X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2015, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry:P

    Am jakos misie wydaje ze jednak wredota przyjdzie ;/ nie moglam spac co dwie godziny budzil mnie silny bol brzucha;/ oj zobaczymy co bedzie....

    My mielismy jechac do wawy ale oboje nie mamy sily...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2015, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My tez mamy lenia :) hihi siedzimy u tesciowwj z meza rodzenstwem :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2015, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak sobie humor mam dobry ale brzuch boli w nocy budzilam się co 2 godz ;(

    My cały czas z Meza rodzeństwem zjadanie spacer obiad:-) fajnie ciepło jest :-)

  • JaJaga Ekspertka
    Postów: 380 87

    Wysłany: 3 maja 2015, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Amelia żałuj :) dziś można było tyle naturalnej witaminki D sobie dostarczyć :) My dość aktywnie, rano w kościele, po kościele na lody, potem obiad z rodzicami, potem na imieniny do bratanicy i właśnie wróciliśmy... nawet mnie słońce na twarzy trochę złapało :) hehe

    cały czas mnie tylko dusi jedna sprawa...z tym duphastonem...żeby się już w końcu udało to jestem wstanie asekuracyjnie brać i to, ale qrcze..lekarka mi nic nie mówiła a sama nie chcę ryzykować... teraz wyjechała za granicę na urlop, mówiła, że w pilnych sprawach pisać, ale to jest raczej mój wymysł niż pilna sprawa. Gdybym miała pewność, ze nie zaszkodzę to na własną rękę bym spróbowała... ohh...chciałabym sie tym nie dręczyć, ale ciągle o tej sprawie myślę...

    Starania pod okiem lekarza od lipca 2012
  • JaJaga Ekspertka
    Postów: 380 87

    Wysłany: 3 maja 2015, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uuuuu... choroba o tej porze roku jest koszmarem (mnie rok temu w czerwcu złapało jak na dworze było mega gorąco). Oby nic strasznego to nie było i raz dwa mu przeszło :( a z drugiej strony jak Wasi faceci chorują, to też macie szpital w domu? hehe Mój jest na ogół dzielny i nawet z przeziębieniem nie da się namówić na L4, ale jak już leży, to jest masakra jakaś :) hehe

    Amelia San lubi tę wiadomość

    Starania pod okiem lekarza od lipca 2012
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2015, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JaJaga popieram Am nie ryzykuj zapomnij o nim:)

    Am to nie dobrze:( mam nadzieje ze maz szybko wroci do zdrowia:)

    Umnie nadal cisza :) ale chyba przed burza:/

    Amelia San lubi tę wiadomość

  • JaJaga Ekspertka
    Postów: 380 87

    Wysłany: 3 maja 2015, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj tam 100krotko!Więcej wiary!! Teraz się ciesz, a dołować będziesz się, jak będzie powód. Narazie myśl pozytywnie :)A może akurat? ;)

    100krotka:) lubi tę wiadomość

    Starania pod okiem lekarza od lipca 2012
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 3 maja 2015, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JaJaga wrote:
    cały czas mnie tylko dusi jedna sprawa...z tym duphastonem...żeby się już w końcu udało to jestem wstanie asekuracyjnie brać i to, ale qrcze..lekarka mi nic nie mówiła a sama nie chcę ryzykować... teraz wyjechała za granicę na urlop, mówiła, że w pilnych sprawach pisać, ale to jest raczej mój wymysł niż pilna sprawa. Gdybym miała pewność, ze nie zaszkodzę to na własną rękę bym spróbowała... ohh...chciałabym sie tym nie dręczyć, ale ciągle o tej sprawie myślę...

    We wtorek mam wizytę, mogę zapytać gina co o tym myśli. Jeśli chcesz :)
    JaJaga wrote:
    Uuuuu... choroba o tej porze roku jest koszmarem
    Wiem coś o tym :P majówkę spędziłam w czterech ścianach z powodu choróbska, ale już pomału zwalczyłam robala i jutro jadę do pracy (niestety :/ )

    Ja mam dzisiaj kiepski nastrój :( niby dzień spędziliśmy przyjemnie i bardzo spokojnie, ale przeraża mnie perspektywa kolejnych dwóch tygodni :( mój kochany wyjeżdża i wróci dopiero 15.05 :(

    100krotko po burzy zawsze świeci słońce :)

    Am w powietrzu krążą nie te wirusy co trzeba :/ i łapią nawet facetów. Dużo zdrowia dla Twojego męża :)

    Dobranoc :*

    Amelia San, JaJaga lubią tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2015, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bardzo bym chciala zeby juz nie przyszla ale co mam byc to bedzie...wole byc milo zaskoczona jak by co:) hihi


    little dobrej nocki :)

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 3 maja 2015, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem już po majówce i kilku godzinach jazdy samochodem. Ale było warto! Spędziliśmy cudowny weekend.
    Ale poczytałam, że u was też przyjmne te dni.
    100krotko trzymam kciuki i czekam już z niecierpliwością na dobre wieści od ciebie :)

    100krotka:) lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2015, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi tak szybko zlecial ten weekend :( jak sobie pomyśle ze jutro znowu do pracy to juz mi nie fajnie :-)

    Muszę wam powiedzieć ze dziś bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła Meza siostra:-) tak Milo ze mną rozmawiała o naszych staraniach i mówiła żebym się nie poddawała żebym zaufala lekarzowi AZ byłam w szoku, rozmawialam z nią nawet o domu powiedziała ze mnie rozymnie i ze pomoże mi ładnie urządzić ten co mam :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 maja 2015, 23:25

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) jak samopoczucie? Już po majowce i koniec leniuchowania niestety :p. Ja właśnie testowałam drugi raz przed chwilą, i dwie mocne krechy znowu zobaczyłam :) ta pierwsza mocniejsza jest nawet od tej drugiej podstawowej. Szok po prostu :). Zaraz lecę do pracy, nie wiem jak się skupie :p. Miłego dzionka dla Was ;)

    100krotka:), Płatek szkarłatny lubią tę wiadomość

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 4 maja 2015, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego deszczowego dnia ;) czas wrócić do szarej rzeczywistości po majówce. Nawet pogoda oznajmia od rana, że koniec leniuchowania. Dobrze, że chociaż w weekend nie padało :)

    100krotko dawaj dobre wieści :D

    Alexa, nie daj po sobie poznać w pracy na razie, że jesteś w ciąży :D Uśmiech pewnie z twarzy Ci nie schodzi :P

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 4 maja 2015, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję, lepiej niż w weekend, ale perspektywa pracy mnie dobija :/ W tej chwili męczy mnie kaszel tylko, a leki mam jeszcze na 5 dni. Myślę, że do tego czasu już mi wszystko przejdzie. A od nowego cyklu wznawiamy starania :D

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 4 maja 2015, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @ spodziewam się nie prędzej niż 23 maja dopiero :/ ale przez chorobę może być jeszcze później :/

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 4 maja 2015, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello :)

    100krotkoooo rób ten test! :) I trzymam kciuki.

    Byliśmy wczoraj obejrzec ten dom. Już zszedł na 320 tys a myslę że i niedługo bedzie mowa za 280. Dziewczyny... dom jest cudem z bajki. Albo może ten ogród działka. No nie widziałyście czegoś takiego. Z tyłu z tarasu jest taki widok i klimat że kurdęeeeee :) Z tyłu wysoko las, piękna zielona trawka, altana taka romantyczna w rogu, skalniak, drzewka. Nie da sie tego opisac słowami jak to wygląda :) A działka z tyłu olbrzymia, z przodu jeszcze większa. Kto by to kosił i czym? Jestem tak podjarana że az nie wiem co pisze. Dom w środku idealny! Aż potem żałowałam że go obejrzałam... bo moze nic z tego nie być. Na razie czekamy aż tam sobie wszystko przegadamy a jemu kazałam zejść na ziemie z ceną. Nawet te 250 co chcemy mu dac to za dużo. Mąż też aż piał z zachwytu. Okazało się że dom sprzedaje jego kolega. Ach te domy to są skarbonki, wydatki az sie pietrzą jak się je stawia albo wykańcza.

    U mnie pogoda marna, do roboty mam na 20. Teraz praktycznie same nocki bedę miała :) Jutro jedziemy do HM, NewJorker itp. Aż mnie nosi... przerżnę wszystko chyba :P

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 4 maja 2015, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udanych zakupów, Sarenko, tych ciuchowych i tych związanych z domem :D niech facet zejdzie z ceną :)

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 4 maja 2015, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trochę długo ;/ nie mam wyjścia muszę poczekać. A jutro w końcu wizyta u nowego gina. Nie mogę się doczekać jak dziecko :P

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 4 maja 2015, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zawsze się stresuję przed wizytą u gina. Mam opory, żeby ściągać gacie przed obcymi :P Nie opuszcza mnie przeczucie, że ten lekarz w końcu będzie poważnie mnie traktował i mi pomoże ;) Mam nadzieje, że się nie pomylę :)

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 4 maja 2015, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelio, to nie takie hop siup ;) I tak chce za dużo bo to dom do totalnego wykonczenia. Jak nie to trudno ale z ciężkim sercem. Są jeszcze chyba domy jakieś :D

    Little, ja teraz okres 28 maja, chociaż owu wyznaczył mi wcześniej ale tym się nie sugeruję. Zobaczę kiedy bedzie owu bo chyba pojde w tym cyklu na monitoring znowu. A ja jakis czas temu poszłam pierwszy raz do faceta gina :) Byłam zdruzgotana tym faktem że własnie musze sie rozebrac przed nim ale zachował się bardzo fachowo bo myślałam że bedzie to inaczej wyglądało. I teraz chodzę tylko do niego :P

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
‹‹ 69 70 71 72 73 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ