Wielki TEST kobiecej płodności!

Sprawdź swoją płodność i otrzymaj spersonalizowane wskazówki

Rozpocznij test

Wielki Quiz o plemnikach!

80% odpowiada źle - sprawdzisz się?

🎁 Prezent - 40% rabatu na badanie nasienia
ODBIERZ TERAZ lub po quizie.

Rozpocznij
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Najgorsze jest to czekanie...
Odpowiedz

Najgorsze jest to czekanie...

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 14 listopada 2014, 11:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgredek ty do 16 a ja od 16. Przyszla mama, taki rosolek zawsze poprawia humor, a jest jeszcze lepszy jak ktos ci go ugotuje. Mniam

Zgredek lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 14 listopada 2014, 11:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    no niestety przez większość roku sama sobie gotuję, bo mój maż ciągle w niemczech :):)
    a jak jest w domu to i tak nie gotuje bo nie potrafi- także mi moje smakuje najlepiej:):)

• Natka88 Autorytet

Wysłany: 14 listopada 2014, 11:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie zgnilizna za oknem, tak dla rownowagi wczorajszego slonca :/

Co macie dzis na obiad? Szukam pomyslu:) Niby mam pomidorowa w lodowce, ale nie mam serca podawac ja Lubemu 3 dzien z rzedu ;)

Mnie zamiast pracy czeka prasowanie, ogarniecie kuchni, odkurzacz i moze cos upieke. Uwielbiam piec, tylko jakos nie godzi mi sie to z liczeniem kalorii ;D

Aniołek <3 29.10.2014 <3 10tc
    Marysia <3 25.09.2015, 3440g i 55cm szczęścia <3
    74didf9h1v4xctmm.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 14 listopada 2014, 11:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś na obiad mam spaghetii :) Mniam :) MOGĘ JEŚĆ CODZIENNIE :)
    Ja piec ciast nie lubię, ale za to piec mięsa, robic dania główne, jakies konkrety to bardzooo lubię :) hehe.

Przyszła mama, dobrze napisałaś że 27 cykl się będziecie starać?

przyszła mama:) lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 14 listopada 2014, 11:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam kotleciki z indyczka i do tego suroweczka z ogorkow. Ja tez lubie pie, ale czas mi na to za czesto nie pozwala

• nick nieaktualny

Wysłany: 14 listopada 2014, 11:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No z tym czasem to w ogóle jest strasznie.... Przed chwilą zaczęłam pracę a tu w grudniu pyknie mi rok :) hehe.
    Niedawno szykowanie do ślubu, cały rok coś a tu już ponad 3 miesiące po ślubie jesteśmy :) hehe
    Każda chwila jest cenna bo tak szybko uciekają, trzeba czerpać z nich garściami :)

• aisza Autorytet

Wysłany: 14 listopada 2014, 11:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    a u mnie dziś pierogi heh ;)

27.03.2014 [*]
    udało się :) czekamy na Ciebie Skarbie :* <3

10 sierpień 2016 r. godz: 8:30 - córcia Oliwia
  • nick nieaktualny

Wysłany: 14 listopada 2014, 11:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    To prawda. Czas tak szybko ucieka. Niedawno bylo lato, a tu juz do zimy trzeba sie przygotowac.

• nick nieaktualny

Wysłany: 14 listopada 2014, 11:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A z czym te pierogi? ostatnio zrobiłam (po raz pierwszy) ze szpinakiem i powiem wam, że są pyszne :) Kurde... ale mi apetytu narobiłyście :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 14 listopada 2014, 11:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgredek wrote:
    Ja dziś na obiad mam spaghetii :) Mniam :) MOGĘ JEŚĆ CODZIENNIE :)
    Ja piec ciast nie lubię, ale za to piec mięsa, robic dania główne, jakies konkrety to bardzooo lubię :) hehe.

Przyszła mama, dobrze napisałaś że 27 cykl się będziecie starać?

ja też nie lubię piec a gotowac i owszem i te mięsa mniam:)

tak tak dobrze napisałam 27 !! -cykl zacznę za pewnie za kilka dni, obecnie 26 i czuję w kościach, ze znów nic z tego:(
    no cóż, walcze dalej co miesiąc z mniejszym optymizmem ale się nie poddaje:)

• aisza Autorytet

Wysłany: 14 listopada 2014, 11:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    pierogi ruskie :)

27.03.2014 [*]

• Natka88 Autorytet

Wysłany: 14 listopada 2014, 12:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za pierogi ruskie mogłabym oddać wszystko!

Piec uwielbiam, gotowac tez, tylko jakos pieczenie sprawia mi wieksza frajde, jest bardziej kreatywne, ale to pewnie dlatego, ze nie przepadam za miesem i rybami.

Aniołek <3 29.10.2014 <3 10tc
    Marysia <3 25.09.2015, 3440g i 55cm szczęścia <3
    74didf9h1v4xctmm.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 14 listopada 2014, 12:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyszła mama a borykasz się z jakimiś zdrowotnymi sprawami? Bo powiem Ci, że jestem w szoku że aż tak długo...

• aisza Autorytet

Wysłany: 14 listopada 2014, 12:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja zaczęłam 20ty :/ w miedzyczasie z przerwą na ciąże biochemiczną...:(

27.03.2014 [*]

• nick nieaktualny

Wysłany: 14 listopada 2014, 12:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to podziwiam was dziewczyny, bo ja po 3 w zeszłym roku odpuściłam...
    Też swoje przeszliśmy, ale ciągle mam nadzieję że niedługo będę się cieszyc z cudu jakim jest danie życie komuś :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 14 listopada 2014, 14:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bedziesz zgredek. Kazda z nas bedzie :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 14 listopada 2014, 14:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgredek wrote:
    Przyszła mama a borykasz się z jakimiś zdrowotnymi sprawami? Bo powiem Ci, że jestem w szoku że aż tak długo...
    nie konkretnie nie borykam sie z niczym może troszkę tsh za wysokie ale to moja opinia kazdy lekarz jest innego zdania, a przerobiłam ich bardzo wielu od zwykłych ginekologów po gin z klinik niepłodności... z mężem też ok....
    jednym słowem rozkładaja ręce:) zrzucają na niezgranie się organizmów albo psychikę:)
    ale ja myślę, ze gdzieś jest problem tylko Ci nasi lekarze sa za leniwi...
    w grudniu jestem umówiona do jakiegoś specjalisty w niemczech, także zobaczę co i jak.

• nick nieaktualny

Wysłany: 14 listopada 2014, 14:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jest :)
    Kurde powiem Ci szczerze, że jak tak czytam inne wątki, w których to dziewczyny piszą jak bardzo się starają, czego nie zazywają, na jakie badania nie chodzą.... to mi sie odechciewa.... Zawsze myślałam o tym okresie jak o czymś wyjątkowym a tu sprowadzaja to wszystko do "ja", wyniki, tabelki, nazwy leków, badania.... Gdzie w tym wszystkim są mężczyźni? Ehhh.... chyba muszę się do tego zdystansować bo im więcej czytam tym mniej Mi się chce... Niektóre rzeczy powinny zostać "zakryte", a tu wszystko na tacy...

Magnosia lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 14 listopada 2014, 14:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki w taki razie abyś dowiedziała się czegoś więcej-konkretniej i żeby szybciutko można było to wyeliminować :)

przyszła mama:) lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 14 listopada 2014, 14:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja Ci powiem szczerze, ze dzieki temu ,ze wszystko jest na tacy można sie samemu podszkolić....kiedyś trafiłam na takiego lekarza, że dopiero chciał mnie uczyc co to jest owulacja i wiesz takie tam....w moim przypadku moja świadomośc i wiedza właśnie dzięki dziewczynom z ovufriend pomogła mi bardzo!! od lekarzy guwno można się dowiedzieć , trzeba ich za jęzor ciągnąć ... i albo coś powiedzą albo nie:):)

a mężczyźni...oni sa za słabi, ja widzę jak mój co miesiąc sie załamuje, gdybym miała taki charakter jak on na pewno by mnie już tu nie było- a jestem:):)
    mój ogranicza się do płacenia za tych wszystkich znachorów, wspierania mnie psychicznie i przyjzdzania do domu z niemiec w dni płodne:):)- mnie to wystarczy:)

a no i dziękuje za kciuki:):)

Cigaretta, Zgredek lubią tę wiadomość

‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ