X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz

Niby wszystko ok ale zajść w ciążę nie można.. Zapraszam do rozmowy.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj to fajnie ze poczekacie :-) hihi
    Ja bym chciała juz ale chyba poczekamy do poniedziałku azsie wszystko potwierdzi :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale nie wiem czy wytrzymać:-) :-)

  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 5 maja 2015, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No 100krotko prezent super :) Moj mąż ma 22 maja urodziny też by było fajnie wyskoczyc takim prezentem.
    Dziewczyny musimy dorówna 100krotce i w tym cyklu zaskoczyć :)

    100krotko i trzymam kciuki za betę! :)

    Ja pierwsze co to bym dzwoniła do przyjaciółki z płaczem pewnie, potem pisała do was :) Niedługo jade na te zakupy. Wreeeeszcie, bo znowu stresy w pracy.

    100krotka:) lubi tę wiadomość

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 5 maja 2015, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z jakimi emocjami czytam Twoje wpisy 100krotko!
    Jak tylko wróciłam od razu czytam opowieść jak powiedziałaś mężowi :).

    amelia z tym programem to róznie bywa. może dlatego, że ja tylko mierzę temperaturę to nie umie dobrze wyznaczyć.
    Dziś byłam na monitoringu i okazało się, że owulacja była prawdopodobnie wczoraj. A ja się spodziewała tak za 2 dni!

    Myślicie że to możliwe, że przez wyjazd się wszystko przesunęło?

    W każdym razie wczoraj też robiliśmy maluszka, a więc 100krtko jest jakiś coeń szansy na towarzystwo do zabawy dla Twojej fasolki :)

    100krotka:) lubi tę wiadomość

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 5 maja 2015, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny :)

    Właśnie wróciłam od gina.

    JaJaga: pytałam czy po inseminacji i z ładnym endo brać dupka zapobiegawczo. Pani doktor powiedziała: "absolutnie nie". Nie brać żadnych leków na własną rękę. Gdyby była taka potrzeba lekarz na pewno by Ci zapisał. Więc niczym się nie martw, nie stresuj się i pozwól fasolkowi spokojnie się zagnieździć i zadomowić w swojej macicy :D

    A jeśli o mnie chodzi to jestem bardzo zadowolona z nowej pani gin. Bardzo miła, rzeczowo i konkretnie odpowiadała na moje pytania i udzielała wskazówek. Ucieszyła się z tego, że prowadzę obserwacje. Moja intuicja jednak mnie nie zawiodła. I to by było na tyle z miłych rzeczy.

    Zdiagnozowała u mnie PCOS tak na 95%. Zleciła masę badań hormonów i powiedziała, że na podstawie wyników pomyślimy co dalej i jakie wdrożymy leczenie. Pokazałam jej moje wykresy i wśród siedmiu, podczas których mierzyłam tempkę znalazła tylko jeden "normalny". Jestem przed owulką, mam duże pęcherzyki. Jednak najprawdopodobniej nie dojdzie do owulki wcale :(
    Powiedziała, że mam nie brać duphastonu. W moim przypadku branie go od 16dc to było stanowczo za wcześnie i wcale nie pomagał, tylko dodatkowo szkodził.

    Podczas przeziębienia i podobnych chorób spokojnie można się starać o dziecko :)
    A skąpe miesiączki wcale nie oznaczają, że endo było kiepskie :)

    Tak poza tym to jestem strasznie wkurzona na mojego poprzedniego gina. Jak mógł nie widzieć tylu niepekniętych pęcherzyków w jajnikach? Sama je dzisiaj doskonale widziałam. Ze złości aż chce mim się ryczeć.

    Rozmawiałam z moim mężem, oczywiście popłakałam mu się do słuchawki. Powiedział, że damy sobie z tym radę. Jest kochany :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 maja 2015, 18:09

    JaJaga lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 5 maja 2015, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Płatek szkarłatny wrote:

    Myślicie że to możliwe, że przez wyjazd się wszystko przesunęło?

    Płatek oczywiście, że wyjazd mógł wszystko poprzestawiać :) Zmiana klimatu, albo nawet ekscytacja i radość z samego wyjazdu mogła tak wpłynąć na przesunięcie owu :)

    Sarenko udanych zakupów :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 maja 2015, 18:01

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 5 maja 2015, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia San wrote:
    LittleLB nareszcie trafiła Ci się kompetentna i mądra gin. Zobaczyła coś tak istotnego co tamten przeoczył. Wcale się nie dziwię, że byłaś na niego zła. Straciłaś tylko swój cenny czas. Ale już teraz będzie lepiej, jeśli to ten zespół policystycznych jajników, to szybko wdroży leczenie i wszystko będzie dobrze. :) Coś czuję, że z tą panią szybko zajdziesz w ciążę :) Tego Ci życzę <3

    Dziękuję <3 też mam taką nadzieję.

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • starająca się15 Autorytet
    Postów: 354 154

    Wysłany: 5 maja 2015, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird a skąd jest ten lekarz? :D ja szukam dobrego na Górnym Śląsku :)

    littleladybird lubi tę wiadomość

    mhsvtgf6tbgnbrzs.png


    km5svcqgbgbsjdbm.png
  • JaJaga Ekspertka
    Postów: 380 87

    Wysłany: 5 maja 2015, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little LDB dobrze, że trafiłaś do fachowca (w mojej kwestii powiedziała to samo, co moja- bardzo Ci dziękuję za pamięć). Jest wiele dziewczyn z PCO, które zachodzą w ciążę :) najważniejsze, że znasz powód i wiesz już w jakim kierunku podążać. Wiem,że pewnie jest Ci smutno, że akurat na Ciebie to trafiło, ale wierz mi, że za kilka dni sama dojdziesz do wniosku, że lepiej wiedzieć co leczyć niż np tak jak u mnie...wyniki bdb a efektów brak.

    Zrobisz badania i omówicie wyniki i szybciutko wdrożycie plan leczenia. :) Być może zapisze Ci coś na bazie metforminy (często przy PCO to zapisują), a może jeszcze coś innego :) Zobaczysz, że najpierw hormonki uregulujesz a potem będą efekty :)

    100krotka:) lubi tę wiadomość

    Starania pod okiem lekarza od lipca 2012
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kobitki. ;) ja właśnie wróciłam od ginekologa z mężem.. Widzieliśmy nasza fasoleczke! Cudo małe ma 8 mm. Jestem w 5 tygodniu. Wszystko bardzo dobrze WyWygląda.. Byłam tak zestresowana że nie pamiętam pół wizyty. Następna dopiero w 9 tygodniu i wszelkie badania ;) niedowierzanie jeszcze i tak jest. Postanowiliśmy że i tak nie mówimy na razie nikomu o DzidziusiU.. poczekamy z tym do 10 tygodnia. Kamień z serca. ❤

    Dziewczyny teraz 3mam kciuki za Was!! Naprawdę. Życzę Wam z całego serduCha żeby się udało jak najszybciej mieć fasolke pod serduszkiem.. <3 pozytywne myślenie i będzie dobrze! :)

    starająca się15, Płatek szkarłatny lubią tę wiadomość

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 5 maja 2015, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JaJaga bardziej mnie wkurza fakt, że dwóch poprzednich lekarzy mnie olało i przez nich straciłam ponad pół roku :( już dawno powinni wysłać mnie na badanie hormonów, nie wierzę w cuda, że nie było wcześniej widać tych pęcherzyków w jajnikach :/

    Alexa dzięki :) Twoja fasolka niech rośnie zdrowo :)

    alexa lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 5 maja 2015, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    starająca się15 wrote:
    littleladybird a skąd jest ten lekarz? :D ja szukam dobrego na Górnym Śląsku :)

    Z wielkopolski :)

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 5 maja 2015, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. No ja po zakupach. Istne szaleństwo ale jestem bardzo zadowolona :) Wylaszcze się ciekawe na jak długo :) Szczerze mówiąc nie lubię tego biegania po sklepach, wolę od razu cos wziąć i spadać. Szczególnie że po nocy zmęczona dziś jestem totalnie. Kurdę nie moge się tych termoloków doczekać, zrobie se fryz hollywood ;P

    Alexa, gratuluję jeszcze raz i super że wszystko dobrze.

    alexa lubi tę wiadomość

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny! ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Amelia <3 mam nadzieję że wszystko będzie wporzadeczku.. :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam po pracy Wy juz pewnie spicie :)

    Am urlop wzielam z do wtorku:) mam nadzieje ze juz nie bede musiala wiecej jechac:)

    littlel mam nadzieje ze ten lekarz dobrze Cie poprowadzi i szybciutko pochwalisz sie nam dobrymi wiesciami :)

    Plateczku z niecierpliwoscia czekam na towarzystwo :)

    JaJaga zaCiebie tez trzymam kciuki :)

    Alexa gratuluje :) ja tez juz nie moge sie doczekac wizyty :)

    jesli kogos ominelam przepraszam ale juz zmeczona jestem;/
    jutro jade na bete..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 maja 2015, 23:10

    Płatek szkarłatny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny. Mam taki problem, a może nie problem, sama nie wiem, otóż przed okresem temperatura spadła mi do 36,6 a po @ temperatura jest w granicach 36,8. Czy to nie za wysoko jak na pierwszą fazę ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :-)

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 6 maja 2015, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :D

    100krotko zamawiam śliczną betę :)

    Kukułka nie masz się czym martwić. Jak długo prowadzisz wykres? Czy dopiero zaczęłaś? Może masz wysokie temperatury w 1 fazie, ważne żeby po owulce tempka była jeszcze wyższa. Wysokie to na moje oko są powiedzmy powyżej 37 :) Niczym się nie martw :)

    Miłego dnia :)

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Sarenka2015 Autorytet
    Postów: 962 253

    Wysłany: 6 maja 2015, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dzień dobry :) Ale się wyspałam. Dziewczyny jak tam pogoda u was? U mnie leje od rana ale jest bardzo ciepło. Idę dziś na hybrydy i żele, potem może fryzjer jak zdążę.

    Kobietki jak samopoczucie? :)

    Moja gwiazdka z nieba <3 :*
    img-2014062101101130.png
‹‹ 73 74 75 76 77 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ