X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Am tak mi przykro :(nie smutaj :)

    Kurcze jakie to zycie jest niesprawiedliwe:(

    Wiem ze malo to pocieszajace bo mi tez to duzo nie pomaga ale musi byc dobrze musi sie wkoncu udac...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia 2015, 14:20

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja cały dzień się głowię jak tutaj podejść do nowego cyklu, bez stresu, bez liczenia, i bez nastawiania się na sukces. Obiecuję sobie, że nie zrobię testu przed 35dc. Co ma być to będzie. Jakieś pomysły? Bo ja nic jeszcze nie wymyśliłam.

    Am tulę mocno :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia 2015, 14:29

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird ja poprostu tego nie robie :) owszem chodzi mi poglowie zeby siknac na test owu ale powtarzam sobie nie i koniec:)

    Am dzielna kobitka jestes i nie poddasz sie:) badziemy tu Ci tu pocieszac wspierac jak bedzie trzeba razem plakac i sie smiac :)Razem damy rade :)

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się dołączam do 100krotki :D razem damy radę :) cokolwiek życie przyniesie :)

    100krotka:), Amelia San lubią tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i tego musimy sie trzymac:)

    ja dzis mam takiego lenia;/nic mi sie nie chce:( naszczescie juz posprzatalam i moge troszke poleniuchowac:)

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już też leniuchuję :) Wróciłam z pracy ogarnęłam trochę mieszkanie, ugotowałam obiad i czekam na męża :D

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam jeszcze wczorajszy:) dzisiaj nic nie gotowalam :) jak maz wroci to moze mu kotlecika jeszcze zrobie :) ale to moze byc za kilka godzin;/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiemy wiemy :)latwo sie mowi trudniej zrobic:/
    Kurcze Am faktycznie pech nie dobrze... ale moze akurat mala przerwa wam posluzy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Och Am zostaniesz mama napewno...

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę, że dziś u ciebie Amelio dołek :(. Ja z wczorajszego trochę wyszłam ale dziś się złamałam i kupiłam test w aptece. Jednak mysle, że zrobię najwczesniej w niedzielę jeśli @ nie przyjdzie.

    Pechowo, że ten cykl bez męża. A może owulka cię zaskoczy i pojawi się w innym terminie jak mąż jednak będzie w domu...

    Dziewczyny nie raz piszą, że zachodziły w cyklach, które spisały na straty.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    Daj Boże. Chciałabym żeby i nam i Wam się udało. :*

    Starczy tych smutków. :) Jak Ci mija dzionek? :) Ja wszystko posprzatałam, później zjedliśmy wspólnie pizzę a teraz odpoczywamy. W weekend może wybierzemy się do kina jeśli będzie padać ale dzisiaj nigdzie się nie ruszamy :)

    U mnie leniuchowo:) tez posprzatalam obiadku nie jadlam tylko cos tam przekasilam teraz czekam az maz dokedzie do domu i nie wiem co dalej bo sie troszke przez smsy posprzeczalismy ;/
    czasami chciala bym gdzies zniknac;/

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie się strasznie pogoda popsuła, więc chyba weekend pod kocem się szykuje.
    I czekanie...
    100krotko ja też czasem mam uczucie, że chciałabym zniknąć, szczególnie, gdy nie czuję wsparcia ze strony mojego P.
    Może twój zanim dojedzie do domu to się uspokoi i będzie ok.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niebawem to sie okaze ;/ ale wiecie co wlasnie uswiadomilam sobi ze ok 4 cykli w okresie okoloowulacyjnym zawsze mamy sprzeczki...hmm

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też różnie bywa. Czasem jak jest owulacja to też nie jest kolorowo. Ja jestem duzo bardziej spięta a to na pewno wpływa na związek.
    może u ciebie też tak jest, że się za bardzo spinasz blisko owulacji. Takie poczucie jest zadania do wykonania i ciągła obawa, żeby nie przegapić.
    A faceci wolą seks na luzie...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie sodze zebym sie spinala z tegoale pewna tez nie jestem...
    A co do seksu hmm moj to by mogl codziennie po kilka razy :) a jak jestem juz po @ to czasami sie do niego smieje ze jaksie nie uspokoi to wyprowadze go z sypialni :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    Nie smuć się 100krotko, sprzeczki się zdarzają nawet w najbardziej idealnym związku. A godzenie bywa później bardzo przyjemne :p

    Tak wiem ze sa, a ja chyba bardziej sie zloszcze niz smuce... hmm to moze dzisiaj sie pogodze z mezem hih :D

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I tak trzymaj 100krotko :).

    100krotka:), Amelia San lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) dziewczynki pochwale sie wam czyms stanelam dzisiaj na wage tak sie balam a tu 8 kg mniej :) normalnie nie wierzylam w to co widzialam :)

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 257

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka :) kurcze cycki mnie pobolewaja i zylki mi sie uwydocznily bardziej na piersiach dekoldzie nawet na ramionach

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100krotka ładny wynik :) ja ostatnio przytyłam :P
    Am cieszę się, że dobry nastrój Ci wraca :* ja się wypłakałam mężowi na ramieniu i jest mi lżej :) no i @ przyszła, a bałam się, że cykl będzie dłuższy niż ostatnio. Mój w tym miesiącu też wyjeżdża akurat wtedy kiedy prawdopodobnie będę miała płodne. Może faktycznie uda nam się wrzucić na luz i obie odpoczniemy od tego :)

    Amelia San lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
‹‹ 48 49 50 51 52 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ