X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Najgorsze jest to czekanie...
Odpowiedz

Najgorsze jest to czekanie...

Oceń ten wątek:
  • vercia Ekspertka
    Postów: 249 92

    Wysłany: 13 listopada 2014, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ma wizyte u gina 20.30

  • Natka88 Autorytet
    Postów: 2600 6054

    Wysłany: 13 listopada 2014, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mieszkamy na "zadupiu" niby przyklejonym do miasta, ale bez auta ani rusz, wiec nie ma problemu z wymowkami typu "ja dzis prowadze", poza tym zadko kiedy pije, wiec nie musze sie za duzo wysilac;)

    Z seriali polecam jeszcze "Teorie wielkiego podrywu".

    Luby wybył do kolegów na piwo, a ja siedze przy kominku i po raz setny ogladam "Listy do M"- pierwszy polski film, w ktorym sie zakochalam!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 listopada 2014, 20:20

    Aniołek <3 29.10.2014 <3 10tc
    Marysia <3 25.09.2015, 3440g i 55cm szczęścia <3
    74didf9h1v4xctmm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2014, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No Fatim, czekam z niecierpliwością na wiadomość i oglądam Moje przyjaciółki :)

  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 13 listopada 2014, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bede musiala was pozegnac na jakis czas :( wrocilam od ginekologa i mam zakaz starania sie dopoki endokrynolog nie wyrazi zgody, moje wyniki ida w kierunku niedoczynnosci tarczycy, mam tsh w normie, ale nie jak na swoj wiek,prolaktyna tez za duza. Moge miec problem z zajsciem w ciaze, utrzymaniem jej lub z urodzeniem zdrowego dziecka. Jestem zalamana czuje sie jakby spadl na mnie mur. Siedze i placze, z dobrych wiadomosci to to,ze owulacja byla i nie mam hashimoto.
    Bede trzymac za was kciuki, nie wiem czy bede testowac w niedziele.

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • Natka88 Autorytet
    Postów: 2600 6054

    Wysłany: 13 listopada 2014, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie zalamuj sie! Lekarze szybko sie Toba zajmam i ani sie nie obejrzysz, a juz bedziesz trzymac Malenstwo w ramionach:) Będzie dobrze!

    Aniołek <3 29.10.2014 <3 10tc
    Marysia <3 25.09.2015, 3440g i 55cm szczęścia <3
    74didf9h1v4xctmm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2014, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fatim, coklwiek by sie nie działo będziemy z Toba :) Czasem warto pomyśleć o wizycie u innego lekarza...
    Trzymaj się cieplutko:*
    Daj znać czy będziesz testować :) Buziaki, idę spać :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2014, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny:) Mamy przed sobą kolejny dzień :)
    W końcu piątek, piąteczek, piątunio a więc zróbmy wszystko aby ten dzień należał do miłych :)Ja zaczynam od herbaty z miodem i jakimś śniadankiem :)

    U mnie bez zmian, nadal nie mam @ ani nawet plamienia. Ból raczej malutki jak na @ także nie wiem.... Trzeba czekać...

  • vercia Ekspertka
    Postów: 249 92

    Wysłany: 14 listopada 2014, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    piąteczek a mnie dopadła migrena.... no potne się zaraz... 2 dni bólu jak nic :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2014, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Vercia współczuje :) Ja mam dzisiaj dobry humor póki co :) Czuje sie jakos tak rześko:) Byle do 16 i do domku no i jutro na nadgodziny :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2014, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki. U mnie dzis ponuro na dworku i zimno. Na 16:00 do pracy, ale trzeba podniesc glowke do gory i rozpoczac dzien z usmiechem na twarzy. Milego dnia kochaniutkie :)

    Zgredek lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2014, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej u nnie też pochmurno i zimno i na 15:30 mam uczelnie .. nie chce mi sieeeeeeeeee :(

  • vercia Ekspertka
    Postów: 249 92

    Wysłany: 14 listopada 2014, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no pogoda na weekend się nie popisała ewidentnie... ale to zadna nowosc :D mialam isc dzisaj na pilates wieczorem ale przez ta migrene zaraz po robocie bede leżeć i kwilić ech, nawet ksiazki nie poczytam bo się nie da, jutro rano trening z psem... ciekawe czy mi przejdzie jak nie to tez odwołam... i weekend bezproduktywny :/

  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 14 listopada 2014, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny, postanowilam pojechac na bete choc nie mam pewnosci, ze owu byla w terminie w jakim mi wyznaczylo (wiem tylko ze byla). Dzis jest najprawdopodobniej 10dpo, nie chce sie stresowac dlatego lece sie kluc. Zaraz potem pedze do endo, mam nadzieje, ze mi powie, ze nie musze robic przerwy tylko zaczne dzialac od razu z lekami.
    Pozdrawiam was serdecznie

    Zgredek, Lianna lubią tę wiadomość

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • vercia Ekspertka
    Postów: 249 92

    Wysłany: 14 listopada 2014, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fatim to trzymamy kciuki za dobre nowiny!

    Zgredek lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2014, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie za oknem tez szaro buro i ponuro aczkolwiek mam jakos dobry nastrój :) Ciekawe czy Mi dzisiaj termometr przyjedzie bo chciałabym zobaczyc ile mówi sama tempka o organiźmie :)

    Fatim, bardzo dobry pomysł z ta betka, tym bardziej, że ładny masz wykresik :0 Trzymam kciuki :)

  • aisza Autorytet
    Postów: 354 113

    Wysłany: 14 listopada 2014, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam i ja, u mnie pochmurno, czas w pracy się wlecze, ale byle do 14:30 ;)

    27.03.2014 [*]
    udało się :) czekamy na Ciebie Skarbie :* <3

    10 sierpień 2016 r. godz: 8:30 - córcia Oliwia
  • vercia Ekspertka
    Postów: 249 92

    Wysłany: 14 listopada 2014, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aisza fajnie masz, ja ide na 12 :/ mam nadzieje ze polowa pacjentow nie przylezie w ta jakze piękna pogode i bedzie spokoj... bede mogla celebrowac swoj bol :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2014, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe, na ból głowy podobno najlepsze jest... kochanie :) Polecam ;)
    Ja do 16 pracuje w tym tygodniu ale jakos po malutku leci mi ten czas :( Niedługo ide na ciepłą zupke:) Buziaczki

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2014, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny!! u mnie dziś szaro, ponuro i smutno!! ratunku!!:)

    brzuch wykręca wiec pewnie małpa @ przyjdzie jak w zegarku- szlag by ją wkońcu rtafił!!!

    no nic 27 cykl zacznę od nowa:)
    zaraz chyba uciekam z pracy do domu zrobię sobie taki babciny rosołek na poprawę humoru:):)

    miłego dnia laseczki:):):*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2014, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w koncu slonce wyszlo. Jestem tylko ciekawa na jak dlugo. A weekend pewnie znowu deszczowy. Blee....

‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ