X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • messy99 Autorytet
    Postów: 354 537

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A pytam dlatego, że czytałam o korzystnym wpływie tegoż czegoś na śluz. Szczerze wam powiem tak się zastanowilam i wydaje mi się, że tu może być problem. Bo ja nigdy tego śluzu nie zauważyłam :(

    nzjdgzu33y143688.png
  • JaJaga Ekspertka
    Postów: 380 87

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jesteście nieocenione!!! Bardzo dziękuję za tyle miłych słów- ktoś może pomyśleć, że przecież nic wielkiego się nie stało: "dostała okres", ale wy przynajmniej mnie rozumiecie :) Dzięki Wam!

    Messy, ja wiesiołek mam firmy GAl

    Starania pod okiem lekarza od lipca 2012
  • messy99 Autorytet
    Postów: 354 537

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JaJaga]Dziewczyny jesteście nieocenione!!! Bardzo dziękuję za tyle miłych słów- ktoś może pomyśleć, że przecież nic wielkiego się nie stało: "dostała okres", ale wy przynajmniej mnie rozumiecie :) Dzięki Wam!

    Messy, ja wiesiołek mam firmy GAl

    Od tego jesteśmy :). A jak go stosujesz?


    nzjdgzu33y143688.png
  • JaJaga Ekspertka
    Postów: 380 87

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jest w kapsułkach, i biorę od 1 dnia @ aż do owu po 6 dziennie hehe :) 2xrano, 2x popoludniu, 2xwieczorem

    Starania pod okiem lekarza od lipca 2012
  • JaJaga Ekspertka
    Postów: 380 87

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie dobrze, że mi przypomniałaś, bo już mi tak dobrze było bez okresu, że zapomniałam, że dziś nowy cykl i trzeba się suplementować tym na nowo :)

    Starania pod okiem lekarza od lipca 2012
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzis miałam drugi spadek temperatury, więc sądząc z tego co amelia wyczytała zbliża się @. Już mam trochę doła. Boję się tych moich uczuć jak przyjdzie @ :(.

  • JaJaga Ekspertka
    Postów: 380 87

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ponieważ ja dopiero zaczynam regularne mierzenie, czy temp 36.8 jak na 1 dzień @ nie jest zbyt wysoka? Bo nie wiem, może jakoś nieudolnie trzymam termometr albo cuś :)hehe

    Starania pod okiem lekarza od lipca 2012
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na temperaturę wpływa wiele czynników. a może po prostu u ciebie nie spada w dniu @ gwałtownie tylko powoli.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja juz w domu :)

    JaJaga bardzo mi przykro :/ nawet nie wiem co Ci napisac wiem jak sie czujesz bo my tez rozmawialismy z lekarzem o inseminacji ale jednak ja sie nie zdecydowalam wlasnie dlatego ze wiedzialam ze sie nakrece i nici z tego:/
    Porozmawiajcie dzisiaj spokojnie napewno dojdziecie do porozumienia :) tego Ci zycze :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A umnie hmmm.... torbielka poplynela :D dzieki Bogu tak sie balam ze jednak cos bedzie nie tak :}
    Pani ginekolog przemila kobieta :)

    a wiec tak : prawy jajnik o wymiarach 23mmx19mm,z pecherzykiem sr.15mm
    lewy o wymiarach 39mmx30 z licznymi, pecherzykami najwieksze sr 14mm, 15mm, 10mm

    endometrium prawidlowe jednorodne grubosc 5,7mm

    czyli nie jest zle :) chyba?

    Płatek szkarłatny lubi tę wiadomość

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja Jaga faceci też czasem reagują zbyt emocjonalnie, może w pracy ochłonie i wróci z innym nastawieniem.

    Ja obserwując mojego podczas naszych starań wiem, że facet nigdy kobiety nie zrozumie i nie czuje nawet jednej trzeciej tego co kobieta. Cały niepokój, nadzieja, czekanie, to tak naprawdę nasz problem.
    Faceci też czekają ale jestem pewna, że nie myślą o tym z taką intensywnością jak my.

    A wypłakać się trzeba. Ja tak robię co miesiąc :). wylewam cały żal, żeby na nowo zacząć starania w nowym cyklu.

    JaJaga lubi tę wiadomość

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100krotko, cieszę się :). Wygląda to naprawdę dobrze!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no niby tak :)

  • JaJaga Ekspertka
    Postów: 380 87

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No 100krotko, w końcu powiało optymizmem :) !!!

    Starania pod okiem lekarza od lipca 2012
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To czemu na nie czezuje sie extra :/ wiem ze i dobrze a pomimo tego jest mi jakos tak smutno imie umiem sie cieszyc :(

  • JaJaga Ekspertka
    Postów: 380 87

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100krotko, endo powinno jeszcze trochę skoczyć, w zależności jaki to dzień cyklu... mi w ciągu 3 dni skoczyło z 7 na 12 :)

    Starania pod okiem lekarza od lipca 2012
  • JaJaga Ekspertka
    Postów: 380 87

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to pewnie przez to moje ponure paplanie :( ale obecuję, ze koniec! :)

    Starania pod okiem lekarza od lipca 2012
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    11 dc :) gin tez powiedziala ze powinno byc wieksze a co pomaga na endo?

  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 257

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a w ogole jaka wielkosc pecherzyka musi byc zeby pozniej pekl?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    20 tak mi dzis gin powiedziala rosnie ok2 mm na dobe

‹‹ 44 45 46 47 48 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ