X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • Ginka Autorytet
    Postów: 960 528

    Wysłany: 4 listopada 2015, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a nie chcesz sobie kupić abonamentu? w dużym mieszkasz mieście?

    Ginka
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3


  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 4 listopada 2015, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ginka wrote:
    a nie chcesz sobie kupić abonamentu? w dużym mieszkasz mieście?

    Pomyślę o tym :) dziękuję, mieszkam w byłym mieście wojewódzkim ;)

    Marleni, dzięki za informacje :D

    Marleni lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Ginka Autorytet
    Postów: 960 528

    Wysłany: 4 listopada 2015, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bo możesz sprawdzić jakie przychodznie obsługują dany abonament, wtedy nie liczysz wizyt i usg badań krwi, bo większość jest w abonamencie

    Ginka
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3


  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 4 listopada 2015, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas jest jedna taka przychodnia i współpracuje z 15 centrami medycznymi. I co tu wybrać? :P muszę obczaić, które centrum ma najlepszą ofertę ginekologiczną :D

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Ginka Autorytet
    Postów: 960 528

    Wysłany: 4 listopada 2015, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chociaż ja już chyba jak to CLo nie wyjdzie to idę do Kliniki leczenia Niepłodności. Czasem mam wrażenie, że się cofam, a nie idę do przodu

    I chyba przestaje wierzyć, że kiedyś się uda...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2015, 12:19

    Ginka
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3


  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 4 listopada 2015, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ginka, nie przestawaj wierzyć. Uda się na pewno. Ja też mam czasem chwile zwątpienia, to normalne. Zobaczysz: uda się! Tulę mocno <3

    Edit:

    Tak patrzę na ten mój głupi wykres i co widzę? On jest odwrócony! Wysokie tempki w pierwszej fazie, a w rzekowej drugiej fazie są niskie :/
    I oto dzięki wspaniałemu programowi Paint mój wykres wygląda w końcu tak jak powinien :D
    Może nie do końca, ale jest lepszy niż ten prawdziwy :P

    Proszę bardzo.

    http://iv.pl/images/50079780212289460390.jpg

    Uprzedzam pytania: tak, nudzę się :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2015, 12:25

    PrimaSort, ewelinka2210 lubią tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2015, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird wrote:
    Ginka, nie przestawaj wierzyć. Uda się na pewno. Ja też mam czasem chwile zwątpienia, to normalne. Zobaczysz: uda się! Tulę mocno <3

    Edit:

    Tak patrzę na ten mój głupi wykres i co widzę? On jest odwrócony! Wysokie tempki w pierwszej fazie, a w rzekowej drugiej fazie są niskie :/
    I oto dzięki wspaniałemu programowi Paint mój wykres wygląda w końcu tak jak powinien :D
    Może nie do końca, ale jest lepszy niż ten prawdziwy :P

    Proszę bardzo.

    http://iv.pl/images/50079780212289460390.jpg

    Uprzedzam pytania: tak, nudzę się :P
    Matko i córko! Littleladybird ile tu płodnego śluzu! ;-)
    Kciukam! Kciukam! Kciukam! <3 <3 <3

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 4 listopada 2015, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najbardziej plodny to był między 17 a 19 dc. A tak to samo mleko. Niby wodnisty, ale bardzo mętny i w białym kolorze. Nigdy nie narzekałam na brak śluzu, narzekałam na brak śluzu płodnego. Dopiero w ostatnim cyklu, przy potwierdzonej owu, miałam super śluz. Prawdziwe bialko jaja kurzego: mega rozciagliwy i przezroczysty jak szkło. Po prostu śliczny :D W tym cyklu miałam taki właśnie od 17 do 19dc, ale nie ciagnął się tak bardzo. Więc ja uznaję, że płodny śluz był tylko w tych dniach. Reszta to jakaś podróbka ;)

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2015, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird wrote:
    Najbardziej plodny to był między 17 a 19 dc. A tak to samo mleko. Niby wodnisty, ale bardzo mętny i w białym kolorze. Nigdy nie narzekałam na brak śluzu, narzekałam na brak śluzu płodnego. Dopiero w ostatnim cyklu, przy potwierdzonej owu, miałam super śluz. Prawdziwe bialko jaja kurzego: mega rozciagliwy i przezroczysty jak szkło. Po prostu śliczny :D W tym cyklu miałam taki właśnie od 17 do 19dc, ale nie ciagnął się tak bardzo. Więc ja uznaję, że płodny śluz był tylko w tych dniach. Reszta to jakaś podróbka ;)
    No to za 10 dni chcę widzieć dwie kreseczki ;-)

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 4 listopada 2015, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    No to za 10 dni chcę widzieć dwie kreseczki ;-)

    Hehe, ja też :D dobrze, że mam w domu dwa testy, obsikam oba i będę mieć dwie kreski mega wyraźne ;)

    PrimaSort, Maleficent, Amelia San lubią tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2015, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird wrote:
    Hehe, ja też :D dobrze, że mam w domu dwa testy, obsikam oba i będę mieć dwie kreski mega wyraźne ;)
    No!!!! Podoba mi się!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2015, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird wrote:
    Hehe, ja też :D dobrze, że mam w domu dwa testy, obsikam oba i będę mieć dwie kreski mega wyraźne ;)

    Zawsze to jest sposób ;D ile by nas było zaciążonych ;)
    Ginka i Little do boju, trzymać się razem, razem siurać aż się wysiurają dwie krechy :)

    PrimaSort, Amelia San lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2015, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Primka ja jak co 3 tyg morfologia mocz i tym razeb jakies hbs czy cos takiego :)
    Ja to bym wolala zebys siknela na jeden i byly te dwie kreseczki:)

    Ja w sumie przy clo tez nie mialam monitoeingu, tylko w ostatnim poszlam sprawdzic czy nie ma torbieli i pozniej pani doktor namowila mnie zebym przyszla jeszcze raz:)

    PrimaSort lubi tę wiadomość

  • Ginka Autorytet
    Postów: 960 528

    Wysłany: 4 listopada 2015, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100krotka:) wrote:
    Primka ja jak co 3 tyg morfologia mocz i tym razeb jakies hbs czy cos takiego :)
    Ja to bym wolala zebys siknela na jeden i byly te dwie kreseczki:)

    Ja w sumie przy clo tez nie mialam monitoeingu, tylko w ostatnim poszlam sprawdzic czy nie ma torbieli i pozniej pani doktor namowila mnie zebym przyszla jeszcze raz:)

    A krew robiłaś czy tylko brałaś Clo?

    Ginka
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2015, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jako, że na tematach dotyczących clo się kompletnie nie znam, wetnę się w dyskusję w jakże maleficentowski sposób..
    Kupiłam sobie ja staniczek turkusowy do moich majtoch, co sobie po wypłacie fundnęłam i chyba tak odziana wykonam z mężem trening przed produkcją naszej zygotki :) W końcu mi się libido normuje, bo ostatnio było w opłakanym stanie.
    Dodatkowo pozostając w fazie zdrowego odżywiania zrobię na obiad zupę porową i sałatkę z kurczakiem z kiełkami i słonecznikiem. Bez słodyczy daję radę jak narazie moja gwiazdo Little (chwali się) ;)

    Prima a u Ciebie w pracy wiedzą o ciąży?
    Aaa i pytanie do 100krotki - uczęszczałaś do szkoły rodzenia?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2015, 13:13

    littleladybird, Ginka, 100krotka:), Marleni, Amelia San lubią tę wiadomość

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 4 listopada 2015, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100krotka:) wrote:
    Ja to bym wolala zebys siknela na jeden i byly te dwie kreseczki:)

    Też tak wolę ;) na ten cykl się nie nastawiam. Niech się już po prostu kończy. W cyklu z clo liczę na dwie krechy i conajmniej dwie zygotki ;P

    Mal, udanego i jakże przyjemnego treningu życzę ;D

    Bez słodyczy da się żyć, wystarczy odpowiednia motywacja :) ja robię to dla moich przyszłych dzieci ;)

    Aaaaa... zapomniałam się pochwalić :D moja koleżanka zrozumiała i nie obraziła się ;) jupi! :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2015, 13:24

    Marleni, PrimaSort, Maleficent, Amelia San lubią tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2015, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ginka umnie bylo tak pierwszy cykl od 5 do 9 dnia clo i czekanie przyszla @ znowu clo od 5 do 9 i wizyta u gina w drugiej polowie cyklu tak ok 16dnia cyklu lekarz na usg sprawdzil co tam sie dzialo i kazal czekac @ przyszla i znowu clo i czekanie i juz nie przyszla nie ma jej az do dzis :) juz 214 dni:D

    Mal niestety nie najpierw chcialam ale maz powiedzial ze nie bedzie ze mna mogl chodzic ze wzgledu na prace wiec i ja zrezygnowalam;/ pozniej jak sie zdecydowalam ze pojde sama bylo juz za pozno :( moze jakos dam rade bez :)

  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 4 listopada 2015, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little, Marleni to nawet nie wiedziałam, że estriadol takie cuda pokazuje. Myślałam, że nie da sie na jego podstawie stwierdzić, czy pęcherzyk pękł. No to dobrze, że tak Ci poradziła :)

    no i Little super, że się koleżanka nie obraziłą :) To dobrze o niej świadczy :)


    Mal :D boska jesteś :)

    Marleni, Ginka, Maleficent, Amelia San lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2015, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mal jestes boska :D naprawde:)

    PrimaSort, Maleficent, Amelia San lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2015, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny bo się zarumnieje, nooo weźcie noo ;)

    Napewno sobie poradzisz 100krociu ;)
    Też bym się zastanawiała nad tą szkołą..pewnie to spory wydatek, niewiem jak by się mój małż na to zapatrywał.
    Littlebirdzie nasz, dokładnie, kumpela może sobie przemyślała pewne kwestie.
    Widzisz moja ,,przyjaciółka,, od 8-mu lat, odkąd wyszłam po operacji ze szpitala do tej pory mnie nie odwiedziła, choć ona nie pracuje a ja siedzę na zwolnieniu, ba, nawet do mnie nie zadzwoniła jak się czuję, po dziś dzień..
    Ja jak leżała w szpitalu z powodu zatrucia pokarmowego brałam specjalnie wolne, żeby do niej jechać na drugi dzień jak trafiła na oddział.

    Strasznie się na niej zawiodłam, bardzo było mi przykro, ograniczyłam kontakt do minimum, niestety, ale w przyjaźni bardzo dużo z siebie daje, tego samego oczekuję, na tym chyba polega przyjaźń, wzajemnym wsparciu i zaufaniu.
    Taka już jestem, jak się na kimś zawiodę wolę tę znajomość olać.

    I tak jak pisała Prima, niby wirtualne znajomości, ale dużo te forum daje. Mam wrażenie, że mimo iż się nie widzimy, to codziennie spotykamy sie na kawie na plotach, to czasem dużo cenniejsze niż prawdziwy świat fałszywych ludzi i nic nie znaczących znajomości. Ot taka refleksja.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2015, 14:19

    Ginka lubi tę wiadomość

‹‹ 375 376 377 378 379 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ