X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • Ginka Autorytet
    Postów: 960 528

    Wysłany: 27 listopada 2015, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba nie będę mieć owulacji :(

    Ale dzięki Wam wczoraj trochę sie ogarnęłam a dzięki radom Marleni zapisałam się do kolejnego GInekologo to będzie mój 16 dc. Niech sprawdzi co z tym pęcherzykiem co miał 10 mm w 10 dc. Jakby owu była w 16 dc to by mógł mieć koło 20 mm. Nie wiem czemu ta moja lekarka nie zaproponowała USG kolejnego tylko kazała brać taką samą dawkę w grudniu a pzyjść dopiero do niej w styczniu i wtedy ona zadecyduje czy nie podwoić.

    Dzięki Marleni głebięj się zastanowiłam i nie podoba mi się to. Ten co się do niego zapisałam pracuje w przychodni codziennie od rana więc łatwy dostep do niego, ta moja obecna przyjeżdza raz w tygodniu.

    Tylko, że on ma opinie, że do trudniejszych spraw nie bardzo ale kiedyś już u niego byłam dawno temu i był ok.

    Aaaaa i zrobiłam taki krok, że wybrałam lekarza w klinice leczenia niepłodności. Mąż już dziś chciał jechać powiedział, że mu pęka serce jak tak płacze.

    Ale do kliniki musimy dojeżdżaća a tego co idę w środę mam blisko więc jeszcze spróbuje, a po noym roku idę i już nie zwklekam.

    skoro zwykli dochtorowie nie dają rady to czas spróbować u kogoś kto ma pod nazwiskiem : specjalista w dziedzinie leczenia niepłodności, ginekolog

    Wobec powyższego juz mi lepiej

    Ginka
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3


  • Ginka Autorytet
    Postów: 960 528

    Wysłany: 27 listopada 2015, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    Dziękuję za ciepłe słowa <3 :)
    Wszystkie wyniki mam ok poza AntyTPO (norma kilkadziesiąt razy przekroczona) gin zaleciła dietę bezglutenową i bezmleczną na obniżenie tych podłych przeciwciał. Według niej to właśnie to może być przyczyną. Bo TSH ładnie mi spadło.

    Anty TPO to jest coś związanego z hashimoto? ( nie wiem jak się to pisze)

    Ginka
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3


  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 27 listopada 2015, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ginka, Amcia <3 dzielne z Was dziewczynki <3
    mnie też zawiodła moja lekarka. Będę z nią w kontakcie, ale już szukam kolejnego lekarza ;)

    Amelia San, Marleni, Broszka lubią tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Ginka Autorytet
    Postów: 960 528

    Wysłany: 27 listopada 2015, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni wrote:
    Bardzo się cieszę :) trzeba dać sobie prawo do doła i po nim działać dalej.
    Nie ujmując innym dochtorom - ale niektórzy się po prostu nie nadają do leczenia niepłodności :)

    Wierzę w Was bardzo mocno :*

    DOkładnie dlatego uważam, że klinika leczenia niepłodności to chyba już konieczność w moim przypadku.

    Ginka
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3


  • Broszka Autorytet
    Postów: 842 675

    Wysłany: 27 listopada 2015, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelko nie znam sie na antyTPO, ale skoro reszte wynikow masz w porzadku to moze rzeczywiscie a to wlasnie tutaj chodzi. Glowka do gory i cierpliwosci:) wiem, ze kazda z nas chcialaby juz trraz tej upragnionej ciazy, tym bardziej ze ty juz swoje przeszlas, ale widocznie ktos tam na gorze kaze ci jeszcze chwilke poczekac. Marleni ma racje-nowe mieszkanie, nowe zycie na swoim. Mam nadzieje ze to szczescie u was jest tuz tuz, juz puka do drzwi:):)

    Ginka dobrze ze zmieniasz lekarza. Mam nadzieje ze ten nowy mimo opini okaze sie w porzadku. Wazne ze bedzie mogl podejrzec co tam u ciebie sie dzieje, pamietaj-pytaj go o wszystko, co widzi, potym co powie sama trz bedzie w stanie cos wywnioskowac, trzymam kciuki:)

    littleladybird, Amelia San, Ginka lubią tę wiadomość

    o14882c3tzwz2hbc.png
  • Ginka Autorytet
    Postów: 960 528

    Wysłany: 27 listopada 2015, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    Little <3 :)
    Masz już kogoś na oku?

    Little tak bym chciała, żebyś szukała ale do prowadzenia ciąży!!!

    Amelia San, littleladybird lubią tę wiadomość

    Ginka
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3


  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 27 listopada 2015, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam na oku jedną lekarkę. Moja mama u niej była, bardzo konkretna rzeczowa babka. Przebadała mamę wzdłuż i wszerz. Problem tylko polega na tym, że do niej są mega kolejki nawet prywatnie :/

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 27 listopada 2015, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni wrote:
    A masz wydruk z ostatniego USG?

    To pytanie do mnie czy do Ginki?

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Ginka Autorytet
    Postów: 960 528

    Wysłany: 27 listopada 2015, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni wrote:
    hI HI do Ginki :)

    Tak mam, tylko wiesz, że ona nie napisała o tym pęcherzyku 10 mm. tylko napisała, że drobne pęcherzyki wczoraj na spokojnie to oglądałam.

    Ginka
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3


  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 27 listopada 2015, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapiszę się w poniedziałek nawet na za 3 miesiące. Dziś dzwoniłam i nie ma babki od rejestracji :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2015, 10:27

    Marleni lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Ginka Autorytet
    Postów: 960 528

    Wysłany: 27 listopada 2015, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird wrote:
    Zapiszę się w poniedziałek nawet na za 3 miesiące. Dziś dzwoniłam i nie ma babki od rejestracji :/

    Jak ktoś jest dobry to są duże kolejki niestety, ale jak pójdziesz i będzie chciała Cię monitorować to Cie przyjmie bez zapisu.

    A jak nie to trzeba szukać dalej

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2015, 10:33

    Marleni lubi tę wiadomość

    Ginka
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2015, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawno mnie tu nie było, więc coś skrobnę ;)
    Amelcik - dokładnie, cycek do przodu i lecimy dalej, moja krew :* Napewno niedługo się uda, zbijesz to co masz do zbicia, podrasujesz tarczycowe i sie ruszy, a jak troszkę poczekasz - to też, będzie dobra sprawa, zajdziesz razem z ciotką Mal, a jak dzieci będą odmiennej płci - to je ze sobą pożenimy :D

    Marlen, Ty wiesz łobuziaku :)
    Ginka, główka do góry, wiem, że samopoczucie może być nie najlepsze, najważniejsze, że możesz liczyć na nasze wsparcie.

    Little, biedroneczko, kciukasy ogromne :)
    Ewela, gratuluje małego sukcesu ćwiczeniowego, oczywiście kciuki!

    Za wszystkie trzymam kciuki, ogromnie, co się będę powtarzać, wy wiecie :)
    Do dyskusji o lekach się nie włącze, bo nic mądrego nie napisze.
    Chociaż tyle ode mnie :)

    Ginka, Amelia San, Marleni, littleladybird lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2015, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mal cóż za zmiana :-)

  • elmalia Autorytet
    Postów: 545 248

    Wysłany: 27 listopada 2015, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O Male, nowy avatar !! <3 A gdzie oslokoziol czy co to tam było? ;)

    Amelia San, Maleficent lubią tę wiadomość

    TP 31.07.2016
    8970b5a6.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2015, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny konioosioł pogalopował, troszkę mnie raził po oczach ;) Jest nowa Mal, która zostanie chyba na dłużej (mówię chyba, bo niewiem co mi w mózgownicy się urodzi) - władająca ogniem i posiadająca kijasa z zielonym jak kolor nadziei kulkiem, może będzie to dobry omen.
    Am, dokładnie Ty chłopca ja dziewczę, bądź odwrotnie, nie będę wybrzydzać ;)

    Broszka, elmalia, littleladybird, Amelia San lubią tę wiadomość

  • elmalia Autorytet
    Postów: 545 248

    Wysłany: 27 listopada 2015, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe co za ustawki ;)

    Amelia San lubi tę wiadomość

    TP 31.07.2016
    8970b5a6.gif
  • Broszka Autorytet
    Postów: 842 675

    Wysłany: 28 listopada 2015, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry, witam sie i ja:):):)

    Ginka, littleladybird lubią tę wiadomość

    o14882c3tzwz2hbc.png
  • elmalia Autorytet
    Postów: 545 248

    Wysłany: 29 listopada 2015, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no, żadnego niedzielnego posta w Naszym wątku? Toż to nie wypada:)

    Amelia San, littleladybird, Broszka lubią tę wiadomość

    TP 31.07.2016
    8970b5a6.gif
  • Ginka Autorytet
    Postów: 960 528

    Wysłany: 30 listopada 2015, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka w poniedziałek :)

    Ginka
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3


  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 30 listopada 2015, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Ginka :)
    Ja byłam taka zalatana przez weekend, że na nic czasu nie było... Ale znowu poniedziałek - eh...
    Ale miłego dnia Wam życzę oczywiście :)

    Jakąś dziwną mam miesiączkę - lekkie krwawienie dwa dni i to do tego taka ciemną krwią - kojarzy któraś czemu takie miesiączki mogą być? Owulacja była na pewno czyli nie bezowulacyjny.

‹‹ 432 433 434 435 436 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ