X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2015, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mal ale ja to psitka jestem bo ta szkola to za darmo;/ nic nie trzeba bylo placic tylko tyle ze dojechac 20 km;/

    Dziewczynki gdyby nie Wy i to forum to ja bym nie miala ze tak powiem do kogo buzi otworzyć ;/ sa takie dni ze maz od 8rano do 21 jest w pracy nikt nawet nie zadzwoni nie mowiac o tym zeby ktos przyszedl;/wiec mam tylko was :D

    PrimaSort lubi tę wiadomość

  • Ginka Autorytet
    Postów: 960 528

    Wysłany: 4 listopada 2015, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maleficent wrote:
    Dziewczyny bo się zarumnieje, nooo weźcie noo ;)

    Napewno sobie poradzisz 100krociu ;)
    Też bym się zastanawiała nad tą szkołą..pewnie to spory wydatek, niewiem jak by się mój małż na to zapatrywał.
    Littlebirdzie nasz, dokładnie, kumpela może sobie przemyślała pewne kwestie.
    Widzisz moja ,,przyjaciółka,, od 8-mu lat, odkąd wyszłam po operacji ze szpitala do tej pory mnie nie odwiedziła, choć ona nie pracuje a ja siedzę na zwolnieniu, ba, nawet do mnie nie zadzwoniła jak się czuję, po dziś dzień..
    Ja jak leżała w szpitalu z powodu zatrucia pokarmowego brałam specjalnie wolne, żeby do niej jechać na drugi dzień jak trafiła na oddział.

    Strasznie się na niej zawiodłam, bardzo było mi przykro, ograniczyłam kontakt do minimum, niestety, ale w przyjaźni bardzo dużo z siebie daje, tego samego oczekuję, na tym chyba polega przyjaźń, wzajemnym wsparciu i zaufaniu.
    Taka już jestem, jak się na kimś zawiodę wolę tę znajomość olać.

    I tak jak pisała Prima, niby wirtualne znajomości, ale dużo te forum daje. Mam wrażenie, że mimo iż się nie widzimy, to codziennie spotykamy sie na kawie na plotach, to czasem dużo cenniejsze niż prawdziwy świat fałszywych ludzi i nic nie znaczących znajomości. Ot taka refleksja.

    bardzo mądre co napisałaś kochana i baaardzo prawdziwe!

    PrimaSort, Maleficent lubią tę wiadomość

    Ginka
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3


  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 4 listopada 2015, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mal no zgadzam się z Tobą, różnie z tymi przyjażniami bywa, ja mam kilka dobrych przyjaciółek, ale się cieszę, że mam siotrę, bo to właściwie moja najlepsza przyjaciółka, zawsze mogę na nią liczyć, choć też różnie bywało - były okresy, że prawie ze sobą nie rozmawiałyśmy. A to ile daje nam forum to zupełnie inny temat, ciągle myslę o Was :) co tam robicie, która coś napisała no i oczywiście kto teraz obwieści tą cudowną wieść, że są dwie kreseczki :) Strasznie Wam kibicuje i dobrze, że jesteście :) I mamusie i przyszłe mamusie :D

    Ja chodziłam na szkołę rodzenia i najważniejsze co z niej wyniosłam, to znajomości do tej pory - moją dobrą przyjaciółkę tam poznaąłm, kilka koleżanek, z którymi utrzymujemy kontakt, bo dzieci się razm bawia, jako rówieśnicy a mamy mogą pogadać :) 100krotko teraz juz ni eżałuj, ale może przy nastepnej ciązy z tego skorzystasz? :) Takie pary też widziałam :) no i najmniej się tam o porodzie można dowiedzieć, więcej o pielęgnacji malucha :)

    Maleficent, Amelia San lubią tę wiadomość

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 4 listopada 2015, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mal, przykra ta sytuacja z przyjaciółką. Dopiero w biedzie poznaje się prawdziwych przyjaciół. Stare słowa, a jakże prawdziwe.

    Ach te przyjaźnie... Też mam kilka takich "przyjaciółek". Kupiliśmy mieszkanie i zaprosiłam moje przyjaciółki/koleżanki do siebie na kawę. Zawsze ja do wszystkich jeżdżę, o wszystkich pamiętam :/ To już leci piąty miesiąc i żadna się nie pojawiła. Ba, nawet nie przejawia chęci by się pojawić. Nie to nie. Prosić się nie będę.
    Z mężem mamy kilku naprawdę dobrych przyjaciół, szkoda tylko, że mieszkają 400km od nas :P

    No i mam Was ;) naprawdę ja też czuję jakbyśmy codziennie spotykały się na ploteczki przy kawie :D Uwielbiam Was <3

    100krotko, poradzisz sobie bez szkoły ;) ciało samo wie, co robić ;)

    Właśnie wróciłam ze spaceru do Lidla :D pierwsze od tygodnia wyjscie z domu :) pogoda jest super. Taką jesien to ja uwielbiam :D

    Maleficent, Amelia San lubią tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2015, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maleficent wrote:
    Jako, że na tematach dotyczących clo się kompletnie nie znam, wetnę się w dyskusję w jakże maleficentowski sposób..
    Kupiłam sobie ja staniczek turkusowy do moich majtoch, co sobie po wypłacie fundnęłam i chyba tak odziana wykonam z mężem trening przed produkcją naszej zygotki :) W końcu mi się libido normuje, bo ostatnio było w opłakanym stanie.
    Dodatkowo pozostając w fazie zdrowego odżywiania zrobię na obiad zupę porową i sałatkę z kurczakiem z kiełkami i słonecznikiem. Bez słodyczy daję radę jak narazie moja gwiazdo Little (chwali się) ;)

    Prima a u Ciebie w pracy wiedzą o ciąży?
    Aaa i pytanie do 100krotki - uczęszczałaś do szkoły rodzenia?
    No to seksi bielizna. No no no! Proszę pani! :-D

    W pracy nie wiedzą oczywiście. Przecież nawet zarodka nie ma...
    Nie powiem im póki nie spuchnę tak, że tego nie ukryję albo jak będę musiała położyć L4.
    Ja większość czasu pracuję raczej w domu więc kto mnie tu widzi :-P

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2015, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100krotka:) wrote:
    Ginka umnie bylo tak pierwszy cykl od 5 do 9 dnia clo i czekanie przyszla @ znowu clo od 5 do 9 i wizyta u gina w drugiej polowie cyklu tak ok 16dnia cyklu lekarz na usg sprawdzil co tam sie dzialo i kazal czekac @ przyszla i znowu clo i czekanie i juz nie przyszla nie ma jej az do dzis :) juz 214 dni:D

    Mal niestety nie najpierw chcialam ale maz powiedzial ze nie bedzie ze mna mogl chodzic ze wzgledu na prace wiec i ja zrezygnowalam;/ pozniej jak sie zdecydowalam ze pojde sama bylo juz za pozno :( moze jakos dam rade bez :)
    Dasz radę! Kiedyś nie było szkół rodzenia a dzieci się rodziły :-)

    Ja jak Bóg da będę chciała chodzić.

    100krotka:) lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2015, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100krotka:) wrote:
    Mal ale ja to psitka jestem bo ta szkola to za darmo;/ nic nie trzeba bylo placic tylko tyle ze dojechac 20 km;/

    Dziewczynki gdyby nie Wy i to forum to ja bym nie miala ze tak powiem do kogo buzi otworzyć ;/ sa takie dni ze maz od 8rano do 21 jest w pracy nikt nawet nie zadzwoni nie mowiac o tym zeby ktos przyszedl;/wiec mam tylko was :D
    :-* <3

    100krotka:) lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2015, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ze tak powiem wyjscia innego juz nie mam:D musze dac rade:)

    Odnosnie jeszcze ,,przyjaciolek,, ja juz wamo moich dwoch pisalam masakra jakas;/ wole siedziec juz sama niz miec do czynienia z tak falszywymi;/
    Zawsze moge wam sie wyzalic pomarudzic i z wami sie posmiac:)

    Pobuszowalam na alegro wrzucilam sobie do koszyka kilka koszil, biustonoszy, mini sukieneczek dla malej :D teraz popatrze czy w realu nie kupie taniej jak nie to bede zamawiac:P
    Powiem wam szczerze ze jakos nie przemawiaja za mna staniki do karmienia chyba kupie tylko do szpitala;/

  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 4 listopada 2015, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100krotka:) wrote:
    Ze tak powiem wyjscia innego juz nie mam:D musze dac rade:)

    Odnosnie jeszcze ,,przyjaciolek,, ja juz wamo moich dwoch pisalam masakra jakas;/ wole siedziec juz sama niz miec do czynienia z tak falszywymi;/
    Zawsze moge wam sie wyzalic pomarudzic i z wami sie posmiac:)

    Pobuszowalam na alegro wrzucilam sobie do koszyka kilka koszil, biustonoszy, mini sukieneczek dla malej :D teraz popatrze czy w realu nie kupie taniej jak nie to bede zamawiac:P
    Powiem wam szczerze ze jakos nie przemawiaja za mna staniki do karmienia chyba kupie tylko do szpitala;/
    100krotko staniki do karmienia to masakra, ale jednak się przydają :) latwiej jednak dzieciaczka w takim nakarmić :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2015, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj trochę byłam na nogach i przed chwilą poczułam, że coś mi mokro w majtkach a tu dwie spore plamki beżowe. Wzięłam papier aby sprawdzić i a tam śluz wodnisty podbarwiony na lekko różowo... :-(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2015, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prima a co lekarz na te plemienia mówił?

    Ewelina każdy mi tak mówi :-) a ja i tak nie wyobraża sobie moich cycow w takim:-\ przecież normalnie do kolan będą mi wisieć:-D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2015, 17:51

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2015, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100krotka:) wrote:
    Prima a co lekarz na te plemienia mówił?

    Ewelina każdy mi tak mówi :-) a ja i tak nie wyobraża sobie moich cycow w takim:-\ przecież normalnie do kolan będą mi wisieć:-D
    Nic szczególnego że mogą się zdarzać i że nasze obawy odnośnie plamienia ma rozwiązać beta która była wysoka - wczorajszy wynik.
    Wczoraj i dzisiaj był ładny biały śluz a teraz nagle taki kapnął :-(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2015, 18:02

  • elmalia Autorytet
    Postów: 545 248

    Wysłany: 4 listopada 2015, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktoś tu pisał, ze plamienia przy blizniakach mogą się zdarzać, także biorąc pod uwagę wysoką betę (czyli bliźniaki jak nic!), myślę, ze to o to chodzi :) spokojnie :*

    Amelia San lubi tę wiadomość

    TP 31.07.2016
    8970b5a6.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2015, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Littlel pisała o tym:-) Kchana spokojnie nie martw się dwa maluchy potrzebują więcej miejsca:-)

    littleladybird, Amelia San lubią tę wiadomość

  • elmalia Autorytet
    Postów: 545 248

    Wysłany: 4 listopada 2015, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie! I jak jeszcze lekarz powiedział, ze wynik bety rozwiązuje obawy dotyczące plamienia to chyba trzeba mu wierzyć, czyż nie?:)

    Amelia San lubi tę wiadomość

    TP 31.07.2016
    8970b5a6.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2015, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niby rację macie kochane. W sumie co ma być to będzie choćbym zjadła 2 opakowania tabletek na raz. Ale powiedzcie to mojej głowie... Biedna głowa, nigdy nie odpoczywa :-(
    Jedyne co mogę zrobić to poleżeć i oszczędzać się ile się da.

    Marleni lubi tę wiadomość

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 4 listopada 2015, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    No niby rację macie kochane. W sumie co ma być to będzie choćbym zjadła 2 opakowania tabletek na raz. Ale powiedzcie to mojej głowie... Biedna głowa, nigdy nie odpoczywa :-(
    Jedyne co mogę zrobić to poleżeć i oszczędzać się ile się da.

    Więc odpoczywaj i oszczędzaj się ile się da ;) dopóki nie plamisz żywą krwią to dobrze :)

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2015, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird wrote:
    Więc odpoczywaj i oszczędzaj się ile się da ;) dopóki nie plamisz żywą krwią to dobrze :)
    Racja. Muszę się czymś zająć. Jak do piątku plamienie się nie uspokoi to zadzwonię do mojego ginekologa.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2015, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maleficent zaraz Barwy Szczęścia a ja nie mam w sypialni telewizora :-( leżę i szukam w internecie bieżącego odcinka.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2015, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj już nie myślę o plamieniu. Postaram się sobie to przetłumaczyć w ten sposób, że to normalne. Tak z mężem ustaliłam. I do końca tygodnia leżę w łóżku z chodzeniem tylko do WC albo jeść. I postaram się więcej spać. Jak nie mogę spać w nocy to będę spała w dzień.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2015, 20:09

‹‹ 376 377 378 379 380 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ