X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • Ginka Autorytet
    Postów: 960 528

    Wysłany: 5 listopada 2015, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni wrote:
    Cieszę że podłoga brudna była dla kierownika :)
    Ja dziś dostałam plamień i nie wiem o co kaman, jak to 23 dc :/ wszystko się tak jakoś gmatwa. Dziś idę na wizytę, a we wtorek idę do dochtora który prawdopodobnie w przyszłym cyklu zrobi mi inseminacje.

    Oj dobrze dobrze z mężulkiem niech zbiera armię - na misję w Ameliowym zakątku :P

    MArleni, a może to zagnieżdżanie?

    PrimaSort, ewelinka2210, Marleni, littleladybird lubią tę wiadomość

    Ginka
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2015, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni koniecznie daj znać po wizycie. Trzymamy kciuki! <3

    Marleni lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2015, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ginka wrote:
    MArleni, a może to zagnieżdżanie?
    Też mi to przeszło przez myśl... ;-) ;-) ;-)

    ewelinka2210, Marleni, Ginka lubią tę wiadomość

  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 5 listopada 2015, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też, mi też :)
    A jaki kolor plamienia? Bo Ty lutenię bierzesz, prawda? To dziwne, żeby akurat w tym cyklu ise plamienie pojaiwło, chyba że z wiadomych powodów <3

    Marleni, PrimaSort lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2015, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc:-) a ja jeszcze nieprzytomna:-\ nie mogę się obudzic

  • Ginka Autorytet
    Postów: 960 528

    Wysłany: 5 listopada 2015, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni wrote:
    Dziękuję Dziewczyneczki :) Zagnieżdżenie chyba okresu :) ha ha ha

    Zobaczymy co mi powie ta pani doktorkowa, wczoraj nawet posegregowałam wszystkie wyniki :) tak jak kiedyś - spis treści, poopisywane wszystkie USG - podzielone na cykle starań :P
    Dam znać dam:) po 14 wizyta, później próba generalna, bo jutro mam przedstawienie dla dzieci w przedszkolu - i jestem czerwonym kapturkiem - ha ha ha i mam taką rolę że musze śpiewać w iście operowej arii :P

    Ojej a czym się zajmujesz? ale super :)

    Ginka
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3


  • Ginka Autorytet
    Postów: 960 528

    Wysłany: 5 listopada 2015, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelinka2210 wrote:
    Mi też, mi też :)
    A jaki kolor plamienia? Bo Ty lutenię bierzesz, prawda? To dziwne, żeby akurat w tym cyklu ise plamienie pojaiwło, chyba że z wiadomych powodów <3

    Ewelinka ma nowe zdjęcie wstawione. pięknie, aż nie pasowało, że nie miałaś :)

    ewelinka2210 lubi tę wiadomość

    Ginka
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3


  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 5 listopada 2015, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ginka wrote:
    Ewelinka ma nowe zdjęcie wstawione. pięknie, aż nie pasowało, że nie miałaś :)
    Dzięki :) Jakoś takie ładne te jesienne :) Lubię jesień straaasznie na obrazkach :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 listopada 2015, 09:55

    Amelia San, PrimaSort, Marleni lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2015, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni wrote:
    Dziękuję Dziewczyneczki :) Zagnieżdżenie chyba okresu :) ha ha ha

    Zobaczymy co mi powie ta pani doktorkowa, wczoraj nawet posegregowałam wszystkie wyniki :) tak jak kiedyś - spis treści, poopisywane wszystkie USG - podzielone na cykle starań :P
    Dam znać dam:) po 14 wizyta, później próba generalna, bo jutro mam przedstawienie dla dzieci w przedszkolu - i jestem czerwonym kapturkiem - ha ha ha i mam taką rolę że musze śpiewać w iście operowej arii :P
    W arii łoł! ;-)

    Koniecznie daj znać!

    Ja uwielbiam takie segregacje :-) Też często tak robię :-)

  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 5 listopada 2015, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry wszystkim :)

    ufff nadrobiłam nie było mnie wczoraj cały dzień i już się stęskniłam...

    myślałam że coś napiszę wieczorkiem ale przyjechałam zjadłam i padłam...czuję że długo będę dochodzić do siebie po tym wyjeździe...niby 400 km i przejście granicy w te i z powrotem a wykończona jestem :( dobrze że udało się szybko wszystko załatwić :)

    a ja dziś do dr na 17.30 niech zobaczy co się działo przez ostatni miesiąc i określi jakiś plan działań

    Miłego dnia :)

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • Ginka Autorytet
    Postów: 960 528

    Wysłany: 5 listopada 2015, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelinka2210 wrote:
    Dzięki :) Jakoś takie ładne te jesienne :) Lubię jesień straaasznie na obrazkach :D

    Ja tyyylko na obrazkach :)

    ewelinka2210 lubi tę wiadomość

    Ginka
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2015, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziś 37 dzień mojego cyklu. 6 tydzień. Dzisiaj 5 tygodni i 1 dzień. W pierwszej ciąży plamienia miałam od 8 tygodnia. Plamiłam po kilka dni przez miesiąc. Później okazało się, że mam niedoczynność tarczycy i wyskoczyła mi ogromna opryszczka na czole. Nigdy nie miałam w takim miejscu opryszczki chociaż borykam się z opryszczką od dziecka (ale taką na ustach).
    Później poroniłam w 12 tygodniu - ciąża obumarła.
    Jedni za przyczynę poronienia uznali opryszczkę a inni chorobę tarczycy. A plamienie skąd? Nikt na to pytanie nie potrafił mi odpowiedzieć :-/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2015, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wedmoczka wrote:
    Dzień dobry wszystkim :)

    ufff nadrobiłam nie było mnie wczoraj cały dzień i już się stęskniłam...

    myślałam że coś napiszę wieczorkiem ale przyjechałam zjadłam i padłam...czuję że długo będę dochodzić do siebie po tym wyjeździe...niby 400 km i przejście granicy w te i z powrotem a wykończona jestem :( dobrze że udało się szybko wszystko załatwić :)

    a ja dziś do dr na 17.30 niech zobaczy co się działo przez ostatni miesiąc i określi jakiś plan działań

    Miłego dnia :)
    Daj koniecznie znać po wizycie

    Marleni lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2015, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelciaaa <3 podłoga dla kierownika hehe, dobrze, że dziś na 15, trochę sobie odsapniesz w miłym towarzystwie (naszym) :D, dobrze widzieć, tę piękną damę z kotem po lewej stronie ekranu :-)
    100krotko ja też dziś nie mogłam się wybudzić, śniło mi się, że byłam na randce z jakimś nieznanym mężczyzną w restauracji, potem zaprosiłam go do siebie i zaczęliśmy się całować :/
    O jezu kolejny schizowy sen, jak Ewelinki z całuskami z koleżanką :)
    Od razu się obudziłam i patrzę czy mój pytong jest, ale wyszedł już do pracy, a szkoda, bym go ukochała, miałam jakieś wyrzuty sumienia :/
    Marleni czerwonym kapturkiem :) super! może zygotka się wgryza faktycznie ;)

    ewelinka2210 lubi tę wiadomość

  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 5 listopada 2015, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mal ale sen :) widzę, że tu szał znowu panuje - mi się dziś też śniły głupoty :)

    Marleni dziękuję :) W halowinnnn :) Mam nadzieję, że wszystkie się w końcu doczekamy <3 Marleni daj znać po wizycie. A to Ty do jeszcze jednej kliniki jedziesz? Ja się zaczynam zastanawiać, bo 24 cykl, w marcu miną 2 lata starań, więc może też powinnam gdzieś jeszcze pojechać? Myślę o Krakowie albo Katowicach.

    Prima a wcześniej też miałaś luteine na podtrzymanie? może plamienia były stąd, że ciąże były osłabione przez tarczycę? Jakoś z obryszczką to nie wiem czy mógł być to powód, skoro juz wcześniej miałaś z nią problemy, a nie była to świeża infekcja dopiero w ciąży nabyta. Ale teraz będzie dobrze !!! :) Musi być <3

    Wiedmoczka daj znać jak będziesz po wizycie <3

    Ginka ja jeszcze czasem lubię jesień, jak jest ładna pogoda :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 listopada 2015, 10:24

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2015, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    Ach Kochana Ty moja <3 Mi miło zaglądać tu na forum jak tego kunia śmiesznego widzę bo wiem, że zaraz będę się z czegoś śmiać :D Masz dar by rozweselać ludzi :) <3
    A z podłogą tak wyszło, że jeszcze ani razu nie musiałam szorować bo okazało się że zabrali nam mopa na dwa dni , jaka szkoda... ;D ha ha ha
    Kierownik na mopie lepiej wygląda :P

    Ihhaaaa :) ale to chyba jest żyrafa, w sumie sama niewiem :D
    Dokładnie jaka szkoda :) pamiętam jak pracowałam w sklepie z odzieżą (był bardzo duży) - mieliśmy kremowe kafelki - to był horror :/ Ale potem jej nie myłyśmy tylko miałyśmy dwa mopy - jeden do wybierania kotów i ścierania zabrudzeń na sucho, drugi do polerki - wszystko na sucho. Szefostwo (na szczęście byli z Łodzi i rzadko wpadali) zawsze było pod wrażeniem, że u nas podłoga się tak świeci, tylko wcześniej musiała trochę postać w tym błocie dopóki zeschło :P
    Miałaś szpile ubrane? ;)

    ewelinka2210, Amelia San lubią tę wiadomość

  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 5 listopada 2015, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maleficent wrote:
    Ihhaaaa :) ale to chyba jest żyrafa, w sumie sama niewiem :D
    Dokładnie jaka szkoda :) pamiętam jak pracowałam w sklepie z odzieżą (był bardzo duży) - mieliśmy kremowe kafelki - to był horror :/ Ale potem jej nie myłyśmy tylko miałyśmy dwa mopy - jeden do wybierania kotów i ścierania zabrudzeń na sucho, drugi do polerki - wszystko na sucho. Szefostwo (na szczęście byli z Łodzi i rzadko wpadali) zawsze było pod wrażeniem, że u nas podłoga się tak świeci, tylko wcześniej musiała trochę postać w tym błocie dopóki zeschło :P
    Miałaś szpile ubrane? ;)
    Bosko :) Ja tez pracowąłam w sklepie i tez mielismy jasne kafelki... Ale własnie podłogę myłysmy tylko na koniec dnia, ale żadko - zazyczaj Twój sposób się sprawdzał :D
    To chyba jednak osioł jest ;)

    Maleficent, Amelia San lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2015, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wersja powiększna :)

    http://www.fotoszok.pl/upload/576e8a0d.jpg

    Wygląda to na konio-osła i to jeszcze z zezem :-) no uroczy jest poprostu :P

    Amelia San, ewelinka2210, PrimaSort lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2015, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    Ha ha ha :D Każda widzi co innego :D Ja konia, Male żyrafę, Ewelka osła :D Ciekewe co inne dziewczyny widzą? :D Marleni, 100krotko, Primo? :D

    Male miałam szpilki ale co raz zmieniałam na baleriny. Do domu wracałam w botkach na wysokim obcasie :P Na szczęście dziś mnie stopy nie bolą :)

    ewelka najlepiej na wieczór, dziś mnie to nie ominie bo sama zamykam :/
    Male, to akurat był błysk jak szefostwo wpadało? :D Farciara :D


    Wiesz, nie miałam tyle ludzi co w sieciówkach w dużych miastach ;) Raz, że małe miasto, to jeszcze wpadali zawsze na promocje i obniżki albo nowy towar (to był lumpek) - dlatego miałyśmy w sumie czas na to ;) Zawsze miałam na sklepie czysto, może dlatego, że ja ciągle coś sprzątam, jestem taką trochę pedantką - czystość się opłaca, awansowali mnie tam wtedy nawet, dobrze płacili jak na te czasy. Wspominam tą pracę bardzo miło, po 4 latach upadli u mnie w mieście rodzinnym, płacili 22 tys za dzierżawę lokalu a i miasteczko nie za bogate jest. Myśleli, że jak mamy zakłady produkcyjne to ludzie mają kasę, niestety przeliczyli się.

    Słuchajcie a wiecie jak wstawia się zdjęcie tu na stronę, żeby od razu obrazek był widoczny, bez wklejania linku?

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2015, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    Nooo jest uroczy :D Oświadczam, że konio-osioł Male jest dziś hitem internetu!!!!!!!!! :D ;D

    Hahahaah :D

    Amelia San lubi tę wiadomość

‹‹ 378 379 380 381 382 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ