X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 9 listopada 2015, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    Smutno mi i mdli mnie meeeega! :-(

    Prima nie smuć się bo bardzo ważne jest pozytywne nastawienie

    tyle "cioć " Was wspiera że musi być dobrze

    a na mdłości imbir pomaga znaczy herbatka z imbirem

    trzymamy kciuki za jutrzejszą wizytę <3

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2015, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    Ktoś wie co to ten zaśniad groniasty? Bo aż się boję w internecie patrzeć...

    A bliźniaków ani u męża ani u mnie w rodzinie nawet w 5 wodzie po kisielu nikt nie miał...

    No ja zerknęłam, ale nie będę Ci pisać, bo to dla mnie abstrakcja jakaś.
    Pierwsza opcja - Już jest serducho, 6- ty tydzień i jest serducho, poprostu, zdrowa ciąża.
    Druga opcja - ciąża bliźniacza i tak jak lekarz wspominał na początku.
    Trzecia opcja - nie ma trzeciej opcji.

    Niestety mała, jutro usg, znowu fundniesz sobie porcję stresu, ale mam nadzieję, że to już po raz ostatni. Swoją drogą dobrze, że to już jutro, lepiej szybciej, bo szybciej się uspokoisz. Trzymam kciuki ogromnie.

    PrimaSort, littleladybird, Amelia San lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2015, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maleficent wrote:
    No ja zerknęłam, ale nie będę Ci pisać, bo to dla mnie abstrakcja jakaś.
    Pierwsza opcja - Już jest serducho, 6- ty tydzień i jest serducho, poprostu, zdrowa ciąża.
    Druga opcja - ciąża bliźniacza i tak jak lekarz wspominał na początku.
    Trzecia opcja - nie ma trzeciej opcji.

    Niestety mała, jutro usg, znowu fundniesz sobie porcję stresu, ale mam nadzieję, że to już po raz ostatni. Swoją drogą dobrze, że to już jutro, lepiej szybciej, bo szybciej się uspokoisz. Trzymam kciuki ogromnie.
    No ja też się cieszę bo wizytę miałam mieć w przyszły poniedziałek dopiero

  • elmalia Autorytet
    Postów: 545 248

    Wysłany: 9 listopada 2015, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie, ktoś w rodzinie musi być pierwszy z Bliźniakami. W Waszej Primkowej Rodzinie to właśnie Wy! :)

    PrimaSort, Maleficent, 100krotka:), Amelia San lubią tę wiadomość

    TP 31.07.2016
    8970b5a6.gif
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 9 listopada 2015, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Primuś, bądź dobrej myśli. My tutaj wszystkie bardzo Wam kibicujemy.
    Ja już uciekam do łóżka. Pomodlę się jeszcze i zmykam spać <3

    Maleficent, PrimaSort, Amelia San lubią tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2015, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Primka nie smutaj <3 jutro zobaczysz dwa serduszka i bedzie dobrze:)
    My tu wszystkie Ci kibicujemy glowkado gory:) ja osobiscie polecam herbatke imbirowa:) jakies slone krakersy

    PrimaSort lubi tę wiadomość

  • kasandra88 Ekspertka
    Postów: 315 79

    Wysłany: 9 listopada 2015, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prima będzie dobrze ;) coś czuję że 2 serduszka będą!:)

    u mnie w rodzinie np. tata był z blizniakow (dwujajowe), M tata jest z blizniakow (jednojajowe), moja babcia z blizniakow (jednojajowe)
    mam tez czworaczki! ( z in vitro mojej kuzynki)

    ;)

    PrimaSort, Amelia San, ewelinka2210 lubią tę wiadomość

    Kasandra
  • elmalia Autorytet
    Postów: 545 248

    Wysłany: 9 listopada 2015, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo, Kasandra, nieźle :) W takim razie mocno prawdopodobne, że u Ciebie też będą :)

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    TP 31.07.2016
    8970b5a6.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2015, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird wrote:
    Primuś, bądź dobrej myśli. My tutaj wszystkie bardzo Wam kibicujemy.
    Ja już uciekam do łóżka. Pomodlę się jeszcze i zmykam spać <3
    Dziękuję <3

    Proszę Was wszystkie o modlitwę <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2015, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasandra88 wrote:
    Prima będzie dobrze ;) coś czuję że 2 serduszka będą!:)

    u mnie w rodzinie np. tata był z blizniakow (dwujajowe), M tata jest z blizniakow (jednojajowe), moja babcia z blizniakow (jednojajowe)
    mam tez czworaczki! ( z in vitro mojej kuzynki)

    ;)
    Czworaczki?????!!!! O ja!!!! <3

  • kasandra88 Ekspertka
    Postów: 315 79

    Wysłany: 9 listopada 2015, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i to jakie zaskoczenie... co usg to jedno się pojawiało ;D az bali się chodzic na kolejne ;)

    prawdopodobieństwo jest...ale choć jedno chciałabym...

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    Kasandra
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2015, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mówiłam Wam, jak szybko tyję? Jestem bardzo szczupła i noszę na co dzień rozmiar 34. A teraz mam brzucha którego ani wciągnąć ani nic... Oto fotka. Tylko nie patrzcie na bałagan :-P
    Dodam, że to 5 tygodni i 5 dni czyli koniec 6 tygodnia:
    20151109_212820.jpg

    elmalia, kasandra88, Amelia San, Wedmoczka, 100krotka:), littleladybird, Felicja, Paulina48 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2015, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prima jak nic bliźniaki !! taki bębenek na tak wczesnym etapie! CUDO <3

    PrimaSort, littleladybird lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2015, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale żeby aż tak utyć? Chyba muszę przyhamować z jedzeniem bo ja wyglądam jak 4 miesiąc :-P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2015, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uciekam spać :-* Rano się odezwę <3
    Proszę o modlitwę za moją ciążę. Dziękuję za to, że jesteście <3

    Amelia San, kasandra88, elmalia, Wedmoczka, Maleficent, 100krotka:) lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2015, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kassandra- u mnie 12dc. Zawsze w 12dc już byłam dawno po pregnylu. No ale cóż, pozostaje czekać :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2015, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    Mówiłam Wam, jak szybko tyję? Jestem bardzo szczupła i noszę na co dzień rozmiar 34. A teraz mam brzucha którego ani wciągnąć ani nic... Oto fotka. Tylko nie patrzcie na bałagan :-P
    Dodam, że to 5 tygodni i 5 dni czyli koniec 6 tygodnia:
    20151109_212820.jpg

    Primutek- pulchniutek :D przepraszam jesli kogos uraze mym slownictem jakze wymownym i byc moze nieco frywolnym ale musze-przezajebiaszcze foto! I sory Prima, nie to, ze Ci zazdroszcze rozmiaru 34(choc moze ciut ciut) i wcale nie jestem wredna laska, ktora ma alergie na zgrabne i sliczne dziewczyny - ale mam nadzieje,ze utyjesz jeszcze więcej, przynajmniej przez 9 miesiecy niah niah :* dobrej nocki laski

    Amelia San, PrimaSort lubią tę wiadomość

  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 9 listopada 2015, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Primka ale przecież było już widać zarodek, przy zaśniadzie to chyba nie widać nic. Będzie dobrze - piękna beta, jutro dwa serduszka będą <3 A o której wizyta?

    Klara witaj :)

    Marleni ale Ty piękna jesteś <3 I oczywiście Twoja córeczka :) Ja bym wrzuciła zdjęcie, ale nie chcę tak na forum bo się boję kto tu zagląda ;) A może sobie gdzieś jakiś klub prywatny założymy, np na fb? :)

    Luteina podnosi temperaturę, ale i tak warto mierzyć, bo zaczynamy brać po owu, a jak jest ciąża to powinien progesteron jeszcze bardziej sam podnieść.

    I JA jak Marleni też jem wszystko :) Uwielbiam wszystko czym pisałyście :) Ślimaki, krewetki <3, tatara (teraz nie jem ze względu na starania, a tokso nie przechodziłam), kaczkę - jak można nie lubić kaczki? :) Taka w całości pieczona z jabłkami - mniammm :) Tylko paluszków krabowych nie jem, bo smaczne, ale to jest tak masakrycznie przetworzony produkt, że szkoda gadać, poczytajcie sobie kiedyś skład, kraba to tam prawie nie ma ;)

    Jutro idę do lekarki zobaczyć co się tam dzieje i po zastrzyk, ale powiem Wam, że pomimo że przed owulacja jestem, to nie ma żadnych nadziei - doła mam jakiegoś, myślę, że to się już nie uda i nie będę już więcej w ciąży :(
    Ale walczę dalej, choć sama nie wiem po co, no ale jak tu zrezygnować? Jak nadal pragnę drugiego dziecka - chyba do menopauzy się będę starać :P

    Miłego wieczoru i jutrzejszego dnia, bo synek mi się rozchorował i nie wiem kiedy mi się uda odezwać. Całuski dla Was :) :) :)

    Marleni, Amelia San lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2015, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewela nie wiedzialam, o tym krabie..
    Oby synek wyzdrowial a za ciebie standardowo trzymam kciuki, to tylko tyle i az tyle.
    Podoba mi sie pomysl Eweli na grupe na fb, co wy na to? Rowniez nie wrzucilabym swojego prywatnego foto w obawie przed nieznajomymi podgladaczami i najlepiej pod jakas fajna nie mowiaca nic nikomu (tylko nam) nazwa. Jestem za a Wy sie z tym pomyslem przespijcie :)

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • kasandra88 Ekspertka
    Postów: 315 79

    Wysłany: 9 listopada 2015, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jestem za ;)

    Kasandra
‹‹ 397 398 399 400 401 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ