X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne nie odpuszcze i będe mamą w 2017
Odpowiedz

nie odpuszcze i będe mamą w 2017

Oceń ten wątek:
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyneczkaaa. Bardzo dobre wiesci, trzymam kciuki :)

    AJA. Dzieki. Mi sie abonament konczy w styczniu i wlasnie zastanawialam sie jaka jest roznica pomiedzy platnym a nieplatnym.

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • OjMaryś Autorytet
    Postów: 780 633

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kobiety czytam Was podglądam mam chwilę więc napiszę... Dolega mi strach przed kolejnym rozczarowaniem czy jakoś tak( tak mi powiedziala psycholog mojego syna przy okazji ćwiczeń logopedii moglam z nia porozmawiac)... Sama siebie oszukuje troche bo zaczynam sobie powtarzać koniec ze staraniami już mam dość a w podświadomości tylko to się liczy. Wykanczaja mnie sny, wspomnienia i teksty mojej matki i męża...
    Co do witamin mój bierze tez suplementy dla mężczyzn.
    Trzymam kciuki za każda z Was i ciesze się ze moge tu nagrezdac co mi lezy na wątrobie ;)

    f2w3skjood9muy2d.png
    https://bellybestfriend.pl/graph/056cab463cf345b80050fcef2d6c2bed
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OjMaryś wrote:
    Cześć kobiety czytam Was podglądam mam chwilę więc napiszę... Dolega mi strach przed kolejnym rozczarowaniem czy jakoś tak( tak mi powiedziala psycholog mojego syna przy okazji ćwiczeń logopedii moglam z nia porozmawiac)... Sama siebie oszukuje troche bo zaczynam sobie powtarzać koniec ze staraniami już mam dość a w podświadomości tylko to się liczy. Wykanczaja mnie sny, wspomnienia i teksty mojej matki i męża...
    Co do witamin mój bierze tez suplementy dla mężczyzn.
    Trzymam kciuki za każda z Was i ciesze się ze moge tu nagrezdac co mi lezy na wątrobie ;)
    Skoro masz takie stany lękowe udaj się do psychologa, lekarz rodzinny moze ci dać skierowanie :) Także spokojnie i powinno to pomóc

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OjMaryś. Ja też jestem za wizytą u psychologa. Po co masz się męczyć jak ktoś może Ci pomóc? Wiem co mówię, bo sama korzystałam i nie prawdą jest, że tylko wariaci tam chodzą ;)
    Jest to wyraz dbania o swoje zdrowie psychiczne na równi z fizycznym, o czym niestey większość zapomina.

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Psychika jest bardzo ważna, a czasem przyjrzenie się swoim problemom z punktu widzenia innej osoby jest bardzo cenne :)


    U mnie już 11 dc i czuję jajniki oba..interesting :D

    Annie1981 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej odebrałam dziś wyniki i złupiałam. Byłam pewna, że będą fatalne a tu:

    P-ciała p/peroksydazie tarczycowej 10,9 IU/ml < 34,0
    [O18] P-ciała p/tyreoglobulinie 12,42 IU/ml < 115
    TSH 0,866 µU/ml 0,27 — 4,2
    [O69] Tyroksyna wolna FT4 16,91 pmol/l 12,00 — 22,00
    [N59] Prolaktyna 184,1 µU/ml Kobiety nie będące w ciąży 102 — 496

    No i..??? Dalej nie mam @ juz 43 dc dzis.Pani dr wykluczyla raczej wariant z ciążą więc już nie wem co jest ze mną nie tak.

    OjMaryś lubi tę wiadomość

  • OjMaryś Autorytet
    Postów: 780 633

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Psychika jest bardzo ważna, a czasem przyjrzenie się swoim problemom z punktu widzenia innej osoby jest bardzo cenne :)


    U mnie już 11 dc i czuję jajniki oba..interesting :D
    Trzymam kciuki za Ciebie

    Wiem że powinnam iść ale szczerze trochę się boję że zrobię z siebie wariatke albo głupka... :(

    f2w3skjood9muy2d.png
    https://bellybestfriend.pl/graph/056cab463cf345b80050fcef2d6c2bed
  • OjMaryś Autorytet
    Postów: 780 633

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agik wrote:
    Hej odebrałam dziś wyniki i złupiałam. Byłam pewna, że będą fatalne a tu:

    P-ciała p/peroksydazie tarczycowej 10,9 IU/ml < 34,0
    [O18] P-ciała p/tyreoglobulinie 12,42 IU/ml < 115
    TSH 0,866 µU/ml 0,27 — 4,2
    [O69] Tyroksyna wolna FT4 16,91 pmol/l 12,00 — 22,00
    [N59] Prolaktyna 184,1 µU/ml Kobiety nie będące w ciąży 102 — 496

    No i..??? Dalej nie mam @ juz 43 dc dzis.Pani dr wykluczyla raczej wariant z ciążą więc już nie wem co jest ze mną nie tak.
    Kilka cykli wstecz miałam podobną sytuację lekarz położył mnie do szpitala i postawił diagnozę: torbiele jajnika lewego+niezlosliwy nowotwór +zapalenie przydatkow + zespół bolowy miednicy malej... tydzien hospitalizacji na lekach i @ powróciła w takim stylu ze ledwo żyłam

    f2w3skjood9muy2d.png
    https://bellybestfriend.pl/graph/056cab463cf345b80050fcef2d6c2bed
  • sunshine26 Autorytet
    Postów: 563 153

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @SusannaDean gdzie zamawiałaś zioła ojca sroki? gotową mieszankę czy sama mieszałaś? lub któraś z dziewczyn ktora pije moze podpowie :)

    w57v3e3kxnsycn9c.png
    8 lat staran:
    2017- 3 x IUI :(
    01.2019- laparo- endometrioza II st, jajowody drożne
    09.06.2020 - II 🥰
    10.06.2020 - hcg- 1241 ✊🏼 Prog.- 43,40
  • OjMaryś Autorytet
    Postów: 780 633

    Wysłany: 22 grudnia 2016, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sunshine26 wrote:
    @SusannaDean gdzie zamawiałaś zioła ojca sroki? gotową mieszankę czy sama mieszałaś? lub któraś z dziewczyn ktora pije moze podpowie :)
    Na allegro poszukaj. Przejrzyj posty wstecz tam Su dla mnie wysylala z kad ma i jaki skład ;) ok.40strony ;)

    f2w3skjood9muy2d.png
    https://bellybestfriend.pl/graph/056cab463cf345b80050fcef2d6c2bed
  • OjMaryś Autorytet
    Postów: 780 633

    Wysłany: 22 grudnia 2016, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Mami nie musisz wykupywać. Abonament daje tylko detektor ciąży, tą sygnalizacje świetlną i że wykres jest kolorowy nic poza tym :)
    Czyli bez abonamentu nie dzialaja detektory? Do całej reszty serwisu mam dostęp?

    f2w3skjood9muy2d.png
    https://bellybestfriend.pl/graph/056cab463cf345b80050fcef2d6c2bed
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2016, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie test negayw czekam na @ i dzialamy z CLO.

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 22 grudnia 2016, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OjMaryś wrote:
    Czyli bez abonamentu nie dzialaja detektory? Do całej reszty serwisu mam dostęp?

    Tak właśnie :)
    Madziulla tule :*
    A ja dziś umrę. Kręgosłup mnie tak boli , że łzy mi się cisną do oczu... zachciało się dyrektorowi zaglądać w koło sklepu... nie dość, że ręce mi tak skostniały to jeszcze doprawiłam sobie kręgosłup... ;(

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 22 grudnia 2016, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OjMaryś wrote:
    Trzymam kciuki za Ciebie

    Wiem że powinnam iść ale szczerze trochę się boję że zrobię z siebie wariatke albo głupka... :(
    A przed kim masz zrobic z siebie glupka? Przed psychologiem, przed soba czy przed innymi ludzmi?

    Madziulla. Przykro mi. Powodzenia w nastepnym cyklu :)

    AJA. Zycze, zeby te bole jak najszybciej przeszly.

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • OjMaryś Autorytet
    Postów: 780 633

    Wysłany: 22 grudnia 2016, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie przed psychologiem...

    f2w3skjood9muy2d.png
    https://bellybestfriend.pl/graph/056cab463cf345b80050fcef2d6c2bed
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 22 grudnia 2016, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OjMaryś wrote:
    Annie przed psychologiem...
    Wiec uwazasz, ze psycholodzy uwazaj wszystkich swoich pacjentow za wariatow? ;)
    Akurat psychologa najmniej bym sie obawiala, predzej zwyklych ludzi, bo oni nie maja swiadomosci czym tak na prawde zajmuje sie ta dziedzina nauki.
    Czlowiek ma zarowno zdrowie psychiczne jak i fizyczne. O jedno i drugie trzeba dbac, ale ludzie dbaja tylko o fizyczne, a szkoda. 'Wariaci' nie chodza do psychologa, oni chodza do psychiatry, ale zdrowi ludzie tez tam chodza ;)
    Kochana, nic sie nie zastanawiaj, tylko umawiaj sie na wizyte. Nie ma sensu sie tak meczyc jak jest ktos kto moze Ci pomoc :)
    Ja juz bylam nie raz i nikt nie potraktowal mnie jak wriata, wrecz przeciwnie. I teraz czuje sie o niebo lepiej :)

    OjMaryś, AJA_S lubią tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2016, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sunshine i Justyneczka dziekuje ze pytacie.
    Nie bardzo lepiej sie czuje. Moze troche. Na sor bylam ale splawili mnie stamtad po 2h czekania na lekarza... Dramat. Kazal wrocic aie do rodzinnego zeby skierowal mnie na badania krwi. Wrocilam, ale nie bylo juz mojej lekarki i przyjela mnie inna. Dala skierowanie na badania i zrobilam choc odplatnie, chcialam miec szybko wyniki. Skonsultowalam je jeszcze wczoraj ze znajoma farmaceutka i powiedziala mi, ze mam tam za niskie 2 oznaczenia plytek i ze moze to swiadczyc o niedawnym stresie jaki mialam i mogl mi uszkodzic kore nadnerczy. Poszlam dzis do lek.a ona ze nic niepokojacego nie widzi o.O Ze te waetosci za niskie to nic zlego. Mam odpoczywac, dobrze sie odzywiac i nie przepracowywac... No zglupialam. Nic mi nie przepisala. Ide jeszcze dzis do innego lek. skonsultowac to, wole miec opinie 2 lekarzy, bo nadal nie czuje sie dobrze :( Nadal dętka i slaba jestem

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2016, 13:09

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2016, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina, stres...stres wykancza

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 22 grudnia 2016, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam :-)
    w 2016 się nie udało ale 2017 zobaczę 2 kreski

    AJA_S lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2016, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna zgadza sie :(
    Teraz bylam jeszcze u lekarza i nie wyklucza, ze moge byc w ciazy i stad ten spadek energii i zawroty glowy, ktore mialam przedwczoraj. Zobaczymy :) @ mam dostac poczatkiem stycznia dopiero

‹‹ 53 54 55 56 57 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ