X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2015, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc cioteczki kochane :)

    Marleni ja to tak nie bardzo znamsie na badanich wiec nie pomoge;/za to bardzo sie ciesze ze z mezem juz lepiej :) niestety panowie czasme plota cos czego nie powinni:)

    Littel ja tez mam problemy ze spaniem chyba faktycznie to przez ta pelnie ;/
    trzymam kciuki za nowy cykl z clo :)

    Witam nowe kolezanki :)

    Prima mam nadzieje ze pierscionek sie znajdzie :) trzymam kciuki za bete:)

    A u mnie wczoraj byl wielki dzien placzu;/ czemu? nie pytajcie bo sama nie wiem;/ czekalam az mazwroci z przcy i mnie pocieszy a on wrocil i na mnie nakrzyczal ze sie mazgaje;/ i dopiero sie zaczelo ;/ dzieki Bogu dzis nowy dzien:) jade w odwiedziny do mamuski :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2015, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milego dnia <3

    PrimaSort lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2015, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry!

    Maleficent jaki avatar :-D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2015, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    elmalia wrote:
    Oj :( to lepiej niech się znajdzie. Gdzieś musi być!
    Dziś drugi dzień poszukiwań. Wieczorem wykorzystam męża do odsuwania mebli w pokoju w ktorym zawsze zostawiam biżuterię może gdzieś spadł chociaż świeciłam tam wczoraj latarką i nic nie było :-/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2015, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idę zrobić sobie śniadanko i rozpoczynam kolejny pracowity dzień. Robota czeka :-)

    Miłego dnia!

    littleladybird lubi tę wiadomość

  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 28 października 2015, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) Ja również życze miłego dnia :)

    prima na betę dziś idziesz, prawda? :) Czekamy na wyniki :)

    Marleni no poprawiły się te wyniki, tylko ta morfologia... A co Wam lekarz mówił? Czym można jeszcze wspomóc właśnie ten parametr?

    Stokrotka ale czemu ten Twój mąż na Ciebie krzyczy, że Ci smutno? :/ Weź mu wyłtumacz, że Ty w ciązy i hormony Toba rządzą -0 maż prawo sobie czasem popłakac <3 Wyjdź dziś na słonko, złap troszkę D3, to pewnie się humorek poprawi :)

    Ale dziś pięknie :) Złota polska jesień :)

    Marleni lubi tę wiadomość

  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 28 października 2015, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Złota jesień, coś pięknego :) Zaraz ogarniam fryz i dzis muszę zaliczyć plac zabaw, a popołudniu ginek i podgląd ;)

    PrimaSort, littleladybird lubią tę wiadomość

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2015, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelinka2210 wrote:
    Hej :) Ja również życze miłego dnia :)

    prima na betę dziś idziesz, prawda? :) Czekamy na wyniki :)

    Marleni no poprawiły się te wyniki, tylko ta morfologia... A co Wam lekarz mówił? Czym można jeszcze wspomóc właśnie ten parametr?

    Stokrotka ale czemu ten Twój mąż na Ciebie krzyczy, że Ci smutno? :/ Weź mu wyłtumacz, że Ty w ciązy i hormony Toba rządzą -0 maż prawo sobie czasem popłakac <3 Wyjdź dziś na słonko, złap troszkę D3, to pewnie się humorek poprawi :)

    Ale dziś pięknie :) Złota polska jesień :)
    Tak, dziś beta. Ogarnę się troszkę z robotą i odkopię z maili to pojadę. Wynik będzie wieczorem.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2015, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piekny dzien w pracy :)
    Prima trzymam kciuki!:)
    Jesli Cie to pocieszy to mojej szwagierce udalo sie za4 razem :*
    Tuleee mocno i wysylam duzo pozytywnej energii :*

    PrimaSort lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2015, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ksosia wrote:
    Piekny dzien w pracy :)
    Prima trzymam kciuki!:)
    Jesli Cie to pocieszy to mojej szwagierce udalo sie za4 razem :*
    Tuleee mocno i wysylam duzo pozytywnej energii :*
    Dziękuję!!! <3 <3 <3
    To moja czwarta ciąża więc może do 4 razy sztuka... Zobaczymy. Beta pokaże i czas. Staram się o tym nie myśleć, bo nie chcę narobić sobie nadziei a potem cierpieć.

    Poniedziałkową wizytę musiałam przełożyć na późniejszą godzinę, bo mąż będzie musiał tego dnia zostać dłużej w pracy, a chce ze mną jechać bo nie wierzy że mogę być w ciąży i chce się przekonać na własne uszy i oczy. Zawsze chodzi ze mną na wizyty odkąd się staramy chociaż zawsze wychodzi z gabinetu na badanie, a w poniedziałek na badaniu zostanie.

    Ksosia, Marleni, littleladybird lubią tę wiadomość

  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 28 października 2015, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prima- i tym razem Twoj Maz swoja obecnością przypieczetuje radosne wieści, tego serdecznie życzę :)

    Moj Mąż często mówi, zebym wszystko odstawila i tylko sie poddała Jego zabiegom, ale glowa i tak pracuje ;)

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2015, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagah wrote:
    Prima- i tym razem Twoj Maz swoja obecnością przypieczetuje radosne wieści, tego serdecznie życzę :)

    Moj Mąż często mówi, zebym wszystko odstawila i tylko sie poddała Jego zabiegom, ale glowa i tak pracuje ;)
    Dziękuję jeszcze raz za dobre słowo :)

    Jagah lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2015, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No już się obrobiłam z najpilniejszych rzeczy, a tu widzę cisza panuje :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2015, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni wrote:
    Co tam sztukujesz :P
    Będzie gites --> a pierścionek się znajdzie :)
    my po remoncie szukaliśmy zasilaczy do monitorów (bo mąż ma centrum dowodzenia w postaci 3 dużych monitorów) i od maja poszukujemy tych o to zasilaczy (koszt jednego prawie 800 zł) - i mąż kupił nowe, po przeszukania każdego kąta, każdego pudła,
    i wczoraj będąc na strychu po rzeczy zimowe - zajrzałam do pudła gdzie na wierzchu była kołdra i jakieś tam skrzydła - podnoszę to o to kołdrę a tam co? a tam pięknie leżą zaginione zasilacze oraz myszka :P
    no także tego....
    ja to ogólnie 90% swojego życia czegoś szukam - a pierścionka to już ze srylion razy - i zawsze podejrzewam że może pies przez przypadek zjadł ! a jak otworzyć psa :P
    Ha ha ha :D jak otworzyć psa? :D Marleni jak Ty coś powiesz... :-P
    Ja dziś przeszukałam nawet śmietnik w domu, bo się zapełnił a wolałam się upewnić, że go nie wyniosę do kontenera z pierścionkiem w środku :-p
    Może masz rację i kiedyś się znajdzie tylko nienawidzę tego uczucia jak nie wiem gdzie jest chociaż wszystko przeszukałam i mnie tak to męczy, że nawet w nocy mi się śniło, że go szukałam. No i w śnie też nie znalazłam :-/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2015, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni masz rację trzeba było wyć, a nie Carlsbergami się uraczać ;)


    100krotko z facetami tak już jest..jak nie mają jasnego powodu kobiecego płaczu, to nie wiedzą o co chodzi i wolą to jakoś skwitować bez żadnego ruchu w stronę kobiety. Mój mąż czasem jak sobie pochlipie bez żadnego! powodu to patrzy na mnie i mówi - kotek czemu ryczysz? i bach oczy z powrotem w w komputer :)
    Chociaż będąc w ciąży masz prawo do takiego zachowania ;)
    dużo optymizmu dla Ciebie.


    Prima czekam na Twoją betę jak na swoją własną :-)

    Jagah od jakiego czasu mieszkasz w Holandii? Generalnie jak się tam żyje? ciekawi mnie to, bo sama miałam okazję wyjechać, właśnie do Holandii, ale w ostatniej chwili się wycofałam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2015, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maleficent ma rację 100krotko! W końcu hormony buzują ;-)

    Zrobię sobie herbatkę i powoli się zaczynam szykować. Wczoraj miałam badanie jakoś przed 13. Dziś też na 13 pojadę. Laboratorium mam około 15 minut jazdy samochodem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2015, 11:48

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2015, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    Hej :)

    Witam nowe koleżanki Jagah i Goszu :)

    Prima trzymam kciuki za dzisiejszą betę <3

    A ja właśnie wróciłam od endo.
    Opowiadaj jak wizyta?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2015, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    Endo powiedziała, że ładnie mi spadło TSH, FT4 nie jest złe ale zrobimy żeby było ładniejsze. Mam teraz brać euthyrox 50 (do tej pory miałam 37,5).
    Powiedziała, że mam pilnować diety bo te przeciwciała mają wpływ na zajście w ciążę.
    Zleciła również badania ale mam mieszane uczucie czy to naprawdę konieczne? USG jamy brzusznej, sprawdzić czy jestem szczepiona przeciwko żółtaczce typu B i różyczce i sprawdzić w grudniu przed owulacją czy pęcherzyk pęka.
    Hmm... Nie wiem jak się ma usg brzucha i szczepienia, ale monitoring zrób. Może potrzebujesz coś na wywołanie pęknięcia? (takie moje filozofie).
    Ja też biorę Euthyrox 50. Biorę od stycznia, bo w pierwszej ciąży okazało się w połowie drugiego miesiąca, że moje TSH wynosi 4,25 :(
    Teraz moje TSH to 1,25. Przy czym biorę 1 tabletkę od poniedziałku do piątku, a w weekendy 0,5 tabletki.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2015, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    Endo powiedziała, że ładnie mi spadło TSH, FT4 nie jest złe ale zrobimy żeby było ładniejsze. Mam teraz brać euthyrox 50 (do tej pory miałam 37,5).
    Powiedziała, że mam pilnować diety bo te przeciwciała mają wpływ na zajście w ciążę.
    Zleciła również badania ale mam mieszane uczucie czy to naprawdę konieczne? USG jamy brzusznej, sprawdzić czy jestem szczepiona przeciwko żółtaczce typu B i różyczce i sprawdzić w grudniu przed owulacją czy pęcherzyk pęka.


    Super Am, że pan lek działa, będzie coraz lepiej ;)
    Natomiast usg jamy, szczepienia? Też bym się zastanawiała czy jest sens, niewiem podpytaj gina czy to konieczne.
    W grudniu sprawdzić pęcherzyk - jak najbardziej.

    PrimaSort, Amelia San lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2015, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni wrote:
    Morfologia to dziwny parametr, i w sumie tak do końca nie wynaleźli jak ją zwiększyć ;/
    z tego co czytałam to morfologia przy obrazie pełnym wyników nawet obniżona nie musi być aż tak istotna. U mojego męża wychodzi że ma ok 2 mln dobrych plemników - a do zapłodnienia potrzebny 1 (tylko 1) :P
    W grudniu mam egzamin na zakończenie studiów - i tak sobie pomyślałam, że jak coś to na styczeń bym sobie tą inseminacje bym zrobiła.
    Trzymam kciuki Marleni aby inseminacja nie była już wtedy potrzebna ;-) Kto wie jaki prezent na gwiazdkę przyniesie Ci los i wszystkim z tego forum ;-)

    Maleficent, Amelia San, Marleni lubią tę wiadomość

‹‹ 340 341 342 343 344 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ