X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    FSH i LH - 3-5 dzień cyklu,
    AM a TY juz robilas jakies badania ?
    Ja kiedys pisalam jakie badania w ktorym dniu ale nie pamietam czy tu u nas czy gdzie indziej :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2015, 16:40

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie chyba 15 zł.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie moge znalesc ;/ mozesz tak zrobic bo pewnie i tak kazal by Ci zrobic a tak walniesz mu na biurko i powiesz juz mam:) hihi :)

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    Znalazłam swoją notatkę, już wiem kiedy i jakie robić badania. Oby wszystko było w normie ale znając moje szczęście to zaraz coś wyjdzie źle :(

    Nie wolno myśleć tak negatywnie...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Am jak bedziesz tak myslala to tak wyjdzie :/ Odwagi i do labolatorium :) albo przychodni :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2015, 17:09

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tego to Ci nie powiem u siebie mam na drugi lub trzeci dzien :)

    Strasznie mnie glowa boli :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wlasnie nie biore :/ ale cos czuje ze moze byc tylko gorzej ;/ ale to chyba przez to ze caly dzien leniuchuje...maz zabral mi samochod nawet na zakupy nie moglam jechac ;/ wczoraj sobie posprzatalam nie mam z czego obiadu zrobic a poza tym maz wolal kebaba:(

    Jak dobrze ze wy tu jestescie :) bo bym dzisiaj zwariowala

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko ze ja sobie specjalnie wzielam wolne zeby dzisiaj nie spac caly dzien i spedzic czas z mezem a on sobie pojechal na caly dzien :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a tak z innej beczki :)wierzycie w sny?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wlasnie sama nie wiem...czasami mi sie znaczenie sprawdza :) a dzisiaj snilo mi sie ze bawilam sie z takim maluszkiem tylko nie widzialam jego twarzy raczki nozki wszystko procz twarzy...dziwne

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe mozeie tyle co sprawdzily tylko przepowiedzialy co sie wydazy np. snily mi sie myszy stado myszy i wyczytalam ze to klopoty i oczywiscie je mialam, albo snil mi sie dom nowy piekny dom a to oznaczalo cos dobrego przyplyw gotowki i tez tak sie stalo :) ale znaczenie tego snu mowi ze albo jestem zbyt powazna albo dziecinna albo pragne dziecka hehe:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba wrocil moj maz...

    nie jednak nie...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2015, 18:27

  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 257

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja to z moim sie poklocilam masakra

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny, wpadłam tylko na chwilę (zaraz wychodzimy z mężem trochę się rozerwać:) )
    Am biegnij na badania i myśl pozytywnie. Pozytywne myślenie powoduje pozytywne efekty :)
    Natalii mam nadzieję, że się szybko pogodzicie. Szybko i bardzo przyjemnie :D
    100krotka ja czasem wierzę w sny, ale zdarzają się takie, które całkowicie nie pokrywają się z rzeczywistością, więc te ignoruję :) mam nadzieję, że wyśnisz sobie wkrótce małą fasolkę :)
    I już zmykam :P
    Buziaki dla wszystkich :*:*:* <3

    Amelia San lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wieczór się udał, ale za to dziś kiepsko się czuję :/ i na dodatek już nie mogę spać. Za dużo %.

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry:-) a ja bym jeszcze podpala:-) wczoraj wieczorem przyszedł Meza grab siostra i jej maz jejciu ja myslalam ze nigdy nie pójdą :( nie to żebym była niegoscinna ale jak juz maz wrócił chciałam z nim spędzić ten czas :-) no wiecie w jaki sposób:-) hihi :-) a tak oni poszli około 1 w nocy i dupa;(

    Ale dzisiaj zapowiada się drugi dzień leniuchowania :-) z mężem :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Litteladybird głowa boli biedactwo nie można tak dużo Pic nono:-) u mojemu mężowi na kaca pomagają lody:-) zaqwsze budzi się wcześnie rano i clamnie mi je nad uchem grrr...

    littleladybird lubi tę wiadomość

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak to jest jak 3 tygodnie nie pije się wcale, bo "może jest ciąża" :/ koniec z takim myśleniem. Już mi lepiej, herbatka z cytryną zawsze pomaga :)

    100krotka napadnij męża teraz :) seksik na dobry początek dnia :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2015, 09:00

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Kokaina Autorytet
    Postów: 651 931

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszystkim.Odebrałam ostatnio wyniki męża, morfologia plemników straszą, na poziomie 1% prawidłowych :( Zalamka :(:(

    Synek 2016 r. ♥️
    Synek 2020 r. 💚

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No zobacz nie pomyslalam o tym bo szykujemy się do kościoła :-) ale mamy na to cały dzień hihi:-) :-)

    Kokainko tak mi przykro ;(
    Mój bardzie powtarzał badanie nasienia po 2 latach i tez się boje wyników;(

‹‹ 50 51 52 53 54 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ