X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • JaJaga Ekspertka
    Postów: 380 87

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!
    Ja prawie od początku naszych starań chodzę do mojej pani dr i muszę powiedzieć, że jestem z niej meeega zadowolona. Pierwsze badania zleciła mi juz po 6 mies starań- gdy moje wyszły ok, prosiła męża na wizytę i tłumaczyła, że teraz kolej na jego badania.
    Generalnie widać,że zależy jej tak samo jak nam...zleca wiele różnych badań, zabiegów. Ogólnie nie ustaje w szukaniu przyczyny.. Jest świetnym fachowcem, liczą się z nią na oddziale położniczo-ginekologicznym...a przy tym wszystkim jest bardzo delikatna, z wyczuciem taktu. Wydaje mi się, że lepiej nie mogłam trafić.

    Ladybird, a jak się nazywa ten prof z Poznania..ja jestem z okolic...może kojarzę

    Starania pod okiem lekarza od lipca 2012
  • Kokaina Autorytet
    Postów: 651 931

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Płatek szkarłatny wrote:
    Hej dziewczynki!
    Nawiążę jeszcze do snów bo chce wam powiedzieć, że mi się nie raz już śniło, że jestem w ciąży i że mam dziecko i nic się nie sprawdza.
    Dziś tempka spada i nie mam już złudzeń, że @ przyjdzie. Testy leżą w szufladzie do następnego cyklu :(

    Kokaina, to bardzo smutna wiadomość. a to pierwsze badania? Może da się poprawić. A jak reszta parametrów?

    Ja dziś rano miałam poważną rozmowę z moim P. Zastanawiam sie nad badaniem drożności jajowodów. Boję się strasznie. I myślę, że mojego P te też to trochę przeraża. pierwszy raz przyznał, że sie tym wszystkim trochę martwi. Poprosił, żebym spróbowała się na razie tak nie stresować.

    Tak,pierwsze badanie, reszta parametrów w normie. Ale prawda jest taka,że Mój słabo dbał o siebie, lubi dużo imprezowac przy mocnym alkoholu. Dlatego teraz czeka nas zmiana życia, i powtórzymy badania za jakiś czas

    Synek 2016 r. ♥️
    Synek 2020 r. 💚

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokainka mam nadzieje ze nastepne wyniki beda lepsze icie do lekarza moze jakas kuracja pomoze.


    Oj tak sie rozleniwilam przez te dwa dni ze nie wiem jak wstane jutro o 4.30 :( juz lezymy sobie na lozeczku :)

    Milegowieczorku wam zycze :*

    Mala poprawka wlasnie sie dowiedzialam ze jade na 7.30 :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2015, 20:17

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Am bądź spokojna o wyniki, ja trzymam kciuki bardzo mocno :)
    my spędziliśmy dzień na leniuchowaniu - chociaż może to było bardziej w stylu "powrót do świata żywych" :P raz nie zawsze :) kolega miał wczoraj 30 urodziny :D

    Dzięki i Tobie również życzę miłego wieczoru :)

    Amelia San lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, moze ktos zechce zerknac na moj wykres?
    Gin gadala,ze owu nie bylo raczej.. eh eh..

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarnula, nie widać twojego wykresu.

    Jajaga zazdroszczę ci takiej ginekolog. To naprawdę rzadkość.

    My też dzis byliśmy na spacerze i na obiadku. Tylko jakoś zimno było. a jutro znów poniedziałek :/

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarnula: owulacja wyszła bardzo wcześnie, zawsze tak miałaś? Wykres bardzo ładnie wygląda.



    Am było grubo, ale chyba ktoś nam robił psikusy i dolewał wódki do drinków, bo miałam wrażenie, że są coraz mocniejsze ;/

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Kokaina Autorytet
    Postów: 651 931

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100krotka:) wrote:
    Kokainka mam nadzieje ze nastepne wyniki beda lepsze icie do lekarza moze jakas kuracja pomoze.


    Oj tak sie rozleniwilam przez te dwa dni ze nie wiem jak wstane jutro o 4.30 :( juz lezymy sobie na lozeczku :)

    Milegowieczorku wam zycze :*

    Mala poprawka wlasnie sie dowiedzialam ze jade na 7.30 :)

    Oby, ja też na to liczę, zaczynamy kuracje witaminowe, zobaczymy czy to pomoże :/ miłego wieczoru dziewczynki :)

    Synek 2016 r. ♥️
    Synek 2020 r. 💚

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JaJaga wrote:
    Cześć dziewczyny!
    Ja prawie od początku naszych starań chodzę do mojej pani dr i muszę powiedzieć, że jestem z niej meeega zadowolona. Pierwsze badania zleciła mi juz po 6 mies starań- gdy moje wyszły ok, prosiła męża na wizytę i tłumaczyła, że teraz kolej na jego badania.
    Generalnie widać,że zależy jej tak samo jak nam...zleca wiele różnych badań, zabiegów. Ogólnie nie ustaje w szukaniu przyczyny.. Jest świetnym fachowcem, liczą się z nią na oddziale położniczo-ginekologicznym...a przy tym wszystkim jest bardzo delikatna, z wyczuciem taktu. Wydaje mi się, że lepiej nie mogłam trafić.

    Ladybird, a jak się nazywa ten prof z Poznania..ja jestem z okolic...może kojarzę

    Muszę zapytać koleżankę jeszcze raz, bo za pierwszym razem nie zanotowałam :P

    Do jutra :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2015, 21:11

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokaina, dobrze, że wiecie co zmienić. Może ten tryb życia to rzeczywiście powód słabej morfologii.
    powodzenia!

  • Kokaina Autorytet
    Postów: 651 931

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Płatek szkarłatny wrote:
    Kokaina, dobrze, że wiecie co zmienić. Może ten tryb życia to rzeczywiście powód słabej morfologii.
    powodzenia!

    Oj, nie dziękuję żeby nie zapeszyc :) okaże się za 3 miesiące co udało się poprawić, powtarzamy wtedy badanie.

    Synek 2016 r. ♥️
    Synek 2020 r. 💚

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 05:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry zmykam do pracy ;/ proszę trzymać dziś za nie kciuki:-)

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwonko trzymam mocno :D miłego dnia

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JaJaga wrote:

    Ladybird, a jak się nazywa ten prof z Poznania..ja jestem z okolic...może kojarzę

    Dr hab. n. med. Michał Pawlaczyk przyjmuje na ul. Wawrzyniaka w Poznaniu. Znasz?

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Am trzymam kciuki za wyniki :* bądź dobrej myśli <3
    a badania faktycznie wyszły drogo :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 kwietnia 2015, 13:02

    Amelia San lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze dziwię się, że tak drogo. Orientowałam się jakie są ceny u nas i jest prawie o połowę taniej. TSH 18zł, LH 22zł, FT3 i FT4 po 19zł.

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w laboratorium przyszpitalnym? Może tam będzie taniej?

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dziękuję, w miarę dobrze. Martwi mnie tylko fakt, że cały czas myślę o ciąży i całej reszcie. Próbuję sobie jakoś przetłumaczyć, że jest ok. Jeszcze nie minął rok starań i muszę wyluzować. I tłumaczę sobie, że nawet dobrze, że teraz się nie udało, bo nie chciałabym rodzić w grudniu i takie tam inne...
    W przyszłym tygodniu idę do nowego gina, ponoć bardzo dobry, ma indywidualne podejście do pacjentek i traktuje je poważnie. Mam nadzieję, że wtedy się trochę uspokoję :)

    A Ty jak się czujesz? Pewnie myślisz o tych wynikach, prawda?

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo :-)
    Am strasznie drogo zaplacilas ;(ale mam nadzieje ze wyjdą dobrze :-)
    ja dopiero wrocilam z pracy i zaraz jade dalej :-). Potrzymajcie jeszcze te kciuki:-) ale się denerwuje ;( odezwę się później :-)

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    Mi się wydaje, że im bardziej chcę mieć dziecko tym gorzej dla mojej psychiki.

    Na pewno w tym tkwi problem. Mam tak samo :/
    100krotka trzymam mocno cały czas :D

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
‹‹ 52 53 54 55 56 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ