X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne nie odpuszcze i będe mamą w 2017
Odpowiedz

nie odpuszcze i będe mamą w 2017

Oceń ten wątek:
  • magroz26 Autorytet
    Postów: 688 434

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/1ef8a79463fa.jpg

    kaka470, zFolwarku, Mami30, SusannaDean, OjMaryś, AJA_S, cookiemonsterka lubią tę wiadomość

  • magroz26 Autorytet
    Postów: 688 434

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie w dzień dobrych wiadomości.O to moja niespodzianka gdzie niespodziewalam sie tego.Boje się ze test felerny.Rycze jak bóbr i sama nie wiem co jeszcze.

    zFolwarku, Dooti, Klauudyssa, OjMaryś lubią tę wiadomość

  • Mami30 Przyjaciółka
    Postów: 114 25

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej
    ja tez nie wytrzymalam zrobila test przed chwila, jedna kreska tez rycze jak bobr..

    magroz gratuluje rycz kochana bo masz cholerne szczescie ;*

    Mama Nadi Moje cudo 3.9.2011rok.
    starania o 2 dzidzie od 2013 roku.
    od 23.11.2016 duphason zmiana ginekologa.Diagnoza zbyt krótki cykl po owulacji. Mnóstwo badan zaleconych.
  • magroz26 Autorytet
    Postów: 688 434

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mami30 wrote:
    hej
    ja tez nie wytrzymalam zrobila test przed chwila, jedna kreska tez rycze jak bobr..

    magroz gratuluje rycz kochana bo masz cholerne szczescie ;*
    15cs i szczęśliwy.Choc jeszcze sie nie cieszę bo jutro innym potworzę i pójdę na bete

    zFolwarku lubi tę wiadomość

  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/24ac6cf2052f.jpg

    u mnie dzis tak - kreska jest mega ciemna i widoczna. Kurde, chyba naprawde jestem w ciazy!

    Najmłodsza_staraczka, Dooti, Annie1981, kaka470, OjMaryś, AJA_S, cookiemonsterka lubią tę wiadomość

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • Karooolcia :) Autorytet
    Postów: 2107 1464

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zFolwarku wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/24ac6cf2052f.jpg

    u mnie dzis tak - kreska jest mega ciemna i widoczna. Kurde, chyba naprawde jestem w ciazy!


    Gratulacje! <3

    p19u9jcg3tfx7olo.png

    Ignaś ❤ 11.09.2017

    👼 ❤ Poronienie zatrzymane 11tc
  • Klauudyssa Ekspertka
    Postów: 377 79

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jej Dziewczyna z całego serca wam gratuluję <3 <3 <3
    Chciałabym dołączyć do "grupy". Mam na imię Klaudia razem z narzeczonym planujemy ślub na 22 lipca 2017 roku. To już nie całe 8 mieś aaaa jestem szczęśliwa. Kilka miesięcy temu postanowiliśmy że chcemy mieć dziecko, ale staraniami tego nie nazwę. Po prostu przez kilka mieś (chyba ok 8) nie używaliśmy żadnego zabezpieczenia ale nie mieliśmy parcia na to. Podeszliśmy do tematu co ma być to będzie. I tak mijały kolejne miesiące. Po zaręczynach narzeczony otworzył firmę więc odłożyliśmy ten temat na lepsze czasy. Baliśmy się że na początku może być różnie z pieniążkami.
    Na dzień dzisiejszy podjeliśmy decyzję że zaczynamy starania o maluszka na 100..000 %% od czerwca 2017 roku (marzy mi się żeby na ślubie zrobić prezent moim rodzicom pierwszy wnuk ale co z tego będzie to nie wiem) ovufriend do tego dnia służyć mi będzie jako aplikacja do obserwacji :) a od czerwca dołączymy do grona starających się.
    Mam też kilka pytań. Trochę się martwię że przez ten czas nie było cienia nadzieii na dwie kreski i pojawiają się myśli że może coś nie tak. Jakie warto zrobić badania co powinnam jeszcze wiedzieć.
    I pytanie z innej beczki pojawił się u mnie problem tzw suchość w pochwie. niby w środku jest ok itd ale na samym wejściu do niej jest z tym ciężko. Używanie różnych żeli jest ok na chwilę ale nie chcę przyzwyczajać swojego organizmu do takich metod.
    Kiedyś słyszałam że pomaga w tych sprawach olej z wiesiołka. Jaki jest najlepszy jak go brać? Czy może coś innego polecacie ??
    Buziaki

    55990b83d2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaka470 wrote:
    Hej dziewczyny dziękuje bardzo , temperatura mi spadła ale test zrobiłam no i cos tam widać nie tak wyraźnie jak wczoraj ale widać dziś miałam tylko test o czułości 10


    d07d0dd4.jpg


    zdjęcie jest kiepskie , poczekamy zobaczyły , bardzo słaba kreska
    A ktory to dpo?

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magroz26. Gratulacje! Cos zrobilas w tym cyklu inaczej, ze sie udalo? :)

    Mami30. Przykro mi, tule.

    Klaudyssa. Na sluz jednym pomaga wiesiolek a innym siemie lniane. Wiesiolek moze zadzialac dopiero po 3 miesiacach. Ja bralam 2 miesiace i zadnych efektow. Wtedy wlaczylam siemie lniane i efekty byly po 2 tygodniach :) Musisz sama zobaczyc co na Ciebie zadziala.
    Wiesiolek bierze sie tylko do owulacji, bo potem w razie zaplodnienia moze wywolac poronienie.
    Taka obserwacja swojego ciala przed staraniami to dobry pomysl :)

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Klauudyssa Ekspertka
    Postów: 377 79

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Magroz26. Gratulacje! Cos zrobilas w tym cyklu inaczej, ze sie udalo? :)

    Mami30. Przykro mi, tule.

    Klaudyssa. Na sluz jednym pomaga wiesiolek a innym siemie lniane. Wiesiolek moze zadzialac dopiero po 3 miesiacach. Ja bralam 2 miesiace i zadnych efektow. Wtedy wlaczylam siemie lniane i efekty byly po 2 tygodniach :) Musisz sama zobaczyc co na Ciebie zadziala.
    Wiesiolek bierze sie tylko do owulacji, bo potem w razie zaplodnienia moze wywolac poronienie.
    Taka obserwacja swojego ciala przed staraniami to dobry pomysl :)

    A mogłabyś podać jakieś konkretne nazwy? Rozumiem że siemię lniane cały czas przyjmusz ? tzn cały cykl :)

    55990b83d2.png
  • magroz26 Autorytet
    Postów: 688 434

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Magroz26. Gratulacje! Cos zrobilas w tym cyklu inaczej, ze sie udalo? :)

    Mami30. Przykro mi, tule.

    Klaudyssa. Na sluz jednym pomaga wiesiolek a innym siemie lniane. Wiesiolek moze zadzialac dopiero po 3 miesiacach. Ja bralam 2 miesiace i zadnych efektow. Wtedy wlaczylam siemie lniane i efekty byly po 2 tygodniach :) Musisz sama zobaczyc co na Ciebie zadziala.
    Wiesiolek bierze sie tylko do owulacji, bo potem w razie zaplodnienia moze wywolac poronienie.
    Taka obserwacja swojego ciala przed staraniami to dobry pomysl :)
    Wszystko tak jak zawsze.Tylko jeszcze dodatkowo wit.C bo zostalo troche mysujacych (data ważności sie zblizala a ze nie lubię narnowac sie pilam).Po prostu poszliśmy na całość.Lekarz genetyk zabronił ciazy do czasu wyniku a tu bach.

    Annie1981 lubi tę wiadomość

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magroz. To super, ze sie udalo :) Ja w kazdym cyklu wprowadzam cos nowego z nadzieja, ze zadziala ;)

    Klaudyssa. Tak, siemie mozna pic caly cykl. Ja mieszkam w UK i mam wiesiolka z tutejszej apteki, ale dziewczyny w PL biora Oeparol.

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • kaka470 Autorytet
    Postów: 1210 959

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    A ktory to dpo?
    susana nie wiem już sama owu wyznaczył mi 2 raz już owulację a 3 terminy @ dodam że powinnam go dostać wczoraj , mój wykres jest nie miarodajny ponieważ w połowie cyklu zepsuł mi się termometr i musiałam go wymienić na inny i wtedy zaczęła temperatura w górę się piąć

    Najmłodsza_staraczka lubi tę wiadomość

    30.11.2015 <3 Laurka ,16.02.2017 Anołek 6tc[*], 01.01.2018<3 Tomuś

    201511304980.png

    201801011678.png
  • Mami30 Przyjaciółka
    Postów: 114 25

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny gratuluje...*
    no nic na nas przyjdzie pora kiedys.. teraz czekam az laskawie pojawi sie okres.

    Mama Nadi Moje cudo 3.9.2011rok.
    starania o 2 dzidzie od 2013 roku.
    od 23.11.2016 duphason zmiana ginekologa.Diagnoza zbyt krótki cykl po owulacji. Mnóstwo badan zaleconych.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaka470 wrote:
    susana nie wiem już sama owu wyznaczył mi 2 raz już owulację a 3 terminy @ dodam że powinnam go dostać wczoraj , mój wykres jest nie miarodajny ponieważ w połowie cyklu zepsuł mi się termometr i musiałam go wymienić na inny i wtedy zaczęła temperatura w górę się piąć
    a który dzień cyklu chociaż?
    Hm nic nie zostaje jak iść na betę i obserwować wzrost bo z testu czasem nie idzie wywróżyć :)

    U mnie są kłucia jajników, dodam, ze takich nie miałam nigdy, wczoraj i dziś. Mam pomysł że to od duphastonu, dziś 11 dzień po zastrzyku a 10 dpo :)

  • OjMaryś Autorytet
    Postów: 780 633

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mami30 wrote:
    hej
    ja tez nie wytrzymalam zrobila test przed chwila, jedna kreska tez rycze jak bobr..
    Ja też nie wytrzymałam i kupiłam dzisiaj test i aż się boję go robić .. widok jednej kreski strasznie boli :( Tule <3

    Na widok Waszych pozytywnych ucieszyłam się jak durna Gratuluje !!! :)

    Mi detektor ciąży podpowiada żeby robić test a mimo to trochę się obawiam :/

    f2w3skjood9muy2d.png
    https://bellybestfriend.pl/graph/056cab463cf345b80050fcef2d6c2bed
  • 0202oliwcia Autorytet
    Postów: 1726 1111

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magroz26
    zFolwarku Gratulacje kochane mam nadzieje że i ja niedługo zobaczę u siebie dwie kreseczki jak na razie jestem w zawieszeniu przez 3 miesiące zbyt wysoki poziom Homocysteiny ....
    A Wam Kochane życzę mnóstwo szczęścia i odpoczynku oczywiście <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 grudnia 2016, 15:12

    w4sqyx8dc2rm5g6k.png

    Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
    Aniołki <3 <3 <3 <3
    Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margoz!!! Strasznie się cieszę gratulacje :*
    zFolwarku tobie również gratuluję :*
    Dziewczyny nudnych 9miesięcy :D

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Karooolcia :) Autorytet
    Postów: 2107 1464

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OjMaryś wrote:
    Ja też nie wytrzymałam i kupiłam dzisiaj test i aż się boję go robić .. widok jednej kreski strasznie boli :( Tule <3

    Na widok Waszych pozytywnych ucieszyłam się jak durna Gratuluje !!! :)

    Mi detektor ciąży podpowiada żeby robić test a mimo to trochę się obawiam :/

    Zrób teścior :) Ta niepewność jest jeszcze gorsza...

    OjMaryś lubi tę wiadomość

    p19u9jcg3tfx7olo.png

    Ignaś ❤ 11.09.2017

    👼 ❤ Poronienie zatrzymane 11tc
  • magroz26 Autorytet
    Postów: 688 434

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny Wy tez sie doczekacie tylko trzeba czasu.Predzej czy pozniej bedzie ciąża;*u mnie byl zakaz ciazy do czasu otrzymania wyniku badan genetycznych a tu bach i jest.Boje się co wyjdzie w nich.Ale skoro Bóg dal mi ten przywilej zajscia wiec musi być dobrze.Za wszystkie cierpienia i chorobę córki dostalam wynagrodzona;)

    OjMaryś lubi tę wiadomość

‹‹ 14 15 16 17 18 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ