Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2015, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak to mówi moja mama trafiła jak ślepa kura na ziarno czy coś takiego :-)

    Prima właśnie pokaz :-)

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 8 lipca 2015, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    :D Ja tak naprawdę cieszę się ze wszystkiego co wpada w posiadanie mojego królestwa :D Nawet z głupich sztućców czy czegokolwiek :D

    Też tak mam :P

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 8 lipca 2015, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :-) ja tylko na chwilę. Strasznie się nudzę. Mąż ogląda jakiś głupi film :-) wiec postanowiłam was znowu trochę poczytać.
    100 krotko zależy jaki paralizator. Jesli taki z latarka to możesz. Jest bardzo bolesny ale tto badziew szczerze. Lepszy i skuteczniejszy byłby gaz.
    Prima wy jedziecie, my wracamy. Tyle że już pogody nie ma więc za bardzo nie poszalejeta:-) My mieliśmy tylko 3 dni upału ale jesteśmy czarni! Wczoraj cały dzień leżeniena pplaży i kąpiele w morzu a dziś zakupy. Cropp house Medicine. Jutro powtórka bo nie zdążyłam wszystkiego oblecieć.
    No i dziś na wieczór ulewa i burza. I Prima powiem Ci ze my zawsze rezerwujemy w. Sezonie. Raz pojechaliśmy bez rezerwacji i nie było NIGDZIE NIC. Nocowalismy 70 km dalej gdzie było w dodatku wesele. Ale dobrze się bawiliśmy bo zlamalismy nogę od łóżka :P Teraz było to samo, wszystko zajęte ale rezerwacja była. Niedługo jedziemy na 2 dni do zamku w Giżycku.
    Little nie myśl tak o ciąży. Wiem łatwo mówić ale już wiem o czym mówię. Nie mysle juz w ogóle, nie zależy mi. Dzieci brzuchy nie robią na mnie wrażenia. W sumie nic nie myślę i czuje się z tym mega szczesliwa. Wreszcie się z tego wyleczylam i juz zapomniałem jakie to miłe uczucie :-) Ale Lubie z wami pisać i was czytać:-)
    Dobra spadam. Papierosek ząbki i film :-) pa

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 9 lipca 2015, 06:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenko, nie chcę myśleć, ale nie potrafię tego zwalczyć :P większą krzywdę sobie robiłam, gdy na siłę udawałam, że mi nie zależy. Teraz nie udaję i jest w miarę w porządku (od czasu do czasu jest gorzej). A jak faktycznie przestanie mi zależeć, to już nie będę musiała z tym walczyć :P i problem będzie z głowy. Póki co żyję z tym dalej.
    Widzę, że urlopik się udał :) Prima nie bój żaby, pogoda dla Was też będzie ;)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, dżelka lubią tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 9 lipca 2015, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja mama na takie dolegliwości zawsze brała ziołowe tabletki "validol" i mi to też pomagało. Wystarczy jedna tabletka, mają miętowy posmak. No i ja piję litrami herbatę miętową :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 9 lipca 2015, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja brałam tylko doraźnie jedną tabletkę :) to są tabletki do ssania i nie są drogie ostatnio kupowałam to kosztowały ok. 7-8zł za opakowanie ;)

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 9 lipca 2015, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak :) działają uspokajająco na żołądek również :) ale ja brałam je też gdy czułam taki niepokój i lekki ucisk w piersiach, wiedziałam, że to nerwy. Wtedy też pomagało.

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 9 lipca 2015, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    Ja też czuję ucisk w piersiach, myślisz, że to przez nerwy?
    A tak ogólnie to dziękuję Ci kochana <3

    Bardzo możliwe. Przy nerwach często też żołądek ma rewolucje. Jedna tabletka Ci na pewno nie zaszkodzi ;) a mam nadzieję, że pomoże <3 na mnie działają ;)

    Nie ma za co, zawsze do usług ;)

    Uciekam, czas wziąć się ostro do pracy, bo mam już niezłe tyły w papierach :P

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 9 lipca 2015, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję <3

    P.S. Lubię pomagać :D

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) Ja się przed chwilą złamałam i poszłam do apteki po test i wynik - negatywny :P
    Teraz idę do sklepu po podpaski jakieś fajne cienkie na wyjazd :)

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 9 lipca 2015, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednak zrobiłaś :P w 10dpo test zrobiony po południu nie jest wiarygodny :P podpaski kup, nie mają terminu przydatności, mogą leżeć :P

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird wrote:
    Jednak zrobiłaś :P w 10dpo test zrobiony po południu nie jest wiarygodny :P podpaski kup, nie mają terminu przydatności, mogą leżeć :P
    Dla mnie jest wiarygodny na 100% :P

    Nie jestem i już. Może innym razem. Już mnie to tak nie dołuje, aż sama jestem zdziwiona... Chociaż troszkę pochodzę w tych ciuchach, które sobie kupiłam na wyprzedażach :P
    Jak przestanie padać to idę do sklepu się zaopatrzyć :)

    Od kolejnego cyklu nie będę mierzyła temperatury i testów owulacyjnych też nie będę robiła. Bo zwariuję... A tego nie chcę :P
    Pójdę do pracy i wreszcie moje myśli skupią się na czymś innym niż pranie, sprzątanie, gotowanie i całodobowy temat: dziecko...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2015, 13:49

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 9 lipca 2015, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    Dla mnie jest wiarygodny na 100% :P

    Nie jestem i już. Może innym razem. Już mnie to tak nie dołuje, aż sama jestem zdziwiona... Chociaż troszkę pochodzę w tych ciuchach, które sobie kupiłam na wyprzedażach :P
    Jak przestanie padać to idę do sklepu się zaopatrzyć :)

    Od kolejnego cyklu nie będę mierzyła temperatury i testów owulacyjnych też nie będę robiła. Bo zwariuję... A tego nie chcę :P
    Pójdę do pracy i wreszcie moje myśli skupią się na czymś innym niż pranie, sprzątanie, gotowanie i całodobowy temat: dziecko...

    :) tak trzymaj <3 bardzo dobre podejście :D

    Aaa, ale z forum nie znikasz?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2015, 13:57

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie nie :) Teraz na urlop zniknę ale później jak wrócę to się odezwę :)
    A jak będę chodziła do pracy to wieczorem będę wpadała :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2015, 15:16

    nick nieaktualny, littleladybird lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Laleczki :-) co tam słychać? Ja u mamy obiadek robimy:-) buszowalam dziś po sklepach :-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 9 lipca 2015, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prima, będziemy na Ciebie czekać :)

    Hej 100krotko ;) ja muszę w końcu zrobić coś do jedzenia dla męża. Jest już w drodze do domu :D

    Am, jak te mdłości? Przeszły?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Truskaweczka83 Autorytet
    Postów: 1420 1414

    Wysłany: 9 lipca 2015, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    Dla mnie jest wiarygodny na 100% :P

    Nie jestem i już. Może innym razem. Już mnie to tak nie dołuje, aż sama jestem zdziwiona... Chociaż troszkę pochodzę w tych ciuchach, które sobie kupiłam na wyprzedażach :P
    Jak przestanie padać to idę do sklepu się zaopatrzyć :)

    Od kolejnego cyklu nie będę mierzyła temperatury i testów owulacyjnych też nie będę robiła. Bo zwariuję... A tego nie chcę :P
    Pójdę do pracy i wreszcie moje myśli skupią się na czymś innym niż pranie, sprzątanie, gotowanie i całodobowy temat: dziecko...


    ja też mam już dośc - cholernie dość!
    5 lat starań, badań, po drodze ciąża - poroniona :(
    już psychicznie wysiadam.
    to mój mam nadzieję też ostatni cykl z mierzeniem temperatury.
    każda temperatura mnie albo rozczaeowuje, albo daje mi nadzieję, - to się nie skończy póki nie przestanę jej mierzyć.
    zawsze wiem kiedy mam ovu - przez ten ból, te kilka miesięcy mierzenia mi to potwierdziły, wiec reszta w rękach losu :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    :) Wiktoria ur SN waga 4250, dl 55cm 21.02.2003 :)
    :) Nikola ur SN waga 4130gr,dł 57cm 07.08.2016 :)
    iv09roeqjdjavel4.png
    Aniołek [*] 13 tc 22.01.2015
  • Truskaweczka83 Autorytet
    Postów: 1420 1414

    Wysłany: 9 lipca 2015, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja porada na dziś od ovu:
    "Załóż, że staranie się o dziecko to proces a nie zdarzenie. Spośród wszystkich par aktywnie starających się o dziecko tylko 30% par zachodzi w nią w pierwszym cyklu. Po 3 cyklach w ciąży będzie około 59% wszystkich starających się par, po 6 cyklach 80%, po 12 cyklach 85%, a w przeciągu 4 lat zajdzie w ciążę około 95% wszystkich starających się par. Około 5% par będzie starało się o dziecko dłużej niż 4 lata"

    ja jestem ten ostatni - po 4 latach, a i tak poronienie :(

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    :) Wiktoria ur SN waga 4250, dl 55cm 21.02.2003 :)
    :) Nikola ur SN waga 4130gr,dł 57cm 07.08.2016 :)
    iv09roeqjdjavel4.png
    Aniołek [*] 13 tc 22.01.2015
  • lenia Przyjaciółka
    Postów: 63 33

    Wysłany: 9 lipca 2015, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaweczka83 witaj w klubie, mamy podobną historię starań, nie mierzę już temperatury, nie kupuję żadnych testów owualacyjnych a tym bardzie ciążowych, ból okołoowulacyjny rozpoznaję od lat (potwierdzony monitoringiem) ehh ciężko jest ale jednak żyje się dalej... Ściskam Cię mocno :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2015, 19:11

    Truskaweczka83 lubi tę wiadomość

  • Truskaweczka83 Autorytet
    Postów: 1420 1414

    Wysłany: 9 lipca 2015, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lenia wrote:
    Truskaweczka83 witaj w klubie, mamy podobną historię starań, nie mierzę już temperatury, nie kupuję żadnych testów owualacyjnych a tym bardzie ciążowych, ból okołoowulacyjny rozpoznaję od lat (potwierdzony monitoringiem) ehh ciężko jest ale jednak żyje się dalej... Ściskam Cię mocno :)


    witam :)
    a starsz się dalej?
    ja też ściskam mocno <3

    :) Wiktoria ur SN waga 4250, dl 55cm 21.02.2003 :)
    :) Nikola ur SN waga 4130gr,dł 57cm 07.08.2016 :)
    iv09roeqjdjavel4.png
    Aniołek [*] 13 tc 22.01.2015
‹‹ 202 203 204 205 206 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ