X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2015, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :*. teraz ja za Was 3mam kciuki dziewczyny! W tym cyklu wrzuciłam na luz, nie myślałam ani nic sobie nie wkrecalam. Głowa też swoje robi :) powodzenia!! :) :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2015, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się strasznie boje :( ale mam nadzieje na cud:-)

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 1 maja 2015, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexa gratuluję! Super wiadomość :D Rośnijcie zdrowo i informuj nas na bieżąco, co u Was słychać :)
    Ja dziś dłużej pospałam, nie czuję się dobrze. I wczoraj rozmawiałam z mężem, podjęliśmy wspólną decyzję, że w tym cyklu odpuszczamy :( wszystko przez moją chorobę. W tym cyklu mojego cudu na pewno nie będzie ;( Chciało mi się ryczeć wczoraj, ale nie chciałam tym martwić męża :(
    Miłego dnia dziewczyny :*
    Sarenka2015 wrote:
    Little, mi ogólnie pomógł. Zawsze cykle miałam jak w zegarku co 28 dni, a jakoś tak 4 cykle temu sie rozregulował. A to krótszy a to dłuższy, a teraz trwa raczej tyle ile powinien. Chociaz przedłuża to wszystko bo nie pamiętam kiedy @ przyszła w terminie. I złagodził pmsa, który zawsze mnie rozkładał na łopatki. Ale mimo wszystko zdecydowanie wolałabym tego nie brać, bo to jednak hormony. Nawet nigdy anty. hormonalnej nie stosowałam.

    Ja mam nieregularne cykle, od 26 do 35 dni, i dupek miał pomóc a sprawił, że moje cykle trwają jeszcze dłużej: pierwszy 38, drugi 36 dni. I od jutra niby powinnam zacząć znowu brać, ale się waham, niby dupek nie blokuje owulki, ale czytałam, że nie należy go brać przed owulacją. We wtorek mam wizytę u gina i zastanawiam się czy nie poczekać. Chociaż w tym miesiącu to i tak nic nie da, bo się nie staramy. Czyli nawet jeśli zablokuje owulkę, to niczego to nie zmieni :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 maja 2015, 10:05

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2015, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Little :) dałam radę wytrzymać do rana ale w nocy się budziłam często a o 6 rano poleciałam szybko do łazienki już.. :D zastanawia mnie tylko jedno, że zero objawów, kilka,dni tu bolały mnie sutki bardzo i trochę mnie wysypalo na twarzy a teraz nic. ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2015, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poważna rozmowa z mężem skończyła się morzem łez :( juz nie mam siły na rozmowy nie mam siły na nic ;( a miał być miły weekend teraz tylko niech jeszcze @ przyjdzie to wogole fajnie będzie... Ja chyba juz mam dość...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2015, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie zaraz się pogodzicie. :) głową do góry! :) będzie dobrze:)

  • JaJaga Ekspertka
    Postów: 380 87

    Wysłany: 1 maja 2015, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj dziewczyny! Głowa do góry!!! Wiem, ze czasami życie daje nam wielkiego kopa i wszystko wydaje nam się do kitu...W relacjach damsko-męskich ciężko znależć wspólny język, 100krotko, może odpuść trochę na jakiś czas a potem znów wróć do tematu..

    Starania pod okiem lekarza od lipca 2012
  • iwam78 Przyjaciółka
    Postów: 101 176

    Wysłany: 1 maja 2015, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczęta. Widzę że mój temat tu się przewija. Mam co prawda 36 lat i od prawie 2 lat są staranka o dzieciątko. Porobione są hormony w 3dc i nie tylko ogółem wszystko ok. U męża wyniki też dobre testosteron i prolaktyna w normie. W sierpniu rok temu miałam usunięcie polipa małego co prawda. Potem w styczniu tego roku byłam na sprawdzeniu drożności jajowodów co napawało mnie ogromnymi nadziejami że to jest przyczyną i potem na pewno się uda zważywszy że cykle monitorowałam na usg. Jajowody drożne a ciąży jak nie było tak nie ma:( Na monitoringach jajka pięknie rosną i pękają tak że wiem kiedy to się dzieje;) Próby były 2-1 dni przed owulką i w jej dzień i nic. Wczoraj byłam na teście PC i wynik dodatni czyli mój śluz na szczęście nie "zabija" plemników. Jedyną rzeczą która może mieć wpływ to jest wiek 36 lat, AMH- 1,11:(( no i stres nerwy które temu wszystkiemu towarzyszą. Czasem mam chęć odpuścić wyliczania, obserwacji czekania. Tragedia tylko jak wyluzować?

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 1 maja 2015, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alexa wrote:
    Dziękuję Little :) dałam radę wytrzymać do rana ale w nocy się budziłam często a o 6 rano poleciałam szybko do łazienki już.. :D zastanawia mnie tylko jedno, że zero objawów, kilka,dni tu bolały mnie sutki bardzo i trochę mnie wysypalo na twarzy a teraz nic. ;)
    Na razie wcale nie musisz mieć żadnych objawów, jest za wcześnie :)

    100krotko pogódźcie się szybko <3

    iwam, ja też próbuję wyluzować i raczej jest ciężko :( nie ma na to żadnego złotego środka :/

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • iwam78 Przyjaciółka
    Postów: 101 176

    Wysłany: 1 maja 2015, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma kochana niestety zważywszy że mam świadomość że czas nie gra na moją korzyść ale chyba już jestem spokojniejsza. Może nie jest mi dane mieć dzieciątko.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2015, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane jesteście :-) bron panie Boże klutnie nie była o starania na szczęście ten etap mamy za sobą i ttraz nie poddany się :-). O domo po prostu zapytalam się jak dalej widzi nasza przyszłość i niestety nasze wizje SA rożne :/ takie życie;(

    W niedziele powinnam dostać @ a juz dziś brzuch mnie zarzyna :( jak ma przyjść to niech przyjdzie

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 1 maja 2015, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Każda z nas tak czasem myśli. Masz 36 lat, to jeszcze nie jest za późno, owszem z wiekiem jest ponoć trudniej, ale nie jest to niemożliwe. Musisz walczyć do końca. Ja starania dopiero zaczynam (9cs), ale też mam czasem takie myśli. Ciężko jest się pocieszyć, kiedy co miesiąc życie płata figla i sprowadza nas na ziemię :( Nikt nie mówił, że będzie łatwo.

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 1 maja 2015, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100krotka:) wrote:
    Kochane jesteście :-) bron panie Boże klutnie nie była o starania na szczęście ten etap mamy za sobą i ttraz nie poddany się :-). O domo po prostu zapytalam się jak dalej widzi nasza przyszłość i niestety nasze wizje SA rożne :/ takie życie;(

    W niedziele powinnam dostać @ a juz dziś brzuch mnie zarzyna :( jak ma przyjść to niech przyjdzie

    100krotko przyjdzie czas, że w tej sprawie też się dogadacie :* Na pewno :) Musicie tylko zrozumieć siebie nawzajem i znaleźć jakiś kompromis :)


    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • iwam78 Przyjaciółka
    Postów: 101 176

    Wysłany: 1 maja 2015, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę że nie jestem sama jeśli chodzi o kłótnie tylko u mnie etap o starania się bo stres i o przyszłość co dalej więc ja mam 2 w jednym niestety:(( i jak tu być spokojną nie stresować się żeby spokojnie zaciążyć;(

  • iwam78 Przyjaciółka
    Postów: 101 176

    Wysłany: 1 maja 2015, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mało tego to jeszcze okazało się że polip który był usuwany w sierpniu odrósł ale gin powiedział że nie powinien przeszkadzać w zagnieżdżeniu się jaja i ciąży. Nie wiem chyba wie co mówi ale nie wiem czy mam siłę na kolejny szpital i kolejny zabieg:((

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2015, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    little, AM kwestia budowy domu juz jest zamknieta no chyba ze wygram w totka...

    Nie podoba mi sie dzisiejszy dzien chciala bym zeby juz sie skonczyl...oczy mam tak spuchniete od placzu ze ledwo widze literki na klawiaturze...mam nadzieje ze jutro bedzie lepiej...

    dziewczynki jade jutro kupic test bo wieczorem robimy grilai mam ochote cos wypic a nie wiem czy moge...a mialam nie robic....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 maja 2015, 18:06

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2015, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje Am :)moj moz boi sie brac kredyt...rozumiem go ale nie mam juz ochoty z nim o tym rozmawiac tlumaczyc itp...wole sie nie dolowac a jak wygram w tego totka to sama znajdesobie firme co mi wybuduje:)i zostawie go tu!!!
    niech se siedzi sam....i tak pewnie tak nie zrobie ale co tam...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2015, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100krotka 3mam kciuki za dwie kreseczki!:)

    100krotka:) lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2015, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I oczywiście głowa do góry!

    100krotka:) lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2015, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie dziekuje zeby nie zapeszac:)

‹‹ 67 68 69 70 71 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ