X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2015, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    napewmo :D

    PrimaSort lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2015, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Primka na PVP 1 wspaniale stulecie leci :)

    PrimaSort lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2015, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Felicja wrote:
    aaaaaaa marzenie <3 my kobitki to zawsze za córami , mój mąż mnie szczypie o syna :-D mam nadzieję, że los zrobi mu psikusa :-D oby tylko w ogóle los chciał na mnie spojrzeć...
    Ja to bym chciała syna

    100krotka:) lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2015, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100krotka:) wrote:
    Primka na PVP 1 wspaniale stulecie leci :)
    :-) :-) mój tasiemiec :-P

    100krotka:) lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2015, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój tez :)

    ja kiedys tez marzylam o synku :) a teraz jestem przeszczesliwa ze bedzie corcia :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 listopada 2015, 16:29

    PrimaSort lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2015, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100krotka:) wrote:
    mój tez :)

    ja kiedys tez marzylam o synku :) a teraz jestem przeszczesliwa ze bedzie corcia :)
    100krotko też to zaczęłaś oglądać?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2015, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ooo juz dawno dawno :)

    PrimaSort lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2015, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100krotka:) wrote:
    ooo juz dawno dawno :)
    Ja oglądam przez internet od początku wszystkie odcinki. Jestem na 32 odcinku

  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 5 listopada 2015, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chciałam synka i mam synka :) A teraz chcę córeczkę :) Więc ma być córeczka :D

    100krotka:), PrimaSort lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2015, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a najakiej stronie ogladasz:) ja te pierwsze ogladalam w tv w wakacje puszczali od 1 :)

    PrimaSort lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2015, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100krotka:) wrote:
    a najakiej stronie ogladasz:) ja te pierwsze ogladalam w tv w wakacje puszczali od 1 :)
    Na next24

    100krotka:) lubi tę wiadomość

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 5 listopada 2015, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie! Pierwszy dzień w pracy za mną ;) żyję :D
    Amelia San wrote:
    Strach się z Wami rozstawać na jeden dzień bo od razu powstaje kolejny tom Ameliowego wątku ;D ha ha
    Wiem doskonale co mas zna myśli :) chyba Was nie nadrobię :P

    No i nie nadrobiłam :/ ale przeczytałam wszystko :D memy sa świetne ;)
    Mal <3 niezły sen, a najlepsze wyrzuty sumienia :P też je mam po dziwnych snach z obcym facetem w roli głównej :P

    Prima, odpoczywaj <3

    100krotko, piękny brzuszek :)

    Mąż mi niespodziankę robi :D Już do mnie jedzie :D Będzie dopiero za 3 godziny, ale będzie :) będzie sex :D

    100krotka:), PrimaSort, Maleficent, Amelia San lubią tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2015, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100krotko super fotka :-) ahh ile bym dała, żeby wyglądać jak Ty teraz ;)

    Felicja, dupek może blokować owulację, ale czytałam, że jakaś wyższa dawka niż jeden tabs. W moim przypadku faszerowalam się dupkiem i to był bład, bo przy problemach z krzepliwością jest nie wskazany, dlatego, gdy zajdę jeśli już, będę tylko na luteinie.

    Ja zawsze chciałam miec pierwszego syna, jednak z biegiem czasu wolałabym córkę i mój mąż także ;) wiadomo jednak, że dziecko zdrowe, donoszone będzie moim największym szczęściem bez względu na płeć.

    Apropos seriali - dzisiaj nie obejrzę Primka z tobą Zenka :( wybieramy się do znajomych na pogaduchy, jak wrócimy to mi trochę opowiesz, jeśli będziesz oglądać :-)

    100krotka:) lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2015, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maleficent wrote:
    100krotko super fotka :-) ahh ile bym dała, żeby wyglądać jak Ty teraz ;)

    Felicja, dupek może blokować owulację, ale czytałam, że jakaś wyższa dawka niż jeden tabs. W moim przypadku faszerowalam się dupkiem i to był bład, bo przy problemach z krzepliwością jest nie wskazany, dlatego, gdy zajdę jeśli już, będę tylko na luteinie.

    no własnie jeden lekarz mi zalecił jedną tabletke a drugi(dla porównania) dwie i sama nie wiem kogo się posłuchać żeby jednak ta owu była i żebym mogła się starac z mężęm w tym cyklu...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2015, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niewiem ja bym chyba brała jedną, to zależy, wybierz wskazania tego, któremu bardziej ufasz - tego, który dla Ciebie intuicyjnie ma większą wiedzę i profesjonalne podejście, innej opcji chyba nie ma :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2015, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po wszystkim co mnie spotkało w temacie lekarzy to nie ufam zadnemu :-P ale chyba wezme jedną bo gdzies juz czytałam ze ponad 10 mg na dzien blokuje owu .
    Dzięki wielkie za pomoc :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2015, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Felicja wrote:
    Po wszystkim co mnie spotkało w temacie lekarzy to nie ufam zadnemu :-P ale chyba wezme jedną bo gdzies juz czytałam ze ponad 10 mg na dzien blokuje owu .
    Dzięki wielkie za pomoc :-)

    Mam tak samo ;) lekarz, lekarzem a ja i tak ufam swojej intucji. A juz wogóle poprzedni gin : o jest pęcherzyk ciążowy 8mm, przyjdzie pani za dwa tygodnie, więc pewnie będzie już serce.

    Tak, i te serce zaprowadziło mnie na SOR z krwotokiem ledwo żywą, z wyrokiem - ciąży pozamacicznej.

    Mimo tego, że były informacje o brunatnych plamieniach, bólach brzucha i innych charakterystycznych objawach przy CP.

    Lekarze.. Mam nadzieję, że teraz trafiłam na sensownego.

    Powodzenia Felicja, owocnych owulek :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2015, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja pier... totalna ignorancja :-/ znaleźć dobrego lekarza teraz graniczy z cudemmimo ,że im się płaci :-/ a ile się już starasz ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2015, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird wrote:
    Witajcie! Pierwszy dzień w pracy za mną ;) żyję :D

    Wiem doskonale co mas zna myśli :) chyba Was nie nadrobię :P

    No i nie nadrobiłam :/ ale przeczytałam wszystko :D memy sa świetne ;)
    Mal <3 niezły sen, a najlepsze wyrzuty sumienia :P też je mam po dziwnych snach z obcym facetem w roli głównej :P

    Prima, odpoczywaj <3

    100krotko, piękny brzuszek :)

    Mąż mi niespodziankę robi :D Już do mnie jedzie :D Będzie dopiero za 3 godziny, ale będzie :) będzie sex :D
    littleladybird działajcie tygrysy :-D wrałuuuu... :-P
    Ja odpoczywam. Wstałam dzisiaj raptem na 2 godziny a tak to cały czas leżę tylko do WC wstaję

    littleladybird, Amelia San lubią tę wiadomość

  • Goszu Znajoma
    Postów: 30 8

    Wysłany: 5 listopada 2015, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka
    Szybkie pytanko mam.

    Zdjęcia USG pęcherzyka.Kórą wartość bierze się jako jego wielkość? Bo ja mam tak:
    +lenght 2,81mm
    xlenght 3,01mm

    Próbuje sobie spisać wszystko w kalendarzu i mam zwiechę ...

‹‹ 382 383 384 385 386 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ