X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Najgorsze jest to czekanie...
Odpowiedz

Najgorsze jest to czekanie...

Oceń ten wątek:
  • aisza Autorytet
    Postów: 354 113

    Wysłany: 13 listopada 2014, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgredek wrote:
    Damy radę dziewczynki :) Ja kawy to nie pijam (tylko od święta) ale właśnie zaparzyłam pyszna herbatę malinową i popijam :) Kurde szukam i szukam informacji o zakończonej przez kobitki kuracji visanne, późniejszym plamieniu, @ i ciąży i nie mogę za dużo znaleźć.... Hym, może mam o tym po prostu nie myśleć tylko się zrelaksować...? :)


    Zdecydowanie zalecam relaks i nie myślenie o tym :)

    Evaa lubi tę wiadomość

    27.03.2014 [*]
    udało się :) czekamy na Ciebie Skarbie :* <3

    10 sierpień 2016 r. godz: 8:30 - córcia Oliwia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2014, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NO i tak właśnie uczyniam :) Dodatkowo zaczynam odczuwać coraz mocniejsze bóle jak na @ więc pewnie się zbliża :) :)

    A na poprawę humorku dla was piosenka, którą jako nauczycielka śpiewałam z moimi dziećmi :)
    "Wstaje nowy dzień, a ja razem z nim,
    czy go zrobię dobrym czy go zrobię złym,
    jestem jeszcze mały, mam niewiele lat,
    ale w moich rękach leży cały świat :)"

    aisza lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2014, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W koncu watek,do ktorego moge sie dopasowac. U mnie nadchodzi drugi cykl staran. Wlasnie skonczyla sie @ i przychodzi nadzieja. Nie jestem juz bardzo mloda, bo mam 33 lata i czuje, ze szanse na dzidziusia sie zmniejszaja z kazdym kolejnym miesiacem. Staram sie nie nakrecac, ale kiedy konczy sie @ siegam po termometr. No nic, pozostalo mi...czekanie. milego dnia wam zycze :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2014, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy Cię kinia :)
    Jak wiadomo wiek ma znaczenie ale myślę, że można zacząć się martwić dopiero krótko przed 40 :)Jak to mówią "nadzieja umiera ostatnia". Człowiek bez marzeń, nadziei jest człowiekiem próżnym...
    Dużo osób mi mówi, że lepiej odtsawic kalendarze, termometry, witaminy itp i czekać... No ale to nie te czasy co kiedyś... Teraz im zdrowiej sie odżywiasz tym Mniej witamin dostarczasz do organizmu.... Ehh, myślę, że etap w życiu każdej świadomej kobiety, który nazywa się "chcemy zostać rodzicami" jest etapem wyjątkowym i godnym uwagi. Oczywiście trzeba trzymać rękę na pulsie żeby faktynie nie sfiksować, nie popadać w paranoje...

  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 13 listopada 2014, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2015, 23:20

    Zgredek lubi tę wiadomość

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 13 listopada 2014, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2015, 23:21

    Zgredek lubi tę wiadomość

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2014, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evaa na pewno skorzystam z twojej rady :) hehe, myślę, że jest o wiele przyjemniejsza niż szukanie w necie :) Hehe. Poza tym mam dobre przeczucia, że idzie @ :) :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2014, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To prawda Zgredek. Czasy sie zmieniaja. Mamy teraz wiecej mozliwosci obserwowania wlasnego cyklu. Cztery lata temu urodzilam synka, bo 7 miesiacach staran. Co miesiac mierzenie temperatury, sluzu i co miesiac nadchodzace rozczarowanie. Bylam juz u kresu zalamania. Wyjechalismy na wakacje osobno. Po powrocie kochalismy sie nie myslac wtedy o dziecku i BUM udalo sie. Z wlasnego doswiadczenia wiem, ze wiele zalezy od naszej psychiki, dlatego musimy postarac sie wrzucic na luz :)

    Zgredek lubi tę wiadomość

  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 13 listopada 2014, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2015, 23:21

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • Lena83 Autorytet
    Postów: 1826 1165

    Wysłany: 13 listopada 2014, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,
    całe życie jest czekaniem na coś...

    Napierw czekałam na odpowiedniego faceta na ojca moich dzieci.
    Potem czekałam na czas kiedy możemy zacząć się starać.
    Potem w kółko to na owulacje to na @ albo testowanie.

    Los/Bóg (tutaj wstawić odpowiednie sobie) jednak powiedział mi: będziesz czekac jeszcze dłużej... Jak dobrze pójdzie dwa lata...

    Więc czekam - na wyniki badań
    Będę czekac jeszcze na wyniki kuracji, plemniki, kolejkę na in vitro...

    Potem na testowanie...
    Potem na pierwsze USG..
    Potem na koniec I trymestru a następnie na połówkowe i poród...


    A potem na pierwsze gawożenie, na siedzenie, na pierwszy obiadek...

    Przedszkole...
    Podstawówkę i studia....


    Tak sobie aż zaśpiewam Stachurę Edwarda "Wędrówką jedną zycie jest cżłowieka" ;)

    Może kiedyś ICSI: http://ovufriend.pl/pamietnik/milosc-to-zadanie-ktore-bog-wciaz-nam-wyznacza,144
    Niech nasza dro­ga będzie wspólna. Niech nasza mod­litwa będzie po­kor­na. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszys­tkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2014, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To co dziewczyny odpuszczamy? :) Niech się dzieje co ma być... Pomyślcie jakie to będzie zaskoczenie jak za powiedzmy miesiąc wrócimy do naszego wykresu i okaże sie że powinnyśmy juz być po @ a tu jej nie ma :) hehe. I w tedy test i piękne dwie kreski :)Tego wam życzę :)

    Evaa lubi tę wiadomość

  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 13 listopada 2014, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natura bywa przewrotna, az chcialoby jej sie dac po uszach... Ja juz tez czekam na @ zeby moc rozpoczac nowe starania, musze zrobic cos dla siebie, zeby nie odczuc rozgoryczenia, najlepiej cos co jest zakazane badz niewskazane w ciazy :)

    Zgredek lubi tę wiadomość

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2014, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fatim a ty nie testujesz? Masz ładny wykresik :)

    Lena, życie lubi nam płatać figla i dawać pstryczka w nos... Trzeba z każdej lekcji wyciągnąć cos dobrego... Ja mimi krótkiego czasu starań nauczyłam sie pokory, przestałam myśleć tylko o tym czego JA chce, przestałam gnać do przodu bez opamiętania... Może tego na co dzień nie widać ale w środku jestem spokojna :)

  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 13 listopada 2014, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testuje w niedziele, ale nie wieze w II kreseczki, tempka juz zaczela spadac. Przynajmniej porobilam badania i mam juz plan na kolejny cykl :)

    Zgredek lubi tę wiadomość

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • vercia Ekspertka
    Postów: 249 92

    Wysłany: 13 listopada 2014, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj tak czekanie... a ja do tego wszystkiego jestem cholernie niecierpliwa więc już w ogóle jest ciężko. Jakby tego było mało cały czas myślę o nadchodzących świętach i o tym jak cudownie byłoby ogłosić rodzince, że będzie jeszcze jeden "prezent" :)

    Jak pewnie większość z Was tak i ja jak to mówią "spostrzeganie selektywne" mam opanowane do perfekcji: zakuje, zemdli, senność - może objaw ciąży?
    Zdrowy rozsądek podpowiada,że gdzie tam przecież masz tak co miesiąc przed okresem kobieto! Ale co z tego jak nadzieja jest ogromna i przysłania mi świat :D

    Evaa, Zgredek, Natka88 lubią tę wiadomość

  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 13 listopada 2014, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2015, 23:21

    Zgredek lubi tę wiadomość

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2014, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fatim, nadzieja umiera ostatnia :) Do niedzieli jeszcze kilka dni.
    Vercia, każda z nas ma cos takiego w sobie.Ja sobie powiedziałam że pierwszy cykl będę robić wykres z mierzeniem tempki ale jeśli sie nie uda to przestane i spróbujemy bez niczego :)

    Evaa lubi tę wiadomość

  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 13 listopada 2014, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2015, 23:21

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2014, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chcę zobaczyć jak to jest to nigdy tego nie robiłam :)

  • Natka88 Autorytet
    Postów: 2600 6054

    Wysłany: 13 listopada 2014, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałabym do Was dołączyć:)

    Dwa tygodnie temu miałam zabieg- ciąża obumarła. Teraz mamy 2 cykle czekać na kolejne starania. Dzis wreszcie tempka skoczyla, wiec mam nadzieje, ze za jakies 14 dni dostane @. Bede czekac;) Najpierw na @, potem az minie kolejny cykl oczekiwania, na nowy cykl, ovu...
    W ciazy tez sie wiecznie na cos czeka: pierwsza wizyta, bijace serduszko, sylwetke malutkiego czlowieczka, badania genetyczne, polowkowe, itd. Juz zawsze bedziemy na cos czekac! Ja tam najbardziej czekam na bezzebne, obslinione buziaki :D

    Zgredek, termometr moglas zamowic u siebie w aptece, bylby na drugi dzien i zaplacilabys duzo mniej ;)

    Aniołek <3 29.10.2014 <3 10tc
    Marysia <3 25.09.2015, 3440g i 55cm szczęścia <3
    74didf9h1v4xctmm.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ