X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udanych zakupów, Am :) Trzymajcie za mnie kciuki: muszę poprosić znowu o urlop i boję się, że nie dostanę :/

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • starająca się15 Autorytet
    Postów: 354 154

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje również zaciśnięte :-) ja przyjęłam w tym cyklu postawę bojową, zrobię wszystkie badania i zobaczymy ;-)

    mhsvtgf6tbgnbrzs.png


    km5svcqgbgbsjdbm.png
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny :*

    Ja zaczęłam od zmiany lekarza, 5 maja idę na wizytę (pierwszy wolny termin prywatnej wizyty). Mam nadzieję, że lekarka jest dobra i warto czekać. To będzie mój 19dc więc może dowiem się czy jestem przed czy po owulacji :) zamierzam też poprosić o spis badań, chciałabym zrobić chociaż podstawowe, a za bardzo nie wiem które to są. Jestem dobrej myśli :)

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • starająca się15 Autorytet
    Postów: 354 154

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Littleladybird to daj później znać jakie badania kazała zrobić Ci lekarka :-) ja w sobotę idę na FSH,LH, TSH, prolaktyne i estradiol, chciałbym wiedzieć czy zrobić coś więcej ;-) zrobię też chyba normalną morfologie żeby sprawdzić ogólny stan zdrowia

    mhsvtgf6tbgnbrzs.png


    km5svcqgbgbsjdbm.png
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raczej hormonalne :)

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej panie.

    U mnie dół jak skur.... Wczoraj pracowałam 8-20. Miałam tak koszmarny dzień że gorszego chyba nie miałam. Nieźle zostałam podsumowana. Rozmowa z komendantem na dywaniku, zjeby...potem publiczne ośmieszenie. Kurdę myślałam że mnie coś strzeli. Potem pomyślałam o ciaży. Jak mam w nia zajść jak mam tyle stresów w robocie. I to ie małych ostatnio jakoś. Odebrałam tez wynik tsh i dalej jest zawyżone-6,6. Niedługo ide do endokrynologa i chyba zmiana tabsów na mocniejsze. O zajściu w ciążę już tylko mogę pomarzyć bo nie chce mi się wierzyc już że zajde z taką pracą. Nie zdziwi mnie @ i tak w sumie na nia czekam.

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Dziewczynki ja mam przerwe w pracy ledwo juz stoje :-( oby do 14

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenko bądź silna i nie daj się światu. Pokaż im wszystkim, że nie tak łatwo Cię złamać. Am dobrze radzi. Urlop i trochę odpoczynku czasem dają takiego kopa, że można wszystko :)

    Am ja chcę się dokładnie od lekarza dowiedzieć, które badania mam zrobić. Jeśli się nie dowiem, to też zrobię na własną rękę. Na pewno mi doradzicie, które hormony powinnam zbadać :D Jednak mam dobre przeczucie co do tej lekarki, mam nadzieję, że intuicja mnie nie zawiedzie :P

    100krotko jesteś coraz bliżej 14 z każdą minutą. Trzymaj się i nie daj się :*

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie byłam u jednego na NFZ i wizyta trwała max 10 minut (wywiad, badanie palpacyjne, usg, cytologia). Miesiąc później poszłam do tego samego lekarza, ale już prywatnie. Myślałam, że za kasę mnie potraktuje poważnie, w końcu płacę to wymagam. Nic się nie zmieniło oprócz tego, że za 10 minut, które spędziłam w jego gabinecie (i te same badania) zapłaciłam 150zł! Dodatkowo tylko zlecił mi badanie prolaktyny i testosteronu. Nic nie wyjaśnił, a na odchodne powiedział: jeśli wyniki będą w normie proszę przyjść za pół roku.
    I może być pewny, że się już u niego nie zjawię.
    Ostatnia szansa na lekarza w miejscu zamieszkania. Jeśli znów się zawiodę pojadę do Poznania.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2015, 11:11

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo dozylam konca :) juz jestem w domku :)

    Sarenko nie poddawaj sie

    littleladybird rowniez trzymam kciuki zeby bylo oki :)
    Ja chodze od poczatku prywatnie bo niestety na nfz isc do lekarza z problemem nie moge zajsc w ciaze prycha smiechem :)

  • kasika Znajoma
    Postów: 28 2

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Dopiero zaczynam sie starac (2cs) chcialabym sobie zrobic badania juz na poczatku zeby potem nie bylo zaskoczenia I mysli czemu nie zrobilam tego wczesniej. Niestety nie wiem co dokladnie mialabym zrobic.wyczytalam ze morfologie badania tarczycy proby watrobowe ale chcialabym wiedziec czy cos wiecej?
    Aha I jeszcze jedno...czy partner ktorejs z was testowal nasienie na tych testach ktore sa dostepne do zrobienia w domu? Czy sa one wiarygodne?
    Z Gory dziekuje za pomoc :*

    Kasika
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Są jakieś testy do zrobienia w domu? A ja myślałam, że przerobiłam już wszystko...
    2cs to malutko ale wiem jak to jest jak się bardzo chce :).

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na drożność jajowodów zdecydowanie za wczesnie. Rzadko komu udaje się po 2 miechach ;) Ale hormony jak najbardziej.
    Dzięki za miłe słowa dziewczyny :*

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • kasika Znajoma
    Postów: 28 2

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://m.i-apteka.pl/product-pol-28495-FERTILITYSCORE-test-plodnosci-dla-mezczyzn-x-2szt-.html
    W sensie ze ten test wskaze tylko aktywnosc plemnikow.
    Jesli chodzi o badania to chodzilo mi o takie ktore moge zrobic przed wizyta u ginekologa zeby nie tracic czasu zanim on mnie na nie skieruje (niestety ale musze czekac prawie miesiac na wizyte) I jak juz bedzie wizyta zeby juz miec wyniki do pokazania ;)
    tak wiem doskonale ze 2 miesiace to nic ale wole "dmuchac na zimne" - taki moj charakter (stety - niestety :/)

    Kasika
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasika zrób tsh, lh, fsh, testosteron, prolaktynę, progesteron.

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • kasika Znajoma
    Postów: 28 2

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje sarenka 2015 :*

    Kasika
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jejciu dziewczynki az wstyd mi przyznac ale przyznac ale przespalam prawie cale popoludnie ;/ nie moglam dacsobie rady i na chwilke sie położyłam i usnelam przed chwila sie obudzilam ;/ chyba pezez sen bardzo duzo biegalam bo strasznie bola mnie miesnie ud;/

    Kasika witam :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zastanawiam sie jak jutro wstane ale ostatni dzien dam rade :)

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Te testy kosztują prawie 100 zł i badają tylko jeden parametr. My za testy w laboratorium zapłaciliśmy 100 zł i była ilość, ruchliwość, morfologia i dokładnie było policzone ile ich jest.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj tez tak placil w labolatorium i wyniki tez od reki :)

‹‹ 59 60 61 62 63 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ