X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Najgorsze jest to czekanie...
Odpowiedz

Najgorsze jest to czekanie...

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2014, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Natka, tez mam za sobą ciążę obumarłą w 7 tyg :( My zcekaliśmy tylko aż dostanę @ i na pierwszą wizyte po miesiącu i do dzieła, ale jak widać bezowocnie...
    Całe życia czegoś chcemy, na coś czekamy :) Tak to juz jest :) Na nadchodzące Święta tez czekam z utęsknieniem :)

    W aptekach w moim mieście nigdzie nie mieli i zamówic też nie chcieli, za to wciskali mi termometr owulacyjny za 120 zł :)

  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 13 listopada 2014, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgredek to jaki to byl termometr :O ?

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2014, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba taki co sam ze sobą w ciąże zachodzi :) :) ;)

    Natka88, aisza, Lianna lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2014, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cigaretta witamy kochana :) A powiedz, teraz juz jest ok czy nadal sie leczysz? My za Ciebie także trzymamy kciuki :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2014, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leczę się oczywiście :) jutro wizyta u gin, o ile się do niego dodzwonie i zobaczymy co dalej... ten cykl był z clo także są 2 opcje, albo owulka jest albo nie ma :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2014, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cigaretta wrote:
    Leczę się oczywiście :) jutro wizyta u gin, o ile się do niego dodzwonie i zobaczymy co dalej... ten cykl był z clo także są 2 opcje, albo owulka jest albo nie ma :D
    Wierzę w ta lepszą opcję :) A co termometru to masakra jakaś :) Myślałam, że sie przesłyszałam :) Zamówiłam na allegro za 22 zł z przesyłką :)

  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 13 listopada 2014, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katastrofa z tym termometrem :P a jaki zamowilas termometr, bo ja sie zastanawiam nad drugim :)
    Dzisiaj musicie poczekac na mnie, bo po 21 pewnie napisze wam jakie mialam wyniki badan ;) licze na was :D

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2014, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zamówiłam termometr z firmy MICROLIFE :)
    Fatim będę czekać :) To dzisiaj masz wizyte tak?

  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 13 listopada 2014, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, na 20.30 :) a ktory dokladnie, bo jest kilka modeli ?

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2014, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A skąd jesteś?

    Zaraz ci wyślę link aczkolwiek myślę, że przez najbliższe 9 m-cy nie będzie ci potrzebny :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2014, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://allegro.pl/termometr-owulacyjny-microlife-1622-do-npr-i4755070653.html

    Prosze bardzo, właśnie taki zamówiłam :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2014, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hipisiątko masz pełen nadziei wykres :) Trzymam kciuki :)

    hipisiątko lubi tę wiadomość

  • aisza Autorytet
    Postów: 354 113

    Wysłany: 13 listopada 2014, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze 9 dc a mnie piersi zaczynają boleć nie wiem co jest grane :/ tamten cykl był raczej bezowulacyjny bo tempka i brak śluzu na to wstazywały.. ale @ też była marna... mam nadzieje że nic mi się nie poprzestawiało, bo się chyba zalamie :(

    27.03.2014 [*]
    udało się :) czekamy na Ciebie Skarbie :* <3

    10 sierpień 2016 r. godz: 8:30 - córcia Oliwia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2014, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz mojego faceta dokarmiam witaminami, zreszta siebie tez. Staram sie nie myslec, a zajmowac sie czyms. Tylko, ze jak na przekor reklamy w telewizji z niemowlaczkiem, w magazynach dzieci badz kobiety z brzuszkiem, na ulicach ciezarne i co chwile jeszcze slysze, ze ktos zaciazyl. Nie to, ze nie zycze tej osobie jak najlepiej, ale jakis ulamek zazdrosci we mbie siedzi :(

    Zgredek lubi tę wiadomość

  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 13 listopada 2014, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj od tygodnia bierze androvit, nie moge go przekonac cos do zdrowszej diety to chociaz tabletki lyka :P kinia to nic ! Ja mam we wszystkich sasiednich mieszkaniach na mojej klatce male dzieci i wszedzie tylko wozki i placz w mieszkaniu slychac, bo sciany sa niczym papierowe :P och macam te ich wozki i probuje zlapac od nich troche fluidow :D na osiedlu tez same dzieciaki, ale nie patrze tak na to. Gorzej jak sie dowiaduje o kolejnej ciazy znajomych, wtedy to jest rozpacz :P

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2014, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aiszza, myślę że mogą Cię boleć piersi przed owulacją...
    Dziewczyny, jeszcze chwilę i nam będą gratulować i to my będziemy wózkami ujeżdżać po okolicy :) Spokojnie, spokój ducha jest naszym największym przyjacielem :) Nie panikować bo same się nakręcamy :)

  • aisza Autorytet
    Postów: 354 113

    Wysłany: 13 listopada 2014, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgredek wrote:
    Aiszza, myślę że mogą Cię boleć piersi przed owulacją...
    Dziewczyny, jeszcze chwilę i nam będą gratulować i to my będziemy wózkami ujeżdżać po okolicy :) Spokojnie, spokój ducha jest naszym największym przyjacielem :) Nie panikować bo same się nakręcamy :)


    Wiesz co piersi to mnie zawsze bolały raczej po owulce.. a moja owulka była przeważnie 17-19 dc... a tu kurcze 9 dc i już bolą? a gdzie tu do owulki....

    27.03.2014 [*]
    udało się :) czekamy na Ciebie Skarbie :* <3

    10 sierpień 2016 r. godz: 8:30 - córcia Oliwia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2014, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem tak, co organizm to inaczej :) Nie szukałabym tutaj dziury w całym :) Jesli masz podejrzenia zawsze możesz zrobić test dla pewności :)

  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 13 listopada 2014, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2015, 23:22

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • aisza Autorytet
    Postów: 354 113

    Wysłany: 13 listopada 2014, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raczej podejrzeń nie mam, bo tamten cykl miałam płaski jak deska... więc nie moglo się udać ;) potem o czasie przyszła @ dość skąpa, ale była... no i teraz takie dziwactwa heh... testów owulacyjnych probowałam, na monitoring chodziłam, więc mniej więcej wiem kiedy owulka powinna wystąpić.. dlatego tak mnie ten dziwny ból piersi zdziwił.. no nic pozostaje mi czekać ;) ale chcialam się podzielić tym z wami, moze któraś mogła mieć podobnie...bo to u mnie nie normalne jest... no chyba że ta @ to nie była prawidłowa @, już sama nie wiem, chyba przestane o tym mysleć :P

    27.03.2014 [*]
    udało się :) czekamy na Ciebie Skarbie :* <3

    10 sierpień 2016 r. godz: 8:30 - córcia Oliwia
‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ