X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczynki!
    Ja dziś miałam cięzko noc. Albo przez stres albo przez to, że się najadłam pestek dyni wieczorem.
    Tak się źle czułam, że nie poszłam dziś do pracy.
    Ale nastrój mi się pomału poprawia i zaczynam się nastawiać, że co będzie to będzie.
    Widzę jednak, że każdy cykl znoszę gorzej.
    prawdą jest to co Jajaga napisała. Jesli kiedyś mi się uda znacznie bardziej ten "cud" docenię.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mamy najlepiej:-)

    Płatku ja nie wiem jak wy macie ale ja juz od dłuższego czasu pigodzilam się z ty ze się nie udaje i jak się uda to będzie to cud:-)

    Płatek szkarłatny lubi tę wiadomość

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba nie umiem się z tym pogodzić a mój P ciągle mówi, że będzie dobrze.
    Coraz gorzej to wszystko znoszę.
    Dzielna jesteś 100krotko.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja strasznie to przezywalam jak w rodzinie zachodziły w ciąże a teraz juz jak dzieci juz SA to inaczej:-) bardzo się balam jak moja siostra urodziła ze będę zazdroscic czy cos a jest wręcz przeciwnie :-)

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wszędzie widzę kobiety w ciąży i chce mi sie płakać.
    też chyba nie zazdroszczę, po prostu nie rozumiem czemu życie jest takie niesprawiedliwe :(.
    Chyba też mam słaby nastrój dzisiaj.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana nie smutaj proszę :-) ja tez uawzam ze życie jest niesprawiedliwe ale cóż my mamy poradzić ;( wiem co czujesz ale mowie Ci zostanie ci to wynagrodzony wielokrotnie :-)

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będziemy miał mnóstwo dzieci ;)? staram się jakoś trzymać ale czasem dopada mnie dół.
    zmykam upiec piernik. Mój mężczyzna taką ma zachciankę:)

    messy99, 100krotka:) lubią tę wiadomość

  • JaJaga Ekspertka
    Postów: 380 87

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj dziewczyny, juz drugi dzień mam @ i powiem Wam, że nawet nie podejrzewałam jak spięta byłam tym wyczekiwaniem: udało się czy nie! Myślałam, że nie jestem aż tak nakręcona, ale dopiero teraz się rozluźniłam i odpoczywam psychicznie od tego całego wyczekiwania...

    Ja jakoś nigdy nie byłam zazdrosna o inne ciąże, ale wywoływały u mnie smutek i rozmyślania, dlaczego jeszcze nie my...

    Oj dziewczyny, nawet nie spodziewałam się, że to powiem, ale naprawdę się cieszę, ze @ przyszedł- teraz dopiero widzę, jak byłam zestresowana.... masakra (cieszę się oczywiście z tego względu, że mam w końcu wolną głowę od tysiąca rozmyślań).

    Ja, żeby trochę się oderwać od myśli posłucham męża i nie będę jednak mierzyć temp i innych spraw, bo faktycznie każdy wynik, który w jakimś stopniu wydawał mi się dziwny, powodował, ze wpadałam w panikę..

    Dalej Wam kibicuję! 3mam kciuki za każdą z Was, czy to za udane owulacje, czy za dobre wyniki badań no i w końcu za piękne dwu-kreskowe testy ciążowe :)

    Starania pod okiem lekarza od lipca 2012
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja jednak byłam u malenstwa :-) i nawet przymalam ja na rekach :-)
    JaJaga u mnie tez był właśnie smutek i pytania czemu nie ja...

    Płatki mnustwo może nie ale na pewno będą:-)
    Am ja tez ziewam i chce mi się spać ale u mamy jeszcze jestem :-)

    Płatek szkarłatny lubi tę wiadomość

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jajaga ja też zawsze uważam, że jak już @ ma przyjść niech przychodzi jak najszybciej.

    100krotko trzymam za słowo :)

    100krotka:) lubi tę wiadomość

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaga Twój mąz dobrze Ci radzi. Ja wraz z nadejściem @ również poczułam ogromna ulgę i ta myśl że to wreszcie juz koniec tego wyczekiwania. Kamień z serca spadł :) Nawet mnie to nie zasmuciło, wzruszyłam ramionami, przewaliłam oczami i życie toczy sie dalej :) Trudno. Mogę jeszcze poczekać. Idzie lato, piękny okres. W końcu to nie zawody. Też dałam sobie spokój z temperaturkami, ze sprawdzaniem czegokolwiek i z forum troche też. Musiałam, było mi to potrzebne i teraz czas leci jakoś fajniej, szybciej, bez spiny.

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja juz w domu :) hmm teraz mam takie dziwne mysli, ale zaraz zajme glowe robieniem jedzonka dla meza:)

    Plateczku jezeli jestesmy zdrowe i nasi panowie tez to predzej czy pozniej musi sie udac:) ja oczywiscie wszystkim z calego serca (a mam je duze!:)) zycze aby to bylo predzej :) jak najpredzej :)

    Sarenko tylko nie zapomnij o nas:

    Ja nigdy nie miezylam temptratury glownie to przez to ze co tydzien wstaje o innej godzinie taka praca:) ale z drugiej strony to moze i lepiej bo tak samo przezywala bym kazdy skok i spadek :)

    Siostra mi dzisiaj powiedziala tak: ze im bardziej czegos sie pragnie tym wolniej to przychodzi i zebym tak nie przezywala a napewno sie uda:)
    Ciesze sie bardzo ze jej sie udalo i mam nadzieje ze czegos sie od niej naucze :)

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100krotko, no co Ty :) W tym cyklu robię sobie maluśką przerwę, potem wracam. Jak bum cyk cyk! :) I Twoje siostra ma rację. Moja gina była mi kiedyś powiedziała że taki stres i nakręcanie może nawet owulacje zablokować.
    Wcześniej nie wiedziałam jak o TYM nie myśleć i stało się samo. Myśli gdzies odeszły, termometr sie zgubił :P a seks to czyta przyjemność a nie jak pare cykli wstecz owulacja z zegarkiem w reku, nie wiem co się dzieje i spięta jak dziewica ;)
    A swoja drogą zobaczcie tak ostatnio w pracy mówiłam-te pijane małolaty po 17 lat na dyskotekach zawsze trafią w owulację! No ewenement :)

    100krotka:) lubi tę wiadomość

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenko ja mam nadzieje :) ja tez staram sie nie myslec cieszyc sie chwila:) zyc:) wszystko przyjdzie w swoim czasie:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba sie ne doczekam na meza;/ niech on juz wroci;/

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :* No to jeszcze ja tylko czekam na @. Oby przyszła jak najszybciej.
    Miłego dnia :* :)

    Aktualizacja: jest @ :) Zaczynamy wszystko na nowo :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia 2015, 10:00

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :-) dziewczynki trzymam kciuki:-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za nowe cykle oczywiście:-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje ;-*
    a ja dzisiaj jakoś kiepsko się czuje nie mogłam wstać z lozka dłonie mam tak spochniete i oczy ;/ i jeszcze boli jajnik lewy:/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co tu taka cisza?

‹‹ 47 48 49 50 51 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ