X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Najgorsze jest to czekanie...
Odpowiedz

Najgorsze jest to czekanie...

Oceń ten wątek:
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 13 listopada 2014, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idz do ginekologa, badalas piersi po miesiaczce ? Moze troche ci sie cos rozlegulowalo

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2014, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aisza, jasne, ze możesz się tym podzielić :) Może źle sie wyraziłam :)
    Każda z nas ma pewne oczekiwania, obawy i podejrzenia- to zrozumiałe. Ja nie miałam (albo nie pamietam) podobnej sytuacji także trudno mi tu ocenić. Wiem tylko, że zdarza się mieć bóle piersi przed owulacją :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2014, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla mnie najgorsze jest jak wchodze do sklepow, a tam dzialy z artykulami niemowlecymi. Omijam je jak ognia. Jesli chodzi o bol piersi, to ja zawsze mam ale po owulce

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2014, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinia ja zanim zaszłam w ciąże to co wchodziłam z mężem do sklepów i był dział z mlekiem dla dzieci, pampersami to patrzyliśmy na siebie i mówiliśmy- "tego jeszcze nie potrzebujemy" aż tu nagle, po małej chwili okazzało się że możemy juz się wdrażać w temat :) Spokojnie, będziemy jeszcze miały dosyć tego wszystkiego :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2014, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby Zgredek... wiary nie trace, musimy po prostu uzbroic cie w cierpliwosc i czekac na swoja kolej

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2014, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No hej dziewczyny :) Chwile Mnie nie było bo urwanie głowy w pracy :) Ale za chwilę kończę i jade do domku :) Zjem sobie pyszny obiadek z mężem, który na Mnie czeka :) Mam ochotę na miłe spędzenie popołudnia :) Macie jakiś pomysł?

  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 13 listopada 2014, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakiś dobry film i deser lodowy :)

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2014, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooooo, Fatim, film na pewno :) Dobry pomysł :) Deser to możed nie, ale loda :) hehe.
    Czekam na Twoją wiadomość wieczorkiem :) i trzymam kciuki :)

  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 13 listopada 2014, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ależ miałam dużo do poczytania po powrocie!
    Fajnie tu :)
    Kinia - witaj, rówieśniczko ;)
    Zgredek - teraz doczytałam o Visanne - podziwiam, że udało Ci się przebrnąć, ja musiałam odstawić w trakcie drugiego opakowania.
    Fatim - czyli testujesz jakieś dwa/trzy dni przede mną. Tym bardziej trzymam kciuki ;)

    Idę dziś z nieMałżem do znajomych. I tym razem nie dam się poczęstować alkoholem, tylko co znowu powiem???? Ile razy można "być na antybiotyku"???

    Zgredek lubi tę wiadomość

    PWZJp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2014, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No hej Lianna. Powiedz, ze glowa cie boli :) na pewno cos wymyslisz

  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 13 listopada 2014, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lianna mam ten sam problem, w koncu antybiotyku nie bedziesz brac co miesiac :P
    Moze piwiedz, ze dzisiaj ty prowadzisz albo ,ze musisz cos jeszcze dzisiaj zalatwic jak wrocisz i tym razem dziekujesz ;)
    Niektore mowia, ze dzisiaj one prowadza, ale w moim przypadku to nie dziala, bo mamy samochod w kiepskim stanie i tylko maz go prowadzi i wszyscy o tym wiedza ;)
    Macie jakies pomysly? Weekend sie zbliza wiecna pewno sie przydadza swieze wymowki :)

    Zgredek lubi tę wiadomość

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 13 listopada 2014, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Albo, ze zrobilas sobie postanowienie,ze do nowego roku nie pijesz, zeby wyszlo oszczedniej w sylwestra :D

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • vercia Ekspertka
    Postów: 249 92

    Wysłany: 13 listopada 2014, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja zawsze mówie, że mam migrene a jak się napije to wtedy boli bardziej i dłużej, to akurat jest prawda, ale nadużywam tej wymówki ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 listopada 2014, 18:13

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2014, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny, czytam Wasze wpisy i widzę, że miło i przyjemnie u was!:)

    także witam czekające na cud , ja również czekam już 26 cykl- tak na marginesie:):)

    oby nam sie kiedyś udało!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2014, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No cześć dziewczyny :) Obiadek z męęęm i mamą zjedzony :)Serial obejrzany :) Teraz uczeę się nowego lapka hehe.

    Hipisiątko-a może właśnie zadziałało :) oby, oby :)
    Lianna ja wytrzymałam 3 m-ce, oprócz ciągłego plamienia nic mi nie było także luz :)
    Witamy Cię przyszła mamo :) Same fajne dziewczyny tu są to musi być miło :)
    Ja akurat nie mam problemu z odmawianiem alkoholu bo wśród znajomych (i nie tylko) uchodzę za osobę raczej nie pijącą :)

    hipisiątko lubi tę wiadomość

  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 13 listopada 2014, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zazdroszczę :)
    Znajomi mieszkają bardzo blisko, tak więc argument z samochodem odpada ;)
    Może czas się przyznać? Sami się starali o pierwsze dziecko trzy lata i wiele bezmyślnych komentarzy wycierpieli, może będą wyrozumiali. Mam już dość wykrętów.
    A swoją drogą - jakie fajne seriale polecacie?
    (Żeby nie było - to też na temat. Jak czekam na nowy odcinek, to.... jestem bardzo niecierpliwa ;) )

    PWZJp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2014, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe, ja bym się przyznała :)
    Ja oglądam pierwszą miłość, na wspólnej i przyjaciółki :)
    Reszta jakoś mnie nie wciągnęła :)

  • vercia Ekspertka
    Postów: 249 92

    Wysłany: 13 listopada 2014, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tez ogladam przyjaciolki, ale polecam bardzo serial Resurrection :) bardzo mnie wciągnął i czekam na kolejne odcinki z niecierpliwością :)

    oglądałam też i mogę polecić:
    - true blood
    - the walking dead
    - gra o tron
    - jak poznałem waszą matkę
    - przyjaciele
    - seks w wielkim mieście (prehistoria) :D

    Zgredek lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2014, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Póki co nikogo nie ma to znikam cos porobić. Będę pilnować od 21 czekająć na info od Fatim :) Trzymam mocno za nią kciuki :) Niech ogłosi nam dobrą nowinę :)

    vercia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2014, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Fatima testuje?

‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ