X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :) 100krotka korzystaj z wolnego ile się da :) wypoczywaj i odstresuj się.

    AGUSIA31 cieszymy się razem z Tobą :) gratulacje :D

    Miłego dnia dziewczyny :)

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :-) dziękuje dziewczynki kochane moje :-).
    Am nie spis bo mój maz jeszcze nie wstał i co 5 min dzwoni jego budzik ;( no niestety nie jest to takie proste znaleźć inna ;(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje Kochaniutka ale maz nie chce mnie puścić na Warszawę;( kiepski mam teraz dojazd pociągami a autkiem sama się boje ;( szukam czegoś kolo siebie może cos akurat się napatoczy :-)

    Dziewczynki a wy wczofraj testowalyscie a @ jaszcze u was nie ma to za was tez trzeba trzymać kciuki :-)

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Am cieszę się, że pogoniłaś choróbsko, niech już więcej nie przyłazi.
    Stokrotka obyś szybko znalazła nową lepszą pracę :*

    Ja cały czas mam nadzieję, ale dziewczyny mnie uświadomiły, że płodny śluz w terminie @ (a taki miałam wczoraj) niestety jest zwiastunem @. Jak ma już przyjść to niech się w końcu pojawi, bo naprawdę się wkurzę, gdy ten cykl będzie jeszcze dłuższy od poprzedniego :/

    Am Twoja temp niech pnie się do góry :D U mnie dziś trochę spadła.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2015, 08:30

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uwielbiam szarlotkę :D
    Dziękuję Am. Ja wczoraj zauważyłam, że strasznie wylazły mi żyły na piersiach i chyba żyły obojczykowe. Dzisiaj już są mniej widoczne. Pierwszy raz coś takiego u mnie się pojawiło. Nie chcę się nakręcać na ciążę, ale z każdym kolejnym dniem bez @ mam coraz większą nadzieję.
    Też będziesz powtarzać test? Ja powtórzę, ale jeszcze nie wiem czy jutro, czy lepiej jeszcze trochę poczekać.

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :D to leć już do kuchni, bo znowu jej nie upieczesz :) nie możesz zawieść męża :D Smacznego!

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halo halo:-) ja jestem:-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Am nie masz lotosci:/ hihi zartuje :) a jajuz sie stresuje zaraz jade ialam dziwny sen ze gin mi powiedzial ze jestem w ciazy a ostatnim razem sen o ciazy przyniosl spore problemy :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    odezwe sie po trzymajcie kcuiki:) boje sie:(

  • messy99 Autorytet
    Postów: 354 537

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :) A ja właśnie wróciłam z pracy. Taka pogoda, że spałam prawie cały dzień na stojąco :P
    100krotka trzymamy kciuki!
    A tak na marginesie jak powinnam stosować olejek z wiesiołka, firma NaturKaps chyba. ?

    nzjdgzu33y143688.png
  • messy99 Autorytet
    Postów: 354 537

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szkoda, że ja nie mogę mierzyć temperatury :( Miałabym przynajmniej pewność, że testy nie zawodzą .

    nzjdgzu33y143688.png
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciężki dzień w pracy, nie miałam chwili by tu zajrzeć :) Dopiero wróciłam.
    100krotka trzymam kciuki :)
    Messy mierzenie temperatury też nie daje pewności :)

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • JaJaga Ekspertka
    Postów: 380 87

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam po pracy! No to chyba większość z nas miała ciężki dzień. Ja jakiś taki śpiący... No i smutny, moje nadzieje stracone, rano ok 9 dostałam @.

    Nie wiem, co teraz będzie :( Ja nastawiałam się na inseminacje- tak sugeruje mi moja gin. Ale M mówi, że wpadłam w obsesje, że widzi, że jestem nieobecna, nerwowa i pewnie tylko o tym myślę, i że to moje spinanie się nie wróży nic dobrego, i że jak tak się tym podświadomie martwię, to niestety nawet z IUI może nic nie wyjść...

    Coś czuję, że on jeszcze nie chce IUI, a ptrzecież mieliśmy już to ustalone nawet z lekarzem. Trudne dylematy...

    Starania pod okiem lekarza od lipca 2012
  • messy99 Autorytet
    Postów: 354 537

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JaJaga przykro mi, musimy się z tym pogodzić. :( Mój TŻ też powtarzał do mnie to samo co Twój także może coś w tym jest? :)

    nzjdgzu33y143688.png
  • JaJaga Ekspertka
    Postów: 380 87

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a rozmowa dopiero wieczorem, po 18 jak wróci z pracy, boję się, żeby nie było za późno, bo moja gin przyjmuje tylko dziś do 21 i nie wypada mi tak zadz w ost chwili i prosić o wizyte. A gdybymśmy jednak podjęli decyzje o IUI to trzeba dziś na wizycie ustalić szczegóły, kiedy co i jak :(

    Starania pod okiem lekarza od lipca 2012
  • JaJaga Ekspertka
    Postów: 380 87

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, że coś w tym jest i zgadzam sie znim- wiem, że byłam w tym cyklu nakręcona, ale spodziewałam sie, że ten cykl to taki "wychuchany"- świetne wyniki badań, 3x pozytywny monitoring owulacji. Dlatego się tak nakręciłam, ze skoro wszystko gra to może się uda :(

    Nawet w zupełnie innych sprawach też tak jest, np egzamin, jak napiszecie mega dobrze i jesteście tego pewne 100% to czekacie na ocenę z niecierpliwością. Takie porównanie tylko, że gdy się czegoś bardzo chce, to trudno nie myśleć...

    Starania pod okiem lekarza od lipca 2012
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Całkowicie Cię rozumiem. Ja też potrafię się nieźle nakręcić, a staramy się dopiero 8 miesięcy... I ciężko jest o tym nie myśleć na okrągło. Szkoda, że ta wredna @ jednak do Ciebie przyszła. Naprawdę wierzyłam, że Tobie się jednak uda :(

    Nowy cykl = nowe szanse :) jesteśmy z Tobą i trzymamy kciuki na nowo :* <3

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • JaJaga Ekspertka
    Postów: 380 87

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przez to, że poprzednie cykle nastawiałam raczej chłodno, bo bałam się tych rozczarowań i podchodziłam do tego z bojaźnią, że pewnie znowu nic itp to etraz pomyślałam, ze może w końcu to też wina tego pesymistycznego nastawienia, więc postanowiłam tym razem od początku myśleć pozytywnie- no i mam!!! Przeżywam to o wiele gorzej niż poprzednie cykle- juz nie pamiętam kiedy tak płakałam... A tam, dziewczyny, dziś nie jestem najlepszą osobą do rozmów, niepotrzebnie bedę was wkurzać swoim ponurym humorem.

    Starania pod okiem lekarza od lipca 2012
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wcale nie wkurzasz :* szkoda tylko, że tak cierpisz :( Tulę mocno :*

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • messy99 Autorytet
    Postów: 354 537

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    A tak na marginesie jak powinnam stosować olejek z wiesiołka, firma NaturKaps chyba. ?[/QUOTE]

    Podpowie ktoś ?

    nzjdgzu33y143688.png
‹‹ 43 44 45 46 47 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ