X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja właśnie wróciłam od lekarza ogólnego. Złapałam jakąś infekcję i zalecił mi by poczekać ze staraniami do przyszłego miesiąca :( i co mam zrobić? nie chcę zaszkodzić zarodkowi już na samym starcie :(

    Sarenko to niech @ przychodzi i szybko zaczynaj nowy cykl <3

    Am narobiłaś mi ochoty na pierogi :D

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczynki :)

    Sarenko tak mi przykro :( niech @ juz przyjdzie i zaczynajcie nowy cykl staran

    Am jak zwykle robi smaka:) pierogi myyy ja dzisiaj mialam ochote na chalke z dzemem truskawkowym i serkiem waniliowym :)

    little kurcze infekcja :( oj nie dobrze zawlczaj to szybciutko

    u mnie jeszcze 4 dni do @ o ile pojawi sie w 29 dc ale pewnie poczekam do 32:( gdzies czytalam ze clo przyspiesza owulke a o mnie opoznil i wydluzyl cykle :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Am ja za godzine zmykam do pracy :( a kciuki trzymaj trzymaj :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana jestes :)

    dzisiaj brzucg mie boli i mam zle przeczucie :(

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierogi :) Mmmm. Smacznego Am.

    Dziewczyny dzięki za otuchę, ale dziś mam doła. Miałam się nie smucić ale nie można wiecznie być twardzielką. Najchętniej schowałabym się w łóżku na cały dzień ale nie mogę. Mam troche zadań.

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenko ja bym zrobila tak samo...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zeby to bylo takie proste ale zaraz w pracy nie bede miala czasu na myslenie... jeszcze tylko jutro i 4 dni wolnego :)

    Kochaniutkie zycze wam milego dnia :)

  • lobelia Koleżanka
    Postów: 35 6

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam niski progesteron i fasolka nie może się zagniezdzić od jakiego dnia cyklu powinnam brać luteinę?i ile dni ?

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lobelia wrote:
    mam niski progesteron i fasolka nie może się zagniezdzić od jakiego dnia cyklu powinnam brać luteinę?i ile dni ?

    od 2-3 dnia po owulacji, jeśli się nie mylę :)

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenko nawet najsilniejsi mają czasem chwile "słabości". I bardzo dobrze, należy nam się. Mi często pomaga jak się wypłaczę w poduchę.

    Am ile zrobiłaś tych pierogów? Dla całej armii? :D

    100krotko głowa do góry, nie myśl o bólu brzucha, to może przejdzie :*

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzisz Am jak szybko zleciało? Już jutro wraca.
    A my wyjeżdżamy z moim P na weekend majowy więc znikam na parę dni.
    Czekam juz na owulację. staram sie tym nie ekscytować ale będzie cięzko bo ciągle ten strach, żeby się dobrze wstrzelić..

    życzę wam już dzis miłego weekendu :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo ja juz po pracy nawet szybko zlecialo pomimo tego ze nie było z kim pogadac :-) miałam wiec dużo czasu zęby przemyśleć parę spraw :-)

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny :) Ja dziś nie poszłam do pracy, kiepsko się czuję, infekcja się chyba rozwija, ale zwalczam ją od razu lekami :) Wyspałam się dzisiaj nawet :D

    Płatku udanego weekendu majowego i wracajcie z fasolką :) My też mieliśmy wyjechać, ale w mojej sytuacji lepiej chyba wyleżeć choróbsko by szybciej sobie poszło.

    Miłego dnia wszystkim :)

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki :) Zalewam ją herbatą z cytryną i miodem. Może dzięki temu będę miała lepszy śluz :P tyle płynów, które wypiję w ciągu kilku najbliższych dni powinno odrodzić się w postaci tego "wodospadu śluzu" :P

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Am Mam taka nadzieje :) ze dobrze w weekend bede powaznie rozmawiac z mezem :) zobaczymy co z tego wyniknie :)

    little mnie tez chodzi po glowie zeby zadzwonic i powiedziec ze nie przyjade ale u mnie to nie takie proste :)

    Coraz bardziej boli mnie gardlo juz tyle pastylek zjadlam i nic nie pomaga :( chyba wizyta u lekarza bedzie konieczna ;/

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak tylko poczułam się gorzej pojechałam do lekarza. Lepiej nie pozwolić by się wszystko na dobre zagościło w organizmie.
    Wczoraj zrobiłam kilka nadgodzin, więc miałam kartę przetargową w ręku podczas rozmowy z szefem :P


    Ooo, tak sobie siedzę i chyba mi się prawy jajnik odzywa. Jeszcze chyba nigdy go nie czułam, zawsze tylko lewy. Pewnie mi się wydawało :P

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boli mnie tylko gardlo zadnych innych obiawow choroby nie mam na szczescie :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odwiedze w pomiedzialek inetrniste niech zerknie co tam sie dzieje i tak musze isc po recepyt :)

    dziewczynki zastanawiam sie nad keratynowym prostowaniem wlosow czy ktoras z was cos slyszala a moze robila ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiedz cos wiecej :) ja mam juz dosc ciaglego suszenia modelowania prostowania;/ sama robilas czy w salonie? siostra powiedziala ze ona mi moze zrobic ale boje sie powierzyc jaj wkosiska ktore zapuszczam od 4 lat...

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie robiłam. Tak naprawdę to niewiele robię z moimi włosami. Zapuszczam albo ścinam :P nawet farby nigdy nie miałam :D i chyba znowu zetnę, bo mnie wkurzają, nie mogę sobie z nimi poradzić. Żyją swoim życiem :P

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
‹‹ 64 65 66 67 68 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ