X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2015, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni wrote:
    Tylko tu nie chodzi o podobanie :) ja jak leżałam w szpitalu i położna widziała że leżę na prawym boku to miałam raban że ło ho ho :) lepsze przepływy, i dziecko więcej korzysta a i Tobie lepiej się oddycha, i odciążasz nerki.
    Na szkole rodzenia też to wałkowali :)
    Matko Boska! Już leżę na lewym boku :-) Ile ciekawych rzeczy ja się tu dowiem ;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2015, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni wrote:
    Będzie dobrze :****
    Muszę Wam się do czegoś przyznać... Wzięłam wczoraj na noc No-Spe na moje pobolewanie aby spokojnie przespać noc. Niby kobiety w ciąży to biorą ale nie skonsultowałam tego z lekarzem... :-/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2015, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Primka nospe mozesz brac spokojnie :) ja lykam 3 razy dziennie teraz. bedzie dobrze :)

    PrimaSort lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2015, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maleficent wrote:
    Super z tym brzuszkiem, wyglądało to zjawiskowo, mój maż jak mu to wczoraj pokazałam to spojrzał i nie wierzył, że tak się dzieje. W wielkim szoku był, myślał, że w ciąży brzuch jest tylko duży i wogóle się nie rusza. :D

    Ja się maluję tylko jak mam sprawy na mieście. Jak siedzę w domu, albo chadzam koło osiedla z psem, to nakładam kaptur i dreptam . Czasem mam ochotę poczuć się ładnie więc nawet siedząc w domu to się podrasuje ;)

    Muszę poszukać biurka dla męża. Niedługo ma urodziny, więc chce mu kupic pod laptopa, bo nie ma swojego kącika, a jak chce popracować na kompie, nie ma gdzie. W salonie za głośno, w sypialni w pozycji leżącej od razu zasypia :P
    Muszę też posprzątać, bo my tu gadu gadu a mi chałupa zarosła :) do później laski
    Chałupa zarosła? Haha :-D Moja też zarasta. Mąż będzie miał co robić w weekend :-D Ja mam się oszczędzać

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2015, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100krotka:) wrote:
    Primka nospe mozesz brac spokojnie :) ja lykam 3 razy dziennie teraz. bedzie dobrze :)
    Dzięki niej przespałam całą noc... Ale w pierwszym trymestrze można?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2015, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    Oszczędzaj się Primusiu, słuchaj pana doktora :)
    <3

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2015, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mozna ja w pierwszym tez bralam:)

    PrimaSort lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2015, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2cfflex.jpg

    2rprzps.jpg

    11b86mh.jpg

    2rmb5ok.jpg


    Ewelina x2 oczywiście :-)
    To tak w przerwie między odkurzaniem a myciem podłogi ;D
    Jako kółko wzajemnej adoracji, muszę się trochę podlizać, a tak na serio, to chciałam znaleźć mem ogólny dla was - wpisałam w wyszukiwarke - wszystkie fajne dziewczyny na forum - to mi wyskoczyły jakieś gołe baby :/ więc na uwiecznienie naszej forumowej friendzone tym laskom, których znamy imiona taki mały prezent - tadaaam!

    Ps. Niestety nie mogłam znaleźć nic z memów dla Primy, Ginki i innych, to dla Was wymyślę cos innego przy najbliższej okazji. Trochę się napracowałam tym wklejaniem i trochę zaśmieciłam, wracam do sprzątania ;)

    ewelinka2210, 100krotka:), Amelia San, PrimaSort, littleladybird lubią tę wiadomość

  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 5 listopada 2015, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mal dziecko drogie :) A Eweliny to chyba 3 były nawet? Która to jeszcze, bo zapomniałam :p Przyznac się :) A która to Iwona? :) Stokrotka? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2015, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwona to ja :D

    Mal szalona Ty :) ja komode juz ogarnelam:) teraz tylko maz musi mi ja zniesc:) przy okazji znalazla sie moja broszka :)

    PrimaSort lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2015, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelinka2210 wrote:
    Mal dziecko drogie :) A Eweliny to chyba 3 były nawet? Która to jeszcze, bo zapomniałam :p Przyznac się :) A która to Iwona? :) Stokrotka? :)

    Ty, Little i ja ;-)
    Siebie nie uwzględniłam, z wrodzonej skromności ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 listopada 2015, 13:15

    PrimaSort lubi tę wiadomość

  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 5 listopada 2015, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maleficent wrote:
    Ty, Little i ja ;-)
    Siebie nie uwzględniłam, z wrodzonej skromności ;)
    Ej no :) Musisz siebie też uwzględnić :)
    To masz:
    206k5q9.jpg

    :D :D :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 listopada 2015, 13:28

    Maleficent, 100krotka:), Amelia San, PrimaSort, littleladybird lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2015, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelinka2210 wrote:
    Ej no :) Musisz siebie też uwzględnić :)
    To masz:
    206k5q9.jpg

    :D :D :D


    Jeeeee :) od razu mi się przypomina ten wczorajszy turkusowy nowiusi staniczek miotający sie po zrzuceniu po podłodze <sex><sex> :D

    ewelinka2210, 100krotka:), Amelia San, PrimaSort, littleladybird lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2015, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja wam mode pokazac cos innego jak chcecie:)

    PrimaSort lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2015, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100krotka:) wrote:
    Mozna ja w pierwszym tez bralam:)
    Ufff.. Nie było mnie przez dwie godzinki a tu już tyle napisane! Takie mdłości mnie dopadły że nie wiedziałam jak sobie pomóc. Mdli do tej pory ale co chwila czymś zagryzam. Na szczęście nie rzygam :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2015, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelinka2210 wrote:
    Ej no :) Musisz siebie też uwzględnić :)
    To masz:
    206k5q9.jpg

    :D :D :D
    WOW!!!! :-D :-D :-D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2015, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100krotka:) wrote:
    ja wam mode pokazac cos innego jak chcecie:)
    Dawaj :-)

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2015, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    taki poczus ze mnie :D

    28koynt.jpg

    i moje roztepy widac;/

    PrimaSort, ewelinka2210, littleladybird, Maleficent, Amelia San lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2015, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    Ufff.. Nie było mnie przez dwie godzinki a tu już tyle napisane! Takie mdłości mnie dopadły że nie wiedziałam jak sobie pomóc. Mdli do tej pory ale co chwila czymś zagryzam. Na szczęście nie rzygam :-)

    tak piszesz ze Cie mdli ze az mnie zaczelo;/ imbir pomaga jakies herbatki np:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2015, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100krotka:) wrote:
    taki poczus ze mnie :D

    28koynt.jpg

    i moje roztepy widac;/
    Łoooooo!!! Ooooooo!!!! <3 <3

    100krotka:) lubi tę wiadomość

‹‹ 380 381 382 383 384 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ