X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2015, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej laski :)
    Littlelku Ty nie mogłaś spać a ja przed sekunda wstałam ;) odkąd biorę tabsy, budzę się 11-12 :/ masakra wolałabym mieć trochę więcej z dnia, ale żadna siła nie jest wstanie mnie zwlec z wyra :/

    Marleni - co prawda etatową czarodziejką na tym wątku jestem ja, to tym razem myślę, że każda dorzuciła jakąś dobrą myśl do Ciebie i dlatego jest wporządku ;) Popatrz, nie wiedziałam , że robiłaś sobie kleksy w brzuchola. Przyznam szczerze, że trochę się obawiam.. ale choć z badań nie wyszło nic, wszystko w normie, to profilaktycznie powinnam brać :/ Jeśli to ma pomóc i dzięki temu mam trzymać w ramionach moje dziecko, mogę nawet z 10 sobie robić tych zastrzyków.

    Elmalio - zumba super sprawa ;) bratowa mnie namawia, żebym się z nią wybrała. Co prawda do tej pory jeszcze nie mogłam ćwiczyć to listopad myślę, że mogę spróbować.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2015, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni wrote:
    Dziewcze ja se robiłam w udo - w przewadze mąż mi robił, ale zdarzyło się i że sama. A w brzuch mąż stwierdził że by się nie odważył, ja też bym miała obawy :)
    Ale dla dobra sprawy te zastrzyki nie są takie straszne :)


    O k..wa :/ Ja chyba nie dam rady w udo :D może dlatego, że w robocie często widziałam taki widok, że se ładowali w udo mondzioły.. a można w dupkę? bo nie zapytałam dochtora :P Jak myślisz?

  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 27 października 2015, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki :)

    Madzia witaj :)

    Prima po 48 h powinnien być przyrost minimum 66% wartości z przed dwóch dni. Czyli jutro na wyniki czekamy :)

    Marleni :) no widzisz :) Czyli sobie jednak przemyślał. Może był wcześniej zdenerwowany :) Dobrze, że jest lepiej :) A Ty teraz masz dni płodne?

    Miłego dnia Wam życzę :)

    Marleni lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2015, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze zgubiłam gdzieś złoty pierścionek :-/ w sobotę jeszcze go miałam w sklepie i później nie wiem co się z nim stało. Dziura w głowie. Zawsze klade obraczke i zegarek i pierscionki w tym samym miejscu i dzisiaj chcialam założyć wszystko na rece a tu brakuje jednego. Maz tez nie wie gdzie jest a przeciez z palca mi sie spadl bo na to szans nie ma. Przeszukalam juz pól pokoju i nigdzie nie ma.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2015, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni mondzioły to patusy, które spotkałam na swej drodze w robocie ;) a my jesteśmy mądre, inteligentne kobieto-przyszłe matki, które jak muszą to czasem zapodadzą sobie w udo ;) i tego się trzymajmy

    Prima kciuki za betę i znalezienie pierścienia!
    Jak tam samopoczucie? brzuch jeszcze boli?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 października 2015, 12:31

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2015, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samopoczucie ok. Lekko czasem troszkę ćmi w brzuchu ale to nie ból. Tylko cycki nie do dotknięcia :-P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2015, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierścionka nadal brak :-( biorę się za rozwalanie worka z odkurzacza w jego poszukiwaniu. Może być wszędzie a z palca przecież nie spadł więc gdzieś musi być!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2015, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też niecierpie tego uczucia. Szukam od wczoraj :-/ w worku od odkurzacza też nie ma :-(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 października 2015, 13:51

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2015, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba prześpię się chwilkę

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 27 października 2015, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prima, śpij <3
    Ewelinka dobrze pisze: wzrost bety o 66% procent po dwóch dniach :)

    Marleni, Twój mąż przemyślał sprawę. Jestem z niego dumna :D

    Przeżyłam dzień poza domem, teraz będzie łatwiej. Może utnę sobie drzemkę zanim przyjdzie mój podopieczny ;) a jutro lecę do doktora i biorę L4 :D :D :D nie będę się męczyć w pracy ;)

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2015, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pół godziny spałam tylko bo obudził mnie telefon. Dzwonił mój lekarz. Beta ładna jak na ten wiek ciąży. Mam brać duphaston 2x1 i dużo kwasu foliowego - 3-4 tabletki dziennie. Jutro mam powtórzyć badanie i w poniedziałek na 16:30 mam jechać na wizytę.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2015, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mierzyłam temperaturę bo czułam się rozpalona i mam 37,28.

    Spojrzałam z ciekawości w którym tygodniu jestem i w 4. A dokladniej 3 tygodnie i 6 dni.
    Na wizycie u ginekologa będę w 5 tygodniu a dokładniej 4 tydzień i 2 dni.

    Ale szybko można wykryć tą ciążę!

    Według internetu 14 października spłodziliśmy i to by się zgadzało bo akurat wtedy test owulacyjny był pozytywny i były staranka a ginekolog na poprzedniej wizycie na owulację wyznaczył 14 lub 15 października.

    Chciałam troche później tą wizytę aby było już coś widać na usg ale lekarz chce zobaczyć czy dobrze jest umiejscowiony w macicy.

    Poród jak dobrze by poszło 6 lipca ale to marzenie....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 października 2015, 15:47

  • Ginka Autorytet
    Postów: 960 528

    Wysłany: 27 października 2015, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    Mierzyłam temperaturę bo czułam się rozpalona i mam 37,28.

    Spojrzałam z ciekawości w którym tygodniu jestem i w 4. A dokladniej 3 tygodnie i 6 dni.
    Na wizycie u ginekologa będę w 5 tygodniu a dokładniej 4 tydzień i 2 dni.

    Ale szybko można wykryć tą ciążę!

    Według internetu 14 października spłodziliśmy i to by się zgadzało bo akurat wtedy test owulacyjny był pozytywny i były staranka a ginekolog na poprzedniej wizycie na owulację wyznaczył 14 lub 15 października.

    Chciałam troche później tą wizytę aby było już coś widać na usg ale lekarz chce zobaczyć czy dobrze jest umiejscowiony w macicy.

    Poród jak dobrze by poszło 6 lipca ale to marzenie....

    Prima!!! marzenie które sięspełnia!!! myśl pozytywnie!!! to najważniejsze

    Ja trzymam kciuki, żeby było dobrze wszystko MUSI BYĆ DOBRZE. A ty łykaj kwas, dużo odpoczywaj i niczym się nie denerwuj!!!

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    Ginka
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3


  • Ginka Autorytet
    Postów: 960 528

    Wysłany: 27 października 2015, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziaw88 wrote:
    Witam, jestem tu nowa :)

    O dziecko staram się od sierpnia 15', teraz był 3 cykl - zobaczymy :)
    Mam cykle. ok 34 dni.
    Moje TSH 3,5 pod koniec września, ginekolog skierował do endokrynologa.
    Tydzień przed owulacją zaczęłam brać Euthyrox 25 i Jod, ponadto 2 dni po owulacji biorę Duphaston 2x0,5 tabletki przez 10 dni.

    Oby się udało..
    Pozdrawiam serdecznie :):)

    MADZIU witaj, oby na tych kilu cyklach się skończyło, ja 2 lata i 2 meisiące walczę i NIC

    Powodzenia!

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    Ginka
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2015, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Madziu :-) rozgość się

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2015, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ginka wrote:
    Prima!!! marzenie które sięspełnia!!! myśl pozytywnie!!! to najważniejsze

    Ja trzymam kciuki, żeby było dobrze wszystko MUSI BYĆ DOBRZE. A ty łykaj kwas, dużo odpoczywaj i niczym się nie denerwuj!!!
    Co ja bym bez Was zrobiła ;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2015, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A pierścionka nadal nie znalazłam :-( dziura w głowie. Nie pamiętam kiedy go ostatnio widziałam i co z nim zrobiłam

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 27 października 2015, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znajdzie się, jak przestaniesz go szukać i będziesz szukać czegoś innego :P złośliwość rzeczy martwych :)
    Prima, bierzesz bromergon nadal? Ten lek jest na zbicie prolaktyny, dobrze kojarzę?

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 27 października 2015, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Am <3

    Amelia San, PrimaSort lubią tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 27 października 2015, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :D mam ochotę się poprzytulać, chociaż tak wirtualnie ;)

    Amelia San, PrimaSort lubią tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
‹‹ 337 338 339 340 341 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ