X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne nie odpuszcze i będe mamą w 2017
Odpowiedz

nie odpuszcze i będe mamą w 2017

Oceń ten wątek:
  • OjMaryś Autorytet
    Postów: 780 633

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i klops kobietki... ciąży na tescie brak :( trzeba sie wybrać w tyg do gin sprawdzić dlaczego nie pojawia sie @ ... no nic nadzieja umiera ostatnia

    f2w3skjood9muy2d.png
    https://bellybestfriend.pl/graph/056cab463cf345b80050fcef2d6c2bed
  • Klauudyssa Ekspertka
    Postów: 377 79

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OjMaryś wrote:
    no i klops kobietki... ciąży na tescie brak :( trzeba sie wybrać w tyg do gin sprawdzić dlaczego nie pojawia sie @ ... no nic nadzieja umiera ostatnia

    55990b83d2.png
  • Mami30 Przyjaciółka
    Postów: 114 25

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OjMaryś wrote:
    no i klops kobietki... ciąży na tescie brak :( trzeba sie wybrać w tyg do gin sprawdzić dlaczego nie pojawia sie @ ... no nic nadzieja umiera ostatnia


    tule bo dzis to samo przechodziłam.. Tule podwójnie ;*

    OjMaryś lubi tę wiadomość

    Mama Nadi Moje cudo 3.9.2011rok.
    starania o 2 dzidzie od 2013 roku.
    od 23.11.2016 duphason zmiana ginekologa.Diagnoza zbyt krótki cykl po owulacji. Mnóstwo badan zaleconych.
  • OjMaryś Autorytet
    Postów: 780 633

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no trudno nie pierwszy nie ostatni raz jestem tylko ciekawa czemu temp nie spada i gdzie sie podziala @ ...

    f2w3skjood9muy2d.png
    https://bellybestfriend.pl/graph/056cab463cf345b80050fcef2d6c2bed
  • Mami30 Przyjaciółka
    Postów: 114 25

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OjMaryś wrote:
    no trudno nie pierwszy nie ostatni raz jestem tylko ciekawa czemu temp nie spada i gdzie sie podziala @ ...

    koniecznie idz nadzieja umiera ostatnia dopoki nie zobaczysz krwi jest jakas iskierka;*

    Mama Nadi Moje cudo 3.9.2011rok.
    starania o 2 dzidzie od 2013 roku.
    od 23.11.2016 duphason zmiana ginekologa.Diagnoza zbyt krótki cykl po owulacji. Mnóstwo badan zaleconych.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OjMaryś wrote:
    no trudno nie pierwszy nie ostatni raz jestem tylko ciekawa czemu temp nie spada i gdzie sie podziala @ ...
    ehh, tulę.... :*****
    idź do lekarza wyjaśnij sprawę

  • OjMaryś Autorytet
    Postów: 780 633

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krwi wlasnie nie było.. mOze poproaru hcg za malo rośnie? za wolno
    .. nie chce sobie wkrecac:( jak sie wkurze to pojde jutro na test z krwi bede widziala % jaki przyrost jesli wgl tam cos jest :(

    f2w3skjood9muy2d.png
    https://bellybestfriend.pl/graph/056cab463cf345b80050fcef2d6c2bed
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OjMaryś wrote:
    krwi wlasnie nie było.. mOze poproaru hcg za malo rośnie? za wolno
    .. nie chce sobie wkrecac:( jak sie wkurze to pojde jutro na test z krwi bede widziala % jaki przyrost jesli wgl tam cos jest :(
    Nie chcę Ci sprawić przykrości, ale 21 dpo a na teście brak kreski to raczej nie ma ciąży...musiałabyś mieć felerny test a to się zdarza niezwykle rzadko, może miałaś bezowulacyjny? Wtedy tak wydłużyć potrafi cykl

  • OjMaryś Autorytet
    Postów: 780 633

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z tego co ja mysle to moglam miec później owulacje 21dpo to tak jak mi pokazuje wykres ja sadze ze mogla sie opoznic ale wiadomo jak fiksuje baba ltora strasznie chce juz byc w ciąży... jestem albo stuknieta albo wariuje juz :( z jednej strony rozum mówi nie ma to nie ma a serce podpowiada mi cos innego :(

    f2w3skjood9muy2d.png
    https://bellybestfriend.pl/graph/056cab463cf345b80050fcef2d6c2bed
  • Mami30 Przyjaciółka
    Postów: 114 25

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dzis jak zrobilam test i zobaczylam jedna kreske tydzien po terminie miesiaczki tez liczylam ze moze za wczesnie a kilka h pozniej dostalam okres. Ale u Cb go nie ma wiec rozumiem Cie doskonale ze masz nadzieje jeszcze.;*

    Mama Nadi Moje cudo 3.9.2011rok.
    starania o 2 dzidzie od 2013 roku.
    od 23.11.2016 duphason zmiana ginekologa.Diagnoza zbyt krótki cykl po owulacji. Mnóstwo badan zaleconych.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OjMaryś wrote:
    z tego co ja mysle to moglam miec później owulacje 21dpo to tak jak mi pokazuje wykres ja sadze ze mogla sie opoznic ale wiadomo jak fiksuje baba ltora strasznie chce juz byc w ciąży... jestem albo stuknieta albo wariuje juz :( z jednej strony rozum mówi nie ma to nie ma a serce podpowiada mi cos innego :(
    hm to też pytanie o ile się mogła owu opóźnić..bo wtedy tak, na betę najlepiej.

    U mnie bóle @ na kilka dni przed...3 dni temu plamienie i ciągnąco klujące bóle jajnikow, oszaleje z tymi objawami czyzby to duphaston?

  • Mami30 Przyjaciółka
    Postów: 114 25

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    hm to też pytanie o ile się mogła owu opóźnić..bo wtedy tak, na betę najlepiej.

    U mnie bóle @ na kilka dni przed...3 dni temu plamienie i ciągnąco klujące bóle jajnikow, oszaleje z tymi objawami czyzby to duphaston?


    czemu nie zrobisz krwi? za wczesnie?

    Mama Nadi Moje cudo 3.9.2011rok.
    starania o 2 dzidzie od 2013 roku.
    od 23.11.2016 duphason zmiana ginekologa.Diagnoza zbyt krótki cykl po owulacji. Mnóstwo badan zaleconych.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie bo obiecałam sobie dopiero 13 dpo i 14 dni po zastrzyku z ovitrelle, a mam takie boleści jajników dwa razy tak zakuło że się zgięłam (czwartek 6dpo i sobota 8 dpo) dzis mam lżejsze ale podobne do @ i piersi bola co jakiś czas. To może być po duphastonie moze, ale tam w ulotce nie ma takich objawów i juz mój 3 cykl z nim nie wariował tak wczesniej nawet luteina tak nie dawała, a po ovitrelle nic nie czułam zaczęło się 6 dpo coś dziac (7 dni po zastrzyku, a on utrzymuje sie 10 dni to dziwne zeby tak pozno cos działal skoro juz nazajutrz podania wywolal owu) ale się gubię.........

  • Mami30 Przyjaciółka
    Postów: 114 25

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    najgorsze jest to analizowanie kazdego sygnału kazdego ruchu. Wiem ze ciezko jest odpuscic troche ale nie zmienimy tego co ma byc.. wiec trzymam kciuki za Nas wszystkie nie dajmy sie zwariowac ..;)
    susanna objawy moga byc i ciazowe i okresowe wiec czekaj do dnia ktory sobie wybralas i lec na krew;* ja mialam po dup takie same objawy jak na okres i go dostalam po czasie ale dostalam.

    OjMaryś lubi tę wiadomość

    Mama Nadi Moje cudo 3.9.2011rok.
    starania o 2 dzidzie od 2013 roku.
    od 23.11.2016 duphason zmiana ginekologa.Diagnoza zbyt krótki cykl po owulacji. Mnóstwo badan zaleconych.
  • OjMaryś Autorytet
    Postów: 780 633

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie znam się na tych lekach więc sie nie wypowiadam ale 3mam kciuki zeby sie Wam udało ;)
    Mąż wrócił z pracy i powiedział ze w **** ma wynik testu on mnie zna i wie ze coś jest na rzeczy... chyba zostaje mi tylko zbadac krew i pojsc do gin. Jak liczyłam tak pp chłopsku przyrost hcg od mojego badania to w środę powinno być około 5.48 nic dziwnego ze test nie wyszedl ... bujam sie dalej w niepewności

    Mami30 lubi tę wiadomość

    f2w3skjood9muy2d.png
    https://bellybestfriend.pl/graph/056cab463cf345b80050fcef2d6c2bed
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ano tak jest, nic nie zrobimy nie zmienimy, co miałyśmy zrobić juz za nami :D

    OjMaryś lubi tę wiadomość

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OjMaryś. Przykro mi, ale może faktycznie beta tu coś pokaże. Może masz źle owulację wyliczoną? Na jakiej podstawie wyznaczałaś?

    OjMaryś lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    OjMaryś. Przykro mi, ale może faktycznie beta tu coś pokaże. Może masz źle owulację wyliczoną? Na jakiej podstawie wyznaczałaś?
    Jak dość długo @ nie ma to może fakt owu była przestawiona, nie można tracić nadziei, póki nie ma @ to jeszcze są

  • OjMaryś Autorytet
    Postów: 780 633

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    OjMaryś. Przykro mi, ale może faktycznie beta tu coś pokaże. Może masz źle owulację wyliczoną? Na jakiej podstawie wyznaczałaś?
    W tym cyklu na podstawie obserwacji tylko i w te dni które powinnam miec owu nie mialam skoku temp ani typowego sluzu ale za to tydzień później mialam i skok i śluz i temp mi nie spada... no noc jak wierzyc przeczuciu mojego meza to jest jeszcze szansa ;) poprawil mi humor ;) stwoerdzil ze nie ten cykl to następny ale uwaza ze za tydzien dostane do reki karte ciąży

    f2w3skjood9muy2d.png
    https://bellybestfriend.pl/graph/056cab463cf345b80050fcef2d6c2bed
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idź na betę, testy potrafią zwodzić :)

‹‹ 16 17 18 19 20 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ