X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 4 listopada 2015, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam Was Kochane :0

    Ginka no powinnas iść na monitoring taki porządny, bo tu nie wiadoom kiedy ta owulacja była czy była itd. A śluz płodny był? A miałaś ból owulacyjny? Ogarniesz to, tylko trzeba czasu <3

    Marleni ale Ty się łądnie pniesz :) Mam nadzieję, że będziesz nastepna i za 100krotka i Primką podążysz :)

    Marleni lubi tę wiadomość

  • Ginka Autorytet
    Postów: 960 528

    Wysłany: 4 listopada 2015, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    byłam w 12 dc na USG ale lekarka dziwnie powiedziała, że pęcherzyk ma 14 mm endo 8 mm ale, że raczej nic z tego nie będzie. Mam zrobić do 25 dc progesteron i przyjść zaraz jak dostanę okres z wynikiem i chyba wtedy dostanę już Clo. Śluz był około 10-11 dc.

    Ginka
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3


  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 4 listopada 2015, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ginka wrote:
    byłam w 12 dc na USG ale lekarka dziwnie powiedziała, że pęcherzyk ma 14 mm endo 8 mm ale, że raczej nic z tego nie będzie. Mam zrobić do 25 dc progesteron i przyjść zaraz jak dostanę okres z wynikiem i chyba wtedy dostanę już Clo. Śluz był około 10-11 dc.
    No to kciuki za clo, żeby podziałało. Czyli lekarce chodziło o to, że już raczej pęcherzyk nie urośnie? Jak będziesz już brać clo, to poproś o monitoring przed owu i po, żeby sprawdzić czy pękają. Zrób sobie choć jeden cykl taki, wiem że kasy trochę, ale przynajmniej będziesz wiedzieć jak to u Ciebie wygląda. Będzie dobrze <3 Tylko trzeba trochę ten cykl poobserwować.

    A ja lamettę dziś zaczęłam.

  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 4 listopada 2015, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni wrote:
    Zgadzam się z Ewelinką, na temperaturę za dużo czynników ma wpływ, a zresztą przecież TY nie musisz mieć książkowo i tylko monitoring może Ci powiedzieć coś więcej nt Twego cyklu :) Więc uszka do góry :*

    Ewelinko jak patrze to zawsze tak mam w tych dniach po owulacji :) Więc jest umiarkowany optymizm hi hi ale nadzieja zawsze jest :)
    Jakoś tak coś mi sie wydaje, że Ty nastepna będziesz :) Oby mnie przeczucia nie myliły :) Tak jakoś za mną Twoja ciąża chodzi ;) A jak nie, to w końcu Cię dogonię z ilościa moich cykli (bo moje króciutkie) i może wtedy razem zaskoczymy? :P Choć oczywiście, mam nadzieję, że jednak wcześniej się to wydaży <3

    PrimaSort lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2015, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry wszystkim!
    Dzisiaj znów złapał mnie taki ni ból ni skucz w podbrzuszu dość mocny. Ale po chwili przeszło...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2015, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ginka dziewczynki dobrze mowia monitoring duzo by wyjasnil popros ginke. Ja tam na temperaturach sie nie znam nie pomoge ale nie smutaj musi byc dobrze i koniec:) trzymam kciuki za clo <3

    Ewelika Mal ja to juz sie nie moge doczekac az wy tu wszystkie zaciazycie:) mam nadzieje ze uda sie zanim ja sie rozpakuje:) bedziem Ameliowe zaciazone forum:)

    Am biedaku wykoncza Cie w tej pracy;/ zycze aby te 12 godz szybko zlecialo:)

    A ja juz po pobraniu:) pierwszy raz od niepamietnych czasow zrobilo mi sie jako tak dziwnie;/ a przed tyle sie opilam wody ze myslalam ze do domu nie dojade i sie w samochodzie zsiusiam:PP

    Oczy mi się kleja:-( a muszę poczekać żeby zjesc

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2015, 08:59

    Maleficent, ewelinka2210, Amelia San lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2015, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znów całą noc nie spałam :-(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2015, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łohohoh o matko z córkom widzę, że planuje się grupowe zaciążanie :> Little to zaraz już będzie, Marleni z Ewela, Am ze mną zaraz po nich, no i reszta dziewcząt też ! Ginka główka do góry! posłuchaj rad koleżanek i stawaj tu z nami w przebiegi po dziecko ;)

    Amelio ma, powodzenia na otwarciu, żeby Cie tam nie staranowali i żeby szybko czas minął ;)
    100krotko już 30 tydzień, sppjrzałam na suwaczek..wow, ale ten czas leci mam nadzieję, że jesz duzo wapnia ;)
    Prima czemu nie spałaś, coś się dzieje?

    Ginka, littleladybird, ewelinka2210, PrimaSort, 100krotka:), Amelia San lubią tę wiadomość

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 4 listopada 2015, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :)

    Am, powodzenia na otwarciu ;)

    Prima <3

    100krotko, co robilaś za badania?
    Ginka wrote:
    A ja jestem załamana moimi temperatutrami! TO jest jakaś masakra, chyba przestane mierzyć, żeby się nie wkurzać

    Witaj w klubie :(

    Dziewczyny chciałabym, żeby wszystkim nam się udało do końca roku. Zgoda? ;)

    ewelinka2210, Marleni, Amelia San lubią tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2015, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maleficent wrote:
    Łohohoh o matko z córkom widzę, że planuje się grupowe zaciążanie :> Little to zaraz już będzie, Marleni z Ewela, Am ze mną zaraz po nich, no i reszta dziewcząt też ! Ginka główka do góry! posłuchaj rad koleżanek i stawaj tu z nami w przebiegi po dziecko ;)

    Amelio ma, powodzenia na otwarciu, żeby Cie tam nie staranowali i żeby szybko czas minął ;)
    100krotko już 30 tydzień, sppjrzałam na suwaczek..wow, ale ten czas leci mam nadzieję, że jesz duzo wapnia ;)
    Prima czemu nie spałaś, coś się dzieje?
    Eh... Bezsenność...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2015, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelko nie daj tam się! Mam nadzieję, że u Was dziś słucho bo jak pomyślę o tej białej wykładzinie i tej armi ludzi....

    Marleni, Amelia San lubią tę wiadomość

  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 4 listopada 2015, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little to ja też chcę, żeby nam się udało do końca roku :P Nie ma innej możlwiości :)

    Am powodzenia, trzymaj się tam :)

    A ja już chce iść do domku :( Tak mi się nie chce pracować :)

    Marleni, PrimaSort, Amelia San lubią tę wiadomość

  • Ginka Autorytet
    Postów: 960 528

    Wysłany: 4 listopada 2015, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird wrote:
    Cześć :)

    Am, powodzenia na otwarciu ;)

    Prima <3

    100krotko, co robilaś za badania?



    Witaj w klubie :(

    Dziewczyny chciałabym, żeby wszystkim nam się udało do końca roku. Zgoda? ;)

    No właśnie patrze na Twoje temperatury i dziwne jak moje ;/ Już masz recepte na Clo? Już wiesz jak będziesz brała? Mamy podobny dzień cyklu nawet więc będziemy walczyły razem

    Ginka
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3


  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 4 listopada 2015, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ginka wrote:
    No właśnie patrze na Twoje temperatury i dziwne jak moje ;/ Już masz recepte na Clo? Już wiesz jak będziesz brała? Mamy podobny dzień cyklu nawet więc będziemy walczyły razem

    Clo już mam w domu. Mam brać od 3 do 7dc, a w 11-13dc mam zbadać poziom estradiolu i skontaktować sie z lekarka jak już będę znała wynik i wtedy lekarka powie co dalej. Niestety w moim przypadku nie będzie monitoringu. Trochę mnie to martwi, ale trudno. W ulotce clo było napisane, że lek można stosować tylko jesli sprawdza się pracę jajników za pomocą USG lub badaniem poziomu estradiolu.

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2015, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelinka2210 wrote:
    Little to ja też chcę, żeby nam się udało do końca roku :P Nie ma innej możlwiości :)

    Am powodzenia, trzymaj się tam :)

    A ja już chce iść do domku :( Tak mi się nie chce pracować :)
    Mi też dzisiaj zupełnie nic się nie chce :-(
    A muszę się zmobilizować. Zrobię sobie godzinkę przerwy i wracam do pracy

  • Ginka Autorytet
    Postów: 960 528

    Wysłany: 4 listopada 2015, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird wrote:
    Clo już mam w domu. Mam brać od 3 do 7dc, a w 11-13dc mam zbadać poziom estradiolu i skontaktować sie z lekarka jak już będę znała wynik i wtedy lekarka powie co dalej. Niestety w moim przypadku nie będzie monitoringu. Trochę mnie to martwi, ale trudno. W ulotce clo było napisane, że lek można stosować tylko jesli sprawdza się pracę jajników za pomocą USG lub badaniem poziomu estradiolu.

    Ja mam się zgłosić na początku okresu, ciekawe czy zdąże bo okres wypada mi w sobotę! No zobacze jaki moja lekarka będzie mieć plan o ile jakiś będzie mieć. Coraz częściej myślę o skorzystaniu z kliniki leczenia nepłodności, Kawełek drogi mam ale może spojrzą, na to z innej strony i będzie dobrze wkońcu.

    A czemu nie możesz mieć USG?

    Ginka
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3


  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 4 listopada 2015, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Littleku no właśnie czemu bez usg? Troszkę bez sensu clo bez usg... Bo skąd będzie wiadomo jak na lek reagujesz, ile jajeczek itd.?

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 4 listopada 2015, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mogę mieć USG, tylko ta moja lekarka ma tak napięty grafik, że mnie nie wciśnie kolejny raz bez rejestracji i do tego niestety u mnie przyjmuje chyba tylko w poniedziałki, w pozostale dni jest w poznaniu :/ planuję zapisać się gdzieś do przychodni do lekarza tylko nie mam pojęcia kiedy wypadnie u mnie 11 dc a bez odpowiedniego wyprzedzenia nie wcisną mnie nigdzie na NFZ, a prywatnie też są spore kolejki. Chyba że pójdę do tego gbura, u którego byłam ponad pół roku temu i za usg zapąłcę 150 zł :/

    Ewelinka, ponoć po poziomie estradiolu lekarz jest wstanie to przewidzieć. Mam tylko nadzieję, ze moja lekarka ma odpowiednie doświadczenie w tych sprawach.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2015, 11:24

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Ginka Autorytet
    Postów: 960 528

    Wysłany: 4 listopada 2015, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A teraz chodzisz na NFZ?

    Ginka
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3


  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 4 listopada 2015, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prywatnie i coraz bardziej boli mnie po kieszeni :/ pieniądze uciekają, nawet nie wiem kiedy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2015, 11:29

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
‹‹ 374 375 376 377 378 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ