X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Najgorsze jest to czekanie...
Odpowiedz

Najgorsze jest to czekanie...

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2014, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgredek ty do 16 a ja od 16. Przyszla mama, taki rosolek zawsze poprawia humor, a jest jeszcze lepszy jak ktos ci go ugotuje. Mniam

    Zgredek lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2014, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no niestety przez większość roku sama sobie gotuję, bo mój maż ciągle w niemczech :):)
    a jak jest w domu to i tak nie gotuje bo nie potrafi- także mi moje smakuje najlepiej:):)

  • Natka88 Autorytet
    Postów: 2600 6054

    Wysłany: 14 listopada 2014, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie zgnilizna za oknem, tak dla rownowagi wczorajszego slonca :/

    Co macie dzis na obiad? Szukam pomyslu:) Niby mam pomidorowa w lodowce, ale nie mam serca podawac ja Lubemu 3 dzien z rzedu ;)

    Mnie zamiast pracy czeka prasowanie, ogarniecie kuchni, odkurzacz i moze cos upieke. Uwielbiam piec, tylko jakos nie godzi mi sie to z liczeniem kalorii ;D

    Aniołek <3 29.10.2014 <3 10tc
    Marysia <3 25.09.2015, 3440g i 55cm szczęścia <3
    74didf9h1v4xctmm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2014, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś na obiad mam spaghetii :) Mniam :) MOGĘ JEŚĆ CODZIENNIE :)
    Ja piec ciast nie lubię, ale za to piec mięsa, robic dania główne, jakies konkrety to bardzooo lubię :) hehe.

    Przyszła mama, dobrze napisałaś że 27 cykl się będziecie starać?

    przyszła mama:) lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2014, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam kotleciki z indyczka i do tego suroweczka z ogorkow. Ja tez lubie pie, ale czas mi na to za czesto nie pozwala

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2014, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No z tym czasem to w ogóle jest strasznie.... Przed chwilą zaczęłam pracę a tu w grudniu pyknie mi rok :) hehe.
    Niedawno szykowanie do ślubu, cały rok coś a tu już ponad 3 miesiące po ślubie jesteśmy :) hehe
    Każda chwila jest cenna bo tak szybko uciekają, trzeba czerpać z nich garściami :)

  • aisza Autorytet
    Postów: 354 113

    Wysłany: 14 listopada 2014, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a u mnie dziś pierogi heh ;)

    27.03.2014 [*]
    udało się :) czekamy na Ciebie Skarbie :* <3

    10 sierpień 2016 r. godz: 8:30 - córcia Oliwia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2014, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To prawda. Czas tak szybko ucieka. Niedawno bylo lato, a tu juz do zimy trzeba sie przygotowac.

    Zgredek lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2014, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A z czym te pierogi? ostatnio zrobiłam (po raz pierwszy) ze szpinakiem i powiem wam, że są pyszne :) Kurde... ale mi apetytu narobiłyście :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2014, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgredek wrote:
    Ja dziś na obiad mam spaghetii :) Mniam :) MOGĘ JEŚĆ CODZIENNIE :)
    Ja piec ciast nie lubię, ale za to piec mięsa, robic dania główne, jakies konkrety to bardzooo lubię :) hehe.

    Przyszła mama, dobrze napisałaś że 27 cykl się będziecie starać?

    ja też nie lubię piec a gotowac i owszem i te mięsa mniam:)

    tak tak dobrze napisałam 27 !! -cykl zacznę za pewnie za kilka dni, obecnie 26 i czuję w kościach, ze znów nic z tego:(
    no cóż, walcze dalej co miesiąc z mniejszym optymizmem ale się nie poddaje:)

  • aisza Autorytet
    Postów: 354 113

    Wysłany: 14 listopada 2014, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pierogi ruskie :)

    27.03.2014 [*]
    udało się :) czekamy na Ciebie Skarbie :* <3

    10 sierpień 2016 r. godz: 8:30 - córcia Oliwia
  • Natka88 Autorytet
    Postów: 2600 6054

    Wysłany: 14 listopada 2014, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za pierogi ruskie mogłabym oddać wszystko!

    Piec uwielbiam, gotowac tez, tylko jakos pieczenie sprawia mi wieksza frajde, jest bardziej kreatywne, ale to pewnie dlatego, ze nie przepadam za miesem i rybami.

    Aniołek <3 29.10.2014 <3 10tc
    Marysia <3 25.09.2015, 3440g i 55cm szczęścia <3
    74didf9h1v4xctmm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2014, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyszła mama a borykasz się z jakimiś zdrowotnymi sprawami? Bo powiem Ci, że jestem w szoku że aż tak długo...

  • aisza Autorytet
    Postów: 354 113

    Wysłany: 14 listopada 2014, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja zaczęłam 20ty :/ w miedzyczasie z przerwą na ciąże biochemiczną...:(

    27.03.2014 [*]
    udało się :) czekamy na Ciebie Skarbie :* <3

    10 sierpień 2016 r. godz: 8:30 - córcia Oliwia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2014, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to podziwiam was dziewczyny, bo ja po 3 w zeszłym roku odpuściłam...
    Też swoje przeszliśmy, ale ciągle mam nadzieję że niedługo będę się cieszyc z cudu jakim jest danie życie komuś :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2014, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bedziesz zgredek. Kazda z nas bedzie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2014, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgredek wrote:
    Przyszła mama a borykasz się z jakimiś zdrowotnymi sprawami? Bo powiem Ci, że jestem w szoku że aż tak długo...
    nie konkretnie nie borykam sie z niczym może troszkę tsh za wysokie ale to moja opinia kazdy lekarz jest innego zdania, a przerobiłam ich bardzo wielu od zwykłych ginekologów po gin z klinik niepłodności... z mężem też ok....
    jednym słowem rozkładaja ręce:) zrzucają na niezgranie się organizmów albo psychikę:)
    ale ja myślę, ze gdzieś jest problem tylko Ci nasi lekarze sa za leniwi...
    w grudniu jestem umówiona do jakiegoś specjalisty w niemczech, także zobaczę co i jak.

    Zgredek lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2014, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jest :)
    Kurde powiem Ci szczerze, że jak tak czytam inne wątki, w których to dziewczyny piszą jak bardzo się starają, czego nie zazywają, na jakie badania nie chodzą.... to mi sie odechciewa.... Zawsze myślałam o tym okresie jak o czymś wyjątkowym a tu sprowadzaja to wszystko do "ja", wyniki, tabelki, nazwy leków, badania.... Gdzie w tym wszystkim są mężczyźni? Ehhh.... chyba muszę się do tego zdystansować bo im więcej czytam tym mniej Mi się chce... Niektóre rzeczy powinny zostać "zakryte", a tu wszystko na tacy...

    Magnosia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2014, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki w taki razie abyś dowiedziała się czegoś więcej-konkretniej i żeby szybciutko można było to wyeliminować :)

    przyszła mama:) lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2014, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja Ci powiem szczerze, ze dzieki temu ,ze wszystko jest na tacy można sie samemu podszkolić....kiedyś trafiłam na takiego lekarza, że dopiero chciał mnie uczyc co to jest owulacja i wiesz takie tam....w moim przypadku moja świadomośc i wiedza właśnie dzięki dziewczynom z ovufriend pomogła mi bardzo!! od lekarzy guwno można się dowiedzieć , trzeba ich za jęzor ciągnąć ... i albo coś powiedzą albo nie:):)

    a mężczyźni...oni sa za słabi, ja widzę jak mój co miesiąc sie załamuje, gdybym miała taki charakter jak on na pewno by mnie już tu nie było- a jestem:):)
    mój ogranicza się do płacenia za tych wszystkich znachorów, wspierania mnie psychicznie i przyjzdzania do domu z niemiec w dni płodne:):)- mnie to wystarczy:)

    a no i dziękuje za kciuki:):)

    Cigaretta, Zgredek lubią tę wiadomość

‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ