X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne nie odpuszcze i będe mamą w 2017
Odpowiedz

nie odpuszcze i będe mamą w 2017

Oceń ten wątek:
  • magroz26 Autorytet
    Postów: 688 434

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karooolcia :) wrote:
    Zrób teścior :) Ta niepewność jest jeszcze gorsza...
    Tez jestem tego zdania.Ja czekałam troche ale pomyślałam co ma byc to bedzie a tu niespodzianka.

    SusannaDean, OjMaryś, zFolwarku lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magroz26 wrote:
    Tez jestem tego zdania.Ja czekałam troche ale pomyślałam co ma byc to bedzie a tu niespodzianka.
    Róbcie testy, która ma robić bo są fluidki jest impreza...
    :D :D :D

    OjMaryś, zFolwarku, cookiemonsterka lubią tę wiadomość

  • OjMaryś Autorytet
    Postów: 780 633

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magroz26 wrote:
    Dziewczyny Wy tez sie doczekacie tylko trzeba czasu.Predzej czy pozniej bedzie ciąża;*u mnie byl zakaz ciazy do czasu otrzymania wyniku badan genetycznych a tu bach i jest.Boje się co wyjdzie w nich.Ale skoro Bóg dal mi ten przywilej zajscia wiec musi być dobrze.Za wszystkie cierpienia i chorobę córki dostalam wynagrodzona;)
    BĘDZIE DOBRZE!!! Musi być :)
    ... a z testem poczekam do rana podobno rano najlepiej robić no i mąż już wróci z pracy to będę miała w razie co się komu wypłakać :( 21dzien po owu ale nie chcę nastawiać się żeby później rozczarowanie tak nie bolało ... Wolę patrzeć na Wasze kreseczki i się uśmiechać że Wam się udało :)

    f2w3skjood9muy2d.png
    https://bellybestfriend.pl/graph/056cab463cf345b80050fcef2d6c2bed
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    21 dpo i nie testowalas jeszcze ? :O szacun

    OjMaryś, AJA_S lubią tę wiadomość

  • Mami30 Przyjaciółka
    Postów: 114 25

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to u mnie po marzeniach że moze test za wczesnie, własnie pojawiła sie krew.
    powiedzcie mi jak ja mam teraz patrzec na dni płodne gin wyznaczyla mi najbardziej plodny dzien na 17sty dzien cyklu ale wtedy mialam cykle 23 dniowea teraz 30sto.. czyli nadal mam 17stego dnia nic sie nie zmienia?

    OjMaryś lubi tę wiadomość

    Mama Nadi Moje cudo 3.9.2011rok.
    starania o 2 dzidzie od 2013 roku.
    od 23.11.2016 duphason zmiana ginekologa.Diagnoza zbyt krótki cykl po owulacji. Mnóstwo badan zaleconych.
  • OjMaryś Autorytet
    Postów: 780 633

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    21 dpo i nie testowalas jeszcze ? :O szacun
    Za bardzo boję się rozczarowania :( ale jutro rano zrobię a nóż widelec może tym razem się udało...
    Już raz tak miałam że cykl mi się przeciągnął i w 41dc dostałam @ :( ale wtedy bhcg wychodziło mi od razu 0.00 a teraz na 7 po owu miałam 1.20 ale to i tak nie oznacza ciąży...

    f2w3skjood9muy2d.png
    https://bellybestfriend.pl/graph/056cab463cf345b80050fcef2d6c2bed
  • OjMaryś Autorytet
    Postów: 780 633

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mami30 wrote:
    no to u mnie po marzeniach że moze test za wczesnie, własnie pojawiła sie krew.
    powiedzcie mi jak ja mam teraz patrzec na dni płodne gin wyznaczyla mi najbardziej plodny dzien na 17sty dzien cyklu ale wtedy mialam cykle 23 dniowea teraz 30sto.. czyli nadal mam 17stego dnia nic sie nie zmienia?

    Ja wybrałabym testy owu i sprawdzała ewentualnie usg czy się nic nie przesunęło

    f2w3skjood9muy2d.png
    https://bellybestfriend.pl/graph/056cab463cf345b80050fcef2d6c2bed
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OjMaryś wrote:
    Za bardzo boję się rozczarowania :( ale jutro rano zrobię a nóż widelec może tym razem się udało...
    Już raz tak miałam że cykl mi się przeciągnął i w 41dc dostałam @ :( ale wtedy bhcg wychodziło mi od razu 0.00 a teraz na 7 po owu miałam 1.20 ale to i tak nie oznacza ciąży...
    7 dpo moglo nie byc nawet zagniezdzenia, za wczesnie. a jak sie czujesz

    OjMaryś lubi tę wiadomość

  • kaka470 Autorytet
    Postów: 1210 959

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    a który dzień cyklu chociaż?
    Hm nic nie zostaje jak iść na betę i obserwować wzrost bo z testu czasem nie idzie wywróżyć :)

    27 dzień cyklu poczekam cierpliwie , mnie też kują strasznie jajniki i mam dużo kremowego śluzu

    30.11.2015 <3 Laurka ,16.02.2017 Anołek 6tc[*], 01.01.2018<3 Tomuś

    201511304980.png

    201801011678.png
  • Mami30 Przyjaciółka
    Postów: 114 25

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    laski czy wy mi powiecie cos wiecej na temat tego jak sie obserwowac by wykryc owulacje? od kiedy mam robic testy owulacyjne przeciez ja zbankrutuje jak bede robila codziennie a jeden test 5 zł..

    Mama Nadi Moje cudo 3.9.2011rok.
    starania o 2 dzidzie od 2013 roku.
    od 23.11.2016 duphason zmiana ginekologa.Diagnoza zbyt krótki cykl po owulacji. Mnóstwo badan zaleconych.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaka470 wrote:
    SusannaDean wrote:
    a który dzień cyklu chociaż?
    Hm nic nie zostaje jak iść na betę i obserwować wzrost bo z testu czasem nie idzie wywróżyć :)

    27 dzień cyklu poczekam cierpliwie , mnie też kują strasznie jajniki i mam dużo kremowego śluzu


    mnie kłuja od czwartku, teraz inny bol taki okresowy w pachwinach, sluz bialy

  • OjMaryś Autorytet
    Postów: 780 633

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    7 dpo moglo nie byc nawet zagniezdzenia, za wczesnie. a jak sie czujesz
    Jak się czuje? Ja mam mdłości ale nie zawsze raz są raz ich nie ma najczęściej mnie mdli jak czuje papierosy albo jak mąż wchodzi do domu w roboczych ciuchach z warsztatu, bóle głowy, ogólne zmęczenie, jak za dużo chodzę podnoszę coś ciężkiego to wtedy czuje klucie i ciągniecie tak jakby od lewego jajnika ale nie wiem na ile mogą to być oznaki ciąży a na ile po prostu zbieg okoliczności, zamiast okresu dostałam dziwnego plamienia takim brązowym śluzem ... poza tym nic innego nie odczuwam aha no i tmp nie spada waha się ale nie spada tak jak przed @ jutro robię test bo teraz to już zaczęłam myśleć ...

    f2w3skjood9muy2d.png
    https://bellybestfriend.pl/graph/056cab463cf345b80050fcef2d6c2bed
  • OjMaryś Autorytet
    Postów: 780 633

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mami30 wrote:
    laski czy wy mi powiecie cos wiecej na temat tego jak sie obserwowac by wykryc owulacje? od kiedy mam robic testy owulacyjne przeciez ja zbankrutuje jak bede robila codziennie a jeden test 5 zł..
    Nie rób codziennie tylko sprawdź w te dni które będziesz je podejrzewać, obserwujesz śluz i temp? Ja testy owu kupuje w Rossmannie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 grudnia 2016, 17:37

    f2w3skjood9muy2d.png
    https://bellybestfriend.pl/graph/056cab463cf345b80050fcef2d6c2bed
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OjMaryś wrote:
    Jak się czuje? Ja mam mdłości ale nie zawsze raz są raz ich nie ma najczęściej mnie mdli jak czuje papierosy albo jak mąż wchodzi do domu w roboczych ciuchach z warsztatu, bóle głowy, ogólne zmęczenie, jak za dużo chodzę podnoszę coś ciężkiego to wtedy czuje klucie i ciągniecie tak jakby od lewego jajnika ale nie wiem na ile mogą to być oznaki ciąży a na ile po prostu zbieg okoliczności, zamiast okresu dostałam dziwnego plamienia takim brązowym śluzem ... poza tym nic innego nie odczuwam aha no i tmp nie spada waha się ale nie spada tak jak przed @ jutro robię test bo teraz to już zaczęłam myśleć ...
    jak masz test to zrób teraz po co się trzymasz tak długo w niepewności, 21 dpo to juz z wieczornego sika wyjdzie, zrób to mówię ci po co się katować

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mami30 wrote:
    laski czy wy mi powiecie cos wiecej na temat tego jak sie obserwowac by wykryc owulacje? od kiedy mam robic testy owulacyjne przeciez ja zbankrutuje jak bede robila codziennie a jeden test 5 zł..
    Ja od 5 cykli robie testy z allegro i bardzo ladnie pokazuja mi owulacje, ktora pokrywa sie z temperatura. Polecam je bo sa tanie, nie zbankrutujesz ;)

    OjMarys. 21 dpo i takie objawy to bardzo duza szansa na ciaze. Ja tez boje sie rozczarowania i nie jestem za szybkim testowaniem, ale 21 dpo to juz dawno bym zrobila ;)

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Ja od 5 cykli robie testy z allegro i bardzo ladnie pokazuja mi owulacje, ktora pokrywa sie z temperatura. Polecam je bo sa tanie, nie zbankrutujesz ;)

    OjMarys. 21 dpo i takie objawy to bardzo duza szansa na ciaze. Ja tez boje sie rozczarowania i nie jestem za szybkim testowaniem, ale 21 dpo to juz dawno bym zrobila ;)
    Dokładnie tak samo bym zrobiła, długo coś czekasz na @ moze się wcale nie doczekasz :D

    Mnie kłują jajniki jak na @ a nigdy tak nie miałam dopiero po odstawieniu dupka... a tu wczoraj kłucia dziś takie dziwne jedno kłucie co nigdy nie czułam, zwariuje od tych jajników

    Annie1981 lubi tę wiadomość

  • Klauudyssa Ekspertka
    Postów: 377 79

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zastanawiam się co ze mną jak tylko zaczęłam mierzyc temp od 7dc bolą mnie jajniki haha

    55990b83d2.png
  • OjMaryś Autorytet
    Postów: 780 633

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Namówiłyście mnie jak siknę to dam Wam znać co wyszło <3 3majcie kciuki :*

    Mami30 lubi tę wiadomość

    f2w3skjood9muy2d.png
    https://bellybestfriend.pl/graph/056cab463cf345b80050fcef2d6c2bed
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OjMaryś wrote:
    Namówiłyście mnie jak siknę to dam Wam znać co wyszło <3 3majcie kciuki :*
    no czekamy i żądamy wirusków :***

    Klauudyssa tzn ?

    Mami30 lubi tę wiadomość

  • Mami30 Przyjaciółka
    Postów: 114 25

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tylko nie za dlugo z tym czekaniem...:D bedzie dwupak jak nic. ;*

    Mama Nadi Moje cudo 3.9.2011rok.
    starania o 2 dzidzie od 2013 roku.
    od 23.11.2016 duphason zmiana ginekologa.Diagnoza zbyt krótki cykl po owulacji. Mnóstwo badan zaleconych.
‹‹ 15 16 17 18 19 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ