X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nasi Faceci a ciąża
Odpowiedz

Nasi Faceci a ciąża

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2013, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niemozliwe, kolejna wspolna cecha: moj luby tez z rodziny patyczakow! :-) Jeszcze napisz Dzola, ze Twoj tez [znak zodiaku], to bedzie komplet!
    Powodzenia Ci zycze z calego serducha!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia 2014, 11:30

    Dżola lubi tę wiadomość

  • Dżola Ekspertka
    Postów: 189 121

    Wysłany: 8 sierpnia 2013, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe, baran! I momentami prawdziwy z niego baran ;) hihihi

    biedronka1982 lubi tę wiadomość

    16udyx8dlqyt9a9e.png
  • Anijka Przyjaciółka
    Postów: 79 23

    Wysłany: 8 sierpnia 2013, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój M. to LEW zresztą ja też :D

    biedronka1982 lubi tę wiadomość

    "najpiekniejsze kwiaty zakwitaja niespodziewanie"
  • Anijka Przyjaciółka
    Postów: 79 23

    Wysłany: 8 sierpnia 2013, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnego razu było dziecko gotowe, żeby się
    urodzić. Więc któregoś dnia zapytało Boga: - Mówią, że
    chcesz mnie jutro posłać na ziemię, ale jak ja mam tam żyć, skoro jestem takie
    małe i bezbronne?
    - Spomiędzy wielu aniołów wybiorę jednego dla
    ciebie. On będzie na ciebie czekał i zaopiekuje się tobą.
    - Ale powiedz mi, tu w Niebie nie robiłem nic
    innego tylko śpiewałem i uśmiechałem się, to mi wystarczało, by być
    szczęśliwym?
    - Twój anioł będzie ci śpiewał i będzie się
    także uśmiechał do ciebie każdego dnia. I będziesz czuł jego anielską miłość i
    będziesz szczęśliwy.
    - A jak będę rozumiał, kiedy ludzie będą do
    mnie mówić, jeśli nie znam języka, którym posługują się ludzie?
    - Twój anioł powie ci więcej pięknych i
    słodkich słów niż kiedykolwiek słyszałeś, i z wielką cierpliwością i troską
    będzie uczył Cię mówić.
    - A co będę miał zrobić, kiedy będę chciał
    porozmawiać z Tobą?
    - Twój anioł złoży twoje ręce i nauczy cię
    jak się modlić.
    - Słyszałem, że na ziemi są też źli ludzie.
    Kto mnie ochroni?
    - Twój anioł będzie cię chronić, nawet jeśli
    miałby ryzykować własnym życiem.
    - Ale będę zawsze smutny, ponieważ nie będę
    Cię więcej widział.
    - Twój anioł będzie wciąż mówił tobie o Mnie
    i nauczy cię, jak do mnie wrócić, chociaż ja i tak będę zawsze najbliżej
    ciebie.
    W tym czasie w Niebie panował duży spokój,
    ale już dochodziły głosy z ziemi i Dziecię w pośpiechu cicho zapytało:
    - O, Boże, jeśli już zaraz mam tam podążyć
    powiedz mi, proszę, imię mojego anioła.
    - Imię twojego anioła nie ma znaczenia, będziesz do
    niego wołał: "MAMUSIU"

    biedronka1982, Topola lubią tę wiadomość

    "najpiekniejsze kwiaty zakwitaja niespodziewanie"
  • Eavonne Autorytet
    Postów: 284 201

    Wysłany: 8 sierpnia 2013, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mój mezus ma niesamowite podejście do dzieci. I już nie mogę się doczekać kiedy będę mu mogla oznajmić cudowna nowine!.. A poza tym wiem ze tez bardzo tego pragnie. Może po nim tego tak nie widać jak po mnie ale to wiem. JAk rano mierze temp a on jest akurat w domu to jest ciekaw jaka mam. Mimo ze staramy się już 7 miesiąc to on nadal nie wie kiedy mam dni płodne-smieszy mnie tym bo już mu pare razy tlumaczylam. A kiedy nadchodzi termin @ a ja się nie odzywam(nie napisze mu rano sms) to od razu pyta czy juz mam..
    W pierwszym cyklu staran kiedy od razu mi się okres spoznil to tak się wkrecilam. No i jego tez mi się udało wkrecic. Tak się przejal,ze kiedy zrobiłam test i wyszedł negatywny to brzuch go rozbolał bo tak się zdenerwowal ze się nie udało! Bardzo mi go wtedy było szkoda:-((

  • Anijka Przyjaciółka
    Postów: 79 23

    Wysłany: 8 sierpnia 2013, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)

    "najpiekniejsze kwiaty zakwitaja niespodziewanie"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2013, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga_Andzia wrote:
    Mój mąż bardzo mnie wspiera we wszystkim, ale bardzo się stresuje jak mam dni płodne...bo czasem wraca bardzo zmęczony z pracy a tu jak to żartuje "trzeba podołać małżeńskim obowiązkom", chce żeby było tak jak być powinno, żebyśmy oboje nie robili dziecka tak jak to wyżej dziewczyny pisały, ale żebyśmy zwyczajnie się kochali i dziecko mieli z miłości i mnie się wydaje, że ta ogromna chęć zrobienia wszystkiego jak należy czasem go przytłacza (czytaj dni płodne)...poza tym wszystko jest tak jak być powinno :)

    Aga_Andzia, te "niektore dziewczyny" to przeciez ja, moglas smialo napisac, nie pogniewam sie. :-)
    Tak czasem bywa, ze nie chce, a musze. Z tym, ze to nie dziala. :-( Dlatego odpuszczam sobie takie dzialania na sile, od jutra tylko sie kochamy! <3 <3 <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2013, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    biedronka1982 wrote:
    Aga_Andzia, te "niektore dziewczyny" to przeciez ja, moglas smialo napisac, nie pogniewam sie. :-)
    Tak czasem bywa, ze nie chce, a musze. Z tym, ze to nie dziala. :-( Dlatego odpuszczam sobie takie dzialania na sile, od jutra tylko sie kochamy! <3 <3 <3

    Kochana poprostu nie pamiętałam kto to napisał, a szczerze mówiąc nie chciało mi się szukać (leń) :P

  • madzik55 Przyjaciółka
    Postów: 99 110

    Wysłany: 10 sierpnia 2013, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mój na sam widok i opowieści kobiet w ciąży i o porodzie robi sie blady jak ścierka,opiera sie zaraz o ściany i o meble :D Jest tak biedactwo wrażliwy,ze nie wiem co to będzie jak ja bede w ciazy. A wlasnie staramy sie o drugie dziecko...moje drugie,jego pierwsze :) Juz mi zapowiedział,ze on bardzo mnie przeprasza ale nie będzie ze mna przy porodzie - posiedzi sobie na zewnatrz..szpitala..poslucha muzyki..dodam ,ze jest Włochem..cieniasy z tych Włochów :)

    f2wlhdgeetnyqlj9.png

    l22nha007gsnivdu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2013, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie tylko z Wlochow, Polacy tez wymiekaja.
    4 lata temu rodzila znajoma. Jej partner dzwoni spanikowany do mojego lubego i wrzeszczy w sluchawke: "Dobij ja, prosze Cie, niech sie nie meczy! Ja nie moge, za bardzo ja kocham!".
    Luby siup w auto i do szpitala. A tam znajomego bladego jak sciana nogami do przodu wynosza!!!
    Gosciu ma urwany film z tego dnia, nie pamieta nawet, ze na koniec z moim lubym w knajpie wyladowali. W sumie luby nie pamieta nic od momentu wyladowania w knajpie. A znajoma... coz, ona nawet nie pamieta, ze ci dwaj w szpitalu byli!!!

    madzik55, Matylda36, Topola lubią tę wiadomość

  • madzik55 Przyjaciółka
    Postów: 99 110

    Wysłany: 10 sierpnia 2013, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ahahahaha!hm....yyy...cholera to kto mnie zawiezie do szpitala?..przecież on zemdleje za kołkiem zaraz :D..jakiegoś znajomego muszę sobie przysposobić ;)

    biedronka1982 lubi tę wiadomość

    f2wlhdgeetnyqlj9.png

    l22nha007gsnivdu.png
  • nutka Autorytet
    Postów: 1577 2184

    Wysłany: 10 sierpnia 2013, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jej, mój to już nie może się doczekać. Jak widzi kobietę w ciąży to robi do mnie słodkie oczy i mówi: ty też niedługo tak będziesz. Wypytuje mnie czy już mam miesiączkę, czy to teraz mam owulację itp. Widzę, jak bardzo tego pragnie i pamiętam jak bardzo był szczęśliwy, kiedy się udało...
    Oboje bardzo pragniemy dziecka, ale on to już w ogóle- będzie najcudowniejszym tatusiem na świecie!
    Już mi dziś przypominał, żebym temperaturę mierzyła;) A ja jeszcze nie mam jak:P
    Ma 26 lat, ja 22;)

    Aga_Andzia lubi tę wiadomość

    f2w39n73l8deede4.png
    90zm9tq.png
    Jezu ufam Tobie! Jezu Dziękuję Ci!
  • Lissa Autorytet
    Postów: 606 458

    Wysłany: 10 sierpnia 2013, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blysk_kotka wrote:
    Wcale nie, facet w tym względzie nie budzi sie tak łatwo, owszem poranny wzwód jest ale to nie takie proste 20 minut nie wystarczy , jak już to godzina i mocna kawa.

    To zalezy od facet, moj z rana sam mnie czesto atakuje kiedy ja jeszcze spie i to samo ja jak wstaje wczesniej do pracy do minuta 8 siadam gdzie trzeba i juz dzien sie robi piekniejszy :P

    Anijka, Aga_Andzia lubią tę wiadomość

    atdci09k18tcna0b.png
  • Eavonne Autorytet
    Postów: 284 201

    Wysłany: 10 sierpnia 2013, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mezczyzna uwielbia szybka jazde samochodem i się smieje ze jeśli by trzeba było to mnie na pewno szybciej zawiezie niżeli karetka przyjedzie. Ale ja się na ty grubo zastanawiam.. bo nie chce urodzić w samochodzie!!!

  • madzik55 Przyjaciółka
    Postów: 99 110

    Wysłany: 11 sierpnia 2013, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nutka gdzie sie znajduje takich facetow??????;)

    nutka lubi tę wiadomość

    f2wlhdgeetnyqlj9.png

    l22nha007gsnivdu.png
  • nutka Autorytet
    Postów: 1577 2184

    Wysłany: 11 sierpnia 2013, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik- haha! Nie uwierzysz, ale w... seminarium;)

    madzik55, ulek lubią tę wiadomość

    f2w39n73l8deede4.png
    90zm9tq.png
    Jezu ufam Tobie! Jezu Dziękuję Ci!
  • madzik55 Przyjaciółka
    Postów: 99 110

    Wysłany: 12 sierpnia 2013, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko! ;D

    f2wlhdgeetnyqlj9.png

    l22nha007gsnivdu.png
  • Dżola Ekspertka
    Postów: 189 121

    Wysłany: 12 sierpnia 2013, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o matko, w seminarium? SEMINARIUM?? Tym o którym myślimy???

    16udyx8dlqyt9a9e.png
  • nutka Autorytet
    Postów: 1577 2184

    Wysłany: 12 sierpnia 2013, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jest właśnie w takim.;) Tak się życie potoczyło, że mój kochany po 4 latach spotkał mnie, w miesiąc rzucił sutannę, a po niecałym roku się oświadczył!;) A ja na początku uciekałam, bo bałam się, że będzie na mnie(choć przyznam- zakochana byłam po uszy). Ale na szczęście nie odpuścił, bo tak to już drugi rok byłby księdzem, a ja- no cóż, mogłabym po raz kolejny wleźć do tej samej rzeki i miałabym piekło. I dziś już od roku mam najwspanialszego męża na świecie.
    Broń Boże nikogo nie zachęcam do wyrywania facetów seminarium( a już nie daj Boże księży), ale też nie uważam, że zrobiłam coś złego(jak to niektórzy uważają) bo mąż podjął decyzję sam, ja nawet mu powiedziałam, że nie chcę zbyt się z nim zaprzyjaźniać bo wiem, jak może się to skończyć.:) Kiedyś wam opowiem tą historię, jak ładnie poprosicie.:P

    ulek, Amaranta, aisa lubią tę wiadomość

    f2w39n73l8deede4.png
    90zm9tq.png
    Jezu ufam Tobie! Jezu Dziękuję Ci!
  • Anijka Przyjaciółka
    Postów: 79 23

    Wysłany: 12 sierpnia 2013, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prose :P Ciekawa historia :D Miło się czyta :D Ja tam uważam że tak właśnie być musiało :)

    "najpiekniejsze kwiaty zakwitaja niespodziewanie"
1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ