wrote:
    Czy ja wiem czy za dużo, my teraz w udanym cyklu chyba 4-5 razy z rzędu się staraliśmy, nie ma co tracić nadziei 😉
    My przy udanym tak samo, chyba z 5 dni z rzędu i to 2 razy dziennie 🤣

    👩 29 👨28

    🔹2 cs ❤️
    ⏸️ 23.12.2023
    27.12,2023 - beta hcg 332,86 mIU/ml
    30.12.2023 - beta hcg 1076,36 mIU/ml
    19.01.2023 - usg, jest kropek 1,20cm i serduszko 😻
    26.04.2024 - połówkowe, 484g dziewczynki 👧🏼🩷
    27.06.2024 - III badania prenatalne, 1512g 🩷
    29.08.2024 - poród SN🥰

    🔹3 cs starań o drugie dziecko
    ⏸️16.10.2025
    1.11.2025 - poronienie 💔 6+5tc

    🔹wznawiamy starania🌈

    event.png
  • KurtynaMileczenia Ekspertka
    Postów: 240 501

    Wysłany: 11 września 2025, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oliwia79 wrote:
    Kurde dziewczyny chyba tam gdzies na miejscu bo widze ze jest alab zrobie ta bete jutro a i tak zostajemy do pon to odrazu tam tez powtorze 😅
    Rób rób i daj znać! ❤️

    age.png
  • Marty.Na Autorytet
    Postów: 560 647

    Wysłany: 11 września 2025, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy branie progesteronu w tabletkach może później zaburzyć kolejny cykl?

    31🙆🏻‍♀️ 33🧔🏼

    Starania od 10.24'

    ♂️:
    Łuszczyca (Daivobet)

    💊
    Omega3, Witamina D, Magnez, Ten Fertil ON, Witaminy ADEK, Ubiquinol 200, Witamina B12

    🔬
    Rozszerzone badanie nasienia + fragmentacja DNA plemników + test HBA ⏳

    ♀️
    Przewlekłe nieaktywne zapalenie żołądka, subkliniczna niedoczynność tarczycy (Euthyrox 50), PCOS (w trakcie diagnozy)

    💊
    Witamina D, Omega 3, Magnez, Witamina B6 i B12, Aktywny kwas foliowy Neofolic, NAC 600, Ubiquinol 200, Prena Caps Ovi, Zioła Ojca Grzegorza

    🔬
    Trombofilia wrodzona (m. cz. V Leiden, m. MTHFR, m. PAI-1), KIR ⏳

    Beta HCG:
    08.03.25- 68.60
    10.03.25- 104.60
    12.03.25- 147.50
    14.03.25- 216.60
    19.03.25- 1036.60
    20.03.25- 1313.30
    02.04.25 - zabieg abrazji, 8tc 💔

    preg.png
  • Monia• Autorytet
    Postów: 1054 1278

    Wysłany: 11 września 2025, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś 7dpo i kusi żeby testować ale nie będę. Obudziłam się z biegunką, Katarem, bólem gardła i głowy . Leżę i ledwo żyję 😒 jeszcze mnie zawiało i nie mogę odwrócić głowy w lewą stronę -,-

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 września 2025, 10:34

    👩 29 👨28

    🔹2 cs ❤️
    ⏸️ 23.12.2023
    27.12,2023 - beta hcg 332,86 mIU/ml
    30.12.2023 - beta hcg 1076,36 mIU/ml
    19.01.2023 - usg, jest kropek 1,20cm i serduszko 😻
    26.04.2024 - połówkowe, 484g dziewczynki 👧🏼🩷
    27.06.2024 - III badania prenatalne, 1512g 🩷
    29.08.2024 - poród SN🥰

    🔹3 cs starań o drugie dziecko
    ⏸️16.10.2025
    1.11.2025 - poronienie 💔 6+5tc

    🔹wznawiamy starania🌈

    event.png
  • Lipsy Przyjaciółka
    Postów: 70 73

    Wysłany: 11 września 2025, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia współczuję złego samopoczucia. Obyś szybko poczuła się lepiej.

    Ale KurtynaMilczenia również źle się czuła, a dziś ma kropka w brzuchu :)

    Monia•, KurtynaMileczenia, Fox lubią tę wiadomość

    👩🏻 30 🧔🏻31
    Starania od 2022
    Hashimoto, pai hetero, przeleczona chlamydia, wyrównany niedobór witaminy D
    Wyniki nasienia ✅
    W planach drożność, histeroskopia
    Aktualnie stop - konsultacja w sprawie blizny
  • KurtynaMileczenia Ekspertka
    Postów: 240 501

    Wysłany: 11 września 2025, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lipsy wrote:
    Monia współczuję złego samopoczucia. Obyś szybko poczuła się lepiej.

    Ale KurtynaMilczenia również źle się czuła, a dziś ma kropka w brzuchu :)
    Dokładnie tak było, potwierdzam :D 5dpo

    Lipsy, Monia• lubią tę wiadomość

    age.png
  • Matylda88 Ekspertka
    Postów: 215 202

    Wysłany: 11 września 2025, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oliwia79 wrote:
    Dziewczyny dzis jest 11 DPO patrzę i nie dowierzam
    IMG-6052.jpg
    Powiedzcie ze tez to widzicie 🥹

    Ja też widzę, gratulacje! ❤️

    02.2024: 8 tc 💔👼🏻
    10.2024: 13 tc 💔M.👼🏻
    10.2025: 9 tc 💔👼🏻
  • Matylda88 Ekspertka
    Postów: 215 202

    Wysłany: 11 września 2025, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Default.owa wrote:
    Miejsca starczy, na spokojnie. ;) Ja teraz po prostu robię dookoła tych siniaków i jednego dnia po lewej drugiego po prawej stronie brzucha. I na razie jeszcze się mieszczę. 🤣 Nie smaruje niczym, ale mam zamiar zapytać dziś o to mojego lekarza. Ogólnie mnie bolą jakiś czas po zrobieniu, lekko szczypią i przy dotyku, a tak to raczej nie.

    I co z tym smarowaniem? Lekarz coś polecił? :D

    02.2024: 8 tc 💔👼🏻
    10.2024: 13 tc 💔M.👼🏻
    10.2025: 9 tc 💔👼🏻
  • Matylda88 Ekspertka
    Postów: 215 202

    Wysłany: 11 września 2025, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, stosowała może któraś Fluomizin i tabletka utknęła nierozpuszczona w pochwie? Oczywiście przygody nie odpuszczają 😅

    02.2024: 8 tc 💔👼🏻
    10.2024: 13 tc 💔M.👼🏻
    10.2025: 9 tc 💔👼🏻
  • Fox Autorytet
    Postów: 622 1136

    Wysłany: 11 września 2025, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lipsy wrote:
    Monia współczuję złego samopoczucia. Obyś szybko poczuła się lepiej.

    Ale KurtynaMilczenia również źle się czuła, a dziś ma kropka w brzuchu :)

    Właśnie mi tym przypomnialyscie, ze ja tez sie koszmarnie czułam w okolicach 6-7dpo !! 😮
    Katar, dreszcze.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 września 2025, 11:03

    Monia•, Lipsy, KurtynaMileczenia lubią tę wiadomość

    91'
    10.2023⏸️->07.2024 🩵Synek

    07.2025 💔 7+2 (puste jajo)
    10.2025 💔 10+1 (chłopiec triploidia)

    21.12 ⏸️ 10 dpo
    27.12 beta 239,4 mIU/ml || Prog 26,70
    29.12 beta 339,0 mIU/ml 💔 || prog 25,64
    31.12 beta 569,8 mIU/ml || prog 19,58
    02.01.2026 beta 1281,7 mIU/ml 🤯 || prog 18,95

    23.02 I prenatalne - 6,25cm FHR: 151bpm - ryzyka niskie- 🩵
    15.04 II prenatalne - 346g chłopiec 🩵
    26.05 - 977g 🐻
    11.06 - 1309g 🐻
    preg.png
  • Monia• Autorytet
    Postów: 1054 1278

    Wysłany: 11 września 2025, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KurtynaMileczenia wrote:
    Dokładnie tak było, potwierdzam :D 5dpo
    Fajnie by było jakby u mnie też tak było 😆 za 5 dni się okaże, chyba że nie wytrzymam tyle 😄

    👩 29 👨28

    🔹2 cs ❤️
    ⏸️ 23.12.2023
    27.12,2023 - beta hcg 332,86 mIU/ml
    30.12.2023 - beta hcg 1076,36 mIU/ml
    19.01.2023 - usg, jest kropek 1,20cm i serduszko 😻
    26.04.2024 - połówkowe, 484g dziewczynki 👧🏼🩷
    27.06.2024 - III badania prenatalne, 1512g 🩷
    29.08.2024 - poród SN🥰

    🔹3 cs starań o drugie dziecko
    ⏸️16.10.2025
    1.11.2025 - poronienie 💔 6+5tc

    🔹wznawiamy starania🌈

    event.png
  • madzia90 Koleżanka
    Postów: 33 1

    Wysłany: 11 września 2025, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka, 14 dpo jutro planowana miesiaczka, szyjka dalej wysoko miekka i zamknieta a test negatywny. Myslicie że jest jeszcze szansa?

  • Maalwii Autorytet
    Postów: 584 802

    Wysłany: 11 września 2025, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oliwia79 wrote:
    Dziewczyny dzis jest 11 DPO patrzę i nie dowierzam
    IMG-6052.jpg
    Powiedzcie ze tez to widzicie 🥹

    O jaaa! 😍 Gratulacje ❤️
    Daj znać jak bety i udanego odpoczynku, trzymam kciukasy 🍀😊

    M 💁🏽‍♀️ 28 | T 💁🏼‍♂️ 31 | K 🐕

    • starania od 06.2025

    ➡️ 💁🏽‍♀️ M
    TSH: 2,02 ✅
    Ferrytyna: 29,39 ⬆️
    Prolaktyna: 19,01 ✅
    Progesteron 7-8dpo: 11,90 ✅

    X cs 🙉
    20.06 - pierwsze w życiu ⏸️ 🥹
  • Maalwii Autorytet
    Postów: 584 802

    Wysłany: 11 września 2025, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EVK wrote:
    Od kiedy zaczęłam miesiączkować i podczas okresu zużywać ok 50-60 podpasek. Tampon rekord to 12 min 😄
    Ratuje się cyklinamina albo exacylem.
    Haha a ta wątróbka to faktycznie…ja chyba będę zamykać nos i oczy i przełykać z jak najmniejszą świadomością 🤣

    O szlak to jakby kran był odkręcony 🙉😅
    Albo wizualizuj sobie coś co lubisz 🤣 ja narazie zostaję przy czerwonym mięsie i żelazie zobaczę za dwa miesiące jaki efekt 😁

    EVK lubi tę wiadomość

    M 💁🏽‍♀️ 28 | T 💁🏼‍♂️ 31 | K 🐕

    • starania od 06.2025

    ➡️ 💁🏽‍♀️ M
    TSH: 2,02 ✅
    Ferrytyna: 29,39 ⬆️
    Prolaktyna: 19,01 ✅
    Progesteron 7-8dpo: 11,90 ✅

    X cs 🙉
    20.06 - pierwsze w życiu ⏸️ 🥹
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3084 3846

    Wysłany: 11 września 2025, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje pięknych wyników bety 🍁🍁🍁
    Za dwie kreseczki trzymam mocno kciuki 🍀 aby tylko ciemniały i pięknie zeby rosla beta 🍀🍀🍀🍁🍁🍁

    oliwia79 lubi tę wiadomość

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • Lipsy Przyjaciółka
    Postów: 70 73

    Wysłany: 11 września 2025, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fox wrote:
    Właśnie mi tym przypomnialyscie, ze ja tez sie koszmarnie czułam w okolicach 6-7dpo !! 😮
    Katar, dreszcze.
    ja to już przeziębiona od razu po ovu i jeszcze opryszczka mi wyskoczyła, ale staram się nie nakręcać, bo u mnie to raczej nic nie znaczy

    👩🏻 30 🧔🏻31
    Starania od 2022
    Hashimoto, pai hetero, przeleczona chlamydia, wyrównany niedobór witaminy D
    Wyniki nasienia ✅
    W planach drożność, histeroskopia
    Aktualnie stop - konsultacja w sprawie blizny
  • EVK Ekspertka
    Postów: 229 311

    Wysłany: 11 września 2025, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maalwii wrote:
    O szlak to jakby kran był odkręcony 🙉😅
    Albo wizualizuj sobie coś co lubisz 🤣 ja narazie zostaję przy czerwonym mięsie i żelazie zobaczę za dwa miesiące jaki efekt 😁
    Powodzenia 😘
    Mi hematolog powiedział że NA SZCZĘŚCIE niska ferrytyna nie stanowi problemów z zajściem w ciążę; a u mnie być może nawet ciąża powstrzymała by spadek ferrytyn bo nie byłoby spadku krwi 😁
    Modlę się o 2 kreski.. Wczoraj robiłam test ale biel Vizira (11dpo, 30 dc). Okresu brak i nie łam absolutnie żadnych objawów oprócz lekkiej biegunki i podwyższonej temp ciała (37.4). Zazwyczaj cośtam przed okresem czuję…oby nie przyszedł 🥹🥹

    Maalwii lubi tę wiadomość

    👧30 👦31
    starania od 01/2025
    Od 5-6 miesiączki AH 🙈

    🤒Endometrioza IV st, adenomioza

    💉Badania/ zabiegi:
    AMH: 6.8 ✅
    Histeroskopia (polipy macicy): 2015r, 2017 🚩
    FSH, LH, Prolaktyna ✅
    Progesteron (8dc)= 6.2 🚩, 13.2 oraz 10.5
    Nasienie męża ✅

    💊Leki:
    Pueria Uno
    NAC, kurkumina, olej TRIO GLA, olej z wiesiołka, ashwaganda, koenzym Q10, magnez, selen
    Progesteron (od 2-10dpo)

    ⭐️08.10.2025 ⏸️, betaHCG=234
    ⭐️10.10.2025 betaHCG=633

    preg.png
  • milka_91 Autorytet
    Postów: 632 1673

    Wysłany: 11 września 2025, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fox wrote:
    Właśnie mi tym przypomnialyscie, ze ja tez sie koszmarnie czułam w okolicach 6-7dpo !! 😮
    Katar, dreszcze.


    Ja miałam to samo przed zrobieniem testu :) typowe przeziębienie :D więc też jestem tego przykładem :D

    Lipsy, KurtynaMileczenia, Fox lubią tę wiadomość

    👩🏻34🧔🏻‍♂️36🐶x2




    19.05 13dpo ⏸️🥹
    03.06 1 wizyta mamy serduszko ❤️ CRL 4mm
    17.06 CRL 18,7 mm Dzidziusia 🥹👶🏼
    15.07 6cm Człowieczka 🥹❤️
    21.07 Prenatalne- Zdrowy Chłopczyk 🩵🧬
    12.08 150g Maluszka 🥐
    11.09 370g Chłopaczka 🩵
    15.09 Połówkowe- 400g Łobuza 👶🏼🧬
    14.10 740g Synusia 🩵
    13.11 USG III trymestru OK 👶🏼🧬
    04.12 2060kg Chłopaczka 🫶🏽
    22.12 2600kg Klocusia 👶🏼🧬
    13.01 wizyta ⏳

    preg.png
  • Lipsy Przyjaciółka
    Postów: 70 73

    Wysłany: 11 września 2025, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzia90 wrote:
    Hejka, 14 dpo jutro planowana miesiaczka, szyjka dalej wysoko miekka i zamknieta a test negatywny. Myslicie że jest jeszcze szansa?

    Mówią, że póki nie ma @ to piłka w grze. Ale w tym wypadku chyba niestety wszystko przesądzone. Nie było już zbliżenia od 10 dnia cyklu?

    EVK lubi tę wiadomość

    👩🏻 30 🧔🏻31
    Starania od 2022
    Hashimoto, pai hetero, przeleczona chlamydia, wyrównany niedobór witaminy D
    Wyniki nasienia ✅
    W planach drożność, histeroskopia
    Aktualnie stop - konsultacja w sprawie blizny
  • Maalwii Autorytet
    Postów: 584 802

    Wysłany: 11 września 2025, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EVK wrote:
    Powodzenia 😘
    Mi hematolog powiedział że NA SZCZĘŚCIE niska ferrytyna nie stanowi problemów z zajściem w ciążę; a u mnie być może nawet ciąża powstrzymała by spadek ferrytyn bo nie byłoby spadku krwi 😁
    Modlę się o 2 kreski.. Wczoraj robiłam test ale biel Vizira (11dpo, 30 dc). Okresu brak i nie łam absolutnie żadnych objawów oprócz lekkiej biegunki i podwyższonej temp ciała (37.4). Zazwyczaj cośtam przed okresem czuję…oby nie przyszedł 🥹🥹

    To całe szczęście bo ja sama ją podbijam i nie konsultowałam się w tym temacie za bardzo tylko moja endo mi powiedziała że dobrze byłoby podnieść 🙈😅 oby tak było 😊
    Trzymam kciuki kochana żeby @ nie wjechała i żebyś zobaczyła te dwie kreseczki ❤️

    Ja właśnie kończę @ i działam za niedługo z testami owulacyjnymi mam nadzieję że ten cykl będzie szczęśliwy i na koniec miesiąca albo na początku października zobaczę to o czym każda z nas marzy..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 września 2025, 12:29

    EVK lubi tę wiadomość

    M 💁🏽‍♀️ 28 | T 💁🏼‍♂️ 31 | K 🐕

    • starania od 06.2025

    ➡️ 💁🏽‍♀️ M
    TSH: 2,02 ✅
    Ferrytyna: 29,39 ⬆️
    Prolaktyna: 19,01 ✅
    Progesteron 7-8dpo: 11,90 ✅

    X cs 🙉
    20.06 - pierwsze w życiu ⏸️ 🥹
‹‹ 54 55 56 57 58 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ