Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • Ginka Autorytet

Wysłany: 27 listopada 2015, 09:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba nie będę mieć owulacji :(

Ale dzięki Wam wczoraj trochę sie ogarnęłam a dzięki radom Marleni zapisałam się do kolejnego GInekologo to będzie mój 16 dc. Niech sprawdzi co z tym pęcherzykiem co miał 10 mm w 10 dc. Jakby owu była w 16 dc to by mógł mieć koło 20 mm. Nie wiem czemu ta moja lekarka nie zaproponowała USG kolejnego tylko kazała brać taką samą dawkę w grudniu a pzyjść dopiero do niej w styczniu i wtedy ona zadecyduje czy nie podwoić.

Dzięki Marleni głebięj się zastanowiłam i nie podoba mi się to. Ten co się do niego zapisałam pracuje w przychodni codziennie od rana więc łatwy dostep do niego, ta moja obecna przyjeżdza raz w tygodniu.

Tylko, że on ma opinie, że do trudniejszych spraw nie bardzo ale kiedyś już u niego byłam dawno temu i był ok.

Aaaaa i zrobiłam taki krok, że wybrałam lekarza w klinice leczenia niepłodności. Mąż już dziś chciał jechać powiedział, że mu pęka serce jak tak płacze.

Ale do kliniki musimy dojeżdżaća a tego co idę w środę mam blisko więc jeszcze spróbuje, a po noym roku idę i już nie zwklekam.

skoro zwykli dochtorowie nie dają rady to czas spróbować u kogoś kto ma pod nazwiskiem : specjalista w dziedzinie leczenia niepłodności, ginekolog

Wobec powyższego juz mi lepiej

Ginka
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3

• Ginka Autorytet

Wysłany: 27 listopada 2015, 09:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    Dziękuję za ciepłe słowa <3 :)
    Wszystkie wyniki mam ok poza AntyTPO (norma kilkadziesiąt razy przekroczona) gin zaleciła dietę bezglutenową i bezmleczną na obniżenie tych podłych przeciwciał. Według niej to właśnie to może być przyczyną. Bo TSH ładnie mi spadło.

Anty TPO to jest coś związanego z hashimoto? ( nie wiem jak się to pisze)

Ginka
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3

• littleladybird Autorytet

Wysłany: 27 listopada 2015, 09:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ginka, Amcia <3 dzielne z Was dziewczynki <3
    mnie też zawiodła moja lekarka. Będę z nią w kontakcie, ale już szukam kolejnego lekarza ;)

Amelia San, Marleni, Broszka lubią tę wiadomość

05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Ginka Autorytet

Wysłany: 27 listopada 2015, 09:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni wrote:
    Bardzo się cieszę :) trzeba dać sobie prawo do doła i po nim działać dalej.
    Nie ujmując innym dochtorom - ale niektórzy się po prostu nie nadają do leczenia niepłodności :)

Wierzę w Was bardzo mocno :*

DOkładnie dlatego uważam, że klinika leczenia niepłodności to chyba już konieczność w moim przypadku.

Ginka

• Broszka Autorytet

Wysłany: 27 listopada 2015, 09:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelko nie znam sie na antyTPO, ale skoro reszte wynikow masz w porzadku to moze rzeczywiscie a to wlasnie tutaj chodzi. Glowka do gory i cierpliwosci:) wiem, ze kazda z nas chcialaby juz trraz tej upragnionej ciazy, tym bardziej ze ty juz swoje przeszlas, ale widocznie ktos tam na gorze kaze ci jeszcze chwilke poczekac. Marleni ma racje-nowe mieszkanie, nowe zycie na swoim. Mam nadzieje ze to szczescie u was jest tuz tuz, juz puka do drzwi:):)

Ginka dobrze ze zmieniasz lekarza. Mam nadzieje ze ten nowy mimo opini okaze sie w porzadku. Wazne ze bedzie mogl podejrzec co tam u ciebie sie dzieje, pamietaj-pytaj go o wszystko, co widzi, potym co powie sama trz bedzie w stanie cos wywnioskowac, trzymam kciuki:)

littleladybird, Amelia San, Ginka lubią tę wiadomość

o14882c3tzwz2hbc.png
  • Ginka Autorytet

Wysłany: 27 listopada 2015, 10:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    Little <3 :)
    Masz już kogoś na oku?

Little tak bym chciała, żebyś szukała ale do prowadzenia ciąży!!!

Amelia San, littleladybird lubią tę wiadomość

Ginka

Wysłany: 27 listopada 2015, 10:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam na oku jedną lekarkę. Moja mama u niej była, bardzo konkretna rzeczowa babka. Przebadała mamę wzdłuż i wszerz. Problem tylko polega na tym, że do niej są mega kolejki nawet prywatnie :/

Wysłany: 27 listopada 2015, 10:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni wrote:
    A masz wydruk z ostatniego USG?

To pytanie do mnie czy do Ginki?

• Ginka Autorytet

Wysłany: 27 listopada 2015, 10:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni wrote:
    hI HI do Ginki :)

Tak mam, tylko wiesz, że ona nie napisała o tym pęcherzyku 10 mm. tylko napisała, że drobne pęcherzyki wczoraj na spokojnie to oglądałam.

Ginka

Wysłany: 27 listopada 2015, 10:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapiszę się w poniedziałek nawet na za 3 miesiące. Dziś dzwoniłam i nie ma babki od rejestracji :/

Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2015, 10:27

Marleni lubi tę wiadomość

• Ginka Autorytet

Wysłany: 27 listopada 2015, 10:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird wrote:
    Zapiszę się w poniedziałek nawet na za 3 miesiące. Dziś dzwoniłam i nie ma babki od rejestracji :/

Jak ktoś jest dobry to są duże kolejki niestety, ale jak pójdziesz i będzie chciała Cię monitorować to Cie przyjmie bez zapisu.

A jak nie to trzeba szukać dalej

Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2015, 10:33

Marleni lubi tę wiadomość

Ginka

• nick nieaktualny

Wysłany: 27 listopada 2015, 14:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawno mnie tu nie było, więc coś skrobnę ;)
    Amelcik - dokładnie, cycek do przodu i lecimy dalej, moja krew :* Napewno niedługo się uda, zbijesz to co masz do zbicia, podrasujesz tarczycowe i sie ruszy, a jak troszkę poczekasz - to też, będzie dobra sprawa, zajdziesz razem z ciotką Mal, a jak dzieci będą odmiennej płci - to je ze sobą pożenimy :D

Marlen, Ty wiesz łobuziaku :)
    Ginka, główka do góry, wiem, że samopoczucie może być nie najlepsze, najważniejsze, że możesz liczyć na nasze wsparcie.

Little, biedroneczko, kciukasy ogromne :)
    Ewela, gratuluje małego sukcesu ćwiczeniowego, oczywiście kciuki!

Za wszystkie trzymam kciuki, ogromnie, co się będę powtarzać, wy wiecie :)
    Do dyskusji o lekach się nie włącze, bo nic mądrego nie napisze.
    Chociaż tyle ode mnie :)

Ginka, Amelia San, Marleni, littleladybird lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 27 listopada 2015, 17:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mal cóż za zmiana :-)

• elmalia Autorytet

Wysłany: 27 listopada 2015, 18:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    O Male, nowy avatar !! <3 A gdzie oslokoziol czy co to tam było? ;)

Amelia San, Maleficent lubią tę wiadomość

TP 31.07.2016
    8970b5a6.gif
  • nick nieaktualny

Wysłany: 27 listopada 2015, 20:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny konioosioł pogalopował, troszkę mnie raził po oczach ;) Jest nowa Mal, która zostanie chyba na dłużej (mówię chyba, bo niewiem co mi w mózgownicy się urodzi) - władająca ogniem i posiadająca kijasa z zielonym jak kolor nadziei kulkiem, może będzie to dobry omen.
    Am, dokładnie Ty chłopca ja dziewczę, bądź odwrotnie, nie będę wybrzydzać ;)

Broszka, elmalia, littleladybird, Amelia San lubią tę wiadomość

• elmalia Autorytet

Wysłany: 27 listopada 2015, 22:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe co za ustawki ;)

Amelia San lubi tę wiadomość

TP 31.07.2016
    8970b5a6.gif
  • Broszka Autorytet

Wysłany: 28 listopada 2015, 09:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry, witam sie i ja:):):)

Ginka, littleladybird lubią tę wiadomość

o14882c3tzwz2hbc.png
  • elmalia Autorytet

Wysłany: 29 listopada 2015, 17:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no, żadnego niedzielnego posta w Naszym wątku? Toż to nie wypada:)

Amelia San, littleladybird, Broszka lubią tę wiadomość

TP 31.07.2016
    8970b5a6.gif
  • Ginka Autorytet

Wysłany: 30 listopada 2015, 07:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka w poniedziałek :)

Ginka

• ewelinka2210 Autorytet

Wysłany: 30 listopada 2015, 07:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Ginka :)
    Ja byłam taka zalatana przez weekend, że na nic czasu nie było... Ale znowu poniedziałek - eh...
    Ale miłego dnia Wam życzę oczywiście :)

Jakąś dziwną mam miesiączkę - lekkie krwawienie dwa dni i to do tego taka ciemną krwią - kojarzy któraś czemu takie miesiączki mogą być? Owulacja była na pewno czyli nie bezowulacyjny.

‹‹ 432 433 434 435 436 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego