X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 4 maja 2015, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100krotka podzieli się wiruskami to pójdzie jak po sznurku :D

    Amelia San lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 4 maja 2015, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo teraz widze :) Piękne dwie krechy i tak jak Am stwierdziła to nie cień cienia.
    O tych stronach to i ja pomyślałam. Dziewczyny-Am, Little, i reszta teraz w maju kiedy macie termin @? :) Ja 28, chociaz program na 27 pokazał :/ ale monitoring tylko prawde powie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 maja 2015, 14:01

    100krotka:) lubi tę wiadomość

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 4 maja 2015, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja liczę, że mój cykl będzie trwał co najmniej tyle ile poprzedni, czyli 36 dni. Więc @ przyjdzie ok. 23 maja. Program też tak pokazuje :)

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 4 maja 2015, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje 100krotko!!!! To wspaniała wiadomość :).
    oglądam twoje dwie krechy i buzia mi się śmieje :)

    100krotka:) lubi tę wiadomość

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 4 maja 2015, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też :P

    100krotka:) lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 4 maja 2015, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I tak będzie :)

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • JaJaga Ekspertka
    Postów: 380 87

    Wysłany: 4 maja 2015, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotko gratulacje!!!!!! Będziecie najwspanialszymi rodzicami pod słońcem :)Niesamowita wiadomość, czyli wieloletnie starania jednak przynoszą efekty :)

    Ladybird, możesz zapytać lekarza, nic nie zaszkodzi a będę Ci wdzięczna :) chociaż i tak wczoraj nie wytrzymałam i napisałam do mojej gin, odpisała, ze nic nie jest zapisane po inseminacji, bo zapisują tylko gdy jest słabe endo, a że ja miałam bardzo dobre to nie potrzeba:)

    100krotka:) lubi tę wiadomość

    Starania pod okiem lekarza od lipca 2012
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 4 maja 2015, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli nie musisz się niczym martwić. Endo masz bardzo ładne i nie potrzebujesz żadnych wspomagaczy :)

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 4 maja 2015, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też cały czas myślę o 100krotce. to takie niesamowite. Myślę, że to daje nadzieję dla nas :).
    Dzięki 100krotce dziś pełna jestem wiary, że to tylko kwestia czasu dla nas wszystkich.
    zobaczycie jak sie tu ciążę posypią!

    100krotka:) lubi tę wiadomość

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 4 maja 2015, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    Biedna musi dziś siedzieć w tej pracy.. na pewno nie może się doczekać powrotu do domu by pochwalić się mężowi :) Będą mieć dzisiaj fantastyczny i mega szczęśliwy wieczór :)

    Tak, ale im zazdroszczę :D strasznie jestem ciekawa reakcji męża :P

    100krotka:) lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 4 maja 2015, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To musi być cudownie móc powiedzaieć, że się udało.
    100krotko musisz nam wszystko dokładnie opisać :).
    Czekamy chyba wszystkie w napięciu :).
    Ja to bym sie chyba popłakała ze szczęścia jakbym miała mojemu P powiedzieć, że jest fasolka :).

    100krotka:) lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wrocilam :)
    §§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§wiruski dla was :P

    Dziewczynki dziekuje wam za tak mile slowa jak was czytalam to az sie wzruszylam :) juz wiem czemu mnie caly dzien poliki piekly hihi:) czekam teraz na meza najpierw pojdziemy sie pozegnac a poznie mu powiem jeszcze nie wiem jak denerwuje sie strasznie ;/ Udalo mi sie zalatwic urlop jeszcze tylko jutro :)

    Am dziekuje ze poprawilas link do zdjecia :)

    Amelia San, littleladybird lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 04:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :-) nie mogę juz spać;(

    Maz niedowierzanie :-) zrobilam mu prezencie :-) obwiazalam test kolarska i wlozylam do malej torebeczki:-) jak lezelismy na łóżku to pytam się czy mogę mu dac taki malutki wcześniejszy prezent urodzinowy on juz ucieszony ze tak tak dala-m mu jego mina bezcenną jak zobaczył ze to test i pytania ale jak to a czemu ta jedna jest jaśniejsza ale naprawdę itp :-) smialam się jak nie wiem :-)

    Siknelam juz sobie na drugiego testa i muszę wam powiedzieć ze sama jeszcze nie dowierzam widząc dwie kreski:-)
    Kochaniutkie teraz mi tu szybciutko fasolkoeac bomoja dzidzia musi mieć się z kim bawić :-) :-)

    anja83, Amelia San, littleladybird, starająca się15 lubią tę wiadomość

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 5 maja 2015, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry kochane :)

    100krotko wyśpij się :D
    chciałabym zrobić mojemu taki prezent na urodziny, w czerwcu będzie miał :) może się uda :D

    Miłego dnia <3

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pospalam jeszcze troszkę :-) maz nadal w szoku ja juz chyba w mniejszym :-) jedziemy szukać prezentu dla mojej mamy:-)
    Ja również życzę miłego dnia:-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siostra tak mnie wkrecila w zakupy:( robilysmy skladke na prezent ale nie bylo pomyslu i teraz ja musze szukac eh:) jak myslicie taki zestaw obiadowyna 12 os moze byc? Moja muska zawsze sztukuje na jakies uroczystosci

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 5 maja 2015, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo dobry pomysł :) będzie mogła ugościć całą rodzinę jedną piękną zastawą :D na pewno się ucieszy :)

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 5 maja 2015, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Program jest niedokładny i opiera się bardziej na przypuszczeniach i wyliczeniach z poprzednich cykli. No i potrzebuje tempki, żeby wyznaczyć owu :) dobrze, że teraz wyznaczył ci tak jak trzeba :D

    a jaj jestem w pracy i wpadam tutaj raz na jakiś czas tylko :P

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 5 maja 2015, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak cisza jak makiem zasiał :) emocje opadły :D

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dopiero co wrocilam a juz zaraz jade znowu :( ale prezent kupiony mam nadzieje ze mama będzie zadowolonan:-)

    Moje emocje jeszcze ni opadły ale nie bardzo mam kiedy sie z wami nimi podzielić bo jak nie praca to zakupy:/
    Jutro bede juz w domu to będę moglam spokojnie podpisać:-)

‹‹ 72 73 74 75 76 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ