X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Najgorsze jest to czekanie...
Odpowiedz

Najgorsze jest to czekanie...

Oceń ten wątek:
  • viowieczka Autorytet
    Postów: 379 238

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taką właśnie mam nadzieję, że jutro tempka skoczy i pewnie niestety dopiero wieczorem poserduszkujemy ;), ehhh ta praca jest źle nie ma jej też źle :P

    "Gdy świat sprawia, że wariujesz wrzuć na luz, lepiej się poczujesz"

    82dojw4z802clx8l.png


    QnVUp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :) Troche Mnie tu ni było.... Ale wróciłam :) Byliśmy wczoraj u lekarza, z dzidzią wszystko ok ma 1 cm :D Słyszeliśmy serduszko :D Odkleja mi się kosmówka więc muszę leżeć i brać duphaston, za 2 tyg kolejna wizyta i zobaczymy na ile pomogły leki...

    agniesja, viowieczka lubią tę wiadomość

  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 listopada 2015, 00:11

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • viowieczka Autorytet
    Postów: 379 238

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgredek to leż i odpoczywaj. Matleena 5 dni to niedługo. Jak ja bym chciała mieć teraz dużo roboty, żeby nie myśleć, szału temperaturowego dzisiaj nie było, więc raczej trzeba czekać do następnego cyklu. To mi organizm zrobił prezent na Mikołaja...

    "Gdy świat sprawia, że wariujesz wrzuć na luz, lepiej się poczujesz"

    82dojw4z802clx8l.png


    QnVUp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny. Leże i się oszczędzam :) Na pewno wam się uda, musi!! Trzymam mocno kciuki za was kochane!!

  • viowieczka Autorytet
    Postów: 379 238

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakaś straszna cisza tutaj zapanowała,czyżby wszystkie tak bardzo skupiły się na czekaniu :P

    "Gdy świat sprawia, że wariujesz wrzuć na luz, lepiej się poczujesz"

    82dojw4z802clx8l.png


    QnVUp1.png
  • Natka88 Autorytet
    Postów: 2600 6054

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekam i mam zamiar sie doczekac :D!

    Zgredek, jak bylo u gina, widziałas juz serducho? :)

    viowieczka lubi tę wiadomość

    Aniołek <3 29.10.2014 <3 10tc
    Marysia <3 25.09.2015, 3440g i 55cm szczęścia <3
    74didf9h1v4xctmm.png
  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgredek, wypoczywaj za wszystkie czasy :)

    Ja aktualnie czekam na początek nowego cyklu, bo w tym niestety choroba pokrzyżowała mi plany. Jak dobrze pójdzie, to będzie fasolka poczęta w magiczny, świąteczny czas :)

    PWZJp2.png
  • viowieczka Autorytet
    Postów: 379 238

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka88 wrote:
    Ja czekam i mam zamiar sie doczekac :D!

    Prawidłowe podejście :).

    Ja to właściwie nie wiem na co czekam w tym momencie, niby owulację mi wyznaczyło, ale to by oznaczało cykl dłuższy niż zwykle. Na nic się nie nastawiam.
    Może rok 2015 będzie dla nas lepszy i łaskawszy ;)

    "Gdy świat sprawia, że wariujesz wrzuć na luz, lepiej się poczujesz"

    82dojw4z802clx8l.png


    QnVUp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobitki, co u was ? Są jakieś nowe dobre wieści ? :)

  • Foto_Anna Autorytet
    Postów: 549 965

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 23:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Cigaretto, ja np. czekam do piątku na testowanie :)

    zem3anlikdzagrk5.png

    Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja też czekam na ale sobotę.
    W tym cyklu nie bolą mnie piersi i nie mam zgagi- to dla mnie nowość. Ale brzuch małpowato boli więc pewnie nic z tego :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to trzymam kciuki ! :) ja testuję koncem grudnia, także mam nadzieję, że oglosze rodzinie dobrą nowinę w Sylwestra :)

  • Miley24 Ekspertka
    Postów: 588 84

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączam do Was. Też czekammmm....akurat w Święta będzie wiadomo czy byłam grzeczna w tym roku i dostane prezent czy raczej przez łeb ;)

    Póki co objawów praktycznie zero poza lekkim bólem piersi, co odczuwam akurat zawsze przez okresem więc chyba nie byłam grzeczna kuuurcze ;P

    Ale to nic...kciuki trzymam, za siebie i za Was!

    d0be8675e9.png
    74di3e5e3sl020iq.png
  • viowieczka Autorytet
    Postów: 379 238

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też czekam na piątek, miałam nie robić testu, ale nie mam wyjścia (jestem zapisana na zabieg którego nie robi się u kobiet w ciąży), ale na nic się nie nastawiam, co ma być to będzie ;)

    "Gdy świat sprawia, że wariujesz wrzuć na luz, lepiej się poczujesz"

    82dojw4z802clx8l.png


    QnVUp1.png
  • viowieczka Autorytet
    Postów: 379 238

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 06:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i zatestowałam i wyszła jedna gruba krecha, o dziwo tym razem nawet nie zabolało aż tak bardzo, czyżby zaczynało pojawiać się zobojętnienie na to wszystko. Czasem mam takie wrażenie, że jestem już za stara (choć w gruncie rzeczy stara jeszcze nie jestem :P), że przegapiłam swoją szansę na posiadanie szkraba, ale tak się ułożyło życie i nie za bardzo miałam na to wpływ. Czasem też pojawiają się myśli, że życie chce mi dokopać jeszcze bardziej (choć trochę już przeszłam) i sprawdzić jak długo będę miała siły żeby po kolejnych upadkach powstać. Nie ma to jak poranne przemyślenia :P.

    To teraz pozostaje oczekiwanie na godzinę 14, gdy zakończę pracę i będę miała tydzień wolnego :D. No i oczekiwanie na @ i rozpoczęcie nowego cyklu, który być może okaże się owocniejszy niż te ostatnie :P

    "Gdy świat sprawia, że wariujesz wrzuć na luz, lepiej się poczujesz"

    82dojw4z802clx8l.png


    QnVUp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hallo hallo :) co u was dziewczyny? ?
    Zgredek gdzie się podziałas? :)

‹‹ 17 18 19 20 21
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ