X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja mialam gosci przyjechala siostra cioteczna meza z 3miesiecznym synkiem :)poprzytulalam wycalowalam :) fajny chlopaczek :)

    Zaraz czekam mnie rozmowa z mezem bonie mielismy jeszcze okazji:)

    a w poniedzialek zapiaslam sie na kolejne usg pani gin powiedziala ze dobrze by bylo sprawdzic po owu :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2015, 22:51

  • JaJaga Ekspertka
    Postów: 380 87

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam! Dziewczyny obiecałam mężowi, ze nie będę tyle przesiadywać na OF, tak więc będę Was podczytwywać, ale pewnie nie zawsze będzie czas na pisanie :)

    My często rozmawiamy z mężem o problemach itp nie mogę narzekać, czasami też się kłócimy, ale tego samego dnia juz się kochamy hehe

    Fakt...mężczyźni przeżywają inaczej...np my po wczorajszej sytuacji- ja chciałam iść wcześniej do łóżka i się przytulić i pogadać i w ogóle się "polelać", a mąż mówi, ze on też musi odreagować emocje ale nie w ten sam sposób co ja, że on nie może się po prostu połóżyć i zasnąć i że chciałby mecz obejrzeć :( pierwsze kilka sekund- to myslałam, że na niego nakrzycze, że się nie liczy z moimi emocjami, ze nie wie co przezywam itp...ale....puknęłam się w głowę...

    poleżeliśmy chwilke razem, przytulil mnie mocno, a potem poszedl obejrzec ten swój mecz. I swiat sie nie zawalił, przyszedl po meczu i znowu mnie przytulił...

    A wiem,że kiedyś miałabym mu to za złe, że mnie zostawia z głową napakowaną problemami i że jestem z tym sama...ale po czasie wiem, że nie jestem, tylko każdy z nas ma inny charakter i potrzebuje innych sposobów na "odstresowanie"

    Starania pod okiem lekarza od lipca 2012
  • JaJaga Ekspertka
    Postów: 380 87

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uciekam do pracy! Miłego dnia wszystkim!!!

    Starania pod okiem lekarza od lipca 2012
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    Śniło mi się dzisiaj, że robiłam test i wyszły dwie grube kreski. @ jeszcze nie przyszła, więc rano zrobiłam test i negatywny. Dziś jest najpóźniejszy dzień kiedy @ się pojawiała. Brzuch mnie nie boli, czyżby pierwszy raz w życiu miałby wydłużyć mi się cykl? Już mnie to drażni. :(

    Mi też się dzisiaj śniło dokładnie to samo, więc rano po mierzeniu tempki wyskoczyłam z łóżka i zrobiłam kolejnego sikacza. I wyszła jedna grubaśna krecha i nic poza tym :(
    Wiem co czujesz, mnie to też już irytuje, wkurza, drażni itp itd. Mam dziś kiepski nastrój.

    JaJaga super, że się rozumiecie nawzajem. Drugiego człowieka uczymy się przez całe życie, tak samo długo docierają się małżonkowie :) grunt to czasem postawić się na miejscu tej drugiej osoby i spróbować pomyśleć tak samo :)
    Tobie również mega miłego dnia życzę :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 kwietnia 2015, 07:18

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też wolałabym już ją mieć :( wiedziałabym na czym stoję i mogłabym spokojnie zacząć nowy cykl. A tak cały czas mam nadzieję, że jednak mały kropek jest, a z drugiej strony staram się nie doszukiwać objawów ciążowych. I tak w kółko kłócę się ze sobą :( Męcząca sprawa.

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W tym tygodniu już nie dam rady. Pojadę w poniedziałek, chyba że @ przyjdzie.

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może dlatego, żeby to bardziej doceniać jak już się uda? Sama nie wiem. Myślę, że chyba nie ma sensu się nad tym zastanawiać.
    Jesteśmy w tym razem :) Przesyłam uściski :* <3

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    U mnie przyjdzie na 200% bo szyjka jest nisko. Eh.. Dlaczego to wszystko jest takie trudne.. :(

    Z ciekawości przejrzałam forum i dziewczyny piszą, że na początku ciąży miały szyjkę nisko, twardą i zamkniętą. Nie chcę Ci robić zbędnych nadziei (i sobie też), to pewnie też jest indywidualna sprawa i u każdej wygląda inaczej.

    Posłużę się jednym cytatem:
    weronika86 wrote:
    Ja w pierwszej ciazy od terminu miesiaczki mialam szyjke nisko, duza, twarda i zamknieta...jak kamien doslownie. Nawet M stweirdzil ze czuje ja bardzo w trakcie seksiku, staral sie byc bardzo delikatny...kochany. Takze mysle, ze powinna byc w nastepnej ciazy podobna u mnie. Mysle ze to sprawa indywidualna. ja mam przed sama miesiaczka szyjke wosoka, twarda i zamknieta...zniza sie dopiero w 2-3 dniu krwawienia...w ciazy musi byc nisko, twarda i zamknieta tylko u jednej babki robi sie taka od razu po zagniezdzeniu a u innych nawet do 8 tygodnia ciazy. Widac sprawa indywidualna.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 kwietnia 2015, 08:51

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję :*
    Czy betę można zrobić po południu, czy lepiej rano na czczo? Pytałam przy okazji badania hormonów i w laboratorium mi powiedzieli, że rano na czczo. Jednak poszukałam w Internecie czegoś na ten temat i było napisane, że można po południu i nie trzeba na czczo. Jak to w końcu jest?

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak się zastanawiam, czy nie skoczyć jutro po pracy. Byłoby to około 14. Jest sens? Czy lepiej poczekać do poniedziałku?

    Chyba już wariuję pomału... Miałam dziś rano ochotę na czerwoną paprykę (uwielbiam). Miałam jeszcze jedną w lodówce, więc pokroiłam, wrzuciłam do pojemnika i teraz chciałam ją schrupać. Otwieram pudełko a tu smród. Pierwsze o czym pomyślałam: "czyżby zmienił mi się węch, może to faktycznie ciąża?". Jednak trzeba to sprawdzić. Wołam koleżankę, ona wącha i się krzywi. Zepsuta... :(

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fizycznie w porządku, psychicznie kiepsko. Siedzę w pracy i chce mi się ryczeć, a dzisiaj to będzie długi dzień. Tęsknię za mężem, chciałabym, żeby mnie przytulił. Jak wróci to mu się chyba wyryczę w koszulę...
    Chyba skoczę jutro na betę, tylko ciekawe kiedy będą wyniki. Jak się okaże, że dopiero w poniedziałek to nie wiem, czy warto robić jutro i myśleć cały weekend, czy lepiej poczekać jednak do poniedziałku i pojechać z rana.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 kwietnia 2015, 09:42

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :-)

    Dziewczynki a wy tu tylko o @ i o @ hihi:-)

    Ja juz u mamy jestem sąsiad mnie obudził po 7 a ze internet znowu strajkowal spakowalam się zapakowalam psa i juz plotkujemy:-) :-)

    Am mój moz się ucieszył ze jest w porządku :-) ale jak zaczelam zartowac ze będą czworaczki to tak spowaznial:-) smielismy się później jak opentani :-)

    Do siostry nie jade mnma powiedziała ze chyba chcą się sami na cieszyć wiec nie będę przeszkadzać :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe :-) :-) dzisiaj będę się relaksowac :-). Wyciągnie mamę na spacer :-) choć mamy chyba myślami błąka prz wnusi:-)

    Am nie dogadalismy się bo nie byliśmy w stanie:-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie :-) mój maz wyskoczył z tekstem ''ale masz tylko dwie bimbalk( piersi) a tu by było 4 buski do wykarmienia ja swoich nie dam'':-) :-) wariat mam Meza wariata:-)

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Am. Pojadę więc w poniedziałek :)

    100krotka, pożycz trochę dobrego humoru :)

    Biorę się do pracy, bo będę miała zaległości :P

    Miłego dnia kochane :*

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    He he:-) mój tez pozytywny :-) czasem kończy się to glupawka:-) ale lepiej śmiać się niż płakać :-) :-)

    Jak mi się ziewa kurcze

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A proszę bardzo :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

    Oj moje biedne ale mogę was pocieszyć ze ja juz niedługo tez będę myślała czy się udało czy nie i będę wam tu marudzic:-)


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojzajziemy wszystko :-). Zobaczycie :-) wszystkie naraz :-) fajnie by było:-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nio:-) faunie bybylo :-)

    Ja juz po spacerze słonko pięknie świeci ale wiaterek wieje strasznie i to taki zimny wiec nochalek mi zmarzl;(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To relaksujemy się obie :-) moja mama obiadem robi żyć nie umierać:-)

‹‹ 46 47 48 49 50 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ