X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki co wziasc zeby przestalo bolec gardlo;/ moje pastylki zawiodly;(

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi pomaga neo angin. A najlepsze to jest płukanie wodą z solą. Tylko soli musi być dużo, aż obżydliwie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Probowalam kiedys takich plukanek i niestety skonczylo sie to zle:(

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mój P robi mi miksturkę do picia: letnie mleko z miodem i cynamonem i drobniutko posikany czosnek. Łykasz czosnek i popijasz lekiem, żeby złagodzić smak (dla tych co nie lubią czosnku).

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Platku :) mialam jeszcze teraflu wypilam ale czy to pomoze nie wiem pewnie bede musiala sprobowac czegos innego...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cos czuje ze nici z odwiedzin u siostrzenicy ale będę walczyć z bólem aż go zniszczeń hihi:-)
    Zmykam spać :-) dobrej nicki Kochane :-)

  • kasika Znajoma
    Postów: 28 2

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenka no wlasnie nie dokladnie wiem ale sprobuje sie do poniedzialku wszystkiego dowiedziec. Akurat powoli zaczynam nowy cykl takze narazie wszystko sie dobrze sklada.

    Witam 100krotka :)

    Wogole dzieki dziewczyny za rady :*
    Pozostaje mi jeszcze znalezc laboratorium w mojej okolicy ktore wykonuje takie badania nasienia.

    Kasika
  • kasika Znajoma
    Postów: 28 2

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no to jest jakas masakra z tymi badaniami spermy :/ Im wiecej czytam tym moja glowa robi sie wieksza. Wszedzie pisze ze to zwykle (podstawowe) badanie spremy nie daje pewnosci ze jest ok :/
    Ide spac bo przeciez zwariuje :(
    Dobranoc wszystkim :*

    Kasika
  • dmuchawiec Autorytet
    Postów: 427 119

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 23:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem po wizycie
    Wiec moja fasolka ma 8 mm i serduszko 140 uderzen na minute:D
    Słyszałam jak bije i widziałam je ale czad:D
    jestem 6t6d jutro zaczynam 7 tydzien:) wiec bell pomyliła sie od 1 dzien
    ciąża rozwija się prawdidłowo termin 11 grudnia:)
    gin był zdziwiony że owu miałam wcześniej mimo ze cykle zazwyczaj 32-33

    :)

    Amelia San, 100krotka:), nataliano lubią tę wiadomość

    Nigdy nie wmawiaj sobie, że nie dasz rady, wiara w siebie to podstawa osiągnięcia sukcesu!!
    17u9i09kie6sdzrt.png
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale tu dzisiaj cisza :)

    Ja to pewnie będę ryczeć jak wół ze szczęścia, jeśli kiedyś będzie mi dane usłyszeć serduszko mojego maleństwa :)
    Agnieszko dużo zdrowia dla Ciebie, dla Dzidziusia i dla Tatusia też :) <3

    A ja wróciłam z rozmowy o pracę i wypadłam raczej kiepsko. Nie liczyłam, że będzie inaczej :P Pracę mam, więc spoko luzik :D Widocznie mam pozostać przy obecnej :)

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak makiem zasiał :P weekend za pasem, piękna pogoda, więc wszystkich pewnie wygnało z domu pooddychać świeżym powietrzem :) Żal siedzieć w czterech ścianach :)

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny moze tu mi powiecie bo za bardzo nigdzie nie wiedza, owu mi wyznazylo 9dc, 12 dc bylam na usg endo mialo 14mm i bylo trojlinijne. Gin powiedziala ,ze piekne, a potrafilo miec u mnie w tym czasie 2-3 mm wiec 14 to szok. Tyle,ze na jajnikach stwierdzila ze owu nie widzi chcoc po endo myslala ,ze bedzie, ale i ja jej nie mowilam ,ze 3 dni wstecz wyznaczylo owu. Na jedno bylo by cialko zolte? Bo plyn to sie utrzymuje krotko po owu. Niby z owu u mnie problem ale powiedziala,ze jeden jajnik nie wyglada na pcos tylko ma ladne pecherzyki roznej wielkosci. Ciekawa jestem jak z tym endo bo jesli bylo owu nawet to jak sie powinno endo zmienic i ile linijne byc? Bo nigdzie nic nie moge odszukac na ten temat, a napewno w kazdej fazie cyklu jest inne.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia 2015, 15:12

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz bylam na spacerku i moj 4-o latek padl i chrapie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak sobie grzebie w necie bo ciekawi mnie moje endo , na usg mialam w 12 dc 14 mm i trolinijne. "toretyczna owu w 9dc byla" no i tak sprzecznosci znalazlam, trojlinijne jest tylko do owu pozniej sie zmienia, i trojlinijne w ciazy, wiec jaki tu sens?
    i endo jest marne jak nie ma owu, a skoro mialam az 14 mm to powinna byc na bank?
    I wez tu czlowieku zrozum co kolwiek..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc :) ja tez juz po spacerku taka piekna pogoda :) a do tego jeszcze dzis piateczek :)


    Dmuchawiec serdecznie Ci gratuluje to musi byc cos wspanialego uslyszec bicie serduszka wlasnego dziecka :) duzo zdrowka dla was :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kierunek dom rodzinny :)

    Am masz racje pieknie cieplo :) tylko kozystac:)

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzis czytam o chlamydii i już po prostu wariuję. Trafiłam przypadkiem na artykuł, że jesli masz problemy z zajsciem w ciążę zrób test na chlamydię.
    Robiłyście kiedyś?
    Ja juz oczywiście kupiłam przez internet. Coraz gorzej z moją głową :(

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Płatek nie czytaj za dużo. To jest tak samo jak z ulotkami od leków. Raz przeczytasz skutki uboczne i później strach brać taki lek.

    Jest jeszcze coś takiego jak wmówiona choroba. Nie daj się zwariować <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia 2015, 20:15

    Płatek szkarłatny lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • JaJaga Ekspertka
    Postów: 380 87

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczęta! Dziś byłam na I monitoringu.10 dzień cyklu. 3 pęcherzyki na lewym jajniku: 15 mm, 18mm, 19mm. Endometrium 7mm. Śluz szyjkowy +. Do owu jeszcze ok 2-3 doby, więc endo na pewno jeszcze podskoczy. A tak się bałam, że przy większej dawce Clo będzie kiepskie- tymczasem jak na 10ddc jest niezłe.

    Hmmm oby do poniedziałku. Teraz odpoczynek, przyjemności, pozytywne myślenie...i wstrzemięźliwość....a tak nas "nęci" hihi :)

    Życzę Wam również pozytywnego myślenia i cieplutkich dni :)

    Starania pod okiem lekarza od lipca 2012
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, niestety znow przyszedl okres, znow sie zalamalam i chce mi sie plakac:( pozostaje nadzieje na kolejny cykl:(

‹‹ 60 61 62 63 64 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ