X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2015, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mogę :( ładuje obrazek, kopiuje link naszego wątku i prześlij, niestety piszę, że wysyłanie nie powiodło się :( muszę to ogarnąć.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2015, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekajac na cud mam nadzieje ze monitoring pomoze powodzenia zycze:)

    Am dobrze ze przetrwalas:) dzis sobie troszke odpoczniesz:) A kierownik niech myje podloge :)

    Primko ja kiedys gdzies slyszalamze plamieniamoga sie pojawic na poczatku iwcale nie oznaczaja ze sie dzieje cos niedobrego. Wiem ze sie denerwujesz ale pamietaj o maluszkach, odpoczywaj jak najwiecej i bedzie dobrze:) a i zakas myslenia ze cos bedzie nie tak!

    Marleni mysle tak jak dziewczyny:D dzidzia robi sobie miejsce :) czekamy na wiesci i same dobre informacje:)ja przed kazda wizyta segregowalam wyniki badan a w ostatnich cyklach bylo juz tego bardzo duzo ;/ czerwony kapturek :) fajnie :)

    Ewelinka jescze kilka dni temu moj maz robil zdjecia pieknej jesieni:) ale Twoje ladniejsze niz jego :) Ja kocham taka jesnien:) gdzie slonko swieci i grzeje i listki zlote na drzewkach jeszcze i mozna pospacerowac:) to odemnie tez spelnienia marzen i wszystkiego co najlepsze <3

    Wedmoczka powodzenia :) daj znac jak po wizycie:)

    Mal ach te Twoje sny:) mi sie dzis snilo ze bylam zona hollywood:D mieszkalam w takim wielkim piekny domu :) marzenie :)

    Ja tez kiedys pracowalam w sklepie odziezowym i latalam z mopem jak glupia;/

    Konio-osiol jest super:d

    ostatno w swym pamietniku pochwalilam swoje dziecie ze daje sie mamie wyspac i co? od tamtej pory nie moge w nocy spac;/ zedan bok jej nie pasuje na plecy jak sie poloze tez zle;/ i dziwic sie ze mama nieprzytonma;/
    Dzwonila do mnie kobietka z kadr z mojej pracy zabieraja moja szawke...a niech sie ja wezma i tak tam nie wroce:D

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2015, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mal na tej strone co Am Ci podala?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2015, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żono hollywood dokładnie, niech sobie zabierają tę szafkę :D
    100krotko widziałam wczoraj na fb taki filmik, jak kobieta leży w ciąży już zaawansowanej. Ten brzuszek tak falował, poruszał się raz tak, raz tak. Niesamowite, tobie tez tak się dzieje? może to głupie pytanie, ale wiecie nie mam dzieci, więć to dla mnie nowość :P

    Mam 4 linki podane, żeby udostepnić zdjęcie - kod html dla witryn, kod dla forów itd..Niewiem co skopiować, wszystko co skopiuje, to nie jest obrazek tylko dalej link, chyba, że jak wezmę wyślij to ukaże się obrazek. Niewiem :(

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2015, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    33bpdex.jpg

    Amelia San, 100krotka:), ewelinka2210, Marleni, PrimaSort lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2015, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaaaaaaaaaaa jest :-)))) Umiem!

    Amelia San, 100krotka:), PrimaSort, littleladybird lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2015, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawet na lewym sie paniece nie podoba;/ czuje jak kopie gdzies calkiwm gdzies w boku;/

    Am ja tez sie nie maluje :D no chyba ze wychodze gdzies na dluzej do ludzi co sie zdaza raz na tydzien albo zadziej :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2015, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    Uwialbiam tę fotkę :D
    Male Jesteś the best! :D :D
    Zrobiłaś tak jak Ci napisałam? :)


    Tak Am, dokładnie według Twojej instrukcji i zapanowała oczeojebna jasność obrazkowa na wątku, ale fajnie :)
    W ramach mojego wolnego czasu, myślę, że będę częściej wam coś wklejać :D

    Amelia San, Marleni lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2015, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi juz na niej nie zalezy:P

    Kochana nie glupie tez sie kiedys siostry pytalam:)
    Zdaza sie :) moze nie az tak bardzo bo Lenka jest mala a ja podobno mam duzy brzuch :)ale czasem fale sie robia:) albo cos sie wypina i brzuch smiesznie wyglada:)

    Amelia San, PrimaSort lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2015, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    Ja to się muszę malować bo inaczej straszę ludzi ;D


    To moze ja tez i dlatego nikt mnie nie odwiedza? hmm ale maz jeszcze nie uciekl:D

    Amelia San, PrimaSort lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2015, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego sie nie daje i choc mnie zaczepia spie jak najwiecej na lewym :)

    PrimaSort, Amelia San lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2015, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super z tym brzuszkiem, wyglądało to zjawiskowo, mój maż jak mu to wczoraj pokazałam to spojrzał i nie wierzył, że tak się dzieje. W wielkim szoku był, myślał, że w ciąży brzuch jest tylko duży i wogóle się nie rusza. :D

    Ja się maluję tylko jak mam sprawy na mieście. Jak siedzę w domu, albo chadzam koło osiedla z psem, to nakładam kaptur i dreptam . Czasem mam ochotę poczuć się ładnie więc nawet siedząc w domu to się podrasuje ;)

    Muszę poszukać biurka dla męża. Niedługo ma urodziny, więc chce mu kupic pod laptopa, bo nie ma swojego kącika, a jak chce popracować na kompie, nie ma gdzie. W salonie za głośno, w sypialni w pozycji leżącej od razu zasypia :P
    Muszę też posprzątać, bo my tu gadu gadu a mi chałupa zarosła :) do później laski

    Amelia San, PrimaSort lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2015, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amciu Kochana tez sie doczekasz:) wszystkie sie doczekacie :) Kilka razy chcialam nagrac ale niestey sie nie udalo;/

    Ja czeka do 12 moj przystojniaczek bedzie dzwonil a pozniej ide sprzatac komode w salone bo wczoraj znowu udalo nam sie zaoszczedzic 360zl:)

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2015, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100krotka:) wrote:
    Amciu Kochana tez sie doczekasz:) wszystkie sie doczekacie :) Kilka razy chcialam nagrac ale niestey sie nie udalo;/

    Czasami to sama siebie sie boje:P tak jak dzis nietonma oczy podpuchniete fryz jakby mnie piurun smyrna :P

    Ja czeka do 12 moj przystojniaczek bedzie dzwonil a pozniej ide sprzatac komode w salone bo wczoraj znowu udalo nam sie zaoszczedzic 360zl:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2015, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Glupia ja jeczcze sama siebie zacytowalam :P

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2015, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh i zostalam sama;/

    Mezu dzwon :)

    Ja biadu nie robie mam z wczoraj chalupke mam ogarnieta na spacer za zimno hmm zostaje ogarnac komode :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2015, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzwonilam do mojego ginekologa powiedzialam mu o tych plamieniach ze sie utrzymuja ze czasami w nocy zlapie mnie taki skurcz macicy. Powiedzial ze trzeba czekac wszystkie leki ktore biore powinny mi pomoc donosic ciaze. Mam sie oszczedzac zwiekszyc dawke magnezu do 3 tabletek dziennie na te skurcze. Powiedzial ze wzrost bety jest prawidlowy wiec zeby byc dobrej mysli 16 listopada na wizycie sie okaze. 2 tygodnie mowi ze sa takie najbardziej decydujace

    Marleni lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2015, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maleficent wrote:
    Amelciaaa <3 podłoga dla kierownika hehe, dobrze, że dziś na 15, trochę sobie odsapniesz w miłym towarzystwie (naszym) :D, dobrze widzieć, tę piękną damę z kotem po lewej stronie ekranu :-)
    100krotko ja też dziś nie mogłam się wybudzić, śniło mi się, że byłam na randce z jakimś nieznanym mężczyzną w restauracji, potem zaprosiłam go do siebie i zaczęliśmy się całować :/
    O jezu kolejny schizowy sen, jak Ewelinki z całuskami z koleżanką :)
    Od razu się obudziłam i patrzę czy mój pytong jest, ale wyszedł już do pracy, a szkoda, bym go ukochała, miałam jakieś wyrzuty sumienia :/
    Marleni czerwonym kapturkiem :) super! może zygotka się wgryza faktycznie ;)
    Mi co noc śni się seks...

    Marleni lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2015, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelinka2210 wrote:
    Mal ale sen :) widzę, że tu szał znowu panuje - mi się dziś też śniły głupoty :)

    Marleni dziękuję :) W halowinnnn :) Mam nadzieję, że wszystkie się w końcu doczekamy <3 Marleni daj znać po wizycie. A to Ty do jeszcze jednej kliniki jedziesz? Ja się zaczynam zastanawiać, bo 24 cykl, w marcu miną 2 lata starań, więc może też powinnam gdzieś jeszcze pojechać? Myślę o Krakowie albo Katowicach.

    Prima a wcześniej też miałaś luteine na podtrzymanie? może plamienia były stąd, że ciąże były osłabione przez tarczycę? Jakoś z obryszczką to nie wiem czy mógł być to powód, skoro juz wcześniej miałaś z nią problemy, a nie była to świeża infekcja dopiero w ciąży nabyta. Ale teraz będzie dobrze !!! :) Musi być <3

    Wiedmoczka daj znać jak będziesz po wizycie <3

    Ginka ja jeszcze czasem lubię jesień, jak jest ładna pogoda :)
    Tak opryszczka jest mimo wszystko groźna. Tak mówiła moja poprzednia lekarka - dr i ten mój teraz też - dr hab

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2015, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    Ha ha ha :D Każda widzi co innego :D Ja konia, Male żyrafę, Ewelka osła :D Ciekewe co inne dziewczyny widzą? :D Marleni, 100krotko, Primo? :D

    Male miałam szpilki ale co raz zmieniałam na baleriny. Do domu wracałam w botkach na wysokim obcasie :P Na szczęście dziś mnie stopy nie bolą :)

    ewelka najlepiej na wieczór, dziś mnie to nie ominie bo sama zamykam :/
    Male, to akurat był błysk jak szefostwo wpadało? :D Farciara :D
    To koń :-)

    Amelia San lubi tę wiadomość

‹‹ 379 380 381 382 383 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ