X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • Ginka Autorytet
    Postów: 960 528

    Wysłany: 25 listopada 2015, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Felicja wrote:
    dzięki ;) ide na 20.30 właśnie ale boje się żeby mnie na żadne operacyjne nie skierował :-/

    Nie chcę CI straszyć ale jak uciska to możesz mieć laparoskopowo usuwane i to jak najszybciej...

    Ginka
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2015, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    świetnie , staram się o dziecko a przyplątuje się wszystko tylko nie ciąża :-/ dzięki , zobaczymy co powie dziś gin..

  • Ginka Autorytet
    Postów: 960 528

    Wysłany: 25 listopada 2015, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    daj znać Felicja :* <3

    Ginka
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3


  • Broszka Autorytet
    Postów: 842 675

    Wysłany: 25 listopada 2015, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry wieczor kobietki:)

    Marleni a Ty nie mialas dzisiaj miec wynikow?:)

    Ginka, Little bardzo wam kibicuje, bo duzo sie naczytalam o CLO i nawet jezeli w pierwszym cyklu sie nie uda, to przynajmniej bedziecie mialy poczucie ze nie stoicie w miejscu. Zebyscie mnie zle zrozumialy-ja bardzo chce zeby wam sie udalo jak najszybciej:) ale wiem tez ze organizm roznie reaguje, zreszta nasza 100krotka jest przykladem, bo ona potrzebowala trzy cykle o ile dobrze pamietam:) a niektore dziewczyny zaskakuja w cyklu po odstawieniu. Badz co badz-mocno trzymam kciuki i zawsze czekam na wiadomosci od was. I od Marleni, naszego eksperta:)

    Ja jakos spauzowalam...tzn staramy sie dalej, ale nie ma placzu i zgrzytania zebami:) bedzie co ma byc, zrobie badania, zdiagnozuje sie i wtedy bede wiedziala cos wiecej. Glowa muru nie przebije. A skoro nie mam owulacji to nie bede sie ludzic niepotrzebnie.

    Marleni, littleladybird lubią tę wiadomość

    o14882c3tzwz2hbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2015, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i wszystko jasne , lekarz wypisał skierowanie na laparoskopie w przyszłym tygodniu ma mi załatwić termin...

  • Broszka Autorytet
    Postów: 842 675

    Wysłany: 25 listopada 2015, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mialam na mysli egzamin, nie wiedzialam ze robilas badania ale dawaj to i to!:)

    o14882c3tzwz2hbc.png
  • Broszka Autorytet
    Postów: 842 675

    Wysłany: 26 listopada 2015, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mi wlasnie tez spinka minela, bo poki co nic nie lykam, badam sie i dopiero po wynikach lekarz bedzie dalej dzialal. Nawet luteiny kazal nie brac bo powiedzial ze ma do niej mieszane uczucia. W sumie juz ja bralam przez trzy miesiace i cykle nadal mam nieregularne.

    A wiec przez najblizszy czas bede waszym kibicem:D

    o14882c3tzwz2hbc.png
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 26 listopada 2015, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki, ja mam tyle pracy, że nie mam jak nawet zajrzeć do pokoju :( Piszcie coś tutaj też :)

    Broszka mi Tobie rowniez kibicujemy :)

    Ale ma pokręcony ten cykl :) Temperatura bez luteiny wcozraj cały dzien - odbiła dziś :) No i co Wy na to? :) Ale nadal się nie nastawiam, będzie co ma być. Ale schudłam przez 6 dni - 0,8 kg i kolejne -3,5 cm we wszystkich obwodach w smuie :D Także nie jest źle :)

    littleladybird, elmalia, Ginka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2015, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale tu cisza spadam na dół:-\

  • Broszka Autorytet
    Postów: 842 675

    Wysłany: 27 listopada 2015, 06:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja podbijam!

    Dzien dobry kochane!
    Niech dziewczynki z clo podziela sie odczuciami, wrazeniami:)
    Amelia, nasza matko zalozycielko, gdzie jestes?:)
    100krotko jak sie czujecie?:)
    A pozostale dziewczyny??:)

    Amelia San, 100krotka:) lubią tę wiadomość

    o14882c3tzwz2hbc.png
  • Ginka Autorytet
    Postów: 960 528

    Wysłany: 27 listopada 2015, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Broszka wrote:
    To ja podbijam!

    Dzien dobry kochane!
    Niech dziewczynki z clo podziela sie odczuciami, wrazeniami:)
    Amelia, nasza matko zalozycielko, gdzie jestes?:)
    100krotko jak sie czujecie?:)
    A pozostale dziewczyny??:)

    Ja niestety nie mam póki co dobrych wieści jeśli chodzi o Clo, Na mnie nie podziałało póki co.

    Amelciu dziś piątek, mam nadzieje, że Ci się polepszy humorek. Pracujesz dziś i weekend?

    Ginka
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2015, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem i ja :-) od 5:30 z otwartymi oczami

    Jak się czuemy Lenka troszkę buszuje więc dobrze :-) a mnie pobolewania brzuch jak na @ :-( ale lezymy jak nie przejdzie dzwonie do lekarza

    Ginka główka do góry :-* kibicuje

    Am co to za smutanie???

    Miłego dnia :-)

  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 27 listopada 2015, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i kolejny cykl. Po tym negatywie się tego spodziewałam, mimo że ta temperatura szalała, także w sumie bardzo rozczarowana nie jestem. Nawet wctym cyklu nie płakałam :)
    Miłego dnia Wam wszystkim życzę :)

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 27 listopada 2015, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim <3

    Broszka, u mnie po clo chyba dobrze. Nie było żadnych skutków ubocznych (no ewentualnie wysypka na dłoniach). Estradiol ładny: 186,18pg/ml. I temp powoli rośnie, więc coraz bardziej mi się wydaje, że już po owu.

    Am, nie trzymaj się na uboczu. Może będziemy umiały poprawić Ci humor? <3
    Ewelinka <3
    100krotko, co to za bóle ciągle Cię męczą :( bidulko <3

    Miłego dnia <3

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2015, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina <3

    Littelku sama bym chciała wiedzieć w pon było wszystko dobrze...a od wczoraj coś boli:-\

  • Ginka Autorytet
    Postów: 960 528

    Wysłany: 27 listopada 2015, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelinka2210 wrote:
    No i kolejny cykl. Po tym negatywie się tego spodziewałam, mimo że ta temperatura szalała, także w sumie bardzo rozczarowana nie jestem. Nawet wctym cyklu nie płakałam :)
    Miłego dnia Wam wszystkim życzę :)

    Ewelinka! <3 <3 <3

    wczoraj weszłam na Twój profil i widziałam Twojego synka!! Jejku jaki on jest prześliczny jak z reklamy! Nie mogłam się napatrzeć

    ewelinka2210 lubi tę wiadomość

    Ginka
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3


  • Ginka Autorytet
    Postów: 960 528

    Wysłany: 27 listopada 2015, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    Littelku Wy mi zawsze poprawiacie humor <3
    Ale mam takiego doła, że nawet nie wiem co napisać. Nawet dzisiejsze odebranie kluczy mnie już nie cieszy. Płakać mi się chce :(
    Ginka dziś mam jeszcze wolne, do pracy od soboty dopiero.
    100krotko <3

    Amelciu ale coś się stało?

    Amelia San lubi tę wiadomość

    Ginka
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3


  • Ginka Autorytet
    Postów: 960 528

    Wysłany: 27 listopada 2015, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    To co zawsze, @ i negatywny test ;)

    Ja już nie mam siły, to jest takie okropne. Dlaczego się pytam?

    ja w środę płakałam 4 h. Wczoraj miałam tak oko popękane, że się w pracy pytali co mi się stało. Wiem, że płacz nie pomoże ale to juz jest taka bezsilność.

    Dbamy o siebie latamy po lekarzachci nic! TO takie niespraiedliwe!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2015, 08:24

    Amelia San lubi tę wiadomość

    Ginka
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3


  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 27 listopada 2015, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni wrote:
    Zobaczysz ja powtarzam jak mantrę, nowy dom nowe życie :* wspomnisz słowa kuleżanki z forum :*

    To samo sobie mówię od lipca ;) w końcu się spełni :D Dla Ciebie Am również <3

    Amelia San lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Broszka Autorytet
    Postów: 842 675

    Wysłany: 27 listopada 2015, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ginka głowa do góry! Czytałam dużo o clo i wiem, że dziewczyny równie reagowały. Nie zawsze w pierwszym cyklu pojawiała się owu. Także myślimy pozytywnie!:*

    Am ja też nie pozwalam trzymać ci się z boku. Jako nasza przewodniczka musisz tu być, a my cokolwiek by się nie działo jesteśmy z Tobą. A jak z Twoimi wynikami? Bo już nie pamiętam, udało się zbić niektóre wyniki, bo pamiętam, że coś miałaś podwyższone, tak?

    100krotko trzymam kciuki, żeby to nie było nic poważnego:*

    Ewelinka <3

    A Marleni dobrze gada, polać jej! :D

    Marleni, littleladybird lubią tę wiadomość

    o14882c3tzwz2hbc.png
‹‹ 431 432 433 434 435 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ