X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 19 listopada 2015, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ginka nie każda czuje owulacje. No każda z nas jest inna, ja mam właśnie bolesne, no jakoś wcześniej w ciążę zachodziłam, pomimo tego, więc :) Tylko mnie boli jeden dzien, można zawsze <3 wcześniej, potem, czasem w trakcie też się da, ale to prawda, że nie zawsze mam wtedy ochotę.

    Marleni ale skąd ta endometrioza miałaby się pojawić? W ciążę z córeczką zaszłaś, to myślisz, że może się okazać, że jednak masz endometriozę?

  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 19 listopada 2015, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni wrote:
    Kiedyś miałam podejrzenie, zrobili mi laparo - nie miałam.

    Po porodzie też mi coś tam bąkał,(po badaniu ginekologicznym) że mogę mieć endomendę, i faktycznie od 6 miesięcy cały czas boli mnie po prawej stronie, myślałam ze to owulacja, ale owulacje najczęściej mam po lewej stronie. A to jest notoryczny ból nawet teraz :/
    Hmmm... to może rzeczywiście trzeba to kiedyś sprawdzić? Oby jednak się wcześniej dwie kreseczki pojawiły <3

    Marleni, PrimaSort lubią tę wiadomość

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 19 listopada 2015, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ginka, ja też nie czuję, bo nie mam :P ale to prawda, że nie wszystkie dziewczyny czują, każda z nas ma inaczej ;)


    Marleni, nie wątp <3 jest ciężko i brak sił, to prawda, ale to nie może trwac wiecznie. Bądźmy dobrej myśli. I sprawdź tą endomendę, mam nadzieję, że nie masz <3

    Prima, bardzo podoba mi się Twój nowy avatar! :D :D :D lovely <3

    Amelia San lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2015, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję :-P taki jak poprzednio tylko z brzuszkiem :-P

    littleladybird, Broszka, Amelia San lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2015, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    Tak wyspałam ;-)

    Tak czytam o tym Waszym clo i dla mnie to czarna magia. Ja zupełnie nie wiem o co chodzi :-P


    Dla mnie też, więc się nie udzielam w temacie, bo się nie znajo ;)

    PS. Faktycznie awatar super, Prima w wersji babyblues ;)

    PrimaSort, Amelia San lubią tę wiadomość

  • Broszka Autorytet
    Postów: 842 675

    Wysłany: 19 listopada 2015, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Awatar pasuje idealnie Prima!:)|
    littleladybird wrote:
    Ginka, ja też nie czuję, bo nie mam :P ale to prawda, że nie wszystkie dziewczyny czują, każda z nas ma inaczej ;)


    Marleni, nie wątp <3 jest ciężko i brak sił, to prawda, ale to nie może trwac wiecznie. Bądźmy dobrej myśli. I sprawdź tą endomendę, mam nadzieję, że nie masz <3

    Prima, bardzo podoba mi się Twój nowy avatar! :D :D :D lovely <3


    Marleni popieram to co napisała Little. Nie można się poddawać chociaż czasem ciężko uwierzyć, że to o czym marzymy kiedyś się spełni. Każdy w pewnym momencie tej drogi zaczyna wątpić, ale my jesteśmy od tego, żeby w chwilach zwątpienia stawiać do pionu. A więc przywołuje Cię do porządku!:) Trzeba myśleć pozytywnie! Koniec kropka!

    littleladybird lubi tę wiadomość

    o14882c3tzwz2hbc.png
  • Broszka Autorytet
    Postów: 842 675

    Wysłany: 19 listopada 2015, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ginka Little trzymam kciuki za wasze cykle z CLO! Czekam na wszelkie informacje. Znalazłam już nowego lekarza, pójdę w przyszłym tygodniu. Jeżeli potwierdzi brak owulacji również w tym cyklu to możliwe, że wykorzystam swoją receptę na CLO. W międzyczasie robię badania.

    littleladybird lubi tę wiadomość

    o14882c3tzwz2hbc.png
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 19 listopada 2015, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    Płatku co u Ciebie kochana?
    Czwarty cykl z clo i czuję, że znów się nie udało :(. Jestem załamana.

    Mimo to trzymam kciuki za dziewczyny, które zaczęły brać clo - Ginkę i Little. Tyle się naczytałam zanim zaczęlam brać, że wielu kobietkom pomaga i to czasem bardzo szybko. Sama mam koleżankę, która starała się prawie dwa lata i zaszła po clo :)

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2015, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ginka wrote:
    rany co lekarz to inna metoda.


    Ja nie robilam nic bo lekarz nie kazal.

    Tak wogole to czesc :) przepraszam dzis bylam zalatana zapracowana a jak juz mialam chwile wolna przylazla tesciowa troszke mnie poddenerwowala i polazla poszlam sie wykapac wyszlam z wanny przyjechal moj tata i tak jakos zlecialo az mi wstyd;/

    Dziewczynki nie traccie wiary nadzieji nono !!!
    Trzymam kciuki za clo poraz pierwszy i czwarty...i za dziewczynki ktore nie biora tez oczywiscie i za mamuski tez :*

    PrimaSort, Amelia San lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2015, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maleficent wrote:
    Dla mnie też, więc się nie udzielam w temacie, bo się nie znajo ;)

    PS. Faktycznie awatar super, Prima w wersji babyblues ;)
    Dziękuję za uznanie ;-)

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 19 listopada 2015, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Płatku, nie znam słów, które mogą choć odrobinę pocieszyć :( Więc daję Ci mnóstwo <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 trzymaj sie kochana <3

    Amelia San lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Ginka Autorytet
    Postów: 960 528

    Wysłany: 19 listopada 2015, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Płatek szkarłatny wrote:
    Czwarty cykl z clo i czuję, że znów się nie udało :(. Jestem załamana.

    Mimo to trzymam kciuki za dziewczyny, które zaczęły brać clo - Ginkę i Little. Tyle się naczytałam zanim zaczęlam brać, że wielu kobietkom pomaga i to czasem bardzo szybko. Sama mam koleżankę, która starała się prawie dwa lata i zaszła po clo :)
    Płatku a jak nasienie?

    Ginka
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3


  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 19 listopada 2015, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Płatku przyłączam się do dziewczyn <3 <3 Ja miałam 2 z clo, teraz 4 na lamecie, w sumie 24 i nadal nic. Ale trzeba wierzyć, że w końcu się uda!!! :)

    Amelia San, Broszka lubią tę wiadomość

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 20 listopada 2015, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry <3

    ewelinka2210, PrimaSort, Amelia San lubią tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Broszka Autorytet
    Postów: 842 675

    Wysłany: 20 listopada 2015, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry! Zycze wszystkim pogodnego dnia!:D

    ewelinka2210, PrimaSort, Amelia San lubią tę wiadomość

    o14882c3tzwz2hbc.png
  • Ginka Autorytet
    Postów: 960 528

    Wysłany: 20 listopada 2015, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry!

    Ja po Clo mam już takie zaroty głowy, kręci mi się w głowie przokropnie! Aż sięboje co będzie dalej

    Ginka
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3


  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 20 listopada 2015, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześc Kochane :) Ja równiez życze Wam miłego dnia :) U mnie leje straszliwie - co ja będę przez weekend robić? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 listopada 2015, 08:15

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 20 listopada 2015, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ginka, nie dobrze :/ jak szybko pojawiły się zawroty po wzięciu tabletki?

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 20 listopada 2015, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ginka wrote:
    Dzień dobry!

    Ja po Clo mam już takie zaroty głowy, kręci mi się w głowie przokropnie! Aż sięboje co będzie dalej
    Ojej, to nie dobrze... Może zadzwoń do lekarza? Jejku ja nie miaąłm żadnych skótków ubocznych, myslałam, że to normalne, że raczej żadko się pojawiają, a tu Marleni, teraz Ty źle się czujecie...

  • Ginka Autorytet
    Postów: 960 528

    Wysłany: 20 listopada 2015, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird wrote:
    Ginka, nie dobrze :/ jak szybko pojawiły się zawroty po wzięciu tabletki?

    około 2 h, pamiętam jak kiedyś brałam bromergon to też tak reagowałam, a brałam 1/4 tab

    Ginka
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3


‹‹ 421 422 423 424 425 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ