X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 27 października 2015, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszę zrobić zapas wina na przyszły cykl :D
    chyba sen mnie jednak łapie ;) uciekam. Paaaa <3

    Monika, trzymam kciuki ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 października 2015, 19:44

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2015, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha a ja mam carlsberga ;) zdrowko za pozytywne bety, krechy na patolach, dobre wyniki badan i kochanych bezklotniowych mezow ! :)

    PrimaSort, Jagah, Amelia San, littleladybird lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2015, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja spałam dwa razy w dzień więc teraz jeszcze posiedzę i obejrzę Barwy Szczęścia :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2015, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maleficent wrote:
    Haha a ja mam carlsberga ;) zdrowko za pozytywne bety, krechy na patolach, dobre wyniki badan i kochanych bezklotniowych mezow ! :)
    O tak!!!

  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 27 października 2015, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie każdy cykl podlewany czerwonym winem, a tymczasem urlop i rozłąka z Mężem, i totalna susza.. Lada dzień będę nadrabiać endo i luz w dupie ;)

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2015, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prima spij do woli niech dziedzic rosnie w sile :) u mnie tez barwy w tv.
    Jagah luz w dupie najwazniejszy a jednak czasem o niego ciezko.. jednak tak czy siak wino sie nie marnuje, jak nie potrzebne na starania to moze pomoc w produkcji luzu:) byle wchodzenie w krew (i to doslownie) nie stalo sie rytualem a okazjonalnym luzodupcem :D

    PrimaSort, littleladybird lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2015, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe Maleficent czy młodzież wskaże swoich kolegów jako tych co potrącili Zenka :-)

    Marleni lubi tę wiadomość

  • Goszu Znajoma
    Postów: 30 8

    Wysłany: 27 października 2015, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka,

    Jestem tu świeżakiem, chciałam się przywitać oraz powiedzieć, że też jestem tą "szczęściarą" której póki co nie jest dane zostać maminką :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2015, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    Ciekawe Maleficent czy młodzież wskaże swoich kolegów jako tych co potrącili Zenka :-)

    Muszą ! bo pójdzie na Bogu ducha winnego Borysa :D

    PrimaSort lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2015, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni wrote:
    Wklejam wyniki męża po 2 miesiącach suplementacji:
    wyniki po lewej z 21.08.2015 po prawej wynik z 22.10.2015

    abstynencja płciowa 4 dni (norma 2-7 dni)
    abstynencja alkoholowa 4 dni - 5 dni

    ciągliwość (lepkość) – nieprawidłowa - prawidłowa
    objętość 3,7 ml (norma >=1,5 mln) 2,1 ml
    upłynnienie <30 min (norma do 60 min)
    ph 7,8 (norma >=7,2) ph 7,8

    Ilość plemników w 1 ml 27 mln (norma >=15 mln) 28,3 mln
    całkowita ilość plemników w ejakulacie 99,9 mln (norma >=39 mln) 59,4 mln

    Ruch postępowy 22 % (norma >= 32%) 51%
    w tym postępowy szybki 9% 27%
    Ruch całkowity 25% (norma >=40%) 60 %
    Plemniki prawidłowe 4 % (norma >=4%) 3%
    Plemniki patologiczne 96% 97%
    patologia główki 96% 97%
    patologia wstawki 37% 37%
    patologia witki 24% 46%
    plemniki niedojrzałe 1% 3%

    Żywotność
    VIABILITY (plemniki żywe) 60 % (norma >=58%) 85%
    HOST 40 % (norma >=58%) 90%

    Koncentrajca komórek okrągłych < 5mln/ml (norma < 5 mln/ml)
    w tym komórek spermatogenezy <0,1 mln/ml
    w tym leukocytów <0,1 mln/ml


    Widać, że jest poprawa, a co mężu bierze za suple?



    Hej Goszu! Opowiedz o sobie, ile się staracie? jakieś badanka zrobione?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 października 2015, 20:33

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2015, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni wrote:
    Ogólnie się poprawiły oprócz tej morfologii nieszczęsnej, która z wyniku na wynik się zmniejsza :/
    Nie znam się na tym, ale trzymam kciuki za Was!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2015, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Goszu wrote:
    Hejka,

    Jestem tu świeżakiem, chciałam się przywitać oraz powiedzieć, że też jestem tą "szczęściarą" której póki co nie jest dane zostać maminką :/
    Witaj :-)

    Od kilku miesięcy jestem częstym gościem na tym forum i jest super! Rozgość się! ;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2015, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Goszu wrote:
    Hejka,

    Jestem tu świeżakiem, chciałam się przywitać oraz powiedzieć, że też jestem tą "szczęściarą" której póki co nie jest dane zostać maminką :/
    Prowadzisz kalendarz cyklu? Udostępnij go nam :-)

  • Goszu Znajoma
    Postów: 30 8

    Wysłany: 27 października 2015, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,

    Powiedzmy, że "staramy się" od kiedy odstawiłam anty czyli wychodzi okrągły rok."Staramy się" ponieważ, mam mega nieregularne cykle (w ciągu roku miałam może 6 razy @),prawdopodobnie nie miałam do tej pory owu i dopiero w ostatnim miesiącu działamy ze wspomagaczami (clo,monitoring, prengyl). Nie prowadzę kalendarza, bo nie ma sensu w moim przypadku. Przebadana jestem dość dokładnie chyba. Trochę za wysoką prolaktynę mam (46 przy normie max 25) i na to odstała dostinesx 0,5 tabletki na tydzień przez miesiąc. Aby rozpocząć "leczenie" z clo, przez 2 miechy wróciłam do anty, żeby się wstrzelić z braniem tabletek i zrobienie badań.

    Czasem do Was zaglądam jak szukam info na temat jakichś leków/ objawów itp :) ALe dopiero dziś zdecydowałam się napisać coś (może też dlatego, że wczoraj byłam na usg i pęcherzyk nie pękł po piątkowym pregnylu, ma juz 30mm i raczej dupa blada...). Lekarz powiedział, żeby nie odpuszczać tematu wczoraj/dziś, więc mąż jedzie z Colą do whisky :)

    PrimaSort lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2015, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Goszu wrote:
    Hej,

    Powiedzmy, że "staramy się" od kiedy odstawiłam anty czyli wychodzi okrągły rok."Staramy się" ponieważ, mam mega nieregularne cykle (w ciągu roku miałam może 6 razy @),prawdopodobnie nie miałam do tej pory owu i dopiero w ostatnim miesiącu działamy ze wspomagaczami (clo,monitoring, prengyl). Nie prowadzę kalendarza, bo nie ma sensu w moim przypadku. Przebadana jestem dość dokładnie chyba. Trochę za wysoką prolaktynę mam (46 przy normie max 25) i na to odstała dostinesx 0,5 tabletki na tydzień przez miesiąc. Aby rozpocząć "leczenie" z clo, przez 2 miechy wróciłam do anty, żeby się wstrzelić z braniem tabletek i zrobienie badań.

    Czasem do Was zaglądam jak szukam info na temat jakichś leków/ objawów itp :) ALe dopiero dziś zdecydowałam się napisać coś (może też dlatego, że wczoraj byłam na usg i pęcherzyk nie pękł po piątkowym pregnylu, ma juz 30mm i raczej dupa blada...). Lekarz powiedział, żeby nie odpuszczać tematu wczoraj/dziś, więc mąż jedzie z Colą do whisky :)

    Co do Clo i innych specyfików są tu mądre dziewczęta co chętnie podzielą się wiedzą. Od siebie powiem, że zbijałam prolaktynę dostinexem, jest skuteczny dość szybko poszło ;) Znajdziesz tu napewno grono wsparcia i wiedzy, więc zaglądaj częściej ;)

    PrimaSort lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2015, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już uciekam spać. Do jutra kobietki :-)

    Ps. Piersi mam takie gorące i napięte, nie wspominając o tym jak bolą, że boję się że wybuchną :-P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 października 2015, 21:03

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2015, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    Ja już uciekam spać. Do jutra kobietki :-)

    Ps. Piersi mam takie gorące i napięte, nie wspominając o tym jak bolą, że boję się że wybuchną :-P
    Pamiętam moje cycory ciazowe, tez takie byly..ehh wspominki <powrocil lekki zal>
    Dobranoc :-* pamietaj kciuki zacisniete

  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 27 października 2015, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No naprawde, zazdroszcze Wam jak diabli, ze mozecie chodzic na monitoring, etc. Mieszkam w Holandii i tam jest wszystko takie naturalne i wydluzone, zwlaszcza w zachodzeniu w ciaze. Tamtejszy lekarz sprawdzal moje wyniki tarczycowe, i stwierdzil - rewelacja. No tak, w normach sie mieszcze, ale samopoczucie bylo fatalne. W PL - endokrynolog od razu zapisal leki i witaminy wspomagajace tarczyce, jest zdania zeby leczyc rowniez objawy, nie tylko wartosci wynikow.

    W przyszlym cyklu mam powtorzyc tsh oraz prolaktyne. Ostatnio w 5dc-byla na poziomie 17, a lekarz zasugerowal ze moze sie obnizyc, wiec znow czekanie.
    A przed chwila dzwonil Maz, i dopiero jutro wieczorem przyjedzie, ohh rany.. A staranka i wino czekaja ;)

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • elmalia Autorytet
    Postów: 545 248

    Wysłany: 27 października 2015, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    Ten to pamiątka rodzinna :-/ w dodatku bardzo drogi :-( Ten pierścionek to pierścionek zaręczynowy mojej mamy.
    Oj :( to lepiej niech się znajdzie. Gdzieś musi być!

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    TP 31.07.2016
    8970b5a6.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2015, 01:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little Twoja bezsenność przeszła na mnie :/
    obejrzałam sobie film ,,Mój przyjaciel Hachico,, - poryczałam się
    wypiłam Carlsberga x2 - zrobił się szum w głowie a sen nie przychodzi
    z tego powodu aż.. zmieniłam zdjęcie, ku pokrzepieniu serc wszystkich kobit na tym wątku - uruchamiam moc do wysikania na patyk tego co się na nim znaleźć :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2015, 01:23

    PrimaSort lubi tę wiadomość

‹‹ 339 340 341 342 343 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ