X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 24 listopada 2015, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ginka wrote:
    to myślisz, że jak dziś mam 9 dc to jeszcze tego wiesiołka ruszać czy juz lepiej nie?
    Ja bym ruszała, przecież owu jeszcze nie było, więc na śluz pomoże :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2015, 14:53

  • Ginka Autorytet
    Postów: 960 528

    Wysłany: 24 listopada 2015, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to wezmę dziś wieczorem :)

    Dobrze, że Was mam :* <3 <3

    ewelinka2210, Amelia San, littleladybird lubią tę wiadomość

    Ginka
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3


  • madziaw88 Ekspertka
    Postów: 347 61

    Wysłany: 24 listopada 2015, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, Moje Drogie, mam pytanie, w którym dniu cyklu albo ile przed owulacją iść na usg, żeby zmierzył pęcherzyk itp albo sprawdzić czy owulacja była. Słynne CLO to nazwa leku czy jakiś skrót? W grudniu wybieram się do ginekologa. Uwazam, że mądry z niego Pan i zna się na rzeczy, wczuwa w sytuację ale żebym wiedziała o co chodzi :P

    16ud43r8bgfa44ek.png
  • kissoflife Koleżanka
    Postów: 62 17

    Wysłany: 24 listopada 2015, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki ja dzisiaj z samymi pytaniami :> Czy są jakieś badania, na które możemy wybrać się bez skierowania ? np. idę do prywatnej przychodni robić anty TPO i TG i chciałabym zrobić jeszcze raz TSH bo ta, którą mam ma ze 2 tygodnie. Mogę sobie do kompletu zażyczyć i takie badanie i za nie zapłacić ?:)

    20150905290117.png

    Staramy się ! :)
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 24 listopada 2015, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ginka, ja gotuję kleik z całych ziaren siemienia a potem z pomoca blendera miksuję wszystko z jakimś owocem, np dziś z czerwonym grejpfrutem. Robię sobie taki a'la owocowy kisiel :)
    Broszka wrote:
    Tarczyca, progesteron, prolaktyna, razem chyba 12 badan. Mam sie stawic jak bede miala wyniki:) chcialam dzisiaj zbadac progesteron bo to moj 23 dc ale kolejka byla masakryczna, do tego we wtorki dzieci maja pierszenstwo. Zrezygnowalam.

    Sporo tych badań, bardzo dobrze :)
    madziaw88 wrote:
    Witam, Moje Drogie, mam pytanie, w którym dniu cyklu albo ile przed owulacją iść na usg, żeby zmierzył pęcherzyk itp albo sprawdzić czy owulacja była. Słynne CLO to nazwa leku czy jakiś skrót? W grudniu wybieram się do ginekologa. Uwazam, że mądry z niego Pan i zna się na rzeczy, wczuwa w sytuację ale żebym wiedziała o co chodzi :P

    Na monitoringu USg się nie znam. a CLO to skrót od leku, w moim przypadku jest to clostillbegyt, ale jest również clomid i jakieś inne :)
    kissoflife wrote:
    Kobietki ja dzisiaj z samymi pytaniami :> Czy są jakieś badania, na które możemy wybrać się bez skierowania ? np. idę do prywatnej przychodni robić anty TPO i TG i chciałabym zrobić jeszcze raz TSH bo ta, którą mam ma ze 2 tygodnie. Mogę sobie do kompletu zażyczyć i takie badanie i za nie zapłacić ?:)

    Jak zaplacisz to zrobią Ci praktycznie wszystkie badania ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2015, 17:07

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • kissoflife Koleżanka
    Postów: 62 17

    Wysłany: 24 listopada 2015, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A one będą w takiej samej cenie jak w prywatnej ?

    20150905290117.png

    Staramy się ! :)
  • Ginka Autorytet
    Postów: 960 528

    Wysłany: 25 listopada 2015, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kissoflife wrote:
    A one będą w takiej samej cenie jak w prywatnej ?

    Każda przychodnia ma swój cennik. Wypisz sobie co chcesz zrobić i niech Ci podadzą ceny. Pamiętaj, że różne badania robi się w różnych diach cyklu

    Ginka
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3


  • Ginka Autorytet
    Postów: 960 528

    Wysłany: 25 listopada 2015, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziaw88 wrote:
    Witam, Moje Drogie, mam pytanie, w którym dniu cyklu albo ile przed owulacją iść na usg, żeby zmierzył pęcherzyk itp albo sprawdzić czy owulacja była. Słynne CLO to nazwa leku czy jakiś skrót? W grudniu wybieram się do ginekologa. Uwazam, że mądry z niego Pan i zna się na rzeczy, wczuwa w sytuację ale żebym wiedziała o co chodzi :P

    Wszystko zależy Madziu kiedy masz owulacje. Ja bym radziła się udać około 13-14 dc. Clo podaje się na początku cyklu i ma pobudzić jajnik do produkowwania pęcherzyków.

    madziaw88 lubi tę wiadomość

    Ginka
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3


  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 25 listopada 2015, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka :)

  • Ginka Autorytet
    Postów: 960 528

    Wysłany: 25 listopada 2015, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little, ja już dziś 0 śluzu płodnego. Więc myślę że owu albo nie będzie mimo CLo albo będzie jak ja już będe wogóle sucha jak pustynia...

    Ginka
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3


  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 25 listopada 2015, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ginka, u Ciebie czasem owu mogła być/będzie dzisiaj. Niby do owulacji dochodzi w dniu po szczycie śluzu. U Ciebie szczyt śluzu był wczoraj. USG wszystko wyjaśni ;) Daj znać koniecznie po wizycie ;)

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 25 listopada 2015, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni wrote:
    Pamiętaj że nie z każdej kobiety musi się wylewać, możesz mieć śluz szyjkowy. Zapytaj się na usg czy dochtor widzi śluz i tyle, bo powiedz że masz problem z odczytaniem bo na zewnątrz nic nie ma :)
    O włąśnie, ja zawsze miałam śluz tylko przy szyjce, a w tym cyklu pojawiał sie również na papierze po toalecie ;)

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 25 listopada 2015, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ginka wrote:
    Little, ja już dziś 0 śluzu płodnego. Więc myślę że owu albo nie będzie mimo CLo albo będzie jak ja już będe wogóle sucha jak pustynia...
    A może ten magiczny żel jeszcze dokup? To drogie w sumie, ale podobno dobrze imituje śluz kobiecy. Conceive Plus - ja ni estosowąłam, ale mże pomoże na ten brak śluzu?

  • Ginka Autorytet
    Postów: 960 528

    Wysłany: 25 listopada 2015, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird wrote:
    Ginka, u Ciebie czasem owu mogła być/będzie dzisiaj. Niby do owulacji dochodzi w dniu po szczycie śluzu. U Ciebie szczyt śluzu był wczoraj. USG wszystko wyjaśni ;) Daj znać koniecznie po wizycie ;)

    No szczyt był wczoraj, 2 dni był wodnisty, a wczoraj bardzo płodny na wieczór :) dam znać po :)

    Ginka
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3


  • Ginka Autorytet
    Postów: 960 528

    Wysłany: 25 listopada 2015, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelinka2210 wrote:
    A może ten magiczny żel jeszcze dokup? To drogie w sumie, ale podobno dobrze imituje śluz kobiecy. Conceive Plus - ja ni estosowąłam, ale mże pomoże na ten brak śluzu?

    Mam jeszcze jedną Tubkę :) Tak myślałam właśnie, że w razie czego w weeken uzyje ale zobacze co dziś wyjdzie na USG

    Ginka
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3


  • Ginka Autorytet
    Postów: 960 528

    Wysłany: 25 listopada 2015, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni wrote:
    Pamiętaj że nie z każdej kobiety musi się wylewać, możesz mieć śluz szyjkowy. Zapytaj się na usg czy dochtor widzi śluz i tyle, bo powiedz że masz problem z odczytaniem bo na zewnątrz nic nie ma :)

    Marleni, kiedyś na USG mówil i pokazywał jak śluz rozpiera coś tam...,
    wczoraj był płodny na zewnątrz wieczorem.

    A Ty byłaś wczoraj u dochtorka?

    Ginka
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2015, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny ,mam pytanie... dziś zamiast okresu okazało się że mam torbiel na jajniku 7 cm na 4 cm, urosła mi w miesiąc ,dodatkowo wypełniony krwią... na dodatek uciska narządy i bardzo boli.. orientujecie się czy taka torbiel musi być usuwana operacyjnie czy są jakieś inne możliwości?

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 25 listopada 2015, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni wrote:
    Byłam byłam, dostałam estrofem na poprawę endo, żeby było grubsze, dziś w nocy zastrzyk z otrivelle - w brzuchol :P

    Littel tak się zastanawiam nad tokiem rozumowania Twego lekarza, ja tez miałam pierwsze cykle z CLO bez monitoringu, ale z perspektywy czasu żałuje, bo przecież wiem że CLO mi osobiście upośledza endo. Wiem że estradiol da pogląd czy owulacja była, ale nei da poglądu jaka jest śluzówka . Tylko nie gniewaj się, tak głośno sobie myślę, jak to dają to CLO jak lekarstwo na całe zło.
    A zwłaszcza że w ciągu max można 6 cykli z CLO robić.

    Nie gniewam się <3 nie mam powodu ;)
    Ja właśnie coraz bardziej żałuję, że nie mam monitoringu. Głupia mogłam chociaż spróbować na początku cyklu umówić się w jakiejś przychodni na usg. Chociaż u mnie w mieście to nawet na nfz są kolejki do lekarzy :/ a prywatnie wywalają cenę 150zł :/ próbowałam zadzwonić do mojej poprzedniej gin, ona bierze 70zł za wizytę, ale cały czas jest nieosiągalna :/
    Mam swiadomość, że clo upośledza śluz i endo. Sluz miałam nawet ładny a endo systematycznie podlewam wińskiem :)

    Felicja, ja w temacie torbieli jestem zielona i niestety nie pomogę :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 listopada 2015, 15:38

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Ginka Autorytet
    Postów: 960 528

    Wysłany: 25 listopada 2015, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Felicja wrote:
    cześć dziewczyny ,mam pytanie... dziś zamiast okresu okazało się że mam torbiel na jajniku 7 cm na 4 cm, urosła mi w miesiąc ,dodatkowo wypełniony krwią... na dodatek uciska narządy i bardzo boli.. orientujecie się czy taka torbiel musi być usuwana operacyjnie czy są jakieś inne możliwości?

    Ja kiedyś miałam torbiel, wypełnioną gęstą treścią i wchłonęła się sama, nie pamiętam jakie wymiary miałą ale chyba była mała.
    Powinnaś jak najszybciej skonsultować się z lekarzem !

    Ginka
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2015, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki ;) ide na 20.30 właśnie ale boje się żeby mnie na żadne operacyjne nie skierował :-/

‹‹ 430 431 432 433 434 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ