X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz w domku :-).
    Am wiesz co zła byłam ze cały dzień siedziałam sama jak oni sobie poszli to po prostu usnelam:-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2015, 13:01

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wypiłam herbatę, wróciłam do łóżka przytulić się do męża i usnęłam :) tak było tam przyjemnie :) miałam nawet bardzo przyjemne sny :D :D :D teraz czuję się już dobrze :) dziękuję :)
    Mąż mądrze gada :)

    Kokainko to smutne :( tulę mocno <3



    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100krotka:) wrote:
    Ja juz w domku :-).
    Am wiesz co zła byłam ze cały dzień wiedziałam samama jak oni sobie poszli to po prostu usnelam:-)

    Znam to. Też się wkurzam, gdy czekam cały dzień na męża, mam plany wobec niego a ktoś niespodziewanie wkracza do akcji i wszystko psuje.
    100krotko nadrobicie zaległości :D

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W to nie watpie :-)

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki!
    Nawiążę jeszcze do snów bo chce wam powiedzieć, że mi się nie raz już śniło, że jestem w ciąży i że mam dziecko i nic się nie sprawdza.
    Dziś tempka spada i nie mam już złudzeń, że @ przyjdzie. Testy leżą w szufladzie do następnego cyklu :(

    Kokaina, to bardzo smutna wiadomość. a to pierwsze badania? Może da się poprawić. A jak reszta parametrów?

    Ja dziś rano miałam poważną rozmowę z moim P. Zastanawiam sie nad badaniem drożności jajowodów. Boję się strasznie. I myślę, że mojego P te też to trochę przeraża. pierwszy raz przyznał, że sie tym wszystkim trochę martwi. Poprosił, żebym spróbowała się na razie tak nie stresować.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2015, 13:00

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego ja nie biore sobie do serca moich snow:) co bedzie to bedzie :) a przeciez musi byc dobrze :)

    Platku ja mialam robione badanie na droznosc jajowodow jakos 2 lata temu :0 u mnie bylo wporzadku :) lekarz mnie uspakajal ze jak by bylo pozatykane to odrazu udroznia:)

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100krotko a bardzo bolało? Moja koleżanka kiedyś miała i mówiła, że to jakiś koszmar :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2015, 13:12

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy bardzo nie chyba bo jak by bardzo bolalo to bym pamietala:) nie jest to przyjemne ale do przezycia :)

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszystkim :)
    Ja miałam koszmarna noc w pracy. Wiadomo jak to w sobotę, wolne, alkohol i głupota zaraz. Przez myśl mi tylko zdążylo przelecieć: to chyba dziś wyłapię pierwszego strzała na ryj. Ale nie było na ryj haha ;) Dajcie spokój, jak tu w ciażę zajść jak człowiek wiecznie wnerwiony w tej robocie chodzi, z niedosytem i niesmakiem. Najgorsze :/ Dziś znowu na 22.

    Littleladybird, podobaja mi się Twoje posty. Tak trzymaj :)

    Amelio, ok następnym razem bede mówiła. Ale zbadaj te hormony. Dziewczyny juz ci napisały co zbadac od 3-5 dc. A tak gdzieś w 11dc zbadaj prolaktynę, testosteron i znowu fsh. Ale termin chyba akurat powinien Ci gin ustawic wg długości cyklu. No a potem wypadało by zbadac pod koniec cyklu progesteron. Moje badanie też grosze kosztowało. Za 4 zapłaciłam 37 zł. Potem troche więcej bo już 105.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2015, 13:37

    littleladybird lubi tę wiadomość

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję 100krotko to mnie trochę uspokoiło:). A ty sama wymyśliłaś, że trzeba zrobić badanie, czy jakiś lekarz to proponował? Czy to było po roku starań? Bo ze mną póki co lekarze nie bardzo chcą gadać, jesli rok staranek nie minął.

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    Co ja bym bez Was zrobila :) Postaram się myśleć bardziej pozytywnie :) :* Dobrze, że nie są to takie drogie badania, myślicie że wieczorem tego samego dnia będą te wyniki do odbioru?

    Amelio, u mnie na drugi dzień zawsze.

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Płatku więc jak idziesz do gina to mów że już upłynął termin roku. Ze mna moja była gina tez za bardzo nie chciała gadać i badan nie zleciła. Zajrzała do srodka, zrobiła usg i cytoloia. To wszystko. Zmieniłam gina i tamtemu kazałam dać skierowanie na hormony.

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Platku Sarenka dobrze mowi ja staralam sie ok 8 miesiecy jak poszlam do gina to powiedzialam ze juz mina rok lekarz odrazu zaproponowal mi ze mnie wezmie do siebie do szpitala i zrobi mi wszystkie potrzebne badania :) i lezalam 3 dnii wszystko mi porobili :) no ale tojuz dwa lata minelo

    Sarenko wspolczoje :( Ty maszjeszcze gorsza prace niz ja ;/

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na hormony już wymusiłam u jednego ;). Teraz muszę na drożność wyegzekwować :). Żeby pokłamać musiałabym iść do innego bo ci do których chodziłam już wszystko w karcie mają.

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100krotko, nie zawsze jest tak ciężko ale jak już jest to jest hardcore. Są dni gdy nie dzieje się zupełnie nic. A wczoraj w interwencji musiały uczestniczyć aż 3 patrole, czyli 8 policjantów na 15 pijanych, awanturujących sie osób. I z tego wszystkiego babska są najgorsze. Rzuciły się na mnie we 3. Na szczęście były niskie ;) Ale i tak nie jestem zadowolona. Daliśmy dupy, ich było jednak za dużo.
    Płatku to odwiedź innego gineksa i wciśnij mu kit :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2015, 13:58

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przez 3 lata bylam u 4 :) pierwszy to ten co mi badania robil drugi mial byc super pomocny a wszystko mi popsol, pozniej nastepny tak po prostu inseminacja a teraz chodze do ,,profesora,, polecila mi go kolezanka zobacze co z tego profesora za profesor :) mowilam ostatnio mezowi ze jak przez pol roku czyli do lipca ni zajde to jedziemy do jakiejs kliniki nieplodnosci ;/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matusko :) to zycze Ci spokojnych dyzurow czy patroli :)

    hihi tak mi sie przypomnialo jak za mlodych czasow ja mialam doczynienia z ,,kolezanka,, potargalam ja za wlosy :) nalezalo sie jej oczywiscie :) a bardzo mily pan policjant wzia mnie pod pachy i od niej odsuna a pozniej odwiozl do domu :):P
    Ten pan policjant to moj dobry kolega :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2015, 14:08

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko Sarenko, gdzie ty pracujesz?!

    100krotko, ja na razie u dwóch. Mam pewne ograniczenia bo mam ubezpieczenie w pracy i nie wszędzie mogę iść. No chyba, że zapłace dodatkowo :/.
    Widzę, że ty już naprawdę dużo przeszłaś...:(. Oby ci się w końcu udało.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj nikomu nie zycze takich przezyc ;/ ja chodze prywatnie wiec mnostwo pieniedzy place za wizyty ale wydaje mi sie ze warto :)

    najwazniejsze to znalesc dobrego lekarza a nie jes to latwe ;/ ale mi sie chyba udalo :) mam taka nadzieje :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2015, 14:14

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja muszę też zmienić gina. Koleżanka poleciła mi profesora, który niestety przyjmuje w Poznaniu, ale pojadę :) zobaczymy co powie :)
    Sarenko, nie zazdroszczę stresu w pracy. Mój stres przy Twoim to jest pestka. Mnie denerwuje głównie jedna osoba - szef. Ostatnio prosto w oczy mi powiedział, że dobrze że jeszcze nie jestem w ciąży. Na przekór chcę tego jeszcze bardziej, a to niestety nie pomaga tylko szkodzi.

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
‹‹ 51 52 53 54 55 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ