X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne nie odpuszcze i będe mamą w 2017
Odpowiedz

nie odpuszcze i będe mamą w 2017

Oceń ten wątek:
  • OjMaryś Autorytet
    Postów: 780 633

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    acha no to ok ;) moj organizm ostatnio strasznie sie rzregulowal

    f2w3skjood9muy2d.png
    https://bellybestfriend.pl/graph/056cab463cf345b80050fcef2d6c2bed
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OjMaryś wrote:
    acha no to ok ;) moj organizm ostatnio strasznie sie rzregulowal

    Ale może też wystąpić w 8dc... pisałam o tym wcześniej :)


    Laski tak więc, że już nie będę wchodzić na forum.
    Wszystkiego najlepszego, zdrowia, pogody ducha no i oczywiście upragnionego okruszka :)
    Wesołych świąt ♡♡♡

    OjMaryś, Selina, Annie1981 lubią tę wiadomość

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja normalnie czuje bol jak na ovu..kurde jestem w szoku bo to 13 dc , jak potrwa kilka godzin i sie nasili to bede miala prawie pewnosc ze to ovu...

  • OjMaryś Autorytet
    Postów: 780 633

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna to chyba w sam raz czaa na owu...

    f2w3skjood9muy2d.png
    https://bellybestfriend.pl/graph/056cab463cf345b80050fcef2d6c2bed
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owszem ale u mnie byly poprzesuwane na 16-17 i mialam info ze pozno, teraz jakby byla 13 dc bylaby moze wartosciowa bo jestem na dong quai. Dla mnie wlasnie z tego powodu szok bo z tych lrzyczyn ze moglam miec niewartosciowe cykle (tak twierdzili lekarze, 3 roznych) no pecherzyki za pozno pekaly. Jesli mam dzis ovu to istnieje szansa ze jest ona dobra :)

    OjMaryś lubi tę wiadomość

  • OjMaryś Autorytet
    Postów: 780 633

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna wiec mocno trzymam kciuki ;)
    U mnie też spore przesunięcie jak leki odstawilam i tylko na ziolach jestem

    f2w3skjood9muy2d.png
    https://bellybestfriend.pl/graph/056cab463cf345b80050fcef2d6c2bed
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe co to u nas bedzie :) :)

  • OjMaryś Autorytet
    Postów: 780 633

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję że Tobie się uda ja już straciłam wiarę że w ciągu roku coś się uda... Mąż jednak nadal dba o siebie o regularne ❤ stara się a ja nie to że odpuszczam a raczej już sie tak nie spinam

    f2w3skjood9muy2d.png
    https://bellybestfriend.pl/graph/056cab463cf345b80050fcef2d6c2bed
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam teraz na glowie inne rzeczy :) takze zaskoczyla mnie ta owu trzeba <3 zeby cos z tego bylo ;) udalo mi sie wlasnie z dongiem wiec teraz mam nadzieje ;) i tylko spokoj teraz potrzebny ;)

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean. W takim razie owu tym razem chyba szybciej zawitała :)
    A co to znaczy niewartościowe cykle? Brak owu czy jakaś gorsza owulacja? Pytam z ciekawości, bo nigdy o czymś takim nie słyszałam.

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 grudnia 2016, 00:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owu byla ale mowiono mi ze juz wtedy gdy pecherzyki rosna wolniej to sie nie nadaja juz do zaplodnienia bo sa przejrzale. Tak przynajmniej bylo u mnie. Moglo juz nie byc komorki jajowej w nich po prostu zdolnej i zdrowej. I tak kazdy lekarz sie niepokoil po monitoringach gdzie wolno rosly bardzo w tej ostatniej fazie

    Annie1981 lubi tę wiadomość

  • OjMaryś Autorytet
    Postów: 780 633

    Wysłany: 24 grudnia 2016, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie OF znów zmienil czas owu z 8na9dc ❤ były, święta na głowie zamieszanie wiec niewiem czy cos sie uda mąż twierdzi ze tak ja szczerze wątpię

    f2w3skjood9muy2d.png
    https://bellybestfriend.pl/graph/056cab463cf345b80050fcef2d6c2bed
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 grudnia 2016, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry dzionek Wam!
    Czy czujecie, ze sa juz Swieta? Bo ja nie bardzo ;) Brak sniegu, ponuro na zewnatrz no i przede wszystkim jeszcze nie jestem w domu, wiec nie widze tego zamieszania... Dopiero popoludniu odczuje :) A jak u Was?

    Dodam, ze nadal nie do konca dobrze sie czuje. Wczoraj wylazlam juz z domu, bo juz nie moglam wytrzymac, ale nadal uczucie jakby mnie ktos w glowe walnął.

  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 24 grudnia 2016, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny wszystkiego najlepszego na te święta i nowy rok

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 grudnia 2016, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OjMaryś wrote:
    u mnie OF znów zmienil czas owu z 8na9dc ❤ były, święta na głowie zamieszanie wiec niewiem czy cos sie uda mąż twierdzi ze tak ja szczerze wątpię
    A może daj sobie trochę spontaniczności? Bo święta to magiczny czas a ty chyba go stresowo przeżyjesz "będzie owu czy nie?" :) Trochę wiary w los :) Będzie dobrze

    Annie1981 lubi tę wiadomość

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 24 grudnia 2016, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj cały dzień w kuchni, dzisiaj będzie podobnie :) Nie narzekam, dzięki temu czuję, że święta idą. Liczyłam na odstresowanie w tym okresie, ale ciągle coś i jakoś się nie udaje. Mam nadzieję, że jak już zasiądziemy za stołem to będzie lepiej :)

    Anusiak. Dziękuję za życzenia :)
    Wam też dziewczyny życzę wszystkiego co najlepsze, spokoju, wyluzowania a szczególnie upragnionych dwóch kreseczek :)

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • cookiemonsterka Autorytet
    Postów: 299 173

    Wysłany: 24 grudnia 2016, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koochane babeczki wszystkim i każdej z osobna życzę spełnienia tego najważniejszego marzenia, oby za rok o tej porze bobas gościł przy wigilijnym stole :) oraz zdrowia, miłości, a.świąteczne kalorie niech zmotywują fasolka lub fasolinkę na szybkie pojawienie się ;)
    Nadrabiam Was i jestemgdzieś w połowie, które zaciążyły to sppokojnej ciążuni i bezobjawowej.
    A mogę się przyłączyć? :D
    Ps tak.wiem bardzo w dobrej kolejności napisane ;)

    Selina, Annie1981, OjMaryś, AJA_S, SusannaDean, z miasta Łodzi lubią tę wiadomość

    Pozytywne nastawienie :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 grudnia 2016, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cookiemonsterka Hej hej (a może hoł hoł!) witamy :) Dziękuję za życzenia i na te Święta Bożego Narodzenia dla Ciebie również spokoju i radości przy rodzinnym stole i w niedługim czasie II kresek! :D Samych pomyślności w Nowym roku :)

    cookiemonsterka lubi tę wiadomość

  • OjMaryś Autorytet
    Postów: 780 633

    Wysłany: 24 grudnia 2016, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    A może daj sobie trochę spontaniczności? Bo święta to magiczny czas a ty chyba go stresowo przeżyjesz "będzie owu czy nie?" :) Trochę wiary w los :) Będzie dobrze
    znaczy nie tylebedzie owu czy nie... bardziej dziwi mnie to ze to juz bylo a ja bylam pewna ze dopiero bedzie ;)

    moje dzieci czekaja ma Mikołaja zarażają radością i to dzięki nim czuje ze sa święta w domu pachnie barszczem i kapusta z grzybami ;)

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    f2w3skjood9muy2d.png
    https://bellybestfriend.pl/graph/056cab463cf345b80050fcef2d6c2bed
  • OjMaryś Autorytet
    Postów: 780 633

    Wysłany: 24 grudnia 2016, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane życzę Wam ogromu miłości i spokoju. Cierpliwości, zdrowia i spełnienia marzeń. Niech te święta będą magiczne i wyjątkowe. Dziękuję każdej z Was za to że jesteście tutaj ❤

    AJA_S, Annie1981, SusannaDean, Mami30, cookiemonsterka lubią tę wiadomość

    f2w3skjood9muy2d.png
    https://bellybestfriend.pl/graph/056cab463cf345b80050fcef2d6c2bed
‹‹ 55 56 57 58 59 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ