X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie, że nie ucieknie :) i jeśli jest to rano będzie lepiej widać. Daj znać jutro jaki wynik. Trzymam kciuki :)

    alexa lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dam znać, dam :) ale tak trochę mnie on korci muszę powiedzieć :D ehh :D sama nie wiem :p lepiej poczekać wiadome... :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już miałam robić, byłam ba krawędzi ale się powstrzymałam. Wzięłam się za obiad :p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki.. :) ale nadzieji zbyt wielkich nie mam. Rano napisze jak będzie po. ;)

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexa koniecznie :)

    Little, ja biore duphaston drugi cykl, a gin kazał od 20 dc. Tylko że właśnie nie wiem kiedy owu była i czy była. W każdym razie cycki juz mnie nie bolą, czyli lada dzień @ będzie. Tez mi w tamtym cyklu wydłużył o kilka dni więc teraz może być podobnie, ale trudno. W razie czego biorę dalej...

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja między innymi w sprawie dupka idę do innego gina.

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • JaJaga Ekspertka
    Postów: 380 87

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, a powiedzcie mi, jeśli ja mam dobry progesteron i inne hormony, to czy mogę w razie WU brać ten duphaston, gdyby była ciąża to on może ją bardziej podtrzyma... Nie wiem czy mi się opłaca kombinować bez lekarza... moja lekarka tylko raz w życiu dała mi duph na wywołanie @ jak się spóźniał 2 tyg a ciąży nie było.
    Sama nie wiem, boję się sama kombinowac, ale czsami mam przeczucie, że zachodzę w ciążę tylko jakoś nie dochodzi do zagnieżdżenia albo coś.... I tak sobie myślę, że może spróbować z tym dupkiem, bo moja lekarka powiedziała kiedyś, ze on albo wywoła @ jeśli nie ma ciązy albo podtrzyma ją jeśli jest.

    Starania pod okiem lekarza od lipca 2012
  • JaJaga Ekspertka
    Postów: 380 87

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, że to tylko moje wymysły, ale już szukam różnych możliwości...

    Starania pod okiem lekarza od lipca 2012
  • JaJaga Ekspertka
    Postów: 380 87

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boję się, że jeśli mam dobry poziom hormonów w tym progesteronu, i wprowadzę sobie jeszcze duphaston to coś "nagrzebie". Ale pamiętam , jak kiedyś właśnie 2 tyg @ nie było, testy negatywne i ona przepisała mi duph, ja zapytałam, czy jeśli w jakiś sposób jednak jestem w ciąży, to czy tym lekiem nie zaszkodzę. Odpowiedziała mi, że czsami na początku ciąży właśnie zapisują duphaston, więc nie zaszkodzi ciązy...ale ja tak sama wymyślać nie lubię i boję się ryzykować. to są tylko moje przeczucia, lekarzem nie jestem...

    Starania pod okiem lekarza od lipca 2012
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little, mi ogólnie pomógł. Zawsze cykle miałam jak w zegarku co 28 dni, a jakoś tak 4 cykle temu sie rozregulował. A to krótszy a to dłuższy, a teraz trwa raczej tyle ile powinien. Chociaz przedłuża to wszystko bo nie pamiętam kiedy @ przyszła w terminie. I złagodził pmsa, który zawsze mnie rozkładał na łopatki. Ale mimo wszystko zdecydowanie wolałabym tego nie brać, bo to jednak hormony. Nawet nigdy anty. hormonalnej nie stosowałam.

    Zbieram się już do roboty. Dziś w nocy będzie sajgon. Zaczął się długi week i zacznie się szaleństwo :/ Miłego wieczoru :)

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • JaJaga Ekspertka
    Postów: 380 87

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnio nawet wprost się zapytałam czy może właśnie go brać, a ona że przy tak grubym endometrium nie ma potrzeby... Teraz też miałam dość grube bo ponad 11mm.
    Ale Wam tu marudzę w ten weekend. Męża boli głowa, i śpi a ja się nudzę i wymyślam.

    Starania pod okiem lekarza od lipca 2012
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaga, duphaston jest przepisywany np gdy masz niski progesteron dlatego dochodzi do poronienia, lek ma podtrzymac ew. ciążę i ułatwić zagnieżdzenie zarodkowi. I racja z tym bo moj gin powiedział to samo. Jeśli ma być @ to bedzie pomino duph, jesli ciąża to mi kazał ciągle brać. Jeśli masz dobry progesteron to ja bym go nie brała bo najzwyczajniej nie ma sensu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 kwietnia 2015, 19:26

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • JaJaga Ekspertka
    Postów: 380 87

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Sarenka i Am, niby właśnie myślę tak jak Wy ale czasami coś mi chodzi po głowie i nie jestem pewna. Ale teraz się uspokoiłam, skoro i tak mam dobry poziom hormonów, to po co jeszcze się faszerować... :) Czasami co 2 głowy to nie jedna.

    Starania pod okiem lekarza od lipca 2012
  • JaJaga Ekspertka
    Postów: 380 87

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelio, to w takim razie masz czas zrobić się na bóstwo na powrót ukochanego i wynagrodzić sobie i jemu te kilka dni rozłąki hihi :)

    Starania pod okiem lekarza od lipca 2012
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagoda jeśli masz grube endo i progesteron w normie to ja bym nie brała duphastonu. Nie ma potrzeby :)

    Sarenko, mi duphaston na razie nie pomógł. Wydłużył mi cykle i nic nie uregulował a takie było jego zadanie :/

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagoda - ja też o tym rozmawiałam z moją ginekolog (ja z nią tylko przez tel teraz) do tego znajoma także bardziej na luzie, i sama mi zaproponowała luteine. Byłam trzy razy badana, wszystko ok, za pierwszym razem (cyklem) jak próbowaliśmy @ spoznil mi się 4 dni, zrobiłam dwa testy miałam druga kreskę ale bledsza.. Ja mieszkam zagranicą, więc poszłam do polskiego ginekologa on od razu ze poronilam-z grubej rury. To ja w bek. Zrobili betę kazali czekać. Pojechałam na pogotowie, badania, beta wszystko po kolei, okazało się że żadnej ciazy nie było. Potem dzwonił ten lekarz strasznie nie przyjemny.. Ze ciąży nie było itd że test był fałszywie dodatni... To był mój pierwszy raz gdy Spoznil mi się @. Teraz jest dwa dni po i nic..Rano mam robic ten test ale boję się że będzie znowu to samo. Eh :\ Ta moja znajoma kazała brać luteine od 15dc przez 10 dni czekać na @ a w razie ciąży mam jej w ogóle już nie zażywać.. Też się boje bo czytałam że nie wolno przerywać.. No ale jak lekarz tak mowi..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o proszeprzez 9 dodz mnie nie bylo a panie nasmarowaly juz 3 strony:)

    Am ja chyba sie skusze na ta keratyne mozliwosc wstania i nie widzenia szopy zamiast elasow jest kuszaca :)

    Sarenko tak mi przykro ale @ jeszcze nie przyszla moze jest jeszcze nadzieja...
    wiem co czujesz...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2015, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny w ten piękny 1 dzien majA! ;) nie spalam pół nocy co chwile się budziłam. Wstałam o 6 poszłam zrobić test. Ręce mi się trzesly jak.. Zrobiłam go odłożyłam na dwie sekundy po czym spojrzałam i zobaczyłam dwie grube krechy!! Obie tak bardzo mocne że myślałam że mi się wydaje.. Tak się ucieszylam wlecialam do sypialni do męża.. On spał nie wiedział że będę robić test :) i Go wołam chodź Szybko zobacz, będzie dzidzia.. A on nie wiedział co się dzieje - taki zaspani, biedny.. Obydwoje się tak cieszymy.. ;* taka Szczesliwa jestem ale jednak i tak w,środku trochę się boję żeby wszystko było ok.. Czekamy do poniedziałku, i umawiamy się do mojej niemieckiej Pani ginekolog która mówiła że długo to nie potrwa, dokładnie dwa miesiące minie jak się z nią widziałam :) nie wierzę że to się dzieje!! Mam zdjęcie ale chyba tu nie da się wkleić. ;* nie wierzę!

    starająca się15 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2015, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexa cudna wiadomość :-) gratulacje :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2015, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny, a jak ja się cieszę ajj :) teraz tylko będzie zmartwianie żeby wszystko było ok :) nie mogę uwierzyć , naprawdę. Dopiero to do mnie dotrze jak ginekolog potwierdzi ;) test by mnie aż tak nie oklamal, robiony dwa dni po spóźnionej @. .

‹‹ 66 67 68 69 70 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ